dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

419 466 zł55 m² 7 614,19 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m2. Usytuowane na 6 piętrze w 7-piętrowym budynku. Zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wołodyjowskiego

Białystok,podlaskie

153 000 zł32 m² 4 841,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Proponujemy Państwu jednopokojowe mieszkanie położone w okolicach centrum miasta w sąsiedztwie parku. Lokal zlokalizowany na pierwszym piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł85 m² 5 529,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Na Śródmieściu w kamienicy rozkładowe, pow 85m2 wszystkie media miejskie, pełna własność- kw. Składa się z przedpok. 11,5m2 3 pokoi - 21m2 20,77m2 14m2 kuchni-8,6m2 łazienki - 4,8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ciele

Ciele,kujawsko-pomorskie

499 000 zł99 m² 5 040,40 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Kontakt: atrakcyjne bezczynszowe mieszkanie, dwupoziomowe o pow. 99m2, ip zlokalizowane w miejscowości Ciele w odległości ok. 10km od Bydgoszczy. Otwarta przestrzeń- salon oraz aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zarzecze

Kraków,małopolskie

552 000 zł85 m² 6 494,12 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

sprzedaż , Mieszkanie 3-pokojowe, bronowice Małe, do sprzedaży przestronne mieszkanie 3 pokojowe mieszczące się na II piętrze na Bronowicach. W cenie wykończenie mieszkania, gładzie, malowanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

99 000 zł28 m² 3 535,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Centrum miasta - tylko 99.000zł - Polecamy kawalerkę w centrum miasta Białegostoku. Dzięki lokalizacji i bliskości przystanków wielu linii komunikacji miejskiej idealne mieszkanie pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

199 000 zł45 m² 4 399,73 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne jako inwestycja na wynajem! Jeśli chcecie Państwo zakupić mieszkanie po kapitalnym remoncie,łącznie z wymianą drzwi jako inwestycję na wynajem,to to jest właśnie oferta dla was!mamy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

179 000 zł47 m² 3 808,51 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

141. Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, jednostronne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 47m2 usytuowane na Tysiącleciu Górnym Doskonała lokalizacja zapewnia idealne warunki do życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jutrzenki

Łódź,łódzkie

295 000 zł58 m² 5 086,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Pobieramy minimalną prowizję od sprzedającego więc gwarantujemy iż przy naszej obecności właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł47 m² 7 127,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

mieszkanie 2-pokojowe na bliskiej Woli, w cichej i spokojnej, zielonej okolicy. Budynek położony przy zielonym skwerze, który jest już objęty planem rewitalizacji w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

259 000 zł86 m² 3 011,63 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie na Podzamczu o powierzchni 86m2. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, łazienki , wc przedpokoju oraz balkonu i znajduje się na pierwszy piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Lębork,pomorskie

179 064 zł50 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 30 675,90 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sycowska

Wrocław,dolnośląskie

212 000 zł46 m² 4 628,82 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie na Psie Polu pow 45m2 w niskiej zabudowie na 4 pietrze Składa się z 2 pok ( 12 i 18m2 ) kuchni 10m2 , przedpokoju, łazienki i wc, do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Cypryjska

Koszalin,zachodniopomorskie

205 804 zł45 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Ceny w naszej ofercie są identyczne jak te u dewelopera, to my działamy na jego zlecenie, więc Ty nic nie płacisz! Wybierzemy dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płońskiego

Wrocław,dolnośląskie

175 000 zł42 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Okazja! Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,5 m2, zlokalizowane w dzielnicy Fabryczna, ok. ul. Płońskiego (leśnica) Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze 1-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierska

Szczecin,zachodniopomorskie

280 000 zł49 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 z balkonem. Mieszkanie dzieli się na salon z aneksem kuchennym, łazienkę z szafkami wnękowymi, przestronny przedpokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

369 460 zł75 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Czteropokojowe mieszkanie o pow. 75,40m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 21,70m2, od strony wschodniej - aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Parkitka

Częstochowa,śląskie

199 000 zł63 m² 3 158,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy trzypokojowe mieszkanie w bloku na osiedlu Parkitka.Nowe okna pcv z wystawa na strone poludnie-zachód.Kuchnia z meblami,szafy w zabudowie.Podłogi;panele i plytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Północ

Częstochowa,śląskie

198 000 zł74 m² 2 675,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duże trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Północ. Ściany malowane, na podłogach wykładzina pcv typu lentex. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

159 000 zł62 m² 2 564,52 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkład, dogodna lokalizacja, podzamcze Słoneczne mieszkanie położone na piątym piętrze w wieżowcu na Podzamczu. 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc i przedpokój, o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

465 712 zł61 m² 7 650,93 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokojowe, 60,87m2: 7 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, wola, ul. Jana Kazimierza Termin oddania II kwartał 2016.~~Inwestycja zlokalizowana jest na warszawskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Prusa

Pruszków,mazowieckie

250 000 zł47 m² 5 319,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Ładne mieszkanie w centrum Pruszkowa. 2 pokoje (około 17 m2 i 9 m2), widna duża kuchnia z pełnym wyposażeniem, łazienka z wc i wanną. Mieszkanie po remoncie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

95 000 zł29 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie o powierzchni ok. 29m2 usytuowane na wysokim parterze w bloku z cegły. Układ mieszkania: pokój z aneksem kuchennym, łazienkę z wc, przedpokój. Okna pcv. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

653 760 zł82 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 81 m2. Usytuowane na 8 piętrze w 8-piętrowym budynku. Zlokalizowane na Woli przy ul. Ordona. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

390 000 zł87 m² 4 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie na obrzeżach Piaskowej Góry. Mieszkanie dwupoziomowe. I poziom - Salon, kuchnia w zabudowie, łazienka z natryskiem i wanną, wc, sypialnia, II poziom - 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedle

Kraków,małopolskie

500 000 zł74 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

sprzedaż , Mieszkanie 3-pokojowe, ruczaj - Zaborze, osiedle Europejskie kwatera Rzym.Do sprzedania nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie , o powierzchni 74 mk2, wykończone w wysokim standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

247 000 zł45 m² 5 488,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kup mieszkanie z nami, a dodatkowo otrzymasz: - darmowe ubezpieczenie zakupionej nieruchomości* - Dożywotnią kartę rabatową- rabat do 50% w 700 sklepach na wyposażenie mieszkania*

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

209 000 zł33 m² 6 333,33 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z miejscem postojowe na wielopoziomowym parkingu w cenie! Powierzchnia 32.95 m2, w tym loggia 2.65 m2, mieszkanie usytuowane na dziewiątym piętrze dziesięciopiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baleya

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł38 m² 7 963,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38,3 m2 na Ochocie. Lokal znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku (rama H) bez windy, stan dobry, świeżo po malowaniu. Mieszkanie jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Czuby

Lublin,lubelskie

269 000 zł55 m² 4 890,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Proponujemy Państwu atrakcyjne i ciepłe mieszkanie na Czubach na os. Poręba. Mieszkanie dwupoziomowe znajduje się na trzecim i czwartym pietrze czteropiętrowego bloku z 2002r. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

259 200 zł27 m² 9 564,58 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny apartament hotelowy W apartamentowcu blue marine. Oferta bezpośrednia Komfortowy apartament o pow. 27,1 m2 wykończony w wysokim standardzie hotelowym. Lokal znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

1 787 000 zł172 m² 10 389,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2010

Oferujemy Państwu na sprzedaż luksusowy lokal mieszkalny, 2-poziomowy o pow. 172m2, zlokalizowany w Warszawie Dzielnicy Bemowo przy ul.Batalionów Chłopskich.Mieszkanie jasne, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Częstochowa

Częstochowa,śląskie

63 900 zł17 m² 3 758,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży kawalerka na 1 piętrze w odnowionej kamienicy w dzielnicy Ostatni Grosz. Nowe okna pcv z wystawą na strone południowa,balkon.Kuchnia z meblami na wymiar i sprzetem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

140 000 zł54 m² 2 569,28 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| b.N.WILLA. Oferta sprzedaży wyremontowanego, słonecznego mieszkania, położonego na wysokim parterze w cichej, willowej okolicy uzdrowiska. Lokal składa się z dwóch pokoi, przestronnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

720 000 zł114 m² 6 304,73 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

sprzedaż , Mieszkanie 3-pokojowe, stare Miasto, ulica Krowoderska, oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie, polożone na trzecim piętrze w kamienicy. mieszkanie jest do remontu, okna drewniane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

63 000 zł42 m² 1 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie na pierwszym piętrze w 1-piętrowym bloku w górnej części dzielnicy Sobięcin. 2 pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój o łącznej powierzchni 42m2. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

182 000 zł40 m² 4 550 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kontakt: mieszkanie w bloku z cegły typu M2 o pow. 40m2 na iip z balkonem do odświeżenia. Pokój z aneksem kuchennym- na podłodze parkiet w połączeniu z kaflami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nadbrzeżna

Mielno,zachodniopomorskie

550 000 zł72 m² 7 618,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta bezpośrednia - koszty pośrednictwa ponosi sprzedający! Apartament - kup i zarabiaj na wynajmie! Apartament znajduje się na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku apartamentowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wieniawa

Lublin,lubelskie

265 000 zł61 m² 4 372,94 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania o powierzchni całkowitej 60,6 m 2 zlokalizowanego w jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Lublina jaką jest Wieniawa. Oferowany lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

107 000 zł40 m² 2 675 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Białym Kamieniu. 2 pokoje, kuchnia,łazienka z wc, duży balkon, mieszkanie po remoncie. ogrzewanie z lokalnej kotłowni bez opomiarowania. do mieszkania przynależy piwnica. wokoło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Słowackiego

Kraków,małopolskie

635 000 zł92 m² 6 902,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie w centrum - Al. Słowackiego - kamienica. Powierzchnia 92m2. 2 duże pokoje Gabinet - pokój przejściowy Sypialnia - pokój od ogrodu Kuchnia z balkonem - od.