dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

440 000 zł38 m² 11 733,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prezentuję ofertę z rynku pierwotnego - nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,5 m z własnym ogródkiem i tarasem, zlokalizowane w ciekawej inwestycji deweloperskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

634 000 zł58 m² 10 987,90 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkania o powierzchni 57,7 m , położone w wyjątkowo spokojnej i zielonej części Bielan. Nieruchomość wymaga remontu, co daje Państwu unikalną szansę na stworzenie wymarzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dokerska

Wrocław,dolnośląskie

439 000 zł35 m² 12 471,60 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Komfortowe 2 pokoje z balkonem i panoramą miasta, kozanów, ul. Dokerska (w pełni umeblowane, balkon, winda, bezpłatne miejsca parkingowe) Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Włościańska

Malbork,pomorskie

299 000 zł37 m² 8 187,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta Na sprzedaż mieszkanie w Malborku, w prestiżowej lokalizacji przy ul. Włościańskiej Osiedle Nowe Horyzonty. Lokal znajduje się w innowacyjnym budynku z windą, oddanym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krośnieńska

Rzeszów,podkarpackie

495 000 zł40 m² 12 531,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5m2 zlokalizowane przy ulicy Krośnieńskiej w Rzeszowie. Ulica Krośnieńska w Rzeszowie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sawy

Lublin,lubelskie

785 000 zł70 m² 11 161,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na lsm przy ul. Jana Sawy. Powierzchnia 70,33m2, dwa balkony (w tym jeden zabudowany) 3 oddzielne pokoje, oddzielna jasna kuchnia, duża łazienka i dużo miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

530 499 zł44 m² 12 021,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,13m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 44,13m2 znajduje się na ostatnim 3 piętrze w 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerwona Droga

Warszawa,mazowieckie

494 700 zł28 m² 17 542,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nie czekaj, aż inni Cię ubiegną. Wolne lokale znikają w ekspresowym tempie! ? Zadzwoń teraz i umów się na prezentację: jestem dostępny również wieczorami i w weekendy - chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

630 000 zł54 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości bemo przedstawia Państwu nowoczesny, 2-pokojowy apartament na sprzedaż o powierzchni 54 m2 usytuowany na 2 piętrze w bloku 3-piętrowym z windą oraz dużym miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Portowa

Kraków,małopolskie

870 633 zł58 m² 14 923,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Sprzedam mieszkanie (3 pokoje) z balkonem (okna od strony zachodniej) o wielkości 58,34 m2 znajdujące się na piętrze 1. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia pod klucz w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

459 000 zł48 m² 9 562,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Makler Nieruchomości zaprasza do zakupu świeżo wyremontowanego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 47 m , zlokalizowanego na drugim piętrze niskiego bloku na bydgoskich Kapuściskach-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

551 552 zł44 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wygodne mieszkanie z tarasem 10 m2 od południa i oknem w aneksie kuchennym. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu, na granicy z Kiełpinkiem przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł61 m² 16 311,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Opaczewska

Warszawa,mazowieckie

932 400 zł49 m² 19 001,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie na sprzedaż| ochota| tuż przy paku szczęśliwickim| balkon, klimatyzacja Oferta prywatna. Pośredników zapraszam jedynie w celu umówienia prezentacji z konkretnym klientem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długa

Wrocław,dolnośląskie

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż we Wrocławiu, ul. Długa Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 4. piętrze w bloku przy ulicy Długiej we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

858 108 zł51 m² 16 796 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy apartament typu loft w inwestycji Nowa Stawowa - Wrocławskie Lofty. Powierzchnia: 51 m | Ilość pokoi: 3 | Piętro: 1 | Cena: 858 107 pln | Wysokość: 3,02 m O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Maków Polnych

Poznań,wielkopolskie

526 658 zł40 m² 13 202,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem i miejscem parkingowym W cenie! Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego miejsca postojowego naziemnego w cenie 20 000zł. Odbiór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witkacego

Zgierz,łódzkie

379 000 zł60 m² 6 286,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Prowizja od Kupującego przy tej ofercie 2000 zł. Opis nieruchomości: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sandomierska

Kielce,świętokrzyskie

321 540 zł47 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

| na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,60 m2, zlokalizowane przy ul. Sandomierskiej , na osiedlu ksm w Kielcach. Mieszkanie usytuowane jest na 9 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krakowska

Rzeszów,podkarpackie

679 000 zł64 m² 10 921,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż w pełni wyremontowane mieszkanie w centrum Rzeszowa Szczegóły nieruchomości: powierzchnia: 65 m Liczba pokoi: 3 Piętro: 6 (ostatnie) z windą Czynsz: 660 zł Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Santocka

Warszawa,mazowieckie

1 338 741 zł75 m² 17 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Uwaga: aktualnie mieszkanie ma 2 sypialnie i duży salon z aneksem, ale w pierwotnym projekcie były 3 sypialnie plus salon z aneksem. Układ pozwala na stosunkowo łatwy powrót do takiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Wróblowice

Wróblowice,dolnośląskie

690 000 zł78 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

AM Twój elegancki azyl we Wróblowicach przestrzeń, styl i wygoda w jednym To mieszkanie łączy styl, funkcjonalność i idealne położenie. Dwupoziomowa przestrzeń została zaprojektowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Jana III Sobieskiego

Poznań,wielkopolskie

650 000 zł74 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Polecam na sprzedaż bardzo ustawne i słoneczne mieszkanie położone na Poznańskim Piątkowie / osiedle Sobieskiego / o powierzchni 74m2 na pierwszym piętrze. Lokal składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Wrzeciono

Warszawa,mazowieckie

440 000 zł24 m² 17 959,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania jednopokojowego po remoncie. Lokal składa się z pokoju z wyjściem na balkon 1m2. Kuchni, która znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piaskowa

Krośnice,dolnośląskie

364 900 zł54 m² 6 780,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zakupu z rynku pierwotnego 3 pokojowego mieszkania z balkonem w Krośnicach. - bez pcc - bez prowizji - 5 lat rękojmi - winda Metraż: ok. 53,82 m2 Układ funkcjonalny: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Piękna

Głogów Małopolski,podkarpackie

450 000 zł53 m² 8 535,66 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 52,72 m , położone na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku na spokojnym Osiedlu Słonecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Głogowska

Poznań,wielkopolskie

799 000 zł124 m² 6 428 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż wyjątkowe 2-poziomowe mieszkanie o powierzchni 124,3m2. Mieszkanie skłąda się z: i Piętro: 1. Korytarza 2. Salonu z aneksem kuchennym 3. Łazienki II Piętro: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek

Ziębice,dolnośląskie

264 000 zł82 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 82,50 m2 położone przy ulicy Rynek w Ziębicach, woj. dolnośląskie. Lokal znajduje się na II piętrze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białystok,podlaskie

530 000 zł60 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3 pokoje po generalnym remoncie na Wąskiej I 60m2 Przestronne, funkcjonalne i słoneczne trzypokojowe mieszkanie w miejscowości Białystok w dzielnicy Osiedle Sienkiewicza. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pierwszej Dywizji

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł49 m² 12 020,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,95 m w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Wrocławia Sępolnie. Mieszkanie obecnie wynajmowane, zakup wraz z przejęciem umów najmu. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

830 000 zł151 m² 5 489,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Oferta z rynku pierwotnego. Na sprzedaż - przestronne, 6 pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni całkowitej około 151m2 i użytkowej 146m2, z dwoma balkonami. W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

362 145 zł40 m² 9 152,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Natolińska

Warszawa,mazowieckie

534 000 zł18 m² 29 340,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Kawalerka o powierzchni 18,2 m2 zlokalizowana w prestiżowej lokalizacji w okolicach ul. Mokotowskiej. Mieszkanie po generalnym remoncie, składa się z pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Goleniowska

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł81 m² 4 190,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 80,9 m2, zlokalizowane przy ul. Goleniowskiej w Szczecinie, w bezpośrednim sąsiedztwie stacji kolejowej Szczecin Trzebusz. To świetna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chwaliszewo

Poznań,wielkopolskie

629 000 zł53 m² 11 874,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Generalny remont kamienicy na początku 2026 roku - mieszkanie doprowadzone do stanu deweloperskiego. Prowizja 0% Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy w sercu Poznańskiej Wenecji 3 minuty od Starego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł29 m² 17 241,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Kawalerka o powierzchni 29 m , położone na czwartym (ostatnim) piętrze w czteropiętrowym bloku z 1968 roku (bez windy). Budynek z płyty, dobrze utrzymany. Lokalizacja: szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

399 774 zł37 m² 10 692 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Gojawiczyńskiej

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł26 m² 20 769,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż wolna od zaraz już kawalerka. O powierzchni 26 m2. Mieszkanie usytuowane jest na 6 piętrze w 9 piętrowym budynku. Funkcjonalny i Przemyślany Układ: funkcjonalna kawalerka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

413 292 zł44 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje: wyłącznie w naszej ofercie dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,44 m2 z balkonem, mieszczące się na parterze niskiego, czteropiętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maków Polnych

Poznań,wielkopolskie

1 200 000 zł88 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 88 m , obejmujące 4 komfortowe pokoje, zlokalizowane w nowoczesnym i kameralnym kompleksie mieszkaniowym. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

449 948 zł53 m² 8 494,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025