dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Pokoju

Kraków,małopolskie

195 000 zł36 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Atrakcyjna lokalizacja! Oferujemy do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie spółdzielcze własnościowe, o powierzchni 36 mkw., zlokalizowane na 1 piętrze 4 piętrowego bloku z roku 1967 (ocieplona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

493 296 zł65 m² 7 622 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 64,72 m2, 3-pokojowe na 4 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny, oddzielna kuchnia z oknem, dwie sypialnie, garderoba, hall, łazienka, balkon. W najbliższej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bohaterów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

205 000 zł63 m² 3 239,57 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 na osiedlu Bohaterów. Bardzo dobra lokalizacja, blisko żłobek, przedszkole, sklepy i punkty usługowe, przystanki komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brańsk

Brańsk,podlaskie

130 000 zł48 m² 2 691,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę 2 pokojowego mieszkania w bloku o powierzchni 48,3 m2 znajdującego się na 2 piętrze. Budynek zarządzany jest przez wspólnotę mieszkaniową. Grzejniki nie są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Józefa Strusia

Kraków,małopolskie

209 000 zł44 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

___ arka dom __ Biuro Nieruchomości zaprasza na prezentację mieszkania 2-pokojowego w bardzo dobrej lokalizacji. Powierzchnia 43,57m2+ loggia +piwnica. Położone na piątym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chodzież

Chodzież,wielkopolskie

185 000 zł68 m² 2 700,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie W bloku O pow. 68,5 M2 położone na I piętrze. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi (21,1m2; 14,9m2; 8,6m2), - kuchni (13,1m2),

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kaźmierz

Kaźmierz,wielkopolskie

214 500 zł65 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

W centrum Kaźmierza powstało piękne osiedle mieszkań w zabudowie szeregowej z ogródkiem, oferta z rynku pierwotnego (bez podatku pcc , cała inwestycja objęta programem MDM). Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji!bez podatku pcc! Zapraszam do oglądania! Funkcjonalny rozkład, mieszkanie 3-pok. (salon - 20,50 m2; sypialnia - 11 m2 ; II sypialnia 8,60 m2 garderoba 2,8 m2 kuchnia 8,65 m2, łazienka 4 m2 II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

417 500 zł52 m² 8 028,85 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji! bez podatku pcc! Zapraszam do oglądania! Funkcjonalny rozkład, mieszkanie 3-pok. (salon - 17,30 m2; sypialnia - 9,07 m2 ;II sypialnia 9,26, kuchnia 5,6 m2, łazienka 3,62 m2, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł65 m² 7 384,62 zł/m²

 

Piętro:-

 

 

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

195 000 zł21 m² 9 285,71 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - najlepsza inwestycja W warszawie Z gwarancją zysku! * Pomoc prawna w zwrocie podatku vat cena za apartament tylko 156 600 netto! Doskonała lokalizacja blisko Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

417 500 zł52 m² 8 028,85 zł/m²

 

Piętro:11

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubicz Górny

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

169 000 zł65 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwu do zapoznania się ofertę sprzedaży rozkładowego mieszkania 3-pokojowego znajdującego się w Lubiczu Górnym. Mieszkanie mieści się na parterze w bloku trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Brechta

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł50 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przestronne, dwupokojowe mieszkanie w budynku z lat 50 - tych. Budynek z cegły , z windą zlokalizowany nieopodal Placu Hallera. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

529 000 zł49 m² 10 795,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiego powiśla- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów pięknych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

155 000 zł46 m² 3 369,57 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie po remoncie blisko Alei Sułkowskiego w Bielsku. Znajduje się ono w niskim bloku na drugim piętrze z oknami wychodzącymi na południe i północ. Blok jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bełchatów

Bełchatów,łódzkie

170 000 zł80 m² 2 125 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe 80m2 usytuowane na oś. Dolnośląskim. Mieszkanie składa się z czterech ustawnych pokoi, dużej kuchni po remoncie, łazienki i W C. W przedpokoju wnęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł50 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

W nowiutkim apartamentowcu z roku 2014 blisko rynku, centrum miasta uniwersytetu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50m2 na pierwszym piętrze rozkładowe, całkowicie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

199 000 zł45 m² 4 422,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja - nie przegap! Ładne i przestronne mieszkanie w bloku z cegły! Obecnie mieszkanie przechodzi generalny remont i istnieje możliwość dostosowania wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastów

Rzeszów,podkarpackie

185 000 zł37 m² 4 946,52 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne pod wynajem! blisko politechnika rzeszowska! cena do negocjacji! Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37,4m2, zlokalizowane na ul. Piastów. Położone na 6 piętrze w 10 piętrowym wieżowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Blachnickiego

Kraków,małopolskie

398 000 zł64 m² 6 218,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Lokalizacja: kraków- śródmieście- grzegórzki** ul Blachnickiego * Masarska Daszyńskiego rejon. 2 minuty od Galerii Kazimierz, 5 minut od Hali Targowej przy ul. Grzegórzeckiej, 5 minut od Kazimierza, 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Kaszowniku

Toruń,kujawsko-pomorskie

186 000 zł46 m² 4 052,29 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 45,9 m2 ul. Przy Kaszowniku, do którego przynależy piwnica. Jest to mieszkanie trzypokojowe z oddzielną kuchnią, łazienką i wc. Z największego pokoju jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

300 000 zł78 m² 3 821,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Możliwość dokupienia garażu! Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe,komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie.Znajduje się na trzecim i czwartym piętrze bloku z cegły z 1997 roku na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Teresy z Kalkuty

Ełk,warmińsko-mazurskie

175 000 zł60 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Jeszcze niższa cena! 175.000 ZŁ KUPUJĄCY BEZ PROWIZJI! Atrakcyjne mieszkanie na Barankach z miejscem parkingowym! Gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni ok. 60 m2 położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

765 000 zł85 m² 8 968,35 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Rozkładowe i przestronne trzy pokoje na Dolnym Mokotowie. Salon ustawny i słoneczny o powierzchni 28m, z wyjściem na siedmiometrowy taras, jedna sypialnia 13,5m z balkonem 3m, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

249 000 zł96 m² 2 593,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- promocja magda janik, tel. Polecam bardzo ładne i

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Lębork

Lębork,pomorskie

189 000 zł86 m² 2 202,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Przestronne mieszkanie w Lęborku przy ul. Krzywoustego (koło zus-u)o metrażu 85,80m2. Nie wymagające dużego wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

158 000 zł68 m² 2 323,53 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie na parterze, niskie koszty utrzymania, świetnie nadaje się pod działalność. Dane kontaktowe: mateusz agent Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dąbrowszczaków

Swarzędz,wielkopolskie

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,7m2 zlokalizowane w Swarzędzu. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piaskowa

Legionowo,mazowieckie

260 000 zł45 m² 5 761,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bezpośrednio posiadam do sprzedania bardzo ładne i przytulne mieszkanie 45,13m na kameralnym i cichym Osiedlu Piaski w nowym budownictwie w nowej jego części.Mieszkanie posiada akt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpiowska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

129 000 zł47 m² 2 744,68 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mmieszkanie typu M-3 na ul. Kurpiowskiej. Mieszkanie o pow ok. 47 m.kw., składa się z dwóch nie przejściowych pokoi, kuchni z oknem, łazienki i przedpokoju. Posiada duży balkon, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lecha

Poznań,wielkopolskie

255 000 zł49 m² 5 204,08 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie - do zamieszkania! Z super widokiem! Położone na os. Lecha, mieszkanie z kw. Powierzchnia 49 m2, 2 niezależne pokoje po remoncie, kuchnia, łazienka, korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stalickiego

Będzin,śląskie

107 000 zł43 m² 2 505,27 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Będzin, ksawera, stalickiego, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż. Wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż przestronne, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lubelska

Sosnowiec,śląskie

187 000 zł63 m² 2 968,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sosnowiec, zagórze, lubelska, mieszkanie, 3 pokoje, sprzedaż. Wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż duże, ustawne i rodzinne, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czeladzka

Sosnowiec,śląskie

244 000 zł78 m² 3 134,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Sosnowiec, pogoń, czeladzka, mieszkanie, 4 pokoje, sprzedaż. Wgn Sosnowiec, ul. Modrzejowska 20 oferta 0%, pośrednik wynagradzany jest przez sprzedającego. Na sprzedaż wyremontowane, przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

179 000 zł49 m² 3 653,06 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przedstawiam Państwu atrakcyjne rozkładowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 w bardzo dobrej lokalizacji jaką jest dzielnica Chełmińskie Przedmieście. Mieszkanie znajduje się na 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł46 m² 6 739,13 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie na Nowym Dworze w bloku 6 pietrowym na 4 pietrze do dyspozycji 2 windy o pow.46m2 składa się: z 2 pokoi-salonu z wyjściem na duży balkon połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

260 000 zł81 m² 3 224,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży nieruchomość lokalową w zabudowie szeregowej położoną w Środzie Wielkopolskiej. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, nieruchomość położona jest od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł36 m² 7 638,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży: 2 pokojowe mieszkanie ,na Warszawskich Bielanach.Mieszkanie po generalnym remoncie, nowocześnie umeblowane i kompletnie wyposażone. Wykończone w wysokim standardzie: gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł74 m² 4 761,90 zł/m²

 

Piętro:2/4