dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 178 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 178 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł102 m² 7 475,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Ciekawe, rzadko spotykane mieszkanie do sprzedaży w sercu Starej Pragi. Mieszkanie w budynku z tradycjami historycznymi. Pokój dzienny z aneksem kuchennym 26,70 m kw. stanowiący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł61 m² 3 934,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 w wysokim standardzie - Fordon, spokojne osiedle, dużo terenów spacerowych i zieleni w najbliższej okolicy. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Niedaleko szkoła i przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalskiego

Będzin,śląskie

109 000 zł39 m² 2 794,87 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie (pełna własność) o powierzchni 39 m2 położone w miejscowości Będzin przy ul Skalskiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Zgierz

Zgierz,łódzkie

248 240 zł56 m² 4 448,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Centrum Sikorska oferuje do sprzedaży nowe mieszkania od 33,50m2 do 178,20m2. Bez prowizji od Kupującego Proponowane przez nas mieszkania znajdują się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Altanowa

Lublin,lubelskie

129 000 zł76 m² 1 692,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Proponujemy państwu partycypację mieszkania tbs w Lublinie os. Botanik ul. Altanowa. Mieszkanie o powierzchni 76,2m2 składa się z przedpokoju (ok 8m2), salonu (ok 22m2), sypialni (ok 13m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chrościckiego

Warszawa,mazowieckie

284 000 zł36 m² 7 780,82 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania kawalerka 36,50 m2 wraz z przynależnym miejscem parkingowym na zamkniętym, strzeżonym 24h. osiedlu w nowych Włochcach przy ul. Chrościckiego 83. Nowe, kameralne osiedle, niska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Zgierz

Zgierz,łódzkie

135 296 zł34 m² 4 038,69 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania słoneczne dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie jest bardzo dobrze sytuowane w pobliżu przychodnia, przedszkole, żłobek, szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 900 zł41 m² 4 143,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie na Osiedlu Leśnym. Dwa pokoje ,kuchnia i łazienka. Mieszkanie czyste i zadbane. Niski czynsz tylko 310,-zł na dwie osoby. Blisko szkoła,przedszkole,tereny rekreacyjne,sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Bagatela

Warszawa,mazowieckie

567 000 zł42 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Kamienicę dla Jana Łaskiego zaprojektowała znana spółka architektów Henryk Stifelman i Stanisław Weiss. Budynek wzniesiony w roku 1913 zdobią oszczędne, zgodne z ówczesnym rodzącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podłużna

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania wykończone mieszkanie na Białołęce znajdujące się na osiedlu zamkniętym (cołodobowa ochrona). Mieszkanie (53,64m2) składa się z: aneksu kuchennego (5,9m2), przedpokoju (4,80m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stęszew

Stęszew,wielkopolskie

225 000 zł55 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,1 m2 położone w Stęszewie. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym budynku. Rozkład pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Trzech Wieszczów

Częstochowa,śląskie

179 000 zł59 m² 3 033,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w dzielnicy Trzech Wieszczów na trzecim piętrze w bloku trzypiętrowym .Mieszkanie jest duże o powierzchni 59m2 ,okna od wschodu,południa i zachodu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

282 000 zł78 m² 3 615,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M4 w Fordonie - Na 78 M2 mieszkania składa się : * 3 pokoje 21/21/16 m2 * garderoba 4 m2 * kuchnia 8 m2 * łazienka z wc 5 m2 - mieszkanie posiada dużą loggie - w wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł75 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Do sprzedaży: 3 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Bemowie.Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym z wyjściem balkon,sypialni z zabudowaną szafą,pokoju ,łazienki oraz osobnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szamocin

Szamocin,wielkopolskie

78 000 zł33 m² 2 356,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w Szamocienie; na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w Szamocinie przedmiotem oferty jest lokal mieszkalny O łącznej powierzchni 33,1 M 2 W centrum szamocina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zawodzie

Zawodzie,śląskie

175 000 zł62 m² 2 822,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w Częstochowie, dzielnica Zawodzie. Mieszkanie jest umeblowane. Świetna lokalizacja, blisko centrum Częstochowy ok 2km, w bardzo bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Warszawa,mazowieckie

570 000 zł67 m² 8 507,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Tylko 1% prowizji przy kupnie mieszkania! Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji- natolin z widokiem na park. Bardzo blisko do metra, przystanków autobusowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Błotna

Wołomin,mazowieckie

153 000 zł35 m² 4 371,43 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania mieszkanie Własnościowe 35m2 w Wołominie w cichej i spokojnej okolicy,. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

674 000 zł98 m² 6 877,55 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Piękne czteropokojowe mieszkanie. Klucze do odbioru 2014 roku. Mieszkanie całkowicie wykończone z urządzoną kuchnią. Zdjęcia przedstawiają przykładowy standard wykończenia. Miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grudzińskiego

Swarzędz,wielkopolskie

231 353 zł48 m² 4 797,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkania objęte programem MDM! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchnia 48,22 m2, 2 pokojowe w samym centrum Swarzędza, przy ulicy Grudzińskiego 7. Składa się z salonu, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wandy

Kraków,małopolskie

159 000 zł30 m² 5 213,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe, jasna kuchnia, łazienka z wc. Mieszkanie bardzo przestronne i jasne. Wymieniona została instalacja elektryczna,położone gładzie na ścianach i pomalowane. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Kombatantów

Kraków,małopolskie

240 000 zł46 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Kombatantów, znajdujące się na 7 pietrze. Jasna, oddzielna kuchnia ok 6.5 m. w pełni wyposażona. Meble nowego typu, nowa kuchenka gazowa oraz lodówka. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosaków

Kraków,małopolskie

235 000 zł37 m² 6 351,35 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ustawne mieszkanie składające sie z dwóch oddzielnych pokoi o powierzchni 12 i 9 m2; jasnej, odrębnej kuchni - 6m2 oraz łazienki i przedpokoju. Mieszkanie do wejścia. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piastów

Kraków,małopolskie

170 000 zł30 m² 5 749,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjna cena. Mieszkanie składa się z dużego ustawnego pokoju z dużą wnęką, jasną kuchnią, łazienki z wc, przedpokoju. Powierzchnia dodatkowa: balkon, piwnica. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

399 000 zł76 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Bardzo ustawne, jasne, przestronne mieszkanie, dwustronne, w układzie północ południe. Pokoje niezależne 19, 12, 11 i 8m2. Jasna kuchnia. Łazienka i toaleta osobno (flizy, terakota).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Stare Bogaczowice

Stare Bogaczowice,dolnośląskie

229 000 zł90 m² 2 544,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży śliczne, wygodne mieszkanie położone w pobliżu centrum Starych Bogaczowic.Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont, powymieniane są wszystkie instalacje,okna, stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

159 000 zł53 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie W zielonej części osiedla złote łany W bielsko- białej. Skorzystaj Z programu rządowego MDM! Mamy przyjemnośćprzedstawić Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

162 000 zł55 m² 2 945,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie położone na piątym piętrze wieżowa przy ulicy pck. Mieszkanie do odświerzenia, rozkład pomieszczeń dwustronny. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu ch M1, promenada,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Częstochowa,śląskie

139 000 zł58 m² 2 396,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie na trzecim piętrze w dzielnicy Trzech Wieszczów. Okna wychodzące na północ, z widokiem na podwórko. Wykończenie: podłogi - panele. Ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malinowa

Wysoka,dolnośląskie

195 000 zł41 m² 4 756,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Urocze, 2-pokojowe mieszkanie w Wysokiej przy granicy Wrocławia Rozkład: 2 pokoje ok. 17, 10 m2, przestronna jasna kuchnia (ok.10m2), łazienka, przedpokój. Nowa instalacja elektryczna, okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana III Sobieskiego

Częstochowa,śląskie

90 000 zł34 m² 2 670,62 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

małe zadbane mieszkanie , plan otwarty , wokoło pełna infrastrukura , blisko centrum miasta , zapraszam do obejrzenia mieszkania. zmiana 2016-02-11

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czerwone Maki

Kraków,małopolskie

395 000 zł58 m² 6 810,35 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta wstrzymana! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 57,55 m2, znajdujące się na 6 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą. Mieszkanie składa się z 3 osobnych pokoi, osobnej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wilcza

Marki,mazowieckie

345 000 zł80 m² 4 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie mieszkań bezczynszowe w budynku 4 lokalowym z możliwością aranżacji w salonie kominka, z własnym ogródkiem oraz balkonem lub tarasem. Każde.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Miechowice

Bytom,śląskie

69 999 zł28 m² 2 499,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Oferuję do sprzedaży zadbaną nieumeblowaną kawalerkę w Miechowicach. Czynsz wynosi ok.200 zł plus media:gaz,woda, prąd.itp Więcej informacji udzielę osobom zainteresowanym pod wskazanym nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Parkitka

Częstochowa,śląskie

395 000 zł79 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie w nowym apartamentowcu na prestiżowym osiedlu na pierwszym pietrze w dzielnicy Parkitka.Duża osobna kuchnia ze sprzetem agd,salon i dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

183 000 zł60 m² 3 031,81 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, jasne, zadbane, trzy pokojowe mieszkanie na os. Przyjaźni W pobliżu uniwersytetu!~~uwaga: cena jeszcze do sporej negocjacji!~~oferujemy Państwu bardzo ładne, przestrzenne - 60,4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piękna

Sosnowiec,śląskie

150 000 zł57 m² 2 632,96 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, zagórze, piękna, mieszkanie, 3 pokoje, sprzedaż. Wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 (a) oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż jasne, zadbane i rodzinne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

136 760 zł26 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka o pow. 26,30m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 19,90m2, od strony wschodniej - łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubelska

Kraków,małopolskie

337 790 zł40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kupuj I nie płać prowizji! Całość wynagrodzenia dla biura pokrywa strona sprzedająca. Kraków, krowodrza, ul. Lubelska Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. ok 39,74m2 składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Straconka

Bielsko-Biała,śląskie

680 000 zł134 m² 5 081,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Bielsko- biała, straconka- apartament do sprzedaży wysoki standard - mieszkanie 4 pokojowe Nowe budownictwo, zabudowa szeregowa! Proponuję do sprzedaży piękny apartament 4 pokojowy o powierzchni 134.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij