dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Braniborskie

Zielona Góra,lubuskie

199 000 zł64 m² 3 124,02 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe I przestronne 3-pokojowe mieszkanie Z pięknym widokiem na las Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie mieszczące się na 3 piętrze wieżowca przy os. Braniborskim. Na powierzchni 63,70m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

528 977 zł60 m² 8 786,99 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

~Inwestycja to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym atutem jest fakt, że apartamenty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

128 000 zł31 m² 4 129,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przyjemne mieszkanie na drugim piętrze w bloku na os. Bohaterów w Fordonie. Pokój ok. 20m2 z wnęką, z wyjściem na dużą loggię. Widok na podwórko. Ściany w tapecie, sufit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

197 319 zł37 m² 5 332,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

- zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - możliwość zakupu mieszkania W programie MDM współpracujemy Z profesjonalną firmą wykańczającą mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

368 668 zł53 m² 6 956 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkania w stanie deweloperskim z pozwoleniem na użytkowanie oraz księgą wieczystą - możliwość natychmiastowego odbioru! Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie z oknami na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Komfortowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63m2 na osiedlu Dywizjonu 303. Mieszkanie mieści się na 10tym piętrze w wieżowcu z 1983 roku. Salon z dużym zabudowanym balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Zgierz

Zgierz,łódzkie

326 581 zł80 m² 4 061,95 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Centrum Sikorska oferuje do sprzedaży nowe mieszkania od 33,50m2 do 178,20m2. Bez prowizji od Kupującego Proponowane przez nas mieszkania znajdują się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bronowice

Lublin,lubelskie

150 000 zł40 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na Bronowicach, os. Maki, szybki dojazd do centrum miasta! Mieszkanie: - powierzchnia: 40 m 2 - 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój - na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dzika

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł44 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Jednopokojowe mieszkanie w nowym bloku, przestronne - 44m2, otwarta kuchnia, w pełni umeblowane. Pomimo mieszkania w ścisłym centrum cicha okolica, okna wychodzą na osiedle. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 900 zł68 m² 3 822,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Kontakt: mieszkanie w bloku z cegły typu M4 o pow. 68m2 na ivp do odświeżenia. Trzy oddzielne pokoje ( 25, 12, 12m2)- na podłodze parkiet, ściany gładzie. Kuchnia- płytki na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zientarskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

370 750 zł85 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Ceny w naszej ofercie są identyczne jak te u dewelopera, to my działamy na jego zlecenie, więc Ty nic nie płacisz! Wybierzemy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

225 000 zł70 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M4 w atrakcyjnej lokalizacji Szwederowo (blisko centrum) - pow. 77 m2 - budynek ocieplonym , mieszkanie ciepłe zimą - 3 nieprzechodnie pokoje - znajduje się na ogrodzonym terenie z parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

132 000 zł53 m² 2 490,57 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 52,3 m2 składające się z dwóch pokojów, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Większy pokój posiada wnękę, którą można zaadaptować na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł48 m² 6 210,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

** księga wieczysta, gotowe do wprowadzenia ** * uregulowany stan prawny gruntu założona księga wieczysta * Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 47,5 m2, położone na ostatniej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wola

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł58 m² 12 931 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 58 m2 w apartamentowcu z 2004 roku przy ul. Elektoralnej w centrum Warszawy. Duży pokój ponad 20 m2, sypialnia 12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaciszańska

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł126 m² 5 873,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

II-poziomowy, przestronny apartament w wysokim standardzie wykończenia. Budynek z 1993 roku lecz apartament został zaprojektowany i zaaranżowany w 2000r. Nie wymaga remontu, ani.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

690 000 zł95 m² 7 263,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

W znakomitej lokalizacji na Wrocławskich Krzykach w okolicy Wyścigowej przedwojenna dwurodzinna willa, podpiwniczona z garażem o powierzchni calkowiej 300m2 na działce 950m2 Do sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorupki

Marki,mazowieckie

275 000 zł60 m² 4 604,82 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie bezczynszowe bezpośrednio od dewelopera~~mieszkanie spełnia warunki MDM - ostatni lokal na tym osiedlu~~bezpośrednio do sprzedania mieszkanie na wysokim parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Na Wydmie

Ustka,pomorskie

257 950 zł47 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta bezpośrednia, wynagrodzenie biura ponosi sprzedający. Ustka - na wydmie - Ostatnie apartamenty w gotowym, oddanym do użytku budynku Atrakcyjny zespół 10 budynków apartamentowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł47 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Dwustronne, ciche mieszkanie w budynku z cegły z lat 50-ych. Samodzielna widna kuchnia, dwa duże pokoje i łazienka z wc. Do każdego pomieszczenia wejście z holu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł80 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania mieszkanie położone w bardzo dobrym punkcie Mokotowa, pomiędzy Galerią Mokotów a stacją metra Wilanowska. Mała spółdzielnia, osiedle zadbane, ładnie zagospodarowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kórnik

Kórnik,wielkopolskie

172 800 zł48 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W nowym budynku 27 mieszkań o pow. od 36 do 48 m2. Oferta kierownika budowy i jednocześnie licencjonowanego pośrednika. Cena 3600 zł/m2 + 8 % podatku vat. Liczne miejsca postojowe. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

156 000 zł56 m² 2 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Trzech -wieszczów cena. 156 tys Mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Trzech - Wieszczów pow. 56 m kw , 3 piętro w bloku. Układ okien dwustronny wschód-zachód , okna nowe pcv , balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł61 m² 8 524,59 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Dwupokojowy apartament o wysokim standardzie o powierzchni 61,15 m2, znajdujący się w doskonałej lokalizacji przy ulicy Modzelewskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie Wydziału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langiewicza

Kraków,małopolskie

317 000 zł41 m² 7 712,90 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

sprzedaż , Mieszkanie 2-pokojowe-ćk, łobzów, sprzedaż , Langiewicza, dwa pokoje z kuchnią /aneks w przedpokoju/, łazienka, przedpokój, kamienica międzywojenna, drugie piętro, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sochaczew

Sochaczew,mazowieckie

230 000 zł65 m² 3 525,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, bardzo przytulne, zadbane mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 2 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 65,24 m2 składa się m.in. pokój (18m2), sypialnia (9,5m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zgierz

Zgierz,łódzkie

219 778 zł56 m² 3 938,67 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bytomska

Świętochłowice,śląskie

116 000 zł40 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2pokojowe na 3 pietrze 4 piętrowego bloku przy ul.Bytomskiej w Świętochłowicach o powierzchni 40 m2, z balkonem. Blok ocieplony z zadbaną klatką schodową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Warszawa,mazowieckie

1 401 960 zł117 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Ulica Jagiellońska to jedna z najstarszych ulic Pragi. Piękna, klimatyczna, z bogatą historią Piękne, wysokie, przestronne wnętrza to niepowtarzalne atuty tej historycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł47 m² 7 362,87 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwa pokoje wykończone nowocześnie w dobrym standardzie, do zamieszkania. położone na bardzo ładnym zielonym osiedlu agromana. Mieszkanie parterowe z dużym ogrodem, otoczonym dorodnymi tujami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Giżycka

Poznań,wielkopolskie

218 302 zł35 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy Państwu nową inwestycję Willa Marina - budynek apartamentowy przy ulicy Giżyckiej 5 w Poznaniu. Atrakcyjna lokalizacja oraz wyjątkowa architektura, zastosowanie materiałów wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

130 000 zł54 m² 2 407,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| b.N.WILLA SŁONECZNE, 3 POKOJE W CENTRUM NA PIASKOWEJ GÓRZE, JASNA KUCHNIA! Lokal mieszkalny składa się z 3 pokoi, kuchni oraz łazienki z wc. Stan mieszkania dobry na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ruda

Ruda Śląska,śląskie

182 000 zł102 m² 1 784,31 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ruda 1-w ofercie wyremontowany lokal typu M-5 o pow. 102 m2, położony na I piętrze I-piętrowego przedwojennego budynku. Dach budynku po remoncie i dociepleniu. Nowa elewacja budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

195 000 zł59 m² 3 288,36 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! wkrótce na sprzedaż!~~oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie w centrum Legnicy z dostępem do basenu i siłowni. Mieszkanie położone jest w budynku po remoncie kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy przestronne, 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w Centrum Knurowa. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 63 m2. Składa się z przestronnego salonu z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chopina

Stargard,zachodniopomorskie

172 000 zł48 m² 3 552,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 48,41m2 usytuowane na Osiedlu Chopina w Stargardzie. * mieszkanie składa się z trzech rozkładowych pokoi,oddzielnej kuchni,przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

853 000 zł89 m² 9 584,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 89 m2 na Mokotowie na ulicy Bobrowieckiej. Budynek oddany do użytkowania w 2008 roku. Lokal znajduje się na 3 piętrze w 6-cio piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Małopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

149 000 zł63 m² 2 365,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-5 położone na II piętrze w budynku czteropiętrowym przy ulicy Małopolskiej. W pokojach na podłogach panele oraz wykładziny dywanowe, na ścianach tapety oraz na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

366 765 zł74 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 73,50m2 na I piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 20,20m2, od strony wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Częstochowa,śląskie

125 000 zł36 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lub zamiany na większe mieszkanie własnościowe M2 o powierzchni 35,2m. Mieszkanie w dzielnicy północ ulokowane na 2 piętrze. W mieszkaniu są nowe okna i jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Horyzontalna

Legnica,dolnośląskie

125 000 zł41 m² 3 048,78 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 41,44m2, na IX p. w wieżowcu przy ul. Horyzontalnej w Legnicy. 2 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, piwnica. Większy pokój posiada na.