dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

49 900 zł26 m² 1 908,22 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność: do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 26,15m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni oraz łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ledóchowskiej

Warszawa,mazowieckie

999 000 zł92 m² 10 858,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament na sprzedaż - miasteczko wilanów apartment for sale - wilanów Doskonale zaprojektowany apartament o pow. ok. 92 m2, w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Solec Kujawski

Solec Kujawski,kujawsko-pomorskie

199 000 zł72 m² 2 763,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Jedyna okazja W tej cenie! Mieszkanie- 4 pokoje, kuchnia, łazienka,wc, 2 przedpokoje, balkon ,piwnica. Na podłogach parkiet i kafle. Na ścianach gładzie. Może być z wyposażeniem/meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Ogrodowa

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł101 m² 7 623,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1905

Lokalizacja/budynek: bliska Wola, budynek praktycznie na tyłach Sądu Okręgowego. Bardzo dobra komunikacja miejska - tramwaje, autobusy, 10 min. piechotą do metra. Budynek z 1905 r. po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł95 m² 6 305,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Czteropokojowe mieszkanie (95m2) z dwoma łazienkami i dwoma balkonami, położone w granicach Starego Miasta, z widokiem na fosę. Mieszkanie stworzone z dwóch mniejszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skoki

Skoki,wielkopolskie

166 997 zł54 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe bezczynszowe W skokach, na sprzedaż, III piętro 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, skoki, rynek pierwotny Przedmiotem oferty jest nowe mieszkanie w nowo powstającym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

89 000 zł37 m² 2 405,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Rezerwacja!do sprzedaży duże jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m2, które można przerobić na M3 (do wnęki w pokoju można przenieść kuchnię a z kuchni zrobić mały pokój).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rakuszanki

Warszawa,mazowieckie

450 342 zł71 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, funkcjonalne osiedle, składające się z trzech budynków, w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa. Jego olbrzymim atutem jest świetna komunikacja z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

78 000 zł43 m² 1 813,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ładnej, spokojnej kamienicy w pobliżu centrum Podgórza.w Mieszkaniu pierwotnie był pokój z kuchnią, obecnie zrobione są dwa, , kabina prysznicowa zamontowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

199 000 zł53 m² 3 754,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne I komfortowe mieszkanie po kapitalnym remoncie do zamieszkania od zaraz W śródmieściu zielonej góry!~~lokal nie wymaga żadnego wkładu finansowego! cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Noakowskiego

Warszawa,mazowieckie

891 000 zł110 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1906

Przestronne, ciche, komfortowe, czteropokojowe mieszkanie w Centrum Warszawy. Z klimatem, bardzo wysokie - 3,6m2. Kamienica z zamkniętym podwórzem, monitorowana. Doskonały punkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

184 000 zł24 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do Sprzedania kawalerka 24m2 na 4 piętrze z widną kuchnią.Mieszkanie do drobnego remontu.Blok odnowiony,niski 4-piętrowy,klatka wyremontowana, monitoring.Meble w cenie mieszkania.Czynsz wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Górników

Kraków,małopolskie

133 999 zł20 m² 6 699,95 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie dla singla lub pary - kawalerka na Prokocimiu. Jest to jedno z tańszych mieszkań w całym Krakowie. Blok znajduje się na Prokocimiu, z bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawliczka

Zabrze,śląskie

150 000 zł56 m² 2 657,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający Do sprzedaży mieszkanie w Zabrzu (centrum/ okolice nzoz na ul. Pawliczka) na prawie odrębnej własności lokalu, położone na parterze niskiej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią,kujawsko-pomorskie

152 000 zł48 m² 3 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt: mieszkanie typu M3 w bloku na ivp o pow. 48m2 do częściowego remontu. Dwa pokoje- na podłodze panele, ściany tapeta. Oddzielna kuchnia- płytki na podłodze, ściany do odnowienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Mikuszowice Śląskie

Bielsko-Biała,śląskie

319 000 zł64 m² 4 952,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie - Bielsko-Biała - Mikuszowice Śląskie Mieszkania na sprzedaż w nowobudowanym apartamentowcu. Osiedle składa się tylko z 2 bloków. Teren ogrodzony, z bramą zamykaną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żbikowska

Piastów,mazowieckie

288 000 zł52 m² 5 517,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie na osiedlu zamkniętym. Cicha, spokojna okolica. W pobliżu znajduje się szkoła, kościół, przedszkole, sklepy. Do pkp ok 12 min. Niedaleko jest pętla autobusowa linii 717 i 716,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żółkiewskiego

Warszawa,mazowieckie

399 900 zł110 m² 3 635,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania dwupoziomowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 110 m2. Mieszkanie jest czyste i zadbane, powstało we wrześniu 2009 roku po adaptacji powierzchni strychowej na cele mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł78 m² 6 397,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przestronne, bardzo słoneczne i ciche, trzypokojowe mieszkanie na Gocławiu. Doskonały punkt komunikacyjny, okolica spokojna. Pokoje o powierzchni 22, 15 i 11m2, 6,5m2 widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrzei

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł87 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedaży: 3 pokojowy apartament na Warszawskiej Pradze Północ .Lokal składa się z salonu z kuchnią (40m),sypialni 14m,sypialni 10m,oraz ubikacji 1m. W cenie komórka na tym samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Pass

Pass,mazowieckie

175 000 zł55 m² 3 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie w segmencie o pow. 55 m2 z możliwością adaptacji parteru o pow. 55 m2. Mieszkanie gotowe do zamieszkania, niski czynsz, posesja zamknięta. Cicha i spokojna okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

996 622 zł120 m² 8 326 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2016

Apartament 5 pokoi, 119m2, 2 piętro w 6-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, mokotów. Do lokalu przynależy taras o powierzchni 7m2. Termin oddania II kwartał 2016.~~Inwestycja to osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Górne

Piła,wielkopolskie

260 000 zł87 m² 2 990,91 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 - pokojowe na osiedlu górnym 87 m2, na I piętrze. Forma własności: mieszkanie własnościowe. Stan techniczny mieszkania: dobry. Mieszkanie położone w cichej i spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

140 000 zł60 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cenowa Rewelacja! M-4. Dobre połączenie komunikacyjne - bardzo blisko do ścisłego centrum miasta(5 minut samochodem), ukw(10min autobusem, 5min samochodem) i wydziałów uczelni utp (7-8min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, Tarninów

Legnica,dolnośląskie

425 000 zł102 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne, stylowe mieszkanie W kilkurodzinnej kamienicy ~z garażem na posesji I niezależnym lokalem!~~~polecamy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość!~~mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

424 000 zł83 m² 5 108,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe powierzchnia 83 mkw na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku. Kuchnia w zabudowie, przedpokój -szafa " komandor", 3 pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

149 000 zł54 m² 2 759,26 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży duże dwupokojowe mieszkanie na szóstym piętrze w wieżowcu w dzielnicy Tysiąclecie. Na podłogach parkiety i płytki, ściany gipsowane i malowane. Kuchnia z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Macieja

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł70 m² 4 714,29 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Okazja!super oferta! polecam! Polecam gorąco rozkładowe mieszkanie znajdujące się na wrocławskim Śródmieściu. Lokal o powierzchni 70 mkw składa się z : dużego salonu (ok. 20 m2), 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł62 m² 6 129,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Ładne mieszkanie 62m2, na parterze w budynku przedwojennym z cegły. W większym pokoju wymienione okna,ściany gładkie tapetowane, na podłodze parkiet, instalacja elektryczna do wymiany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

275 000 zł59 m² 4 645,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Proponujemy Państwu atrakcyjne i ciepłe mieszkanie na Czubach na os. Poręba. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze czteropiętrowego bloku z 1991r. Mieszkanie o powierzchni 59,2m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

135 000 zł49 m² 2 755,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! super mieszkanie W super cenie! Do sprzedania M-3 o powierzchni 49mkw z balkonem na 1piętrze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

155 000 zł54 m² 2 859,78 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| b.N.WILLA. Nowa niższa cena! Oferta sprzedaży rozkładowego, wyremontowanego i nowocześnie wyposażonego mieszkania położonego w ścisłym centrum dzielnicy Piaskowa Góra. Wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

55 000 zł45 m² 1 214,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w spokojnej okolicy Boguszowa- gorc. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki wraz z toaletą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

120 000 zł56 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z dużym balkonem usytuowane przy ulicy Marusarzówny na 6 piętrze w układzie szwedzkim. Mieszkanie zostało powiększone dodatkowo o garderobę oraz o część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

139 000 zł63 m² 2 206,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 nawet za 71 072 80 zł z dopłatą MDM. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63 m2 położone w niskim bloku na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Monte Cassino

Kraków,małopolskie

102 000 zł17 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie do remontu usytuowane na pierwszym piętrze kamieniczki na Starych Dębnikach w okolicy Skwerowej. Mieszkanie: mieszkanie, kawalerka o powierzchni ok. 17m2, wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Do sprzedania wykończone mieszkanie na Białołęce znajdujące sie na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie (53,64m2) składa sie z: aneksu kuchennego (5,9m2), przedpokoju (4,80m2), pokóju dziennego ( 16,08m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piasta

Białystok,podlaskie

118 900 zł33 m² 3 603,03 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

. Piasta. Dwa Pokoje. Super Cena. Mam do zaoferowania mieszkanie usytuowane blisko centrum na spokojnej dzielnicy z dobrze rozwiniętą infrastrukturą. W okolicy szkoła, przedszkole, przychodnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Komuny Paryskiej

Kraków,małopolskie

398 000 zł62 m² 6 419,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne, funkcjonalne, ładnie wykończone. Miejsca postojowe, teren ogrodzony! Kliny Zacisze. Oferujemy do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 63 mkw. z piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Prudnik

Prudnik,opolskie

85 000 zł64 m² 1 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. 63,75 m² zlokalizowane na wysokim parterze kamienicy położonej w centrum Prudnika. Mieszkanie to składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bairda

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

381 000 zł88 m² 4 315 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie dwupoziomowe, w dobrym stanie. Cicha i spokojna okolica w pobliżu sklepy, szkoła, przystanek autobusowy. Parking przed blokiem. Zajmuje trzecie i czwarte piętro.