dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 182 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 182 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Niwka

Sosnowiec,śląskie

39 000 zł25 m² 1 560 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 25m2 położoną w Sosnowcu Niwce. Atrakcyjna lokalizacja! Lokal położony na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy. Przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

384 000 zł87 m² 4 404,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Przedstawiamy na sprzedaż piękne mieszkanie w centrum Szczecina. Zlokalizowane jest na pierwszym piętrze odnowionej, ocieplonej kamienicy. Na powierzchnię ok. 87 m2 składają się: 3 duże, ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

110 000 zł36 m² 3 098,59 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu na Podzamczu o powierzchni 35,5 m2 usytuowane na siódmym piętrze - budynek z windą po termomodernizacji. Mieszkanie skłąda się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

529 227 zł76 m² 6 949,80 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 4-pokojowe, 76,15m2, na 2 piętrze w 9-piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, holu, łazienki, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł97 m² 3 247,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w kamienicy 3250zł/m2, centrum miasta! Polecam gorąco atrakcyjne mieszkanie w okolicy Pułaskiego, w samym centrum tętniącego życiem miasta! Mieszkanie bardzo przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasińskiego

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł77 m² 4 830,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Polecam dwustronne, trzypokojowe, mieszkanie o powierzchni 76,5 m2 znajdujące się na trzecim piętrze w kamienicy czteropietrowej. Mieszkanie składa się z 3 pokoi (ok. 22 m2, ok. 18,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polaka

Wrocław,dolnośląskie

449 000 zł97 m² 4 628,87 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Super oferta! Przestronne, rozkładowe mieszkanie trzypokojowe położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku z 1900 roku w dzielnicy Śródmieście.Budynek ma zadbaną klatkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

310 000 zł59 m² 5 254,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe na Koniuchach! Garaż w cenie! Usytuowane na 3 piętrze w bloku z cegły z 1999r. W pełni rozkładowe, w skład wchodzą 3 pokoje, łazienka, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Na Skarpie

Toruń,kujawsko-pomorskie

158 000 zł37 m² 4 270,27 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe Na Skarpie. Pokoje o powierzchni 15 i 9m2, z większego pokoju wyjście na balkon, widna kuchnia, łazienka wraz z wc oraz przedpokój. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smulikowskiego

Warszawa,mazowieckie

630 000 zł57 m² 11 027,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Klimatyczne mieszkanie w prestiżowej okolicy na Powiślu. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy z 1937 roku. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Kęszyca Leśna

Kęszyca Leśna,lubuskie

230 000 zł119 m² 1 932,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie o powierzchni 98,83 m2 zlokalizowane na parterze wielorodzinnego budynku (ocieplony w 2010 roku z nową elewacją). Na metraż mieszkania składają się dwie strefy, dzienna oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białostoczek

Białystok,podlaskie

209 000 zł80 m² 2 605,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1987

*** 80 m2 Białostoczek 209000 tys zł *** okazja! *** 4 pokoje *** 4 piętro *** do własnej aranżacji*** Polecamy mieszkanie 4 pokojowe zlokalizowane na osiedlu Białostoczek 5 min od centrum. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł52 m² 5 673,08 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pełni rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe ( 52 m2 ). W stanie do wprowadzenia. Na wyposażeniu mieszkania pozostają meble w zabudowie. Mieszkanie jest po remoncie. Wykończone w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

327 040 zł71 m² 4 606,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 3 pokoje, 71m2, 2 piętro w 4-piętrowym budynku. Lokalizacja woj. mazowieckie, ząbki. Do lokalu przynależy taras o powierzchni 9m2. Termin oddania IV kwartał 2016.~Wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Gliwice

Gliwice,śląskie

260 000 zł86 m² 3 023,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Polecam do sprzedania ciekawe, duże , ustawne mieszkanie w okolicy pl.Grunwaldzkiego. Bardzo ciekawy budynek z lat 30 ocieplony z zewnątrz, zadbana klatka schodowa, mała wspólnota, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubińska

Wrocław,dolnośląskie

215 000 zł40 m² 5 375 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40 m2 zlokalizowane na Starym Mieście (szczepin) w okolicy ul. Lubińskiej. Mieszkanie składa się z: - dwóch oddzielnych pokoi (ok.9 i ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł51 m² 5 490,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! Mieszkanie o powierzchni 51m2 w pełnym rozkładzie , składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju , balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Piła

Piła,wielkopolskie

390 000 zł104 m² 3 760,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe, II poziomowe na sprzedaż, piła, zielona dolina W pobliżu liczne sklepy i punkty usługowe. Dobry dojazd. Liczne miejsca parkingowe. W niedużej odległości tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Gliwice,śląskie

318 000 zł74 m² 4 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedanie ciekawe mieszkanie w centrum miasta z ogrzewaniem miejskim. Lokal usytuowany na 3 pietrze z mozliwością zaadoptowania strychu. szczegóły opisu poniżej. - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Noskowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

240 000 zł78 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu luksusowe, umeblowane, czteropokojowe mieszkanie na Zabobrzu II ul. Noskowskiego. Mieszkanie jest słoneczne z pięknymi widokami na góry z każdego pokoju.Z kuchni i jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

303 464 zł54 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie M3 Serdecznie oferujemy nowoczesne mieszkanie z balkonem położone w dzielnicy Poświętne we Wrocławiu. Mieszkanie mieści się na powierzchni 54,19 m2 na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

386 436 zł70 m² 5 529,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Serdecznie polecam do sprzedaży mieszkania w inwestycji deweloperskiej na Klecinie.W ofercie znajdą się mieszkania jedno, dwu, trzy i czteropokojowe, w metrażach od 32 do 69 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Okazja! rozkładowe Mieszkanie 2 pok., 38m2 -z Loggią- tylko 239 tys. do neg. Polecam serdecznie mieszkanie 2 pokojowe, rozkładowe o powierzchni 38 m2 znajdujące się ma 9-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosacka

Kraków,małopolskie

370 000 zł57 m² 6 525,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do obejrzenia 2-pokojowego mieszkania w samym centrum miasta-przy ulicy Bosackiej-5 minut pieszo do Rynku Głównego, do dworca, teatru Słowackiego! Położone w sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orla

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł93 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Gorąco polecam! Mieszkanie willowe z ogrodem i garażem, położone w bardzo prestiżowym miejscu, między Parkiem Południowym a Parkiem Grabiszyńskim. Mieszkanie (94m2) jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

439 000 zł125 m² 3 512 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Przestronne dwupoziomowe mieszkanie na Czubach os. Górki. 125 m2. Mieszkanie składa się pięciu pokoi (ściany - tynk ozdobny, malowane; podłogi - deska, terakota), przestronnej kuchni z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Gliwice,śląskie

325 000 zł116 m² 2 801,72 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Polecam do sprzedania interesujące mieszkanie w doskonałej lokalizacji w centrum miasta. Lokal usytuowany na 1 pietrze w dobrym stanie technicznym wraz z ogromną kuchnią, 4 pokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ustowska

Szczecin,zachodniopomorskie

199 000 zł48 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie 2/3 pokojowe o powierzchni 48m2 na bardzo wysokim parterze w 4 piętrowym bloku z cegły z 2008r w pobliżu Kanału Kurowskiego i Dziewoklicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

230 608 zł41 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na osiedlu Zielona Dolina powstaje zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

716 600 zł72 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Gotowe mieszkania na Mokotowie Dolnym.~~Kameralna inwestycja składająca się z dziesięciu czteropiętrowych nowoczesnych, małych budynków mieszkalnych.~~Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

368 953 zł51 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

395 600 zł46 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kameralna inwestycja na Dolnym Mokotowie składająca się z jednego 4 piętrowego budynku, w którym znajdują sie 29 mieszkań- dwupokojowe o powierzchni ok. 46 m2 i trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

1 030 050 zł114 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

379 546 zł47 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja na Dolnym Mokotowie to kameralny 2 piętrowy budynek z 51 mieszkaniami-dwupokojowe o metrażu ok. 38 i 40 m2, mieszkania 3-pokojowe w metrażach zaczynających się od 47 do 72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

98 000 zł27 m² 3 567,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 27,47 m2, na I piętrze IV piętrowego bloku zlokalizowane w centrum miasta. Lokal po kapitalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje. Ściany w gładzi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kukuczki

Wrocław,dolnośląskie

315 000 zł56 m² 5 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Gorąco polecam! Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie, położone na bardzo wysokim parterze trzypiętrowym budynku przy ul. Kukuczki. Mieszkanie składa się z dużego pokoju ( ok. 18m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowa

Białystok,podlaskie

205 000 zł48 m² 4 270,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Sprzedam mieszkanie w centrum Białegostoku przy ul. Grochowej. dwustronne, dwupokojowe, z praktycznym rozstawem, 48m2 usytuowane na pierwszym pietrze budynku z 1955 r. Czynsz z funduszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

312 900 zł63 m² 4 966,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Widne,ciepłe mieszkanie zlokalizowane na trzecim pietrze w trzypiętrowym bloku w dzielnicy lsm. Lokal mieszkalny składa się z trzech pokoi, oddzielnej dużej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Radom

Radom,mazowieckie

460 000 zł136 m² 3 393,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Prowizję pośrednika pokrywa sprzedający! Do sprzedania apartament o powierzchni 135,56 m2 w samym centrum miasta. Apartament położony jest na 3 piętrze, w budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grabskiego

Rzeszów,podkarpackie

319 000 zł60 m² 5 316,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Tylko U nas oferujemy Państwu do sprzedaży bardzo słoneczne mieszkanie w zielonej okolicy osiedla Drabinianka, w rejonie nowych niskich bloków w Rzeszowie. Lokal o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców

Kraków,małopolskie

345 000 zł60 m² 5 780,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zespół Annderson oferuje Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na III p. o powierzchni 60 m. Mieszkanie jest po remoncie, parkiety w pokojach, płytki w pozostałych pomieszczeniach,.