dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wróbla

Warszawa,mazowieckie

1 850 000 zł150 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Opis lokalizacji: mieszkanie o powierzchni 150 m2, górny Mokotów ulica Wróbla, mała uliczka znajduje się pomiędzy Al. Wilanowska a Wałbrzyską. Cicha i spokojna okolica, z niską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

118 000 zł56 m² 2 118,49 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Idealny układ, trzy osobne pokoje! Centrum Polecamy trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 9 p przy ul. Wielkopolskiej. Bardzo ładny widok z okien na panoramę miasta, pobliskie Góry Beskidu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Lublin,lubelskie

370 000 zł70 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do sprzedaży 70-metrowe mieszkanie w ścisłym centrum Lublina.Kamienica,w której znajduje się lokal przeszła generalny remont, posiada zainstalowany monitoring oraz miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sochaczewska

Brwinów,mazowieckie

419 000 zł63 m² 6 650,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Ciche i umeblowane mieszkanie o powierzchni 63 m2 na osiedlu Sochaczewska. Główne atuty mieszkania: jasne, 3 pokojowe, klimatyzowane mieszkanie z osobną garderobą i dużą łazienką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bałtycka

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

690 000 zł230 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Komfortowo urządzone, dwukondygnacyjne mieszkanie położone na cichym zamkniętym osiedlu w pobliżu centrum. Świetna lokalizacja; 10 minut do pkp, 15 minut do wkd, 5 minut do mza. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Konstancin-Jeziorna

Konstancin-Jeziorna,mazowieckie

330 000 zł60 m² 5 485,37 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie w Konstancinie-Jeziornie, w bardzo dogodnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze 3-piętrowego bloku. Ma powierzchnię 60,16 m. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł49 m² 7 959,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Prezentuję Państwu słoneczne, wyremontowane dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią na ul. Karola Dickensa. Znajduje się ono w dzielnicy Ochota, blisko Górki Szczęśliwickiej, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

120 000 zł48 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Posiadam na sprzedaż mieszkanie w Świdnicy położone w spokojnej dzielnicy blisko Galerii Świdnickiej, z przodu i z tyłu posesji piękny ogród , dodatkowo komórka przydomowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Komorniki

Komorniki,wielkopolskie

329 999 zł88 m² 3 755,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Polecam mieszkania w zabudowie szeregowej zlokalizowane w Komornikach. Doskonała lokalizacja: blisko lasu a jednocześnie blisko pełnej infrastruktury. W Komornikach znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nalewki

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł82 m² 10 304,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Piękne mieszkanie w apartamentowcu Echo Inwestment z 2000 roku. Budynek położony w drugiej linii zabudowy - cicho i spokojnie. Wysoki standard wykończenia budynku i mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kłobucka

Warszawa,mazowieckie

317 871 zł48 m² 6 588 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 48m2, 1 piętro w 8-piętrowym budynku. Lokalizacja: ursynów, ul.Kłobucka. Do lokalu przynależy taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

417 500 zł52 m² 8 028,85 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez podatku pcc! Zapraszam do oglądania! Funkcjonalny rozkład, mieszkanie 3-pok. (salon - 17,30 m2; sypialnia - 9,07 m2 ;II sypialnia 9,26, kuchnia 5,6 m2, łazienka 3,62 m2, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

195 000 zł21 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja W warszawie Z gwarancją zysku! * Pomoc prawna w zwrocie podatku vat cena za apartament tylko 156 600 netto! Doskonała lokalizacja blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji!bez podatku pcc! Zapraszam do oglądania! Funkcjonalny rozkład, mieszkanie 3-pok. (salon - 20,50 m2; sypialnia - 11 m2 ; II sypialnia 8,60 m2 garderoba 2,8 m2 kuchnia 8,65 m2, łazienka 4 m2 II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młodnickiego

Wrocław,dolnośląskie

469 000 zł72 m² 6 513,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Piekne przestronne mieszkanie z tarasem oraz balkonem położone na cichym, zielonym osiedlu przy ul.Młodnickiego we Wrocławiu.Mieszkanie dwustronne, ciepłe i słoneczne.Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

114 757 zł29 m² 3 913,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamińskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

130 000 zł34 m² 3 791,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Administrator Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa, czynsz ok 224zł. ; mieszkanie o pow. 34,29m2 składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju; pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Klimzowiec

Chorzów,śląskie

119 000 zł40 m² 2 975 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o bardzo niskim czynszu w Chorzowie w dzielnicy Klimzowiec. Powierzchnia użytkowa 38m2 na która składa się przedpokój, kuchnia, łazienka i dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł67 m² 11 261,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz mieszkania na Górnym Mokotowie dla siebie albo pod wynajem? Chcesz mieć wszędzie blisko, ale też cieszyć się ciszą i spokojem? Masz już dosyć korków? A może cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartografów

Marki,mazowieckie

405 000 zł70 m² 5 785,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe: salon z jadalnią, otwarta kuchnia, garderoba, przestronny przedpokój i dwie sypialnie (sypialnia + pokój dziecięcy).Garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. 3 Maja

Pruszków,mazowieckie

550 000 zł100 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie z wyposażeniem,ogródkiem i m.parkingowy Dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze i poddaszu w segmencie środkowym w zabudowie szeregowej. Wejście własną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strzegomska

Wrocław,dolnośląskie

320 000 zł65 m² 4 923,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Polecam do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie, znajdujące się na 3-piętrze w budynku z lat 80-tych, położone na Nowym Dworze, w okolicy ul.Strzegomskiej. Ze względu na swoją lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pawińskiego

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł57 m² 7 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Dwustronne mieszkanie mieszczące się na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku. Rozkładowe pokoje: salon 19 m² z wyjściem na balkon i 2 pokoje po 11 m². Sufit ozdobiony stiukami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł54 m² 6 277,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecam! Trzypokojowe mieszkanie balkonem o powierzchni 54 m2 położone w czteropiętrowym bloku na Krzykach. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, osobnej kuchni, łazienki z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Katowicka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

159 000 zł56 m² 2 854,58 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

TO mieszkanie możesz zakupić W programie kredytowym MDM. Przedstawiamy ofertę sprzedaży mieszkania, położonego na piątym piętrze w bloku przy ul.Katowickiej. Mieszkanie do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zakątek

Szczecin,zachodniopomorskie

305 000 zł65 m² 4 692,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Ładne 3 pokojowe mieszkanie z dużym wygodnym balkonem w Zdrojach usytuowane w cichym zakątku. Parter w niskim czteropiętrowym budynku z 96 roku, z możliwością zrobienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

148 000 zł53 m² 2 792,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zakupu ładnego, jasnego mieszkania znajdującego się na parterze 4-pietrowego, ocieplonego bloku! atrakcyjna cena! Mieszkanie jest wyremontowane i wyposażone. W jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

119 900 zł30 m² 3 996,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne ,przestronne i przytulne mieszkanie w centrum miasta na osiedlu Okole. po całkowitym kapitalnym remoncie, bez czynszowe z wydzieloną Księgą Wieczystą. Bardzo dobra lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Warszawa,mazowieckie

422 000 zł45 m² 9 377,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży: 2 pokojowe mieszkanie ,na Pradze Południe.Mieszkanie o powierzchni 45 m2 o bardzo funkcjonalnym układzie składa się z salonu połączonego z kuchnią, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Malbork,pomorskie

127 000 zł40 m² 3 167,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

AD nieruchomości świadczy profesjonalne, rzetelne i kompleksowe usługi w zakresie rynku nieruchomości. Żadnych dodatkowych opłat dla ad nieruchomości. Płacisz tyle dla właściciela ile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

159 000 zł54 m² 2 944,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w bloku na 1 p. w dzielnicy Raków,blisko Jagielończyków. Trzy oddzielne pokoje,kuchnia,łazienka. W kuchni meble na wymiar. Łazienka z osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

390 000 zł60 m² 6 553,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowy dwu pokojowy apartament znajdujący się W nowoczesnym apartamentowcu W centrum miasta! ~~opis Lokalizacji:~budynek znajduje się w ścisłym centrum miasta, niedaleko szpitala,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gomulińskiego

Pruszków,mazowieckie

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedam ładne, przestrzenne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie - 60 m2 usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku przy ulicy Gomulińskiego. Mieszkanie stanowi własność na zasadzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

160 000 zł78 m² 2 051,28 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu jasne, przestronne mieszkanie w centrum Zabrza. Oferta z Wyposażeniem Kuchni w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze, składa się z 3 dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

179 000 zł49 m² 3 653,06 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie M3 2 pokoje z kuchnią , dużą łazienką i balkonem. W dużym pokoju znajduje się wnęka , którą można dowolnie zaaranżować a w mniejszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Karpackie

Bielsko-Biała,śląskie

180 000 zł60 m² 2 990,03 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M-4 usytuowane na 1p/10p na osiedlu Karpackim. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni, łazienki oraz wc. Dodatkowo posiada duży balkon oraz przynależną piwnicę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Obrońców Westerplatte

Wałcz,zachodniopomorskie

155 000 zł77 m² 2 012,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! 155 000 zł Na sprzedaż przestronne mieszkanie 4 pokojowe na osiedlu Obrońców Westerplatte Mieszkanie o powierzchni 77 m 2 z dużym balkonem, słoneczne, ustawne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

210 000 zł44 m² 4 772,73 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kraków. Nowa Huta ul. Strusia. Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43,64 m2. Mieszkanie w bloku na 8 p. czego zaletą jest ładny widok. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł66 m² 5 454,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

W pobliżu wrocławskich uczelni Politechniki i Uniwersytetu rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe o pow 66m2 z balkonem Budynek z cegły z roku 1993 z przynalezną komórką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

145 000 zł67 m² 2 151,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

| b.N.WILLA. Do sprzedania rozkładowe, ciepłe i słoneczne mieszkanie położone w cichej i zielonej części dzielnicy Nowe Miasto. Lokal w stanie do wykończenia. Okna drewniane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szyperska

Poznań,wielkopolskie

185 000 zł33 m² 5 624,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie poddaszowe o pow. użytkowej 32,89 m2 (po podłodze: 38,55 m2) zlokalizowane w kamienicy na starym Mieście okolice ul. Szyperskiej. Mieszkanie typu studio. Lokal będzie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij