dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłosia

Warszawa,mazowieckie

546 480 zł83 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa, malownicza lokalizacja, rozłożyste kasztany, kameralność, to tylko niektóre z zalet tego ustronnego osiedla położonego w willowej części Włoch. Wybudowane na terenach dawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

589 000 zł126 m² 4 674,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Zapraszam na bezpłatną prezentację - garaż / dwupoziomowe- spokojne osiedle Nieruchomość położona w zielonej i cichej dzielnicy Wrocławia. Lokal usytuowany w budynku z 1997 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cukrowa

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł53 m² 6 172,84 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Gorąco polecam! Mieszkanie 2-pokojowe dla osób ceniących komfort i wygodę na Krzykach-Klecinie o podwyższonym standardzie (53mkw). Mieszkanie składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przejazdowa

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł52 m² 5 576,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Gorąco polecam! Dwustronne, dwupokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku przy ul. Przejazdowej. Lokal o powierzchni 52m2 składa się z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierzowska

Warszawa,mazowieckie

694 200 zł78 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Apartamenty na Mokotowie już za 8900 m2 - promocja, wykończony, do wprowadzenia się lub wynajmu! Na rynku Warszawskim stopa zwrotu przy wynajmie tego typu mieszkań kilkukrotnie przewyższa średnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł82 m² 3 414,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie położone na czwartym piętrze w kamienicy przy ul. Jedności Narodowej w dzielnicy Śródmieście. Lokal o powierzchni 82 m2 jest dwupoziomowy. Na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

247 000 zł65 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, 65m2, po remoncie! Przedstawiam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 65m2 usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku. Mieszkanie składa się z otwartego salonu, 2 sypialni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

414 163 zł58 m² 7 181,60 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Neosky to inwestycja powstająca na Warszawskich Bielanach - Chomiczówce, przy zbiegu ulic Maszewskiej i Rodziny Połanieckich. W dziewięciokondygnacyjnym budynku z garażem podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Ochojec

Katowice,śląskie

168 000 zł40 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy Państwu do sprzedaży dwa dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2 oraz 42m2 położone w Katowicach - Ochojcu. Lokale znajdują się w dwupiętrowym apartamentowcu wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowa

Wrocław,dolnośląskie

289 000 zł65 m² 4 446,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Nowa rewelacyjna cena 4400zł/m2! 3 pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Grochowej - Krzyki, najchętniej wybierane miejsce do mieszkania. Przestronne i bardzo ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

439 700 zł50 m² 8 824 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera. i podatku pcc. Oferujemy dwupokojowy apartament o powierzchni 49,83 m2 , na piętrze 4. Inwestycja o 6 kondygnacji zlokalizowana jest na Mokotowie, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo I

Toruń,kujawsko-pomorskie

249 000 zł73 m² 3 401,64 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z możliwością kredytu MDM! Osiedle Rubinkowo I - Duże, przestronne trzypokojowe mieszkanie, usytuowane na 8 pietrze wieżowca. Lokal w pełni rozkładowy, dwustronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

266 560 zł54 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

****** atrakcyjna lokalizacja ****** Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na nowoczesnym osiedlu Poręba Roztocze w Lublinie. Mieszkanie jest nowe, w stanie deweloperskim (planowany termin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Pereca

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł69 m² 5 347,83 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Do sprzedania 3 pokojowe,rozkładowe mieszkanie o pow. 69 m2 na 6 piętrze w bloku z windą. Pokoje o pow. 22, 12, 8 m2, kuchnia 10 m2, łazienka z wanną 4 m2, wc 1,5 m2.Pokój duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł37 m² 9 189,19 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam ładne, zadbane mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie położone jest w kamienicy na 4/5 piętrze w Rynku z widokiem na pomnik A.Fredry we Wrocławiu. Całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

212 968 zł35 m² 6 114,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Inwestycja Cztery Pory Roku zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta, a w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

329 000 zł84 m² 3 921,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

**** okazja cenowa **** **** atrakcyjna lokalizacja **** pod inwestycje **** Atrakcyjne, przestronne trzypokojowe mieszkanie położone w Lublinie w dzielnicy Czechów. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kossaka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

174 999 zł52 m² 3 365,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - 2 pokoje- nowszych zasobów- atrakcyjna lokalizacja- ul. Kossaka - media Z miasta. Nowa niższa cena! Polecamy wyjątkowo atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 52.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cybernetyki

Warszawa,mazowieckie

363 001 zł49 m² 7 397,62 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie 2-pokojowe, 49,07 m2, na parterze w 9-piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki. Ogródek 110 m2. Lokalizacja Warszawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Podgórz

Toruń,kujawsko-pomorskie

135 000 zł37 m² 3 648,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie na Podgórzu, w pełni umeblowane! Jest to mieszkanie po remoncie,widne i ciepłe a co najważniejsze bardzo oszczędne. Koszty ogrzewania, gotowania, używania ciepłej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

372 216 zł47 m² 7 953,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja na Pradze Południe w jednej z jej najpiękniejszych części. Tereny zielone, wodne i rekreacyjne, tak wyjątkowe połączenie w dużym mieście, zachęca do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wejherowska

Wrocław,dolnośląskie

198 000 zł33 m² 6 055,05 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Gorąco polecam, świeżo po remoncie, w pełni rozkładowe mieszkanie w bloku na ul. Wejherowskiej, ze wszystkimi mediami miejskimi. Mieszkanie bardzo zadbane, ładnie wykończone, ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Gliwice,śląskie

245 000 zł65 m² 3 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży bardzo ciekawe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65 mkw(powierzchnia wynikająca z zapisów w dokumentacji nieruchomości, natomiast powierzchnia wg pomiarów wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Centrum

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

135 000 zł70 m² 1 928,57 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie M-5 o powierzchni 70 mkw w układzie 2x2 w centrum miasta. Okna pcv. Łazienka po remoncie. W mieszkaniu na podłogach panele terakota , na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wrzosy

Toruń,kujawsko-pomorskie

165 000 zł49 m² 3 367,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje rozkładowe za 165 tyś Mieszkanie składa się z 2 pokoi,kuchni, łazienka i wc. Mieszkanie posiada balkon oraz dużą 8m2 piwnicą. Mieszkanie umeblowane (meble brw Koen), lodówka Beco,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bródno

Warszawa,mazowieckie

468 414 zł65 m² 7 195,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja na Targówku to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z usługami w parterach i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym.~ ~Zaprojektowano łącznie 185 mieszkań zróżnicowanych pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł38 m² 6 710,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne mieszkanie 2- pokojowe na zamykanym i monitorowanym osiedlu Złota Podkowa w spokojnej, pełnej zieleni części Wrocławia. Opis i rozkład: mieszanie ma powierzchnię 38 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

169 000 zł38 m² 4 447,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

38m2, 2 Pokoje, blisko Centrum! Mieszkanie o powierzchni 37,6m2 składające się z dwóch pokoi, widnej kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bytków

Siemianowice Śląskie,śląskie

275 000 zł72 m² 3 819,44 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Do sprzedania oferuję 3pokojowe mieszkanie w Siemianowicach Śląskich dzielnicy Bytków osiedle Wróbla Korfantego. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 80m2, użytkowej 72m2, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł58 m² 6 726,61 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam! Duża otwarta przestrzeń, 58m2 w inwestycji na Krzykach - wysoki standard. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu z 2009r. z windą na drugim piętrze. Samo osiedle posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pędrackiego

Tarnów,małopolskie

219 000 zł48 m² 4 568,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie własnościowe o powierzchni 47,94 m2 położone w Tarnowie, przy ul. Pędrackiego w kameralnym bloku (24 mieszkania), na drugim piętrze. Blok wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przybyszewskiego

Łódź,łódzkie

270 000 zł55 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

420 000 zł70 m² 6 007,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Serdecznie polecam do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie wykończone o powierzchni 69,91 m2 znajdujące się na drugim piętrze 3-piętrowego budynku (2014r.) na Krzykach. Lokal składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

333 840 zł40 m² 8 257,23 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lubuska

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Gorąco polecam! Mieszkanie 4 - pokojowe zlokalizowane na 10-tym piętrze bloku z lat 70-tych w dzielnicy Krzyki, przy ulicy Lubuskiej - okolice Zaporoskiej. Mieszkanie w pełni rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

305 521 zł48 m² 6 402,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na osiedlu Zielona Dolina powstał zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

564 060 zł71 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Luksus na Starym Mieście. Mieszkania z aktem notarialnym. Bez prowizji biura. Inwestycję zaprojektowano z myślą o Tobie. Wybierając jedno z 70 mieszkań znajdziesz w nim coś, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

348 000 zł46 m² 7 565,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez prowizji bez podatku pcc! super Rozklad 2-pokoje z mozliwością przerobienia na 3 pokoje dodatkowo ogrod wielkosci mieszkania + duzy taras gratis (salon - 16,50 m2; sypialnia - 10,70 m2 ; kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzeszkowej

Wrocław,dolnośląskie

355 000 zł69 m² 5 138,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe mieszkanie W śródmieściu Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w trzypiętrowej kamienicy przy ul. Orzeszkowej. Kamienica z 1930 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, al. Bohaterów Września

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł52 m² 7 915,06 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Okazja! Ostatnie 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Ochoty na osiedlu o nowoczesnej architekturze oraz wysokim standardzie wykończenia. Bez podatku pcc i prowizji! Na 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ząbki

Ząbki,mazowieckie

234 217 zł49 m² 4 799,53 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 2-pokojowe, 48,8 m2, parter w 4-piętrowym budynku. Lokalizacja woj. mazowieckie, ząbki. Termin oddania IV kwartał 2016.~Wszystkie mieszkania charakteryzują się komfortowym, starannie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij