dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Stawki

Toruń,kujawsko-pomorskie

173 000 zł36 m² 4 805,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jeśli poszukujesz wytchnienia od zgiełku miejskiego to ta oferta jest skierowana właśnie do ciebie. Sprzedam kawalerkę 36 m 2 typu studio położoną na kameralnym, monitorowanym osiedlu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

89 000 zł36 m² 2 472,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 w Jastrzębiu-Zdroju przy ul. Marusarzówny z piwnicą! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36m 2 , znajdujące się na 2 piętrze. Nowa winda zatrzymuje się na każdym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orzechowa

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł50 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Polecam! Dwupokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50 m2 położone w bloku po termomodernizacji na Krzykach. Mieszkanie składa się z 2 pokoi ( ok. 18 m2 i ok. 14 m2 ),osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dolna

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł34 m² 10 405,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie na Dolnym Mokotowie, pomiedzy Warszawianką a Parkiem Morskie Oko. Ul Dolna. 2 pokoje, 34.5m2, wysokość mieszkania 2,7m. Bardzo ładnie rozplanowane 2 pokoje (duża sypialania 9 m2), salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

270 000 zł44 m² 6 136,36 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie w apartamentowcu w samym centrum miasta, w otoczeniu pięknej zieleni. Stan deweloperski.Dwa przestronne pokoje z kuchnią oraz łazienką. Duży balkon. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Super oferta. Dwupokojowe rozkładowe mieszkanie sąsiadujące ze starówka. Mieszkanie w roku ubiegłym przeszło remont kapitalny i jest w doskonałym stanie technicznym. Mieszkanie nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

326 400 zł38 m² 8 524,42 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach, tylko 3 minuty od stacji metra. Mieszkanie składa się z 21 metrowego salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialnia to około 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłosia

Warszawa,mazowieckie

245 520 zł34 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa, malownicza lokalizacja, rozłożyste kasztany, kameralność, to tylko niektóre z zalet tego ustronnego osiedla położonego w willowej części Włoch. Wybudowane na terenach dawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Wysoka

Wysoka,dolnośląskie

499 000 zł96 m² 5 197,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Polecam na sprzedaż komfortowe I przestronne mieszkanie dwupoziomowe na granicy ołtaszyna I krzyków. Luksusowe mieszkanie dla rodziny z dziećmi oraz osób ceniących sobie klasę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pasłęk

Pasłęk,warmińsko-mazurskie

85 000 zł29 m² 2 931,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

** *nowa cena* ** *** *nowa cena* ** mieszkanie 2-pokojowe na sprzedaż Proponujemy Państwu kupno mieszkania 2-pokojowego w Pasłęku. Powierzchnia użytkowa: 29 m2.Po podłodze ok 35 m2. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł131 m² 1 519,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie położone w Śródmieściu. Kamienica oddalona od ruchliwych ulic. Spokojna okolica. Duże, ustawne pokoje, funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie po gruntownym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Nowa Iwiczna

Nowa Iwiczna,mazowieckie

358 000 zł68 m² 5 226,28 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie w Nowej Iwicznej blisko stacji pkp. Mieszkanie w Nowej Iwicznej o powierzchni 68,50 m2 znajduje się w dwu piętrowym apartamentowcu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Powstańców Wielkopolskich

Szczecin,zachodniopomorskie

276 000 zł61 m² 4 539,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,8m2 na 1 pietrze w 4 piętrowym bloku z płyty z 1970r na Pomorzanach. Lokal jest w stanie do odświeżenia i składa się z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

95 000 zł56 m² 1 691,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie spełnia warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 41 490 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 77 510 pln O%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł52 m² 4 980,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Niezwykła okazja inwestycyjna! mieszkanie W bloku koło dworca pkp! Gorąco polecam mieszkanie 2 pokojowe w pełnym rozkładzie w ścisłym centrum Wrocławia. Tylko 3 minuty piechotą od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

97 000 zł49 m² 1 974,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta tylko W dragon nieruchomości! nowa niższa cena! nowa niższa cena! nowa niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie położone na trzecim piętrze w bloku w centrum Dzierżoniowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vivaldiego

Wrocław,dolnośląskie

333 000 zł65 m² 5 123,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferta wstrzymana! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 64,9 m2 w okolicy ul. Vivaldiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

172 480 zł35 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim. Zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie jego mieszkańców. Spokojna dzielnica pozwoli każdemu odnaleźć ciszę i spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zatorska

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł50 m² 5 587,71 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Polecam mieszkanie dwupokojowe o funkcjonalnym rozkładzie. Lokal o powierzchni ok. 50 m2 położony jest na drugim piętrze budynku z 2012 roku na zamkniętym osiedlu na wrocławskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Otmuchowska

Grodków,opolskie

138 000 zł65 m² 2 123,08 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu bardzo ładne, dobrze zaplanowane, jasne mieszkanie w jednym z budynków przy ul. Otmuchowskiej w Grodkowie. Część mieszkania o pow. 65 m2 jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł41 m² 5 365,85 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

DO sprzedania dwupokojowe mieszkanie Z balkonem przy ul. Powstańców śląskich Na całkowitą powierzchnię 41 m2 składają się: sypialnia, pokój z jadalnią,otwarta kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Rubinkowo I

Toruń,kujawsko-pomorskie

190 000 zł57 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle Rubinkowo I - Przytulne i zadbane mieszkanie usytuowane w ustronnej części osiedla, z dala od ruchliwych ulic. Mieszkanie składa się z 4 pokoi, 2 średnie pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szosa Chełmińska

Toruń,kujawsko-pomorskie

189 000 zł58 m² 3 258,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Szosa Chełmińska. Mieszkanie świeżo po remoncie wymieniona została instalacja gazowa, parkiety wycyklinowano i polakierowano, ściany pokryte zostały gładzią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

342 000 zł45 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bez prowizji, bez podatku pcc! Zapraszam do oglądania! Funkcjonalny rozkład, mieszkanie 2-pok. (salon - 19,04 m2; sypialnia - 9,8 m2 ; kuchnia 5,2 m2, łazienka 4,65 m2, przedpokój 6.4 m2 i duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

269 000 zł66 m² 4 075,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje, 66m2, bydgoskie przedmieście! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 66m2 składające się salonu wraz z jadalnią, 2 sypialni, kuchni, łazienki z wc oraz pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Braniborska

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł33 m² 7 242,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwupokojowe mieszkanie W centrum za 239.000zł Dwupokojowe mieszkanie, położone na czwartym piętrze w czteropiętrowy bloku przy ul. Braniborskiej. Blok ocieplony, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokre

Toruń,kujawsko-pomorskie

177 000 zł47 m² 3 765,96 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 rozkładowe pokoje! Mieszkanie znajduje się w fantastycznej lokalizacji na przeciwko osiedla Słoneczne Tarasy. W sąsiedztwie przychodnia, apteka, przedszkola, szkoła podstawowa, liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

150 000 zł47 m² 3 177,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 47,20 m2 , z loggią, usytuowane na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. Lokal zyskał na przestronności dzięki połączeniu dużego pokoju z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Podgórz

Toruń,kujawsko-pomorskie

259 000 zł68 m² 3 808,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe w spokojnej i cichej okolicy. Powierzchnia użytkowa 68m2 ( po podłodze 95m2 - skosy ), na którą składają się na 1 kondygnacji : 2 pokoje, kuchnia oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł47 m² 9 553,19 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe mieszkanie 47 m2 na 1 piętrze w apartamentowcu z 2004 roku, na Saskiej Kępy przy ul. Międzynarodowej. Mieszkanie jest ciche, ponieważ okna balkon wychodzą na podwórko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Buszczyńskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

180 000 zł58 m² 3 103,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Osiedle Rubinkowo I - Mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 48m2 ulokowane w Toruniu w poblizu ulicy Buszczyńskich. Lokal usytuowany na czwartym piętrze bloku wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

175 000 zł41 m² 4 219,92 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam Mieszkanie własnościowe o powierzchni 41,47m 2 z loggią 6,8m 2 na 4 pietrze (z windą) kamienicy położonej w śródmieściu Katowic, przy ul. Sokolskiej (pomiędzy Filharmonią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

369 000 zł64 m² 5 811,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Polecam! Mieszkanie 3 pokojowe, o pow. 63,5 mkw. na ul. Tęczowej (stare Miasto). Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie jest dwustronne,ciche, słoneczne -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gumieńce

Szczecin,zachodniopomorskie

415 000 zł95 m² 4 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie do wprowadzenia,wykończone "pod klucz".Bardzo ładne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 95m2,z ogrodem-224m2,2 miejscami parkingowymi , usytuowane w domu dwulokalowym w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

339 000 zł102 m² 3 323,53 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1934

Duże mieszkanie w poniemieckiej willi, zlokalizowanej na Księżu Wielkim, przy bocznej ulicy odchodzącej od Opolskiej. W sąsiedztwie domy mieszkalne oraz domy z zakładami usługowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

307 272 zł50 m² 6 145,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

- zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - monika zakrzewska - Wspaniała inwestycja w południowej części Wrocławia w dzielnicy Krzyki. Liczne tereny zielone, różnorodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mulicka

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł45 m² 6 572,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Gorąco polecam! Na sprzedaż rozkładowe i komfortowe mieszkanie dwupokojowe o wysokim standardzie, położone na parterze dwupiętrowego budynku znajdujące się na Psim Polu we Wrocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miodowa

Kraków,małopolskie

279 000 zł37 m² 7 556,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferujemy do sprzedania mieszkanie o pow 36,92 m2 znajdującą się na 3 piętrze w kamienicy zlokalizowanej w rejonie ul. Miodowej na Kazimierzu. Budynek jest w trakcie remontu, prace.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Siechnice,dolnośląskie

199 000 zł42 m² 4 738,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Polecam przytulne mieszkanie o powierzchni 42,68 położone na parterze nowego budynku z 2010 w Siechnicy. Mieszkanie przestronne, ładnie wykończone. Idealne jako pierwsze mieszkanie. Koszty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Kłosia

Warszawa,mazowieckie

957 960 zł144 m² 6 675,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Archiwalne

Kawalerka, ul. Daszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

165 000 zł27 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Super oferta! Ciche i przytulne mieszkanie jednopokojowe położone na pierwszym piętrze w trzypiętrowym budynku z 1950 roku w dzielnicy Śródmieście. Lokal o powierzchni 26 m2.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij