dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grabówka

Tarnów,małopolskie

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży mieszkanie z założoną kw w wieżowcu przy ul Westerplatte. Mieszkanie położone na 2 piętrze. Powierzchnia 60,4m2. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Józefa Piłsudskiego

Piastów,mazowieckie

340 000 zł72 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie w Piastowie do własnej aranżacji, w spokojnej okolicy. Idealne dla rodziny z dziećmi. Do pętli autobusowej ok. 5 min, stacja pkp, skm ok. 20 min. pieszo lub 5-7 min autobusem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

290 088 zł40 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oddanie inwestycji III kw. 2016r Oferta bez prowizji od kupującego Poznańska to inwestycja powstająca w centrum Krakowa, zaledwie 2 km od Rynku i Dworca Głównego. Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Powstańców Śląskich

Żory,śląskie

159 000 zł70 m² 2 277,94 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M6 w układzie 2x2 cena: 159 000 Komplex Nieruchomości przedstawia mieszkanie na sprzedaż zlokalizowane w Żorach o powierzchni niespełna 70 m2, na którą składają się 4 pokoje, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Jędrzychów

Zielona Góra,lubuskie

345 000 zł92 m² 3 745,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie wraz z poddaszem i garażem położone na Jędrzychowie. Mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze w niskim 8 letnim budynku. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

238 000 zł38 m² 6 230,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Super oferta! do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe W świetnej lokalizacji W okolicach ronda powstańców śląskich Dwupokojowe w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 38 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

249 000 zł52 m² 4 788,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność przedstawić Państwu interesujące mieszkanie składające się z 3 rozkładowych pokoi (16m/15m/13m), aneksu kuchennego, łazienki, przedpokoju oraz dużego balkonu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zabobrze

Jelenia Góra,dolnośląskie

164 000 zł64 m² 2 562,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Cztery Kąty oferuje Państwu na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na IV piętrze w bloku na Zabobrzu. Powierzchnia lokalu 64m2 obejmuje 3 pokoje (w tym jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

165 000 zł50 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania sie z wyjątkowo atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania na ulicy Fałata w Toruniu w pobliżu umk oraz Centrum Handlowego Plaza. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł47 m² 4 884,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż M-3 na osiedlu Górzyskowo , nowe budownictwo , na terenie ogrodzonym , monitorowanym. Mieszkanie składa się z kuchni z salonem , sypialni , łazienki z wc, przedpokoju, dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł52 m² 4 038,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Polecam! Mieszkanie 2-pokojowe z loggią usytuowane na czwartym piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku na Osowej Górze. Z okien piękny widok na panoramę miasta, blisko tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Chorzów

Chorzów,śląskie

25 000 zł16 m² 1 572,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Oferuję Państwu na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe w Chorzowie II. Mieści się ono w kamienicy na 4 piętrze z 4. Mieszkanie z wynajmującym i płacącym w terminie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

175 000 zł26 m² 6 669,21 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Oryginalna kawalerka w wyjątkowo atrakcyjnej lokalizacji przy ul Lubuskiej. Mieszkanie o niedużym metrażu z bardzo funkcjonalnie rozplanowaną przestrzenią: * łazienka z nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

265 000 zł55 m² 4 818,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe położone w kamienicy blisko centrum Swarzędza. Mieszkanie o powierzchni 55 mkw, po remoncie, położone na parterze. Budynek zbudowany z cegły w 1931.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Toruń,kujawsko-pomorskie

210 000 zł49 m² 4 318,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Świetna lokalizacja! Oferuję Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na wysokim parterze w bloku z 1979 roku .Blok stoi szczytem do ulicy,więc jest bardzo cicho,jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Cegielniana

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

279 000 zł54 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne mieszkanie dwupokojowe w bloku z 2008r. przy ul. Cegielnianej 7 o bardzo funkcjonalnym układzie. Położone na 2 pietrze w 3-piętrowym bloku. Mieszkanie jest dwustronne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Marki

Marki,mazowieckie

299 000 zł94 m² 3 180,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania nowe , bezczynszowe mieszkanie z ogródkiem położone w Markach.Mieszkanie znajduje się na piętrze oraz poddaszu. 3 pokoje oraz przestrzeń na drugim poziomie.Schody na górę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Ludowej

Toruń,kujawsko-pomorskie

199 000 zł53 m² 3 754,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zamiana na większe! Przedstawiam Państwu do sprzedaży ( bardzo chętnie zamiany na większe trzy, lub czteropokojowe), dwupokojowe mieszkanie (istnieje możliwość utworzenia trzeciego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

390 000 zł82 m² 4 727,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksusowe mieszkanie Z pełnym wyposażeniem I garażem W cenie W nowym bloku na os. Leśnym! ~~okazja cenowa: duże luksusowe, umeblowane mieszkanie Z garażem!~~lokalizacja:~nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

239 700 zł51 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle mieszkaniowe Słoneczny Staw to przemyślany projekt wielu ludzi, którzy postanowili wykorzystać piękny teren przy stawie, blisko centrum Żyrardowa. Osiedle z nowoczesną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ruda

Ruda,wielkopolskie

170 000 zł69 m² 2 463,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie 3 pokoje z garażem i piwnicą w Rudzie, ruda Wyrzysk, powiat pilski na sprzedaż mieszkanie trzy pokojowe W rudzie (gmina wyrzysk) Lokal mieszkalny o pow. użytkowej 68,30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radziwiłłowska

Kraków,małopolskie

1 590 000 zł135 m² 11 777,80 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta jest prezentowana W opcji bez prowizji dla kupującego, gwarantuje bezpieczeństwo zakupu - każda transakcja Z udziałem biura jest ubezpieczona. DO sprzedaży; lokal mieszkalny 135m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 600 000 zł160 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:1997

Dwupoziomowe rozkładowe mieszkanie w dobrej lokazlizacji - Mokotów-Sadyba. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie drugiej kondygnacji. a Ip kuchnia z oknem, holl,wc z prysznicem, salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

219 000 zł33 m² 6 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33 m2 w okolicy ul. Pilczyckiej. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seminaryjska

Kielce,świętokrzyskie

200 000 zł56 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mam do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Seminaryjskiej na parterze. Mieszkanie jest rozkładowe, widne. W mieszkaniu znajdują się: ustawny salon z wyjściem na loggię, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kluczborska

Wrocław,dolnośląskie

260 000 zł54 m² 4 814,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - Polecam Państwu urocze mieszkanie w doskonałej lokalizacji Śródmieście ok. Żeromskiego / po remoncie / ciche / 2 pokoje Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaśminowa

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

266 600 zł50 m² 5 332 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Budynek z 1992 roku na ogrodzonym terenie, brama wjazdowa na pilota, na terenie garaż dodatkowo płatny ( 15.000). Budynkiem zarządza wspólnota. Blok został ocieplony i zrobiona nowa elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

215 000 zł55 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55 m2 na 2 pietrze kamienicy w okolicach Rynku w Kątach Wrocławskich. 3 pokoje, kuchnia przejściowa, korytarz zabudowany dużą szafą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jadwiżyn

Piła,wielkopolskie

340 000 zł78 m² 4 342,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Apartamentowiec mieszkanie 3-pokojowe o pow. 78,30m 2 winda, duża loggia Salon o pow. 23,40m 2 z wyjściem na balkon oraz dodatkowo z oknem balkonowym Kuchnią o pow. 11,30m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Antczaka

Toruń,kujawsko-pomorskie

340 000 zł75 m² 4 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły z 1993r. przy ulicy Antczaka, jakubskie Przedmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mochnaniec

Kraków,małopolskie

286 000 zł46 m² 6 217,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania nowe mieszkania w stanie deweoperskim - kameralne, ogrodzone osiedle 3 budynków! Mieszkania z rynku pierwotnego - bez podatku pcc. Mieszkania gotowe! parter: ok. 45 m2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł49 m² 6 326,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Psie Pole, okolice ul. Kamieńskiego. Zadbane, trzypokojowe, mieszkanie o powierzchni 49 m2, zlokalizowane przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

119 000 zł48 m² 2 479,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania położonego w dzielnicy Mokre. Mieszkanie 2-pokojowe znajduje się na parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Dmowskiego

Wrocław,dolnośląskie

394 625 zł62 m² 6 400,02 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

* nowe mieszkanie od dewelopera * 10 minut spacerem od rynku * system płatności 10/90 * wykupiony grunt * ogrzewanie miejskie * osiedle ogrodzone I monitorowane do mieszkania należy dokupić komórkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żeromskiego

Sosnowiec,śląskie

32 m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerki, mieszkania na wynajem, umeblowane , telewizja , kuchnia, łazienka, blisko centrum Sosnowca, blisko główne węzły komunikacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

173 000 zł48 m² 3 604,17 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie na Błoniu. Powierzchnia około 47m2, dodatkowo piwnica. Stan mieszkania do remontu. Opłaty administracyjne około 400zł plus prąd i gaz według liczników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu na sprzedaż zadbane, w pełni rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w bloku na osiedlu Wrzosy. Mieszkanie znajduje się na parterze w budynku o trzech piętrach, wzniesionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

245 000 zł42 m² 5 822,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Kupuj przez pośrednika - kupuj bezpiecznie Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie 2 pokojowe, o pow. 42,08m2 usytuowane na II piętrze w rewitalizowanej kamienicy. Łazienka i kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Piła,wielkopolskie

159 000 zł46 m² 3 456,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, piła - śródmieście pow. 46m2 IV piętro Słoneczne mieszkanie 3-pokojowe, po remoncie z balkonem. W pokojach na podłodze panele, ściany - gładzie gipsowe. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

175 000 zł65 m² 2 704,79 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Oferta specjalna! Mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w stanie "deweloperskim" z rynku wtórnego o powierzchni 64,70 m 2. Możliwość przywrócenia do stanu pierwotnego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

519 595 zł65 m² 7 995 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Apartamenty O najwyższym standardzie~~mieszkanie w stanie deweloperskim; 64,99 m2, 3-pokojowe na 11 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka, wc,.