dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 145 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 145 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Lublin,lubelskie

275 000 zł60 m² 4 606,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Polecamy przestronn e mieszkanie o powierzchni 59,7m 2 na Czubach przy ulicy Hetmańskiej w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: nieprzechodnie pokoje 12 oraz 29m 2 , drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sczanieckiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

149 000 zł33 m² 4 515,15 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Atrakcyjne położenie I przystępna cena! Proponuję Państwu zakupienie dwupokojowego ciepłego,słonecznego mieszkania.Znajduje się na siódmym piętrze ocieplonego i zadbanego wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klasztorna

Wrocław,dolnośląskie

470 000 zł80 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Nowe,komfortowe mieszkanie z 2011roku. Dwupoziomowe: 1poziom: kuchnia, łazienka, salon , hall 2poziom: dwa pokoje,duża garderoba,hall Całkowicie umeblowane i wyposażane. Standard mieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

149 000 zł41 m² 3 634,15 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:link do strony :kontakt do agenta pośrednik nieruchomości wojciech Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo **zapewniamy pełną obsługę kredytową przy zakupie nieruchomości W 24 bankach.**.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

298 656 zł59 m² 5 061,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 3 pokojowe (stan deweloperski) o pow. 58,56 m2 położone na parterze w 3 piętrowym budynku na krańcu Ołtaszyna. Termin oddania mieszkania do użytkowania - grudzień 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Radogoszcz

Łódź,łódzkie

410 000 zł69 m² 5 918,87 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na parterze usytuowane w bloku z 2008r. Słoneczny salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, balkon oraz taras dają pełen komfort i wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jesionowa

Katowice,śląskie

215 000 zł35 m² 6 104,49 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Katowicach Koszutka ul. Jesionowa mieszkanie usytuowane jest na 6p/7p w apartamentowcu z 2006 roku; ; pow. 35m2; skł. się z 2 pokoi, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

182 000 zł25 m² 7 368,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! oferta na wyłączność. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe o pow. 25 m2 położone na Grabiszynku. Mieszkanie jest po remoncie. W pokoju okna pcv, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkitka

Częstochowa,śląskie

150 000 zł53 m² 2 846,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 parkitka cena. 150 tys Mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Parkitka pow. 52,70 m kw. 4 piętro w bloku. Dwóch lokatorów na piętrze , domofon. Mieszkanie o ciekawym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

184 000 zł61 m² 3 016,39 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61m2 położone na parterze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie bardzo jasne, ciepłe, dwustronne, ciche. W skład lokalu wchodzą 3 pokoje( salon 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

175 000 zł50 m² 3 502,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie w bloku z cegły. Ekspozycja wschód-zachód sprawia, że nieruchomość jest niezwykle widna i słoneczna. Pokoje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szarotki

Szczecin,zachodniopomorskie

205 000 zł73 m² 2 808,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z kominkiem na parterze kamienicy niedaleko Teatru Polskiego i Parku Żeromskiego. Idealne na prowadzenie działalności. Klatka schodowa bardzo zadbana, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Syta

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł51 m² 8 431,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Apartament na sprzedaż w wilanowie/zawady Apartment for sale in wilanów/zawady Bardzo ładne mieszkanie położone na sympatycznym, zamkniętym osiedlu na Zawadach (dzielnica Wilanów). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reptowska

Bytom,śląskie

115 000 zł39 m² 2 948,72 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w dobrym stanie, usytuowane na 9-tyim piętrze w bloku o wysokiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

113 000 zł38 m² 2 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkania dwu pokojowe o powierzchni 38,20 m2 , znajdujące się w Gryficach w bloku na 1 piętrze, w bardzo bliskiej odległości park, szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Toruń,kujawsko-pomorskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Idealne dla osób starszych lub niepełnosprawnych ruchowo! Polecam Państwu zakupienie dwupokojowego,ze specyficznym klimatem mieszkania.Znajduje się na parterze w bloku z cegły z 1993 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sierakowskiego

Łódź,łódzkie

140 000 zł47 m² 3 007,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bałutach przy ulicy Sierakowskiego. Lokal posiada balkon z widokiem na pobliską zieleń. Ekspozycja okien to wschód-zachód. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chociszewskiego

Poznań,wielkopolskie

275 000 zł47 m² 5 851,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Doskonała lokalizacja. Poznań, grunwald, ul. Chociszewskiego. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,7m2, położone na III piętrze w III piętrowym budynku wybudowanym z cegły w 1955.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie w nowym bloku na terenie ogrodzonym! Mieszkanie o pow.74,5m2 sklada się z trzech pokoi: 27m2, 12m2, 11m2, aneksu kuchnnego 9m2, łazienki: 5m2, garderoby : 6m2, wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Słomińskiego

Warszawa,mazowieckie

1 050 000 zł80 m² 13 059,70 zł/m²

 

Piętro:18/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż W śródmieściu przy stacji metra apartament for sale Mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji,300m do centrum handlowego,Arkadia",tuż przy stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

109 000 zł29 m² 3 815,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedanie ładne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni mieszkalnej 25 m2, całkowitej 28,57 m2 na pierwszym piętrze w zabytkowej kamienicy w Centrum Sobótki. Lokum po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słubicka

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł55 m² 4 890,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje Z balkonem I ogrzewaniem miejskim W kamienicy na starym mieście! Polecam na sprzedaż atrakcyjne W pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na Starym Mieście, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoleńska

Warszawa,mazowieckie

273 247 zł40 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Najnowsza inwestycja realizowana na Targówku, przy ulicy Smoleńskiej zakłada wybudowanie nowoczesnego, 9-piętrowego budynku składającego się z 121 lokali mieszkaniowych. Mieszkania dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głowackiego

Świdnica,dolnośląskie

280 000 zł104 m² 2 679,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania bardzo obszerne, w pełni rozkładowe mieszkanie czteropokkojowe, znajdujące się na I piętrze zadbanej kamienicy w Świdnicy przy ulicy Głowackiego. Na całkowitą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł69 m² 8 573,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Proponuję do sprzedaży funkcjonalne mieszkanie usytuowane na 3 piętrze (4 kondygnacji) z roku 2005 składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokojem o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Poznań,wielkopolskie

225 000 zł42 m² 5 357,14 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| polecam zakup jasnego i ciepłego mieszkania o powierzchni 42m 2 w bloku na os.Kopernika - Grunwald. Dwa niezależne pokoje! Dwa niezależne pokoje , oddzielna kuchnia, łazienka , wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

392 148 zł55 m² 7 090 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Super oferta! 2-pokojowy apartament w centrum Krakowa. Lokal o powierzchni 55,31m2 składa się z 2 pokoi o powierzchniach 19,69m2 i 17,08m2, aneksu kuchennego 6,58m2, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Centrum

Zielona Góra,lubuskie

90 000 zł26 m² 3 435,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na pierwszym piętrze kamienicy W centrum miasta Kawalerka usytuowana na pierwszym piętrze kamienicy, położonej w centrum miasta. Kamienica zarządzana przez Wspólnotę Mieszkaniową;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Czuby

Lublin,lubelskie

479 000 zł89 m² 5 374,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2007

Przedmiotem oferty jest sprzedaż wysokiej klasy apartamentu o powierzchni użytkowej 89,12 m2 zlokalizowanego w dzielnicy Czuby na osiedlu Górki w Lublinie. Warto zauważyć iż powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

199 900 zł56 m² 3 585,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwupokojowe mieszkanie w bloku z cegły na Starym Polesiu. Pomieszczenia zostały gruntownie wyremontowane, wymieniono instalacje, na ścianach położono gładzie, w pokojach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jabłoniowa

Gdańsk,pomorskie

265 160 zł66 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja mieszkaniowa W gdańsku Oferujemy Państwu do sprzedaży nową, kameralną inwestycję mieszkaniową w Gdańsku, w dzielnicy Jasień, pomiędzy ulicami Jabłoniową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lipowa

Gdynia,pomorskie

254 000 zł42 m² 6 047,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przytulne oraz przestronne dwupokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym o powierzchni użytkowej 42,m2 znajdujące się na II piętrze z III.Budynek z 2000 roku, położony w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chopina

Toruń,kujawsko-pomorskie

220 000 zł82 m² 2 696,08 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja 800 m do centrum Torunia. Piękna kamienica. Mieszkanie wymaga remontu. Serdecznie polecam :link do strony :kontakt do agenta pośrednik nieruchomości wojciech Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Pogorzelica

Pogorzelica,zachodniopomorskie

316 720 zł47 m² 6 738,72 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Osiedle domów w Pogorzelicy. Zamknięte osiedle tworzą cztery budynki w zabudowie bliźniaczej. Każdy dom stanowi odrębną nieruchomość wraz z przylegającą działką. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

299 000 zł52 m² 5 695,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się przy ul. Głogowskiej, w samym sercu Poznania, w zabytkowej kamienicy przy głównej bramie do Parku Wilsona. Mieszkanie o powierzchni 52,5 m2 położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

300 000 zł97 m² 3 080,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponuję Państwu duże czteropokojowe mieszkanie w bardzo dobrym punkcie na Przedmieściu Mokre. Mieści się na czwartym piętrze bloku i jest w pełni rozkładowe. Posiada duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Radosna

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł152 m² 7 565,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie na sprzedaż W wilanowie apartament for sale in wilanów Mieszkanie na sprzedaż w Wilanowie położone w kameralnym apartamentowcu w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

159 000 zł46 m² 3 470,86 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,81 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku położonym w centrum płot do nieruchomości tej należy także garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

259 000 zł85 m² 3 032,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Oferujemy państwu nieliczne na tym osiedlu mieszkanie 4- pokojowe W niskim bloku O nowoczesnej już bryle, na os. Przyjaźni!~~mieszkanie dostępne od zaraz cena do uzgodnienia, do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurpiowska