dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pułaskiego

Suwałki,podlaskie

175 000 zł62 m² 2 822,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Sprzedam mieszkanie przy ulicy Pułaskiego w Suwałkach. Usytuowane na parterze 4 piętrowego bloku. W skład wchodzi duży salon, 2 sypialnie, łazienka, wc, kuchnia, przestronny przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zadumana

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł95 m² 8 726,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Super lokalizacja.! Mieszkanie jest widne, w dzień nasłonecznione (okna na 3 strony świata), znajduje się w eleganckim budynku usytuowanym na małym, ogrodzonym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

330 000 zł68 m² 4 874,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Polecamy ciche mieszkanie na drugim piętrze w bloku na Czechowie. trzy pokoje, widok na podwórko. Standard wykończenia: mieszkanie w stylu rustykalnym, bardzo ciekawie wykończone. Ściany -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

355 258 zł44 m² 8 149,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowo powstająca inwestycja royal park to zespół 6-ciu czteropiętrowych budynków zlokalizowany przy ulicy Kieślowskiego w Miasteczku Wilanów. Znajdzie się tu 253 1,2,3,4,5 pokojowe mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Skoki

Skoki,wielkopolskie

170 872 zł55 m² 3 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe bezczynszowe W skokach, na sprzedaż, II piętro 2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż, skoki, rynek pierwotny Przedmiotem oferty jest nowe mieszkanie w nowo powstającym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skorupki

Piastów,mazowieckie

216 000 zł48 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Blok jedno klatkowy z lat 70-tych z cegły, po termoizolacji. Klatki schodowe są czyste i zadbane, chodniki są wyłożone kostką. Dookoła jest dużo zieleni, niska zabudowa. Do pkp/skm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meiselsa

Kraków,małopolskie

350 000 zł40 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1875

Nie wyrażam zgody na kontakt ze strony pośrednictw sprzedaży nieruchomości. Mieszkanie w Krakowie: adres: ul. Meiselsa, kraków 1) forma własności: własność hipoteczna, 2) powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Więcławice

Więcławice,kujawsko-pomorskie

87 000 zł54 m² 1 611,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po kapitalnym remoncie wolne od zaraz! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w miejscowości Więcławice koło Inowrocławia. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

225 681 zł58 m² 3 914 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"oferta W programie - mieszkanie dla młodych" i podatku pcc inwestycja deweloperska andromeda na osiedlu letnim Nowoczesny apartamentowiec czteropiętrowy z mieszkaniami dwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł71 m² 5 197,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 3 pokojowe, słoneczne, rozkładowe mieszkanie położone na wysokim parterze z ogrodem. W budynku jest tylko 6 mieszkań. natychmiastowe wydanie. Duże i ustawne pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sabały

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł49 m² 6 790,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe 48,6m² w budynku przy ul.Sabały. Bardzo dobry punkt komunikacyjny u zbiegu ulic Hynka i Al.Krakowskiej. Pokoje rozkładowe 18,5 m² i 14 m², na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maratońska

Łódź,łódzkie

249 000 zł61 m² 4 081,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Starzyńskiego

Rzeszów,podkarpackie

250 000 zł64 m² 3 924,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie o powierzchni 63,7 m2 zlokalizowane na ostatnim piętrze niskiego bloku przy ulicy Starzyńskiego w Rzeszowie. Składa się z czterech niezależnych pokoi, kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narutowicza

Lublin,lubelskie

235 000 zł42 m² 5 568,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży komfortowe mieszkanie 2-pokojowe przy ul.Narutowicza.Nieruchomość po kapitalnym remoncie .Świetna inwestycja pod wynajem.Zadbana kamienica,w najbliższym czasie planowany remont klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Powsińska

Warszawa,mazowieckie

660 000 zł74 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Prestiżowe mieszkanie znajduje się na I piętrze w VI piętrowym budynku oddanym do użytku w 2007 roku u zbiegu ulic Idzikowskiego z Powsińską. 3 pokoje: duży salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Petyhorska

Kielce,świętokrzyskie

220 000 zł52 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 52,00m2 na drugim piętrze w dwupiętrowym, ocieplonym bloku na osiedlu Stadion-Baranówek. Nieruchomość składa się z 2 osobnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

126 900 zł57 m² 2 226,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-5 na 1 pietrze niskiego bloku dwustronnie rozkładowe na ul.Pomorskiej. W pokojach na ścianach gładzie i tynk strukturalny na podłogach panele. Łazienka w kafelkach, na wyposażeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świderska

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł47 m² 6 766,76 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Ciche dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,29m2 położone w centrum Tarchomina Piętro 3/7. Budynek z 2004 roku (winda z poziomu garażu). Mieszkanie widne i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

718 000 zł81 m² 8 864,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Doskonała lokalizacja w centrum Warszawy. Zamknięte, strzeżone osiedle z 1992 roku. Cztery pokoje; przestronny salon z wyjściem na balkon + dwie ustawne sypialnie + gabinet. Kuchnia widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

79 900 zł33 m² 2 421,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Piaskowej Górze przy ul. Malczewskiego. Znakomita lokalizacja, blisko przystanek komunikacji miejskiej, sklepy. Lokal składa się z dwóch pokoi, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Harcerzy Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

1 300 000 zł121 m² 10 743,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Stylowy czteropokojowy apartament o pow ok 121m2 na Natolinie Al Komisji Edukacji Narodowej Mieszkania bardzo funkcjonalne i rozkładowe z wyraźnie oddzieloną częścią dzienną od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

359 357 zł64 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Inwestycja Cztery Pory Roku zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta, a w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ratajczaka

Szczecin,zachodniopomorskie

229 000 zł47 m² 4 882,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest funkcjonalne, rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie, znajdujące się przy ulicy Ratajczaka na Pogodnie. Nieruchomość znajduje się na parterze przedwojennej kamienicy. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Meksykańska

Warszawa,mazowieckie

1 499 000 zł118 m² 12 703,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Penthouse na sprzedaż - saska kępa penthouse for sale - saska kępa Mieszkanie dwupoziomowe na najwyższym piętrze bloku z całodobową ochroną, z oknami wychodzącymi na północny wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zbożowa

Gdynia,pomorskie

209 000 zł62 m² 3 370,97 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przestronne i komfortowe trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Cisowa w Gdyni. Jednopoziomowe mieszkanie składa się z: salonu (21 m2), sypialni (12 m2), sypialni (10 m2), kuchni (8,5 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Koszalin,zachodniopomorskie

155 000 zł46 m² 3 369,57 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta bezpośrednio od właściciela. Biurom nieruchomości i pośrednikom dziękujemy. Od zaraz do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie własnościowe na Os. Lechitów na I piętrze. Dla mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

379 000 zł70 m² 5 414,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne, nowocześnie i gustownie urządzone mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku na lsm. Idealne dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Kościelisko

Kościelisko,małopolskie

499 000 zł55 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bardzo ładny Apartament w Kościelisku. Lokal znajduje się na drugim piętrze niedużego apartamentowca. Składa się z sypialni, korytarza, dużego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

238 000 zł36 m² 6 520,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5m2 w dzielnicy Kurdwanów Mieszkanie: składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Świętochłowice,śląskie

84 000 zł35 m² 2 427,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w centrum Świętochłowic. Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Powierzchnia użytkowa 35,4 m2 składa się z 1 pokoju, łazienki z wc i kuchni. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

182 000 zł48 m² 3 791,67 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentacja oferty: na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow 48m2 na VII piętrze wieżowca na Szwederowie. Pokoje o pow 16/9 i 6 m2. Na podłogach mozaika parkietowa, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Parafialna

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł72 m² 5 503,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Super oferta! Na sprzedaż, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze, w dwupiętrowym apartamentowcu z 2003 r. Budynek usytuowany jest na terenie kameralnego, prestiżowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

164 000 zł48 m² 3 416,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rewelacyjna cena i atrakcyjna lokalizacja, zaintrygowany ? Biała Posesja poleca, 48 m2 mieszkanie, położone na 3 piętrze bloku z cegły, na bydgoskim osiedlu Kapuściska. Jest to cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Miodowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

102 000 zł35 m² 2 914,29 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cena 102 000 zł! M-2 Miodowa Do wprowadzenia Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M-2 o pow. 35 m 2 po generalnym remoncie na ul. Miodowej z balkonem na 3 piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górne

Piła,wielkopolskie

217 459 zł47 m² 4 580,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia - całość prowizji pokrywa sprzedający mieszkanie W stanie deweloperskim na górnym! Nieruchomość przy ul. Prymasa Stefa Wyszyńskiego 10, którą Państwu oferujemy, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Lublin,lubelskie

350 000 zł70 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mamy dla Państwa do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 70mkw w centrum Lublina doskonale nadaje się jako lokal na biuro lub mieszkanie. Nieruchomość mieści się na parterze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

159 000 zł47 m² 3 368,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 Północ jednostka C Mieszkanie dwupokojowe pow. 47,20 m kw , 3 piętro w bloku. Układ okien na północ i południe , okna pcv ,duży balkon na całej szerokości pokoju. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barnima III Wielkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

155 000 zł37 m² 4 078,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, w ocieplonym budynku z cegły, zlokalizowanym w pobliżu Parku Kasprowicza. Składa się z 2 pokoi (18, 11 m2), kuchni z oknem, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

186 600 zł37 m² 5 043,24 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu do sprzedaży nowe mieszkanie z komórką lokatorską w cenie mieszkania, które będzie gotowe we wrześniu 2016 roku. Ten układ mieszkania występuje również na na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ranowska

Szczecin,zachodniopomorskie

276 000 zł73 m² 3 780,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie bezczynszowe 3 pokojowe o powierzchni 73m2 na parterze w wolnostojącym dwurodzinnym domu z cegły z 1938r na Żelechowie w okolicy ul. Jana z Czarnolasu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałtycka

Łódź,łódzkie

220 000 zł52 m² 4 230,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006