dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnicza

Wola,śląskie

128 000 zł48 m² 2 663,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania mieszkanie - po remoncie, na osiedlu W1, na ulicy Górniczej. W mieszkaniu znajdują się dwa pokoje, łazienka, osobno ubikacja, kuchnia oraz przedpokój. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oś Królewska

Warszawa,mazowieckie

389 028 zł55 m² 7 073,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera. I podatku pcc. Do sprzedania dwupokojowy apartament o powierzchni 55 m2, znajdujący się na 1 piętrze budynku. Dana inwestycja zlokalizowana jest w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

917 000 zł98 m² 9 309,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Słoneczny apartament Z przestronnym tarasem (43m2)! gotowy do odbioru! miejsce idealne zarówno dla koneserów nowoczesnej architektury, jak I dla osób ceniących wygodę, dobry smak oraz stylowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poznańska

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Gorąco polecam mieszkanie trzypokojowe w bardzo dobrej lokalizacji. Położone jest niecałe 2 km od samego Rynku! Lokal jest dwustronny, w pełnym rozkładzie, kuchnia jasna z dużym oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śląska

Warszawa,mazowieckie

272 958 zł41 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1931

Rewitalizowana kamienica położona we Włochach, przy ul. Śląskiej 11. Jest to murowany budynek mieszkalny z 1931 roku, wielorodzinny o pięciu kondygnacjach (w tym jedna piwnica),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagatela

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł63 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Dobry rozkład , duża sypialnia z obszerną garderobą,salon z kuchnią Piękny odrestaurowany apartament w starej kamienicy ,w samym centrum Warszawy, w bliskim sąsiedztwie Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł70 m² 6 241,03 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

4-pokojowe mieszkanie bliski Wilanów - okolice Sobieskiego - Stegny. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, dużego widnego salonu z dużą 5m2 loggią. Widok z okien na drzewa i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białowieska

Wrocław,dolnośląskie

188 000 zł33 m² 5 749,24 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Gorąco polecam - mieszkanie w ok. Magnolii! Na sprzedaż, dwupokojowe, jednostronne (południe) mieszkanie położone na Popowicach. Mieszkanie o całkowitej powierzchni 32,7 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Hallera

Oleśnica,dolnośląskie

99 000 zł26 m² 3 828,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Ostanie mieszkanie w tej cenie. Teraz umeblowane (umeblowanie jeszcze nieuwzględnione na zdjęciach). Ciche, przytulne i komfortowe mieszkanie jednopokojowe położone na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

170 000 zł21 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Tania Kawalerka 21 metrów 170000zl z 4 metrowym balkonem. ~Dobra komunikacja, okolice placu Hallera Dobra komunikacja~autobus, tramwaj, blisko do metra. Do niewielkiego remontu ~~grzegorz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

45 000 zł38 m² 1 184,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W atrakcyjnej cenie kawalerka na Starym Zdroju! 1 piętro, 37 m2, duży ustawny pokój - 22 m2, kuchnia, łazienka i przedpokój, po remoncie: nowe instalacje, okna pcv, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szczęśliwa

Wrocław,dolnośląskie

244 000 zł47 m² 5 191,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47 m2 w okolicy ul. Szczęśliwej / skytower! Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi - kuchni otwartej na salon - przedpokoju - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podgórz

Toruń,kujawsko-pomorskie

87 000 zł47 m² 1 851,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w systemie tbs. Mieszkanie składa się z 2 rozkładowych pokoi, kuchni w ładnej zabudowie, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

160 455 zł28 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na osiedlu Zielona Dolina powstaje zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

371 313 zł59 m² 6 250,01 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji~~do zaoferowania , nowa inwestycja w centrum Karpacza z widokiem na Śnieżkę. W bliskiej odległości stoki narciarskie, basen kryty, sztuczne lodowisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

185 000 zł62 m² 2 983,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- magda janik, tel. Polecam bardzo ładne mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 62,2 m2. Zlokalizowane na trzecim piętrze w bloku z lat 90-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

499 000 zł94 m² 5 297,24 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

NA sprzedaż jasne, przestronne dwupoziomowe 4 pokojowe mieszkanie O pow. 94,2 M2 - kraków, ruczaj. Opis mieszkania - Powierzchnia - 100 m2 po obrysie podłogi; powierzchnia użytkowa 94,2 m2 Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sokola

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł55 m² 6 163,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk ok. Sokolej / po remoncie / ciche Na sprzedaż mieszkanie w okolicy ul. Sokolej. Mieszkanie o powierzchni 54m2 składa się 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

384 675 zł51 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Osiedle Jana Kazimierza zlokalizowane jest w dzielnicy Warszawy, woli. To spokojna oraz bogata w zieleń część miasta. Tuż przy inwestycji znajdują się parki im. Sowińskiego, moczydło,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jadwigi

Kraków,małopolskie

990 000 zł120 m² 8 274,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Apartament 120 m2 - położony w okolicach ulicy Królowej Jadwigi, wola justowska, kraków Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2-poziomowego apartamentu o powierzchni użytkowej ok. 120 m2. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrza

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł54 m² 5 740,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Polecam! nowa niższa cena! Do sprzedania rozkładowe mieszkanie trzypokojowe w bloku dziesięciopiętrowym. Mieszkanie składa się z salonu (ok. 15 mkw), z dwóch pokoi (po ok. 10 mkw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szosa Okrężna

Toruń,kujawsko-pomorskie

155 000 zł33 m² 4 668,67 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Osiedle Gagarina - Mieszkanie o powierzchni 33,2m2 ulokowane w Toruniu w poblizu ulicy Szosa Okrężna. Lokal usytuowany na ósmym piętrze wieżowca. W skład mieszkania wchodzą: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

319 000 zł55 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Gorąco polecam! Do sprzedania piękne, dwupoziomowe mieszkanie na Gaju w budynku windą z 2003 r, o powierzchni użytkowej 55 m2. Na I poziomie usytuowany jest duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

186 853 zł32 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

245 000 zł46 m² 5 326,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe po kapitalnym remoncie, wykończone z najwyższej jakości materiałów. W pokojach na ścianach gładzie podwieszane sufity z oświetleniem ledowym na pilota, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

210 000 zł52 m² 4 019,91 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam trzypokojowe mieszkanie na parterze w bloku na spokojnym osiedlu. W skład lokalu wchodzą ustawne pokoje o wielkości 15, 13 i 10 m2. Z pokoju wchodzi się do kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Oś Królewska

Warszawa,mazowieckie

350 297 zł55 m² 6 399,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera. I podatku pcc. Do sprzedania dwupokojowy apartament o powierzchni 55 m2, znajdujący się na parterze budynku. Dana inwestycja zlokalizowana jest w Miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

350 800 zł43 m² 8 158,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1886

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Spokój I cisza. Miejsce idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kawalerii Polskiej

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

105 000 zł42 m² 2 488,15 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! Wyłącznie w biurze alfa Nieruchomości! Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę mieszkania dwupokojowego z loggią na om Kawalerii Polskiej! Mieszkanie, o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gubińska

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł63 m² 4 430,38 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! Przytulne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Fabryczna. Lokal o powierzchni 63m2 składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bartkiewiczówny

Toruń,kujawsko-pomorskie

255 000 zł53 m² 4 811,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle Koniuchy - Mieszkanie o powierzchni 53m2 ulokowane w Toruniu w poblizu ulicy Bartkiewiczówny. Lokal usytuowany na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku wybudowanego z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

163 000 zł38 m² 4 233,77 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w wieżowcu położonym w bardzo dobrej lokalizacji. Do starówki odległość wynosi kilkaset metrów (5 minut pieszo). Rejon bardzo dobrze skomunikowany z wszystkimi dzielnicami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kołłątaja

Toruń,kujawsko-pomorskie

290 000 zł79 m² 3 670,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji! Mieszkanie składa się z salonu z wyjściem na balkon oraz 3 oddzielnych pokoi, widnej kuchni, samodzielnej łazienki oraz wc. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dominika

Gdynia,pomorskie

190 000 zł27 m² 7 037,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Przytulna kawalerka w dzielnicy Wzgórze Świętego Maksymiliana w Gdyni. Jednopoziomowe mieszkanie składa się z: salonu (12 m2), kuchni (5 m2), łazienki (3 m2), przedpokoju (7 m2). Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł59 m² 10 152,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania słoneczne i jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 wraz z przestronnym 18m2 tarasem, na Mokotowie, na prestiżowym osiedlu zlokalizowanym blisko centrum biznesowego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czechów

Lublin,lubelskie

265 000 zł62 m² 4 260,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Ustawne, przestrzenne, ciepłe i bardzo słoneczne czteropokojowe mieszkanie w czteropiętrowym bloku na Czechowie. Idealna lokalizacja. Mieszkanie pod wynajem lub do zamieszkania. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

198 000 zł43 m² 4 604,65 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Mieszkanie posiada balkon do własnej aranżacji. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Brynów

Katowice,śląskie

394 087 zł58 m² 6 803,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamentowiec zaprojektowany przez konior studio. 7 mieszkań W stanie deweloperskim W apartamentowcu do sprzedaży. Polecamy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł51 m² 6 058,82 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 3-pokojowe, dwustronne znajdujące się w znakomitej lokalizacji - dzielnicy Krzyki. Bardzo słoneczne, przestronne i ciche, a zarazem świetnie skomunikowane. Z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosaków

Kraków,małopolskie

230 000 zł37 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego o pow 37m2 , zlokalizowanego przy ul.Miechowity/Bosaków na 7 piętrze w 9 piętrowym bloku z lat 70. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

186 000 zł37 m² 5 027,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2. Pokój dzienny -18m2 z aneksem kuchennym i wyjściem na mały balkon. W pokoju na podłodze piękny gres polerowany, ściany malowane.