dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Przytulne, słoneczne mieszkanie na Starej Ochocie doświetlone naturalnym światłem słonecznym w doskonałym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie składa się 2 pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bonifacego

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł46 m² 7 282,61 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania: 3 pokojowe mieszkanie na Sadybie.Lokal składa się z 3 oddzielnych pokoi,widnej kuchni ,łazienki po remoncie.Usytuowanie: 2 pokoje płd.-wch. ; pokój i kuchnia płn.-zach.W lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ogińskiego

Warszawa,mazowieckie

179 000 zł30 m² 5 868,85 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Jednopokojowe mieszkanie w dobrym miejscu na Bródnie.(cicha, spokojna okolica, w pobliżu przystanki komunikacji miejskiej, liczne sklepy).10 piętro w budynku 10 piętrowym. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

325 000 zł74 m² 4 391,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż bardzo ładne, zadbane, dwupoziomowe mieszkanie usytuowane na 3. piętrze w niskim bloku z 2008r. w dzielnicy Gumieńce. Mieszkanie 3 pokojowe. Powierzchnia całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dojazd

Toruń,kujawsko-pomorskie

228 000 zł47 m² 4 851,06 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze bloku z cegły na osiedlu Nad Strugą.Jest generalnie w dobrym stanie, zadbane i czyste.Pokoje oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pabianicka

Łódź,łódzkie

350 000 zł91 m² 3 863,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest rozkładowy, 3 pokojowy lokal mieszkalny w bardzo dobrym stanie o powierzchni 90 mkw. usytuowany na 3 piętrze w 3-piętrowym w nowym ( 2004 r).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Koszyce

Piła,wielkopolskie

369 000 zł85 m² 4 340,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3 pokojowe W domu na sprzedaż, 85,01m2, piła - koszyce Atrakcyjne mieszkanie dwupoziomowe do sprzedaży w domku! Na parterze salon z aneksem kuchennym, wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

259 000 zł52 m² 5 019,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Proponujemy Państwu Bardzo atrakcyjne mieszkanie dwustronne, dwupokojowe o powierzchni 51,60 m2 na bardzo spokojnym osiedlu Julianka na obrzeżach Piaseczna (od strony Konstancina, około 2 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Chełmno

Chełmno,kujawsko-pomorskie

219 900 zł72 m² 3 054,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

****wyremontowane dwupoziomowe mieszkanie O doskonałym układzie****oferta warta uwagi**** Polecam Państwu ofertę sprzedaży niezwykle funkcjonalnego i wyremontowanego dwupoziomowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Warszawa,mazowieckie

560 000 zł69 m² 8 115,94 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokojowe mieszkanie W śródmieściu- niedaleko metra rondo daszyńskiego 69- metrowe mieszkanie o wysokim standardzie w Śródmieściu, niedaleko metra Rondo Daszyńskiego. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

138 000 zł33 m² 4 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 33 m2 w doskonałej lokalizacji! Przedstawiam Państwu ciekawą ofertę mieszkania 2-pokojowego mieszczącego się na Rubinkowie I w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sarni Stok

Bielsko-Biała,śląskie

399 000 zł78 m² 5 121,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bielsko-biała, sarni stok atrakcyjne mieszkanie W nowym budownictwie Z dużym tarasem, miejscem postojowym W garażu, oraz miejscem parkingowym przed budynkiem W cenie! Stan prawny :.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

299 817 zł48 m² 6 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kupuj Z pośrednikiem - kupuj bezpiecznie Mam przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie o pow. 47,59m2, składające się z dwóch pokoi z aneksem. Mieszkanie jest usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rolnicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

279 000 zł70 m² 3 985,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o pow. 70 m2, znajdującego się na drugim piętrze na os. Wrzosy I. Blok z cegły, drugie piętro, trzy rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żelice

Żelice,wielkopolskie

94 000 zł76 m² 1 244,21 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3- pokojowe mieszkanie na sprzedaż W żelicach gm. Wągrowiec Nowe 3-pokojowe mieszkanie gmina Wągrowiec Pow. 75,55m 2 Mieszkanie w budynku wolnostojącym Budynek otynkowany i ocieplony Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 11 Listopada

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

270 000 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bardzo przytulne mieszkanie, 54m2, salon z kuchnią, łazienka i sypialnia, położone w b. dobrym punkcie miasta przy głównym deptaku spacerowym, blisko do komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł48 m² 5 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Gorąco polecam! Na sprzedaż rozkładowe, dwupokojowe i dwustronne mieszkanie, położone na wrocławskich Krzykach. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 48 m2 składa się z : salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Podgórz

Toruń,kujawsko-pomorskie

339 000 zł120 m² 2 825 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie na wciąż rozwijającej się dzielnicy Podgórz w Toruniu. Mieszkanie na III piętrze w kamienicy z 1939 roku (III piętro zostało na nowo zbudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

414 924 zł59 m² 7 032,61 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycjana warszawskim Targówku przy ul. Smoleńskiej zostanie oddana do użytku na początku II kwartału 2016 roku. Jest to nowoczesny, zamknięty projekt z garażami podziemnymi dla każdego lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

159 000 zł71 m² 2 239,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie M-6 w układzie 3x1 przy ul. Wielkopolskiej z widokiem na panoramę miasta. Kuchnia otwarta na salon, pozostają meble w zabudowie, sprzęt agd (lodówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Słowackiego

Lębork,pomorskie

159 000 zł73 m² 2 192,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Mieszkanie położone w Lęborku przy ulicy Słowackiego (koło Tesco i Gimnazjum nr 1) o metrażu 72,53m 2. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sukiennicza

Kraków,małopolskie

730 000 zł43 m² 16 820,30 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja : kraków-Śródmieście/ Grzegórzki- ul Sukiennicza- koletek- dietla , Wawel rejon opis nieruchomości: wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w luksusowym kompleksie Angel Wawel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Badury

Wrocław,dolnośląskie

329 000 zł56 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem (30 m2)! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

123 900 zł31 m² 3 996,77 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super oferta! Kawalerka z widokiem na panoramę osiedla! Mieszkanie przeszło generalny remont 2- lata temu. Duży, jasny, słoneczny pokój ok 19m2 kuchnia: 7m2 łazienka z wc: 3m2 W pokoju na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Boguszów-Gorce

Boguszów-Gorce,dolnośląskie

59 000 zł51 m² 1 158,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 50,91mkw znajdujące się w zielonej części Gorc. Lokal mieszkalny znajduje się na wysokim parterze, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

697 000 zł81 m² 8 604,94 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż komfortowy 3-pokojowy apartament w Centrum Poznania /garbary Mieszkanie znajduje na 5 piętrze w 6 piętrowym zamknietym apartamentowcu z 2010 roku, z windą ,ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Chorzów,śląskie

143 000 zł63 m² 2 284,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję na sprzedaż bezczynszowe mieszkanie w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Chorzowa. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 53,3 m2 na którą składa się przedpokój, kuchnia, łazienka, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

272 000 zł37 m² 7 351,35 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komorska

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł43 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji. W okolicy centrum handlowe,szkoły, przedszkola,parki,Bazar Szembeka, dobra komunikacja. Duży pokój z nowym aneksem kuchennym. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jagiellońska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

295 000 zł66 m² 4 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferujemy do sprzedaży (bez prowizji) nowe mieszkanie z rynku pierwotnego, zlokalizowane w północnej części miasta na osiedlu Zatorze-Podleśna. Mieszkanie rozkładowe trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cześnikowska

Poznań,wielkopolskie

200 000 zł38 m² 5 221,93 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Goldenhome poleca: do sprzedaży lokal stanowiący pełną własność o pow. 38,3 m2, położony na I piętrze niskiego, odnowionego bloku przy ul. Cześnikowskiej na Grunwaldzie. Mieszkanie jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Białystok,podlaskie

215 000 zł49 m² 4 387,76 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Polecamy komfortowe mieszkanie po generalnym remoncie położone przy ulicy Fabrycznej. Powierzchnia mieszkania 49m2, trzy oddzielne pokoje, kuchnia, duża łazienka z wanną i przysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Katowice

Katowice,śląskie

78 900 zł22 m² 3 538,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

150. Gorąco polecamy na sprzedaż w pełni rozkładowe, jednostronne 1 pokojowe mieszkanie o pow. 22,3m2 usytuowane w okolicy ul. Ligockiej w dzielnicy Ligota. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kolejowa

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł76 m² 4 736,84 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Duże mieszkanie w centrum dla kilkuosobowej rodziny: 4 pokoje na 1 piętrze w budynku z 1975 roku z windą. Salon (25mkw), widna kuchnia(8mkw),pokoje 14,45 mkw, 12mkw,8,50 mkw oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

383 504 zł47 m² 8 083,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowo powstająca inwestycja royal park to zespół 6-ciu czteropiętrowych budynków zlokalizowany przy ulicy Kieślowskiego w Miasteczku Wilanów. Znajdzie się tu 253 1,2,3,4,5 pokojowe mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Warszawa,mazowieckie

1 399 000 zł121 m² 11 562 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Apartment for sale in mokotów mieszkanie do sprzedazy na mokotowie Przestronne 3 pokojowe mieszkanie położone na osiedlu zamkniętym na Mokotowie. W budynku dla mieszkańców basen, fitness, sauna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Środkowa

Warszawa,mazowieckie

341 106 zł51 m² 6 688,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

~Przy ulicy Środkowej 13, pod czujnym okiem Konserwatora Zabytków rewitalizowana jest zabytkowa kamienica, która dzięki projektowi odnowy kamienic Pragi Północ odzyskuje swój przedwojenny blask.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Jagiellońskie

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

213 000 zł74 m² 2 878,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest ładne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74m2 zlokalizowane w Środzie Wlkp. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Pruszków,mazowieckie

195 000 zł39 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 39 m2 w Pruszkowie. Doskonała lokalizacja: do wkd 3 min, do pkp 10 min. w pobliżu szkoły, przedszkola, punkty usługowo-handlowe. Czwarte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

492 867 zł71 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* nowe mieszkanie od dewelopera * 10 minut spacerem od rynku * system płatności 10/90 * wykupiony grunt * ogrzewanie miejskie * osiedle ogrodzone I monitorowane umów się na prezentację mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

250 000 zł44 m² 5 681,82 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Super oferta! Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie położone na V piętrze w bloku w samym centrum miasta. Lokal składa się z: salonu,sypialni,kuchni, łazienki z wc, przedpokoju.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij