dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błeszno

Częstochowa,śląskie

205 000 zł70 m² 2 928,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedazy trzypokojowe eleganckie,duże mieszkanie w nowych blokach na Błesznie .Mieszkanie,czyste,zadbane z bardzo ciekawym rozkladem pomieszczeń.Okna nowe pcv układ dwustronny pólnoc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żyrardowska

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

280 800 zł52 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Blok z 2012 roku z cegły. Dobra lokalizacja: pkp 10 minut, wkd 10 minut, marcpol 100 metrów, deptak 3 minuty. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Na podłogach w pokojach i przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakuszanki

Warszawa,mazowieckie

320 421 zł50 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, funkcjonalne osiedle, składające się z trzech budynków, w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa. Jego olbrzymim atutem jest świetna komunikacja z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamiejska

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł63 m² 5 174,60 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania rozkładowe 3 pokoje oraz aneks kuchenny 20m2, loggia (4m2), łazienka i oddzielnie wc. Na podłodze mozaika, na przedpokoju szafy typu komandor, okna plastikowe, gładź na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świętopełka

Toruń,kujawsko-pomorskie

249 000 zł62 m² 4 001,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o pow. 62,22m2, usytuowane na ostatnim czwartym piętrze w bloku przy ul. Świętopełka. Mieszkanie po remoncie: na podłodze mozaika parkietowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

89 000 zł52 m² 1 711,54 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie kapitalnym na Szczawienku blisko strefy ekonomicznej. 2 pokoje, kuchnia w zabudowie, łazienka z wc. Ogrzewanie kominkowe. do mieszkania przynależy komóra na drewno. przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł65 m² 2 753,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w bloku na osiedlu Tatrzańskim. Pokoje - 20/14/10 - mozaika parkietowa, gładź Kuchnia - 7 m2 - podłoga płytki, płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poświęcka

Wrocław,dolnośląskie

349 000 zł67 m² 5 193,45 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na kameralnym osiedlu z parkingiem i miejscem garażowym, mieszkanie o pow 67,2m2 Składa się: z przedpokoju z szafą wnekową, salonu z aneksem kuchennym - 28m2 , sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Chorzów,śląskie

289 000 zł70 m² 4 128,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Zielonej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 70 m2. Położenie: budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

771 052 zł89 m² 8 684 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

~Inwestycja to doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Mokotów, zapewniająca szybki dojazd do centrum miasta oraz lotniska. Niewątpliwym atutem jest fakt, że apartamenty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Piastów

Wrocław,dolnośląskie

650 000 zł112 m² 5 803,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Wynagrodzenie biura w całości pokrywa sprzedający. Oferujemy wynagrodzenie Pośrednikom. Oporów, mieszkanie Willowe (połowa domu) o pow. ok. 112 m2, 4 pokoje, 2 poziomy, duży intymny taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacciarellego

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł70 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecamy do sprzedaży nietuzinkowe , nowoczesne, umeblowane i gotowe do zamieszkania, bardzo ładne, mieszkanie na Biskupinie w budynku z 2000 roku. ~ ~w skład mieszkania wchodzą : salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Piła,wielkopolskie

339 000 zł74 m² 4 607,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż, piła, mieszkanie os. Górne! Nowe budownictwo! wysoki standard! niskie koszty utrzymania! Blok z 2011 roku! 3 pokoje, pow. użytkowa 73,57 m 2 3 piętro! Winda, balkon! Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bulwar kard. Stefana Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł37 m² 8 169,40 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie dwupokojowe,z jasną kuchnią na czwartym piętrze ekskluzywnie wykończone.Nowoczesna instalacja elektryczna podtynkowa w rurkach z wył. prądowo różnicowym.W łazience płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

149 000 zł56 m² 2 675,04 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie typu M-4 na ulicy Katowickiej, duży balkon, okna pcv. Trzy nieprzejściowe pokoje, na ścianach gładź, na podłodze panele. Kuchnia otwarta na salon, na wyposażeniu pozostają meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Sosnowiec,śląskie

141 000 zł50 m² 2 811,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, niwka, wojska Polskiego, mieszkanie, 2/3 pokoje, sprzedaż. Wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż słoneczne, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

156 000 zł49 m² 3 183,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 mkw w okolicach Urzędu Miasta. Mieszkanie po remoncie. Wymienione zostały okna oraz drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Włodarzewska

Warszawa,mazowieckie

615 000 zł64 m² 9 609,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Trzypokojowe mieszkanie nieopodal Parku Szczęśliwickiego. Usytuowane na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, gabinetu, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szubin

Szubin,kujawsko-pomorskie

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt: mieszkanie typu M3 o pow. 60m2 zlokalizowane na wysokim parterze z balkonem o wysokim standarcie wykończenia. Dwa pokoje ( 24 i 11m2)- na podłodze wysokiej klasy panele, ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wola

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł31 m² 8 903,02 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Polecam na sprzedaż studio (kawalerka) o powierzchni 31,45 m2 znajdująca się na 4 piętrze 7 piętrowego budynku zbudowanego w 2010 r. na terenie chronionego osiedla w pobliżu centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rzęczkowo

Rzęczkowo,kujawsko-pomorskie

135 000 zł74 m² 1 824,32 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w malowniczej okolicy. Umieszczone w miejscowości Rzęczkowo - 5 km od Złejwsi Wielkiej, 20 km od Bydgoszczy, 28 km od Torunia. W pobliżu szkoła i przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

119 000 zł45 m² 2 644,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przyjemne mieszkanie na Szwederowie 45m2 na drugim piętrze kamienicy. Składa się z dwóch przechodnich pokoi, większy pokój 20m2 z dwoma oknami, na ścianach gładzie w narożniku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kawy

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł59 m² 5 593,22 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na Bemowie przy ulicy Franciszka Kawy. Mieszkanie o metrażu 58,9 m2 składa się z: salonu: 18 m2, pokoi: 10,7 m2 i 8,6 m2, kuchni: 6,6 m2, łazienki: 3,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Lębork,pomorskie

105 000 zł42 m² 2 471,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie położone w Lęborku przy ulicy Jagiellońskiej (opodal Starostwa i Szkoły Podstawowej nr8), o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł61 m² 9 836,07 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mam do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe na 3. piętrze W Warszawie, na Mokotowie, przy ul. Puławskiej róg ul. Malczewskiego, w kamienicy przedwojennej. Uregulowana sytuacja prawna kamienicy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gałczyńskiego

Koszalin,zachodniopomorskie

93 000 zł21 m² 4 386,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 21,20 m2 położone na 4 piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie po remoncie, wymieniona instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

99 000 zł40 m² 2 475 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| b.N.WILLA. Do sprzedania mieszkanie położone w okolicy ulicy Żeromskiego na Starym Zdroju. Lokal o powierzchni 40 m2, znajduje się na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

135 000 zł51 m² 2 652,26 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie znajdujące się w dzielnicy Północ. M-3 ma powierzchnię 50,9 m2 usytuowane jest w wieżowcu dziesięciopiętrowym na pierwszym piętrze. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł88 m² 7 613,64 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Oferujemy Państwu apartament o pow.88m2 zlokalizowany w w Warszawie Dzielnicy Mokotów przy ul.Bukowińskiej w "Rezydencji pod Orłem". Apartament narożny, umiejscowiony na 6.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

192 000 zł51 m² 3 764,71 zł/m²

 

Piętro:18

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż przytulne mieszkanie w Katowicach - osiedle Tysiąclecia. Mieszkanie znajduje się na XVIII piętrze w bloku. Powierzchnia użytkowa wynosi 51 m2 na którą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Wrocław,dolnośląskie

240 000 zł52 m² 4 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 51,59m kw. na 1. piętrze w 3-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligi Polskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

160 000 zł37 m² 4 324,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Luksusowe, rozkładowe, wyposażone mieszkanie z loogią na Skarpie z widokiem na las. W cenie mieszkania pozostaje w pełni wyposażona kuchnia, zabudowy przedpokoju, oraz szafa Komandor.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Zgoda

Brwinów,mazowieckie

391 000 zł81 m² 4 827,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w cichej i spokojnej części Brwinowa. Nowe bloki z 2008r. na ogrodzonym osiedlu. Łatwy dostęp do środków komunikacji podmiejskiej 5 minut do pkp/pks. W okolicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

158 000 zł36 m² 4 388,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt: mieszkanie typu M3 w bloku na parterze o pow. 36m2 po kapitalnym remoncie. Dwa oddzielne pokoje- na podłodze panele, ściany gładzie. Kuchnia- płytki na podłodze oraz w pasie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Strzemięcin

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

175 000 zł61 m² 2 883,03 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w znakomitym punkcie Grudziądza! Jednym z najbardziej pożądanych osiedli w Grudziądzu jest właśnie Strzemięcin! Biuro Nieruchomości alfa ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł63 m² 7 936,51 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wygodne, widne i bardzo przestronne 3-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Woli przy ulicy Żelaznej. Super komunikacja, infrastruktura, bliskość sklepów, przychodni, przedszkoli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

150 000 zł75 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

| b.N.WILLA. Do sprzedania mieszkanie w cichej i zielonej części Sobięcina. Lokal składa się z trzech pokoi, łazienki z wc, jasnej kuchni oraz przedpokoju. Na podłogach panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł37 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży: 2 pokojowe mieszkanie na Bielanach.Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi ,łazienki ,przedpokoju oraz widnej kuchni.Mieszkanie w 2009roku przeszło remont ,który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

157 000 zł64 m² 2 453,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedania lokal mieszkalny położony na Zabobrzu w Jeleniej Górze. Mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na parterze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie idealne dla osób starszych lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

216 000 zł54 m² 3 963,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 w centrum, blisko Akademia Muzyczna, wsg, utp, 10 min do Dworca pkp. Mieszkanie, poza łazienką, wymaga remontu. Klatka w budynku wyremontowana, aktualnie trwają pracę docieplające blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

213 000 zł56 m² 3 803,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Kontakt: mieszkanie w wieżowcu typu M4 na parterze o pow. 56m2 na parterze z loggią do odświeżenia. Trzy pokoje ( 16, 11, 9m2)- na podłodze drewniane panele, ściany gładzie. Oddzielna.