dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marusarzówny

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

108 000 zł52 m² 2 076,92 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 przy ulicy Marusarzówny. Przedstawiamy Państwu mieszkanie dwu-pokojowe o powierzchni 52 m 2. Mieszkanie znajduje się na parterze , przynależy do niego balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmielna

Warszawa,mazowieckie

533 000 zł52 m² 10 269,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rynek: wtórny Cena: 545 000,00 zł Cena 1m: 10 501,00 zł Powierzchnia: 51,90 m2 Piętro: 3 Il. pięter: 5 Il. pokoi: 2 Rok budowy: 1950 Balkon: brak Kuchnia: widna Standard: dobry Podłoga: terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

135 900 zł72 m² 1 887,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Sprzedam M-6 w układzie 3x1 Przedstawiam Państwu mieszkanie M-6 a czwartym piętrze o pow. 72 m2 w Jastrzębiu-Zdroju na ul. Wrocławskiej. Nieruchomość składa się z 4 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Czuby

Lublin,lubelskie

399 000 zł80 m² 4 987,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

-okazja- mieszkanie 4 pokojowe na czubach- mieszkanie położone w przepięknej dzielnicy Czuby na osiedlu Łęgi w Lublinie. Dla osób lubiących aktywny tryb życia znajduje się ścieżka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Niebuszewo

Szczecin,zachodniopomorskie

145 000 zł36 m² 3 987,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

2 pokojowe (36,36 m2) mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze wysokiego, ocieplonego bloku (z windą) z lat 70, usytuowanego niedaleko parku. Na powierzchnię mieszkania składają się 2 pokoje (większy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł75 m² 1 533,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Nowym Mieście w spokojnej bocznej ulicy. 4 pokoje, łazienka z wc, kuchnia, przedpokól, duży balkon oraz weranda, do mieszkania przynależy piwnica i strych. ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

95 000 zł32 m² 2 968,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka o pow. 32m2 zlokalizowana na dziewiątym piętrze w dzielnicy Tysiąclecie. Wieżowiec bardzo korzystnie położony, niedaleko sklepy, market, pawilony usługowe, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nocznickiego

Warszawa,mazowieckie

304 980 zł38 m² 7 938,05 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera przy samym metrze! Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 38m2, usytuowane na 3 piętro w 7-piętrowym budynku. Lokalizacja Bielany, ul.Nocznickiego. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Kraków,małopolskie

325 000 zł43 m² 7 558,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż piękne, klasyczne mieszkanie z klimatem dla dwóch osób lub jednej. Mieszkanie kupione 3 lata temu po gruntownym remoncie, wszystko wtedy było nowe. Okna plastikowe, prysznic/kabina,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 004 904 zł100 m² 10 080,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowoczesna 4 -piętrowa inwestycja realizowana w Miasteczku Wilanów składająca się z 277 mieszkań ? w większości 3 i 4-pokojowych (o dużych metrażach ? ok. 80 m2), ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

368 526 zł55 m² 6 750,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

420 444 zł55 m² 7 701,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

288 762 zł39 m² 7 394,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

581 094 zł104 m² 5 583,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

949 926 zł104 m² 9 147,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

294 168 zł39 m² 7 535,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

419 934 zł55 m² 7 621,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

752 046 zł75 m² 10 056,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

450 636 zł72 m² 6 268,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

2 273 000 zł80 m² 28 412,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Cena do negocjacji- wyjdź Z własną propozycją! niepowtarzalny penthouse Z balkonem I tarasem na dachu O pow. 79.7M2 (PIĘKNA PANORAMA)! NIEBYWALE ATRAKCYJNE I NIETUZINKOWE MIEJSCE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

923 814 zł94 m² 9 791,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

716 040 zł98 m² 7 296,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

812 940 zł111 m² 7 328,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

594 354 zł55 m² 10 724,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

599 760 zł88 m² 6 848,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

394 951 zł63 m² 6 236,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

906 882 zł88 m² 10 325,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

350 778 zł46 m² 7 640,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

522 577 zł68 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Gotowa inwestycja położona w sercu Miasteczka Wilanów.~~Budynki mają 4 piętra, mieszkania na parterach posiadają przynależne ogródki z tarasami, na wyższych piętrach w mieszkaniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

664 445 zł86 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

38 514 150 zł71 m² 545 526 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

544 367 zł70 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

668 695 zł87 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

605 101 zł78 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

545 140 zł71 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

367 110 zł48 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

367 805 zł48 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

547 767 zł71 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł68 m² 7 720,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Nowe osiedle zamknięte strzeżone z ochroną Pod Sosnami, bardzo ładnie zagospodarowane, dużo zieleni, plac zabaw, miejsca postojowe, bloki z windą i garażami podziemnymi. Mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waryńskiego

Świdnica,dolnośląskie

160 000 zł44 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na osiedlu Młodych przy ul. Waryńskiego. Usytuowane na 3. piętrze 4-piętrowego bloku. Powierzchnia wynosi 44m2, w tym pokoje 14,51m2 i 12,73m2 (na podłogach wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gintera

Płock,mazowieckie

239 000 zł69 m² 3 446,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio czteropokojowe mieszkanie przy ul. Gintera w Płocku. 69 m + piwnica 5m. Pokoje: 22m ; 10,6m ; 8,4m ; 7,9m ; kuchnia: 7,15m ; wc: 1,20m ; łazienka 3m , przedpokój 9,10m.