dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 107 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 107 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł60 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czteropokojowe! Pierwotnie dwa mieszkania. W bliskim sąsiedztwie całej infrastruktury miejskiej. Możliwa zamiana. Układ mieszkania: pokój - panele, gładzie/tapeta, pokój - panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł57 m² 8 771,93 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2 pokojowe mieszkanie na ursynowie W świetnej lokalizacji- tuż przy metrze natolin 57- metrowe mieszkanie na Ursynowie tuż obok stacji metro Natolin. Bardzo przestronne i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meksykańska

Warszawa,mazowieckie

1 475 000 zł118 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Przestronne, ciche i jasne, wykończone materiałami wysokiej jakości, gotowe do zamieszkania, dwupoziomowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Prestiżowa lokalizacja. Bardzo dobry punkt komunikacyjny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

1 036 155 zł104 m² 9 965,90 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

W cenie komórka lokatorska 4,24m2, balkon-bez Okazyjne mieszkania w centrum Służewca,dla tych co lubią przestrzeń loft life - styl, w jakim żyjesz i w jakim będziesz mieszkać. Lofty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Karsko

Karsko,zachodniopomorskie

121 000 zł76 m² 1 591,27 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie w zabudowie szeregowej o pow. 76 m2 w miejscowości Karsko znajdującej się 18 km od Pyrzyc, 26 km od Stargardu Szczecińskiego. Możliwość adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Białystok,podlaskie

235 000 zł40 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

309 255 zł58 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wykończenie premium plus W standardzie każdego mieszkania! Kameralny budynek na Bartodziejach, w otoczeniu niskiej zabudowy. Wysoka jakość wykończeń. Budynek oddany do użytku, mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

192 000 zł49 m² 3 918,37 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w bloku na osiedlu Kapuściska. Teren ogrodzony wokół bloku. Metraże pomieszczeń: pokój z kuchnią w aneksie - 16m2 Pokój - 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojska Polskiego

Kolno,podlaskie

110 000 zł45 m² 2 428,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż wygodne, zlokalizowane w bardzo dobrej okolicy mieszkanie w Kolnie. Nieruchomość znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 30/9 na parterze 2 piętrowego bloku z 1959 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

183 000 zł47 m² 3 893,62 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, do zamieszkania bez nakładów finansowych. Możliwość pozostawienia pełnego umeblowania i wyposażenia. W pobliżu szpital Jurasza, przedszkole, szkoły, uczelnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagno

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł75 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie pod inwestycję 75 m2, 2 pokoje- studio, taras 19 m2, miejsce garażowe, widok na pkin, 10 piętro w 13 p . budynku. Świetnie zaprojektowane, funkcjonalne i nowoczesne. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

365 000 zł44 m² 8 276,64 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Niebywale przytulne mieszkanie W enklawie zielonego muranowa nieopodal ogrodu krasińskich! miejsce idealne zarówno dla koneserów starego I solidnego budownictwa, jak I dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Zielona Góra,lubuskie

195 000 zł63 m² 3 102,13 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne 3 pokojowe mieszkanie z balkonem z pięknym widokiem na panoramę miasta w wieżowcu przy ul. Budziszyńskiej (osiedle. Przyjaźni) piętro IX na X. Na pow. 62,86 m2 rozmieszczone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

233 000 zł61 m² 3 819,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe trzypokojowe mieszkanie na drugim piętrze w bloku czteropiętrowym w spokojnej okolicy. Układ pomieszczeń: pokój- 18m2 - gładź, panele Pokój - 12m2 - gładź, panele Pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rembowskiego

Warszawa,mazowieckie

495 000 zł60 m² 8 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Uwielbiasz aktywny tryb życia i cenisz sobie bliskość natury? Szukasz mieszkania, z którego możesz wszędzie dojechać na rowerze? Lubisz biegać, jeździć na rolkach lub pływać? Jeśli tak,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Piastowskie

Bielsko-Biała,śląskie

119 000 zł38 m² 3 173,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duża kawalerka na os. Piastowskim! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,5 m2 usytuowana na wysokim parterze w kamienicy. Składa się z 1 dużego pokoju, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chojny

Łódź,łódzkie

189 000 zł52 m² 3 634,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania ładne, słoneczne mieszkanie w dobrym standardzie do ewentualnego odświeżenia, w mieszkaniu przeprowadzony remont na przełomie ostatnich kilku lat łącznie z wymianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukowskiego

Warszawa,mazowieckie

399 600 zł60 m² 6 660 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie trzypokojowe, ciche, wychodzące na dwie strony świata, otoczone zielenią, bardzo dobry stan utrzymania, ustawny rozkład mieszkania, idealne dla rodziny z dziećmi lub osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dańdówka

Sosnowiec,śląskie

150 000 zł44 m² 3 386 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Wielka obniżka! Proponujemy do sprzedaży mieszkanie w nowym bloku w stanie do wykończenia. Ściany w gładziach, podłogi wypoziomowane. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Józefosław

Józefosław,mazowieckie

429 000 zł76 m² 5 644,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Marzysz o przeprowadzce pod miasto, ale z dobrym dojazdem do centrum? Chciałbyś mieć własną przestrzeń na osiedlu otoczonym przez pola i łąki, ale wcale niedaleko od dobrodziejstw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

818 120 zł84 m² 9 754,62 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prezentujemy Państwu nowoczesny, unikalny kompleks mieszkaniowy w stylistyce loftów, którego charakter wyrażony jest poprzez przestrzeń i czystą architekturę. Apartamenty te to wnętrza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

570 000 zł170 m² 3 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie w prestiżowym osiedlu Kilińskiego. Budynek wybudowany po 2000 roku. Mieszkanie wielopoziomowe, składające się z dużego salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Środmieście

Katowice,śląskie

345 000 zł60 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

214. Gorąco polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60 mkw znajdujące się na 2 piętrze 3 piętrowej kamienicy zlokalizowanej w dzielnicy Śródmieście. Kamienica z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kinowa

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł43 m² 7 093,02 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przytulne, trzypokojowe mieszkanie na Grochowie, na Osiedlu Kinowa. W skład lokalu wchodzą: - pokój dzienny ~13m2 (przejściowy) - na podłodze panele - sypialnia ~9m2 ( z wyjściem na mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

900 000 zł120 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Dwupoziomowe mieszkanie na Mokotowie Górny, blisko stacji metra. Spokojna okolica, bardzo dobry punkt komunikacyjny. Lokal znajduje się na piątym, ostatnim piętrze, budynek z windą. Drugi poziom to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Koralowa

Bezrzecze,zachodniopomorskie

270 000 zł87 m² 3 114,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Okazja! Bardzo atrakcyjne przestrzenne mieszkanie w standardzie do wykończenia 2-poziomowe w Bezrzeczu usytuowane na 3 piętrze niskiego budynku wielorodzinnego z 2000 roku. W księdze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Dąbrówka Mała

Katowice,śląskie

125 000 zł36 m² 3 472,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji, z dobrym węzłem komunikacyjnym. W pobliżu szkoła, przedszkole, centra handlowe. W cenie czynszu ryczałt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czajkowskiego

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł59 m² 5 677,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik karłowice - ładne, 3 pokojowe, rozkładowe, dwustronne mieszkanie po remoncie, z balkonem. Zapraszam Państwa do 3- pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

390 000 zł36 m² 10 833,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2 pokojowe 36 m2 po remoncie. Wysoki standard wykończenia i wyposażenia mieszkania położone w pięknej zabytkowej kamienicy. Mieszkanie po generalnym remoncie (wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mosiężna

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł45 m² 6 644,44 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Gorąco polecam! Dwupokojowe mieszkanie położone na piątym piętrze pięciopiętrowego, nowego bloku z 2008 roku w odosobnionym i spokojnym miejscu przy ul. Mosiężnej. Lokal ( 45 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

235 000 zł47 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku z windą.TARAS-20M2 Salon z kuchennym- glazura, terakota, panele, Umeblowanie kuchni robione na wymiar. Sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tomaszowska

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Okazja 3 pok 56m2 po generalnym remoncie gorąco polecam Przytulne, dwustronne, bardzo ładne i zadbane trzypokojowe mieszkanie, położone na trzecim piętrze w niskim budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

412 347 zł57 m² 7 275 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szukasz przestronnego mieszkania dla siebie i swojej rodziny? Chcesz zamieszkać na nowoczesnym osiedlu w pobliżu centrum Warszawy, w okolicy którego znajdziesz bogatą infrastrukturę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

35 m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji~~do zaoferowania , nowa inwestycja w centrum Karpacza z widokiem na Śnieżkę. W bliskiej odległości stoki narciarskie, basen kryty, sztuczne lodowisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

389 400 zł50 m² 7 788 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Spokój I cisza. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śląska

Szczecin,zachodniopomorskie

328 000 zł58 m² 5 660,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Atrakcyjne i przestronne mieszkanie z cegły z 1997r. w centrum Szczecina w pobliżu Placu Grunwaldzkiego o powierzchni 57,95m2. Położone w dogodnej okolicy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siewierska

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł43 m² 8 255,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Super lokalizacja Ochota.Mieszkanie w kamienicy z lat 50. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Budynek po wymianie instalacji gazowej, wodno-kanalizacyjnej, c.o. Klatka schodowa zadbana. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł48 m² 7 812,50 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 48,07m2 na 12 piętrze. 3 pokoje 16m2 i 10m2 i 9m2, kuchnia osobna 5m2 , łazienka z wc 3m2. Piwnica jest. Ekspozycja: południowy-zachód, widok panoramiczny, w kierunku Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ikara

Wrocław,dolnośląskie

219 000 zł34 m² 6 347,83 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Dwupokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze sześciopiętrowego budynku przy ul. Bulwar Ikara. Wystawa okien zachodnia Mieszkanie o powierzchni 34 m2 składa się - dużego pokoju z aneksem ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamoyskiego

Warszawa,mazowieckie

567 800 zł67 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Nowe mieszkanie w odrestaurowanej przedwojennej kamienicy na Kamionku. Ciekawa inwestycja obejmująca 16 mieszkań, które powstały w wyniku adaptacji i przebudowy kamienicy z 1908 roku.