dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 191 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 191 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

290 000 zł56 m² 5 178,57 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Świetna lokalizacja,przystępna cena! Z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe(przearanżowane z trzech)mieszkanie w starej prestiżowej dzielnicy,jednak zupełnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł94 m² 7 287,23 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż luksusowe mieszkanie 3 pokojowe, mieszczące się na parterze w apartamentowcu z 2008 r. Prestiżowe i kameralne osiedle, strzeżone i monitorowane, uhonorowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

423 735 zł65 m² 6 499 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Praga-południe, 3-pokoje, stan developerski Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 65m2 na I piętrze odrestaurowanej kamienicy na Pradze-Południe. Mieszkanie w stanie developerskim do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

269 900 zł69 m² 3 903,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w ścisłym centrum Szczecina o powierzchni 69,14 m2 w którego skład wchodzą 3 słoneczne, ustawne pokoje, łazienka, osobna toaleta oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Limanowskiego

Warszawa,mazowieckie

1 500 000 zł156 m² 9 633,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie do sprzedaży na mokotowie/sadyba apartment for sale in mokotów/ sadyba Przestronny czteropokojowy apartament w zankomitej lokalizacji, cisza, dużo zieleni Budynek z windą na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

627 800 zł86 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne funkcjonale mieszkanie 86m2 + 2 balkony na warszawskiej Ochocie. Do dyspozycji mamy przestronny salon 25m2 oraz dwie sypialnie 14m2; i 12m2;. Łazienka to 7m2 powierzchni, oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Potockiego

Warszawa,mazowieckie

2 749 000 zł220 m² 12 495,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2008

Luksusowy apartament do sprzedaży - wilanów ( blisko pałacu ) luxury apartment for sale - wilanów Nowy apartament nigdy niezamieszkany. Wysoki standard wykończenia. Klimatyzacja w każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł133 m² 6 353,38 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2005

5- cio pokojowe, ciche, mieszkanie w nowoczesnym budynku na warszawskich Stegnach. Pokoje duże, wygodne. Pokój dzienny 26,6m2 , pozostałe: 16,3m2 z wyjsciem na balkon, 17,1m2, 15,4m2 13,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Toruń,kujawsko-pomorskie

305 000 zł78 m² 3 910,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowa oferta mieszkania dwupoziomowego W znakomitej lokalizacji! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania znajdującego się w doskonałej lokalizacji jaką jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

178 000 zł33 m² 5 393,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Gorąco polecam! Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone na wrocławskich Popowicach. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 33 m2 składa się z : salonu, sypialni, jasnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

155 000 zł46 m² 3 369,57 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! polecam Mieszkanie koło Starówki 3 pokoje 155tyś! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania. Mieszkanie do częściowego remontu. Zapraszam do prezentacji to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Tarnów,małopolskie

150 000 zł36 m² 4 145,94 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie położone w centrum Tarnowa.Mieszkanie o pow. 36,18 m2 znajduje się w bloku z cegły z lat 60- tych. Lokal położony jest na II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bekasów

Warszawa,mazowieckie

770 000 zł87 m² 8 810,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy do sprzedażyl piękne, ciche mieszkanie w kameralnym budynku mieszkaniowym (24 mieszkań). Budynek z roku 2007, teren ogrodzony, ładnie zagospodarowany, dostosowany do osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Wojska Polskiego

Warszawa,mazowieckie

364 000 zł42 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1927

Klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu. Kamienica zadbana, zabytkowa, ogrodzona, z ładnym zadbanym podwórzem. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Okolica spokojna, dobry.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

1 480 000 zł112 m² 13 214,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Luksusowy penthouse na sprzedaż W wilanowie luxory penthouse for sale in wilanów Wyjątkowa okazja - na sprzedaż położony na najwyższej kondygnacji luksusowy apartament o powierzchni 112m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

235 000 zł44 m² 5 340,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Uwaga! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim w bloku z 1999r. Mieszkanie spółdzielczo-własnościowe o powierzchni 44m2, usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Salwator

Kraków,małopolskie

495 000 zł90 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1990

Okazja - najtaniej W tej lokalizacji!, krowodrza - salwator do sprzedaży mieszkanie 5-pokojowe o pow. 90 m2, z osobną jasną kuchnią, przedpokój, łazienka, osobne wc, pokoje nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

1 100 000 zł99 m² 11 060,80 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Luksusoway Apartament w ścisłym Centrum Wrocławia - Okazja! Apartament o powierzchni 99,45mkw zlokalizowane w ścisłym Centrum Wrocławia. Mieszkanie na 8-ym piętrze w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bobrowiecka

Warszawa,mazowieckie

819 000 zł92 m² 8 882,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie usytuowane przy ulicy Bobrowieckiej. Dolny Mokotów z doskonałym dojazdem zarówno do ulicy Chełmskiej jak i Sobieskiego. Budynek z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Wrocław,dolnośląskie

385 000 zł75 m² 5 133,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Przestronne, w pełni rozkładowe mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w 4-piętrowej kamienicy. Powierzchnia pokoi 25 i 24 mkw, kuchnia 16 mkw, wysokość pomieszczeń 3,40 m. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Felczaka

Szczecin,zachodniopomorskie

198 000 zł76 m² 2 605,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 76m2 na 3 piętrze w 3 piętrowej kamienicy w Centrum w pobliżu ulicy felczaka/wyzwolenia. Lokal jest w stanie czystym i schludnym ale ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

354 154 zł55 m² 6 416,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bez 2% podatku pcc. Bez prowizji. Mieszkanie trzypokojowe w stanie deweloperskim mieści się na pierwszym piętrze w inwestycji na Pradze Północ. Składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Ujazdowskie

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł47 m² 15 297,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Ulica: aleje Ujazdowskie Powierzchnia: 47 mkw F.władania: własność Okolice: Plac Trzech Krzyży Dzielnica: Śródmieście; Śródmieście Rok budowy: 1900 Materiał: cegła Piętro: 3; L. kond.: 5; L.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Polesie

Łódź,łódzkie

145 000 zł50 m² 2 910,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na I p. w kamienicy na Polesiu w pobliżu ch Manufaktura. Mieszkanie zostało wyremontowane , ściany - gładzie gipsowe, podłogi- panele +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysieńki

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł122 m² 6 950,12 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż W wilanowie Ciche dwupoziomowe mieszkanie w Starym Wilanowie usytuowane na osiedlu zamkniętym strzeżonym w bardzo dobrej lokalizacji.W pobliżu znajduje się pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Kraków,małopolskie

674 700 zł45 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferta ms-3342: lokalizacja : Kraków -stare Miasto - apartamentowiec angel wawel; ul. Koletek , rejon ulic Sukiennicza, dietla, smocza,Bernardyńska. Apartament o metrażu 44,98 m2 znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł90 m² 2 722,22 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Nowa cena! Mieszkanie dobrym stanie, w zadbanej kamienicy ocieplonej). Świeżo odnowiona elewacja w kamienicy. Lokal wyposażony w kominek, instalację alarmową. Do zamieszkania od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzosowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

152 000 zł56 m² 2 728,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-4, na ul. Wrzosowej, na parterze. Mieszkanie składa się z trzech nieprzejściowych pokoi, kuchni otwartej na salon, przedpokoju w którym została zabudowana szafa typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

130 000 zł37 m² 3 551,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m2 na czwartym z czterech pięter bloku z lat siedemdziesiątych w Kątach Wrocławskich. Lokum jasne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Subisława

Gdańsk,pomorskie

299 000 zł54 m² 5 537,04 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Subisława na Gdańskiej Żabiance. Lokal składa sie z trzech pokoi, odzielnej łazienki i wc, jasnej kuchni. Z salonu wyjscie na balkon. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Białystok,podlaskie

209 000 zł60 m² 3 483,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje. Sienkiewicza. 60m2. Polecam. Mam do zaoferowania mieszkanie w centrum miasta. Nieruchomość o pow. 60m², składające się z trzech oddzielnych pokoi ,łazienka ,ubikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świętojańska

Białystok,podlaskie

189 000 zł50 m² 3 818,18 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! mieszkanie 2 pokoje W doskonałej lokalizacji*** osiedle mickiewicza*** I piętro Polecam Państwu mieszkanie położone bardzo blisko centrum miasta na os. Mickiewicza przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł64 m² 6 386,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca! Czteropokojowe mieszkanie położone na cichym osiedlu na ul. Strumykowej w pobliżu pętli Nowodwory. Piętro 2/3. Pow. mieszkania 64,2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Pomorska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

73 000 zł26 m² 2 807,69 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka na ul. Pomorskiej Przedstawiamy Państwu kawalerkę na 4 piętrze o powierzchni 26 m 2. Mieszkanie częściowo po remoncie (kuchnia i pokój). W pokoju na podłodze panele na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podgórna

Toruń,kujawsko-pomorskie

265 000 zł61 m² 4 344,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Oferta warta zainteresowania! Oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym,poszukiwanym piętrze ocieplonego bloku z cegły z 2004 roku.Znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lanciego

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł114 m² 7 440,48 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania 4-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o pow użytkowej 114,24m2 (po podłodze ok 122m2) położone na 3-cim piętrze, w cichej okolicy niedaleko stacji metra Natolin. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mickiewicza

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł66 m² 5 742,42 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowym bloku przy ul. Adama Mickiewicza. Do mieszkania, wliczone w cenę przynależą : - 2 piwnice, - murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

190 000 zł59 m² 3 220,34 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Nowa niższa cena! Prezentuję Państwu bardzo przestronne I zadbane mieszkanie 2-pokojowe, gotowe do zamieszkania od zaraz, bez nakładów finansowych! Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Łódź,łódzkie

176 000 zł51 m² 3 450,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Pobieramy minimalną prowizję od sprzedającego więc gwarantujemy iż przy naszej obecności właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polonijna

Kraków,małopolskie

228 000 zł38 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kraków - Kozłówek, ul. Polonijna Cena: 228 000 złotych (do negocjacji) Mieszkanie w jedenastopiętrowym bloku na drugim piętrze o powierzchni użytkowej 38,05m2 do sprzedaży, składające się.