dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielkopolska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

156 000 zł70 m² 2 226,98 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-6, w układzie 2x2, w bardzo dobrej cenie. Mieszkanie znajduje się w samym centrum miasta, na ul. Wielkopolskiej. Mieszkanie o powierzchni 70,05 m.kw., składa się 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

259 000 zł93 m² 2 786,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w samym centrum Łodzi. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w kamienicy. Pokoje rozkładowe z południową ekspozycją stron świata, co sprawia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

162 000 zł48 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na pierwszym piętrze w niskim bloku, tylko trzy piętra. Mieszkanie jest bardzo przestronne i składa się z dwóch dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią Kalisz

Kalisz,wielkopolskie

73 000 zł25 m² 2 920 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy do sprzedaż y kawalerkę o powierzchni około 25m2 usytuowaną na trzecim piętrze ocieplonego bloku z cegły. W lokalu mieszkalnym wyróżniamy: pokój, kuchnie z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tołstoja

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł42 m² 6 867,47 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Dwupokojowe , rozkładowe mieszkanie na Bielanach.7 piętro w budynku 10 piętrowym. Spółdzielcze własnościowe prawo z możliwością założenia księgi wieczystej( uregulowany grunt pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

420 000 zł66 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Mieszkanie po generalnym remoncie, 2-pokojowe, o powierzchni 66m2. Kuchnia jasna, duża 17m2, salon 21m2, sypialnia 16m2, w pokojach parkiet. Okna drewniane (+balkonowe pcv) z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fiołkowa

Domaszczyn,dolnośląskie

279 000 zł73 m² 3 811,48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Tylko teraz domy z pierwszego etapu za 349tys złotych. Kameralne osiedle w Domaszczynie, nieopodal lasu ok. 150m od granic Wrocławia jest kolejną inwestycją dewelopera Osiedle Rodzinne. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Fiołkowa

Domaszczyn,dolnośląskie

349 000 zł91 m² 3 826,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

519 000 zł96 m² 5 395,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

NA sprzedaż jasne, przestronne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie O pow. 94,2 M2 - kraków, ruczaj. Opis mieszkania Rozkład: i poziom: salon z otwartą kuchnią, dwie oddzielne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

475 000 zł58 m² 8 260,87 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3 pokojowe mieszkanie W apartamentowcu na woli 57,5- metrowe mieszkanie o bardzo wysokim standardzie w apartamentowcu na warszawskiej Woli. Mieszkanie umeblowanie, przestronne i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Turka

Turka,lubelskie

175 000 zł39 m² 4 465,42 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Nowa oferta mieszkania o powierzchni całkowitej 39,19 m2 zlokalizowanego w miejscowości Turka, w bardzo bliskim sąsiedztwie Lublina. We wnętrzu oferowanej nieruchomości znajdują się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

464 000 zł56 m² 8 285,71 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe mieszkanie o bardzo ciekawym rozkładzie, z balkonem, garażem i piwnicą położone w idealnej lokalizacji - blisko metra Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bytnara Rudego

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł32 m² 10 062,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Oferuję do sprzedaży jednopokojowe mieszkanie w doskonałym rejonie Wierzbna. Mieszkanie jest wysokie, rozkładowe, widne. Obecnie: pokój ok. 18 m2 w pokoju na podłodze klepka, okna pcv, nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

233 552 zł53 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Bielsko- biała, cygański las, nowe budownictwo! atrakcyjny apartament dwupokojowy, z miejscem postojowym W garażu podziemnym! Idealna propozycja dla osób, które szukających spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kieślowskiego

Warszawa,mazowieckie

653 317 zł78 m² 8 361,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowo powstająca inwestycja royal park to zespół 6-ciu czteropiętrowych budynków zlokalizowany przy ulicy Kieślowskiego w Miasteczku Wilanów. Znajdzie się tu 253 1,2,3,4,5 pokojowe mieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Ochota

Warszawa,mazowieckie

199 900 zł25 m² 7 996 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie 5m2 + 4m2 balkonu Z możliwością wydzielenia widnej kuchni cena zawiera wykończenie pod klucz kawalerka na pograniczu ochoty I włoch. Mieszkanie 25m2 w kameralnym niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elektryków

Marki,mazowieckie

479 000 zł80 m² 5 987,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Super wykończone mieszkanie o bardzo dobrym rozkładzie z podziałem na część dzienną i sypialną, trójstronne. Mieszkanie do wprowadzenia, w cenie mieszkania pozostaje cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Nadodrze

Wrocław,dolnośląskie

240 000 zł51 m² 4 669,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przytulne, słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Śródmieście, okolice Dworca Nadodrze, w pobliżu Parku Staszica. Dwupokojowe, jednostronne mieszkanie o powierzchni 51,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stołeczna

Białystok,podlaskie

216 000 zł56 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu dwustronne mieszkanie o wygodnym rozkładzie usytuowane na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym po termomodernizacji. Mieszkanie składa się z widnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł113 m² 7 508,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Lokal przystosowany na biuro jest możliwość przywrócenia pierwotnej funkcji mieszkalnej. Mieszkanie o powierzchni 113m2 (5 pokoi + duży wc 7m2 + kuchnia + pomieszczenie po kuchni zaadaptowane na cel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Trawowa

Wrocław,dolnośląskie

196 000 zł35 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przytulna, słoneczna kawalerka położona w dzielnicy Fabryczna, okolice ul. Trawowej. Zadbana duża kawalerka o powierzchni 35 m2. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Głowno

Głowno,łódzkie

69 500 zł24 m² 2 895,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| do sprzedania mieszkanie o pow. 24m 2 , usytuowane na 2 piętrze w Głownie. Mieszkanie przytulne, do niewielkiej aranżacji lub dla mniej wymagających nadające się do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sobótka

Sobótka,dolnośląskie

307 000 zł108 m² 2 842,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania ładne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 108 m2 na nowym osiedlu z 2009 roku w Centrum Sobótki. Na parterze ok 54 m2, na które składają się 2 pokoje, wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klimczaka

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł78 m² 9 743,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na sprzedaż W miasteczku wilanów Salon (22,5 m2), połączony z kuchnią (10 m2) ale w przemyślany sposób gwarantujący brak ekspozycji gości na garnki ;-) oraz dwie sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniegockiej

Warszawa,mazowieckie

654 465 zł57 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy Państwu mieszkanie na sprzedaż w odrestaurowanej kamienicy znajdującej się ma Powiślu. Atutem inwestycji jest prestiżowa lokalizacja oraz wysoka jakość wykończenia budynku. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł35 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Blisko centrum w okolicy ul.Widnej dwa pokoje na 1 piętrze. Mieszkanie nierozkładowe z mediami miejskimi (czynsz 294zł). Większy pokój ok.15 mkw na podłodze ma kafle, mniejszy ok.10mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 245 000 zł87 m² 14 293,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1894

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Smołdzino,pomorskie

140 000 zł64 m² 2 187,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesny design, 3-pokoje, 64 m2, parter, w miejscowości Smołdzino 5 km od morza. Otulina Słowińskiego Parku Narodowego, pomiędzy jeziorem Gardno i Łebsko, niezwykła przyroda, świeże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Grzegórzecka

Kraków,małopolskie

340 000 zł45 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

*******do sprzedaży oferta ms-2730 *********** Lokal mieszkalny na poddaszu , ivp bez windy, 45m (dwupoziomowy; antresola) typu studio na ul. Grzegórzeckiej / śródmieście-grzegórzki Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kłodzka

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł62 m² 6 386,04 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Super oferta! Na sprzedaż, dwustronne, trzypokojowe mieszkanie położone na I piętrze, pięciopiętrowego bloku z 2009 r. Mieszkanie położone jest na wrocławskim Gaju. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Spółdzielców

Kraków,małopolskie

160 000 zł30 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kraków, kozłówek ul. Spółdzielców Cena: 160 000 zł (do negocjacji) Mieszkanie na jedenastym piętrze o powierzchni użytkowej 30m2 do sprzedaży, składające się z przedpokoju, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

254 100 zł35 m² 7 314,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja - kraków olsza! Do sprzedaży mieszkanie 1-pokojowe z aneksem kuchennym ,oraz z tarasem w kameralnym budynku jednopiętrowym, w Krakowie - Olszy. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cieszyńskiego

Sopot,pomorskie

333 000 zł60 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Atrakcyjna cena - mieszkanie idealne dla rodziny Z dziećmi lub jako inwestycja pod wynajem - duże możliwości aranżacyjne mieszkania! Sopot Brodwino to cicha i spokojna lokalizacja, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Reden

Dąbrowa Górnicza,śląskie

199 000 zł70 m² 2 842,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży przestronne i ustawne mieszkanie o wysokim standardzie i powierzchni 70 m kw na dużym osiedlu w Dąbrowie Górniczej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłosia

Warszawa,mazowieckie

627 120 zł94 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa, malownicza lokalizacja, rozłożyste kasztany, kameralność, to tylko niektóre z zalet tego ustronnego osiedla położonego w willowej części Włoch. Wybudowane na terenach dawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romanowskiego

Gdynia,pomorskie

270 000 zł63 m² 4 292,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Przytulne mieszkanie trzypokojowe w dzielnicy Pogórze w Gdyni. Jednopoziomowe mieszkanie składa się z: salonu (18,6 m2), kuchni (9 m2), sypialni (11,5 m2), sypialni (10,4 m2), łazienki (2,5 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

1 104 000 zł121 m² 9 125,48 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Uwaga! Do końca grudnia 2014 cena promocyjna! Podstawowa cena 1306 372,67 zł! W cenie komórka lokatorska 396 m2, balkon-6,7m2 Okazyjne mieszkania w centrum Służewca,dla tych co lubią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Tarnów,małopolskie

180 000 zł80 m² 2 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Zmiana ceny! okazja!mieszkanie bez czynszowe składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki i wc. Ogrzewanie piecami kaflowymi na węgiel. Okna do wymiany. Duże słoneczne mieszkanie. Oferujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

175 000 zł49 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobrej cenie - mieszkanie 2-pokojowe Z cegły na rubinkowie. Zapraszam do zapoznania się ofertę sprzedaży słonecznego mieszkania 2-pokojowego wybudowanego z cegły, znajdującego się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zabrze

Zabrze,śląskie

74 000 zł32 m² 2 312,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1990

Kawalerka na os. Kopernika! Na sprzedasz mieszkanie własnościowe o powierzchni 32 m2 znajdujące się na ósmym pietrze w 11-piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

716 000 zł130 m² 5 507,69 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

Ulica: czerniakowska Powierzchnia: 130 mkw F.władania: własność Okolice: Gagarina, Hołówki Dzielnica: Mokotów; Dolny Mokotów Rok budowy: 1956 Materiał: cegła Piętro: 5; L. kond.: 5; L. wind: 0; L.