dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł60 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! budynek po generalnym remonicie W 1995r. / dwa pokoje Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60m2. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

352 000 zł68 m² 5 176,47 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Kromera- okazja- bardzo dobre miejsce pod wynajem! pętla tramwajowa I autobusowa, w budynku z 2003r dwupokojowe ( 20; 20m2), z możliwością przerobienia na 3- pokojowe, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

790 500 zł100 m² 7 905 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie gotowe do odbioru Apartament położone w sercu warszawskiej Woli. Do dyspozycji w mieszkaniu 100 m2 mamy salon 32m2, oraz dwie sypialnie 17m2 i 11m2 oraz funkcjonalną dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jastrzębie-Zdrój

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

139 000 zł54 m² 2 574,07 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 54m2 położone na drugim piętrze wysokiego bloku. Pokoje nieprzejściowe, kuchnia z oknem. W pokojach na podłogach panele, kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Doskonała okazja! Do sprzedaży mieszkaniem4/48m2, po kapitalnym remoncie, w nowoczesnej aranżacji. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, kuchnia oraz łazienka z wc. W łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

168 000 zł38 m² 4 480 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

DO wprowadzenia! Przytulne, dwupokojowe mieszkanie w bloku. Zabudowa kuchni Z wyposażeniem W cenie! Bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu targowisko, przystanki komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sukiennicza

Łódź,łódzkie

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Oferujemy Państwu dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie przy ulicy Sukienniczej. Mieszkanie idealnie nadaje się pod własną aranżację. Lokal posiada balkon. Okna częściowo wymienione. Na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

198 674 zł43 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja! Nowoczesny budynek z widokiem na panoramę miasta. Ciekawa architektura, przemyślane wnętrza, dbałość o detal. Spokojna okolica, a zarazem bliskość Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hlonda

Warszawa,mazowieckie

367 882 zł48 m² 7 726,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle położone jest w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy. Sąsiedztwo Pałacu w Wilanowie i królewskiego kompleksu parkowego czynią z niej uprzywilejowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł42 m² 4 404,76 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie będzie sprzedawane po kapitalnym remoncie, który może być wykonany pod klienta. Zdjęcia mają charakter poglądowy i przedstawiają standard wykończenia. Układ pomieszczeń: dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

233 000 zł65 m² 3 584,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania w dobrym miejscu. To może zainteresuję Cię 65 m kw. w samym środku miasta!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brązownicza

Warszawa,mazowieckie

827 000 zł83 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe, bardzo atrakcyjne 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie ( salon,3 sypialnie, kuchnia i 2 łazienki oraz kwadratowy balkon). Mieszkanie jest wykończone w wysokim standardzie z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

145 000 zł57 m² 2 551,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie spełnia warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 41 315 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 118 685 pln O%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mydlice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

175 000 zł75 m² 2 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy państwu do sprzedaży przestronne i ustawne mieszkanie o powierzchni 75 m kw na dużym osiedlu w Dąbrowie Górniczej Mieszkanie składa się z czterech pokoi, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Transportowa

Białystok,podlaskie

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

***komfortowe**2 pokoje**widoki**w Sonata Park*** Szukasz komfortowo wykończonego mieszkania? Mamy ofertę dla Ciebie! Mieszkanie 2 pokojowe: salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, korytarz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczawno-Zdrój

Szczawno-Zdrój,dolnośląskie

380 000 zł98 m² 3 877,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe, bezczynszowe, bardzo przestronne mieszkanie z ogrodem zlokalizowane w kamienicy dwurodzinnej w spokojnej części Szczawna Zdroju. Na powierzchnię 98 m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ożarowska

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

326 000 zł52 m² 6 209,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o pow. 52,5 m2 położone w centrum Ożarowa Mazowieckiego przy ulicy Ożarowskiej. Lokal spółdzielczo - własnościowy składający się z dwóch pokoi ( 19,0,0; 10,90 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

517 017 zł88 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjny apartament W nowym kameralnym budynku Z 2016r Mieszkanie 2- poziomowe o powierzchni 87,63m2 oraz wysokości 295cm. Apartamenty skarbowców Pierwszy poziom to : Narożny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybnicka

Warszawa,mazowieckie

910 980 zł101 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Oferujemy Państwu mieszkanie w nowym, kameralnym budynku. Ostatnia kondygnacja - Poddasze - Mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 101,22 m2, w skłąd którego wchodzą: salon + Jadalnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Wola

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł26 m² 9 192,31 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Cena mieszkania zawiera wykończenie pod klucz (zrobiona łazienka oraz zabudowa kuchenna)! Zdjęcia prezentują przykładowe wykończenie z mieszkań pokazowych! Przytulna kawalerka w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sąsiedzka

Wrocław,dolnośląskie

590 000 zł126 m² 4 682,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Śliczne mieszkanie położone na Krzykach we Wrocławiu.1 poziom: otwarta kuchnia z półwyspem, duży salon z wyjściem na balkon, mała sypialnia, łazienka z wanną. Kuchnia według.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

935 000 zł106 m² 8 779,34 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Oferta wysłana z programu imo dla biur nieruchomości

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konstancińska

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł47 m² 8 191,49 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe na mokotowie 47- metrowe mieszkanie o dobrym standardzie na Mokotowie. Przestronne i nasłonecznione, o dobrym układzie przestrzennym z 2 pokojami (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

337 000 zł79 m² 4 265,82 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przestronne m-4 z loggią w bloku z cegły w Centrum Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze Z miejscem postojowym na terenie zamkniętym! W cenie zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Myszków

Myszków,śląskie

199 000 zł62 m² 3 209,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Luksusowe mieszkanie po generalnym remoncie nie zamieszkane - wszystko nowe. W pełni umeblowana kuchnia i duży pokój. Dane kontaktowe: mateusz agent Opis oferty zawarty na stronie internetowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

123 000 zł43 m² 2 860,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Do sprzedania mieszkanie o pow. 43 m2 usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na os. 1000-lecia. Okna wymienione. Mieszkanie do odświeżenia. Atrakcyjna cena tylko 123 tys. zł do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł44 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

PO remoncie! Bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Leśnym. Dwa oddzielne pokoje, kuchnia półotwarta powiększona o zabudowaną loggię.Zabudowy typu Komandor. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Przylesie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

233 000 zł57 m² 4 087,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

DO wprowadzenia! Zadbane, dwupokojowe mieszkanie w bloku w Fordonie - osiedle Przylesie. Teren zamknięty. Cena do negocjacji! Układ mieszkania: pokój - parkiet, gładzie pokój - panele, gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

133 000 zł72 m² 1 860,14 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-6 w doskonałym układzie pokoi 2x2, położone jest na idealnym drugim piętrze w bloku przy ul.Turystycznej. Mieszkanie po częściowym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

75 000 zł38 m² 1 973,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe, własnościowe mieszkanie o powierzchni 38 m kw. w Bytomiu Szombierkach. Lokal składa się z 2 niezależnych pokoi, przedpokoju, kuchni, łazienki. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł64 m² 2 640,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam! trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w kamienicy. Nieruchomość znajduje się w samym centrum miasta, w pobliżu głównych ulic handlowych. Do korzystania garaż murowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

242 500 zł65 m² 3 730,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

PO generalnym remoncie, do wprowadzenia! Bardzo ładne, przestronne mieszkanie w bloku. Niskie koszty utrzymania! Budynek po generalnym remoncie w 2000 roku. Mieszkanie przeszło remont w 2006.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Wrocław,dolnośląskie

149 000 zł47 m² 3 170,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Do sprzedania lokal w bardzo ciekawym miejscu na Hubach. Lokal znajduje się na parterze kamienicy na poziomie chodnika. Wejście z bramy lub od podwórka.Lokal nadaje się do prowadzenia każdej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 300 zł54 m² 4 977,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w ocieplonym bloku. Blisko infrastruktura miejska, kościół, sklepy, przychodnia. Układ mieszkania: pokój - 15,70 m2 - mozaika parkietowa, gładzie, pokój - 10,98 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Raciborska

Kraków,małopolskie

235 000 zł36 m² 6 593,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Całość wynagrodzenia dla biura pokrywa strona sprzedająca. Kraków, dębniki/ruczaj, ul. Raciborska Na sprzedaż funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 35,64m2. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Pobierowo

Pobierowo,zachodniopomorskie

447 360 zł64 m² 6 990 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Uwaga nowe ceny! Apartament w nowoczesnym budynku w Pobierowie na sprzedaż. Lokal składa się z salonu z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 27m2, sypialni , garderoby oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śmidowicza

Gdynia,pomorskie

162 000 zł36 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1933

Fajne mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze kamienicy z ok 1933 roku w bliskiej odległości od Akademii Marynarki Wojennej. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wymieniona instalacja wodna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł118 m² 7 457,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie: na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 120 m2. Usytuowane w budynku jednorodzinnym, dwu lokalowym z ogródkiem. Teren wokół domu jest zagospodarowany i ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

345 474 zł68 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykończenie premium plus W standardzie każdego mieszkania! Kameralny budynek na Bartodziejach, w otoczeniu niskiej zabudowy. Wysoka jakość wykończeń. Budynek oddany do użytku, mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lipowa