dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanta

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

225 000 zł49 m² 4 591,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie na parterze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Jaroty. Budynek bardzo atrakcyjnie położony, otoczony zielenią, przed blokiem duży plac zabaw i staw. Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielkiej Niedźwiedzicy

Legnica,dolnośląskie

170 000 zł63 m² 2 698,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortowe mieszkanie na osiedlu Kopernika, ul. Wielkiej Niedźwidzicy, pow. 63 m2, 6 piętro, rozkładowe, słoneczne dwustronne, 3 pokoje, kuchnia, łazienka z toaletą, przedpokój, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarbinowska

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! sarbinowska / rozkład / balkon zadzwoń - piotr strzelczyk - Bardzo ciekawa oferta. Do sprzedaży w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rogowska

Wrocław,dolnośląskie

348 000 zł82 m² 4 243,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Czteropokojowe, słoneczne, rozkładowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w czteropiętrowym bloku przy ul. Rogowskiej. Blok ocieplony, klatka schodowa po remoncie. Wszystkie media miejskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Chocianów,dolnośląskie

169 000 zł143 m² 1 185,63 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni 142,54 m 2. Lokal usytuowany jest na I piętrze ( II kontygnacji ) z balkonem, składa się z czterech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Lubin

Lubin,dolnośląskie

340 000 zł86 m² 3 953,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim, o powierzchni 86 m2, na II piętrze 3 piętrowego bloku, zlokalizowane na Starym Lubinie. Lokal posiada 4 pokoje (z czego 2 z balkonami), widną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dwernickiego

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł52 m² 6 826,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

W dobrym stanie, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na Grochowie. Dobry punkt komunikacyjny, okolica spokojna. Pokój dzienny o powierzchni 18,18m2, dwie sypialnie: 10,6 i 8,9m2, 6m2 samodzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krynicka

Wrocław,dolnośląskie

329 900 zł66 m² 4 998,48 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Czteropokojowe mieszkanie na gaju za 329.900zł. Czteropokojowe, rozkładowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w ośmiopiętrowym bloku przy ul. Krynickiej. Blok ocieplony z windą, klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

331 992 zł61 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Ponadczasowa jakość! Bezkompromisowe rozwiązania: nowoczesna architektura, wysoka jakość wykończenia, bliskość miasta, wewnętrzny park z dużą ilością zieleni w samym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Majowa

Gliwice,śląskie

170 000 zł49 m² 3 467,26 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do zaoferowania mamy atrakcyjne mieszkanie na alei Majowej. Lokal składa się z 3 pokoi ( jeden przejściowy), możliwość połączenia pokoi. Okna pcv, ogrzewanie miejskie Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grodków

Grodków,opolskie

109 990 zł69 m² 1 596,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ważne! Prowizję biura pokrywa sprzedający!~~mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze na rynku w Grodkowie. Mieszkanie jest wyremontowane. Powierzchnia mieszkania to 68,9 m2. Do tego dochodzi jeszcze 6,1 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

175 000 zł33 m² 5 368,10 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1983

Jednopokojowe mieszkanie z możliwością przerobienia na 2-pokojowe przy os. Dywizjonu 303(czyżyny). Mieszkanie czyste ,ale zdecydowanie przeznaczone do gruntownego remontu. Zaletą mieszkania jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

224 000 zł75 m² 2 986,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie dwustronne rozkładowe w wieżowcu na najbardziej zielonym osiedlu Skarpa. W bezpośrednim sąsiedztwie budynku znajdują się szkoły, przedszkole, wiele placówek handlowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

255 000 zł55 m² 4 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe na Jakubskim Przedmieściu! Klimatyzacja! Powierzchnia 55,5m2, na którą składają się : Salon - 19,3 m2 Balkon/loggia ( wyjście z salonu ) - 4,16 m2 Pokój - 12 m2 Kuchnia ( oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

299 900 zł60 m² 4 998,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam gorąco rozkładowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Grabiszyńskiej. Dwustronny lokal o powierzchni całkowitej 60 mkw składa się z : salonu z balkonem, sypialni z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

243 967 zł49 m² 4 999,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2 pokoje, 48,80m2, parter w 4-piętrowym budynku. Lokalizacja woj. mazowieckie, ząbki. Termin oddania IV kwartał 2016.~Wszystkie mieszkania charakteryzują się komfortowym, starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ząbkowska

Warszawa,mazowieckie

635 000 zł80 m² 7 910,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1931

Do sprzedania mieszkanie w stanie deweloperskim typu loft w rewitalizowanej kamienicy z 1931 r. przy ul. Ząbkowskiej, reprezentacyjnej ulicy Pragi Północ, która przyciąga miłośników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Pruszków,mazowieckie

189 000 zł38 m² 4 973,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprzedam bezpośrednio bardzo ładne mieszkanie własnościowe 2-pokojowe w centrum Pruszkowa przy Al. Wojska Polskiego (osiedle Śródmieście) wraz z przynależną piwnicą. Okna od podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł68 m² 5 220,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 68 m2 (72 m2 po podłodze) na 5. piętrze w 5-piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

209 000 zł57 m² 3 684,77 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe Na Skarpie. Pokoje o powierzchni 20, 12 i 6m2, z największego pokoju wyjście na loggie, widna kuchnia, samodzielna łazienka, wc oraz przedpokój. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

418 000 zł67 m² 6 238,81 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Słoneczne tarasy! Bardzo ładne 3-pokojowe, mieszkanie o pow. 66,5 m2. W skład mieszkania wchodzą dwie przestronne sypialnie oraz duży salon połączony z aneksem kuchennym. Wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grębocin nad Strugą

Toruń,kujawsko-pomorskie

215 000 zł45 m² 4 746,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie o powierzchni 45,3 m2, składające się z dwóch ustawnych pokoi (17,8 m2 oraz 10,2 m2), oddzielnej kuchni (8,5 m2), przedpokoju i łazienki z toaletą (ok. 4m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gajowa

Wrocław,dolnośląskie

262 000 zł44 m² 5 954,55 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecam! Dwupokojowe, dwustronne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 44m2 położone w bloku po termomodernizacji na Krzykach. Mieszkanie składa się z: salon ok 16m2,sypialni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

645 000 zł94 m² 6 825,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Centralna

Kraków,małopolskie

438 338 zł69 m² 6 349,04 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

O% prowizji od Kupującego! Przedstawiamy ofertę sprzedaży 4 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej ok. 69,04 m2, zlokalizowanego w okolicy ul. Sikorki, kraków - Czyżyny. Gratis miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Hallera

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł58 m² 5 128,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Gorąco polecam! Trzypokojowe mieszkanie, rozkładowe, dwustronne położone na Krzykach. Mieszkanie o powierzchni 58,3 m2 składa się z : salonu, jasnej kuchni ,dwóch sypialni i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Krzywoustego

Szczecin,zachodniopomorskie

186 000 zł47 m² 3 957,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, na drugim piętrze odnowionej, czystej, monitorowanej kamerami kamienicy. Bardzo wysokie - 4,20 m obniżone karton gipsem do 3,60 m. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niedźwiedzia

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł33 m² 6 969,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Fabryczna, okolice ul. Legnickiej/niedźwiedziej Zadbane, dwupokojowe, mieszkanie o powierzchni 34 m2, zlokalizowane przy ulicy Legnickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Wolności

Katowice,śląskie

170 000 zł65 m² 2 615,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

152. Cena do negocjacji Gorąco polecamy na sprzedaż przechodnie, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 65m2 usytuowane w okolicy pl. Wolności w dzielnicy Śródmieście. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Stanów Zjednoczonych

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł54 m² 6 388,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na Pradze Południe. Bardzo dobry punkt komunikacyjny, okolica spokojna. Pokój dzienny z wyjściem na balkon, dwie ustawne sypialnie, samodzielna i widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwu pokojowe mieszkanie na toruńskich wrzosach! Znajduje się na drugim piętrze w bloku dwupiętrowym bloku z cegły. Blok ogrodzony, przed budynkiem znajdują się liczne miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

149 000 zł46 m² 3 239,13 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Bardzo ładne mieszkanie W cichej I spokojnej okolicy! Powierzchnia mieszkania to 46m2 na którą składają się duży salon połączony z aneksem kuchennym, sypialnia z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pereca

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł27 m² 10 583,90 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Jasne, ciche, funkcjonalne mieszkanie typu studio w doskonałej lokalizacji. Salon z wydzieloną sypialnią, kuchnia ciemna (możliwość aranżacji aneksu kuchennego), łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

224 448 zł40 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na osiedlu Zielona Dolina powstaje zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołłątaja

Szczecin,zachodniopomorskie

113 000 zł42 m² 2 690,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe, na 3 piętrze, w odrestaurowanej kamienicy. Pokoje rozkładowe, kuchnia z oknem, łazienka na półpiętrze, ( kuchnię można łatwo zaadoptować na wygodną łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł50 m² 5 434,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Gorąco polecam! Trzypokojowe, położone na wysokim parterze bloku w cichym , zielonym i spokojnym miejscu przy ul. Gajowickiej. Mieszkanie 48,5m2 składa dużego pokoju ok. 21m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł82 m² 9 755,80 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie o powierzchni 81,9m2 składające się salonu, otwartej kuchni, holu, trzech pokoi, łazienki, toalety oraz garderoby. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta, wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szybowników

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

228 000 zł51 m² 4 470,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Ciepłe I jasne mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku na osiedlu Szybowników,po kapitalnym remoncie.Wysoki standard wykończenia. Układ pomieszczeń: pokój - 20 m2 gładzie, panele Pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

353 000 zł64 m² 5 513,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 64,03 m2 położone na czwartym piętrze w budynku 6 kondygnacyjnym przy ul. Nowowiejskiej we Wrocławiu. Standard mieszkania jest dobry, materiały użyte do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowackiego

Warszawa,mazowieckie

408 000 zł48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Okazja! Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 48m przy ulicy Słowackiego róg Suzina cena 408000 płn. Dookoła malownicze ciche I spokojne okolice starego Źoliborza parki i płace zabaw. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

353 076 zł68 m² 5 190 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ponadczasowa jakość! Bezkompromisowe rozwiązania: nowoczesna architektura, wysoka jakość wykończenia, bliskość centrum miasta, wewnętrzny park z dużą ilością zieleni w samym centrum.