dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

649 000 zł41 m² 15 829,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowoczesny apartament w standardzie premium, w pełni wykończony pod klucz i gotowy do zamieszkania od zaraz. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

506 369 zł52 m² 9 658 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niegolewskich

Poznań,wielkopolskie

795 000 zł132 m² 6 022,73 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Gorąco polecam Państwa uwadze gratkę inwestycyjną w postaci mieszkania zlokalizowanego na poznańskim na łazarzu. Mówi się, że Łazarz to nie dzielnica to styl życia. Coś w tym jest!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Twarda

Gdańsk,pomorskie

428 625 zł25 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Powierzchnia: 25,52 m | 1 pokój | Balkon | Funkcjonalny układ Na sprzedaż oferujemy przytulne i komfortowe mieszkanie typu studio, położone w nowoczesnym kompleksie w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawna

Gdynia,pomorskie

560 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne, umeblowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m - Gdynia Witomino, ul. Stawna Zadbane mieszkanie o funkcjonalnym układzie pomieszczeń, położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

479 000 zł46 m² 10 515,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe z oddzielną kuchnią położone na pierwszym piętrze niskiego bloku w bliskiej odległości od Fabryki Wody, bardzo dobrze skomunikowane we wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dominika

Gdynia,pomorskie

649 000 zł48 m² 13 663,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 2-pokojowe 1,5 km od morza - Wzgórze św. Maksymiliana | Gdynia ul. bp. Dominika | 44,87 m | 4 piętro z 5 Jeśli szukasz mieszkania w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Lublin,lubelskie

622 160 zł62 m² 10 100 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 61,6 m2 w dzielnicy lsm przy ulicy Z. Krasińskiego w Lublinie. Ta starannie zaprojektowana przestrzeń wyróżnia się nie tylko najwyższą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bytkowska

Katowice,śląskie

590 000 zł53 m² 11 187 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja do 11.02.2026 Jeśli szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, w otoczeniu zieleni i dalszym ciągu blisko do centrum to ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Rzeszów,podkarpackie

435 000 zł54 m² 8 085,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyłącznie w ofercie biura Stoprocent Nieruchomości wyjątkowa oferta 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 53,6m2 położonego na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku przy ul. Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Architektów

Rzeszów,podkarpackie

660 000 zł56 m² 11 708,40 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3 pokoje + oddzielna kuchnia | 56,37 m | Architektów | idealne dla rodziny lub pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 56,37 m , położone przy ul. Architektów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

489 000 zł26 m² 19 176,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Komfortowa kawalerka z dużym balkonem na Płaszowie przy ul. Koszykarskiej N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 25,5 m2 w kameralnym budynku. Mieszkanie: znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bema

Toruń,kujawsko-pomorskie

430 000 zł48 m² 8 939,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie w Toruniu na pierwszym piętrze. Mieszkanie znajduje się w budynku czterokondygnacyjnym z cegły. Budynek znajduje się przy ulicy Bema blisko ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pękowicka

Kraków,małopolskie

825 000 zł60 m² 13 702 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

1.C.1.04 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI Mieszkanie 4 pokojowe 60,21 m2 + 2 balkony - Kraków Prądnik Biały/ Tonie Osiedle położone zaledwie 3,5 km od centrum miasta. Równowaga pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kłodzka

Duszniki-Zdrój,dolnośląskie

245 000 zł70 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o pow. 70m2, położone na 1 piętrze w kamienicy przy ul. Kłodzkiej, opodal Rynku w malowniczo położonej miejscowości Duszniki Zdrój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dickensa

Warszawa,mazowieckie

474 000 zł24 m² 19 586,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

1-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1966 roku zlokalizowane Warszawa, ochota, ul. Karola Dickensa. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Łódź

Łódź,łódzkie

439 000 zł79 m² 5 533,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż funkcjonalne, 3 pokojowe mieszkanie do remontu o powierzchni 79,34m2, położone w budynku, który przeszedł generalny remont części wspólnych, zarówno elewacji zewnętrznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

420 000 zł72 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Oferta na wyłączność! Sprzedaż tylko przez Nasze biuro! Szukasz dla siebie niesamowitej oferty mieszkania? Mam dla Ciebie 3 pokojową nieruchomość z pięknym ogródkiem i garażem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

1 027 361 zł63 m² 16 312,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Sprzedam słoneczne mieszkanie z ogródkiem (okna od południa i zachodu) o wielkości 62,98 m2 (cztery pokoje) znajdujące się na parterze. Gotowe od ręki, z możliwością wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poręba

Poręba,śląskie

180 000 zł46 m² 3 914,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,98 m , znajdujące się na 2 piętrze przy ul. Adama Mickiewicza w Porębie. Nieruchomość stanowi idealną propozycję dla rodzin lub dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewastopolska

Warszawa,mazowieckie

609 000 zł42 m² 14 329,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 70-tyc zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Okolica zielona, duże przestrzenie między blokami, zabudowa czteropiętrowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

490 000 zł67 m² 7 270,03 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy nową inwestycję mieszkań w zabudowie szeregowej o powierzchni 67,40m2 z 30m2 ogrodem oraz zewnętrznym miejscem postojowym w cenie mieszkania! Inwestycja mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

930 000 zł60 m² 15 448,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 60 m z prywatnym ogródkiem Białołęka, winnica Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, przytulnego mieszkania o powierzchni 60 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Młyńska

Kraków,małopolskie

419 000 zł20 m² 20 950 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję Państwu kawalerkę na sprzedaż zlokalizowaną na 3 piętrze w 10 - piętrowym budynku na ul.Młyńskiej w Krakowie - dzielnica Olsza. Mieszkanie o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł37 m² 12 906,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Przestronna kawalerka z osobną kuchnią i balkonem - idealna dla singla, pary lub studenta! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania, które doskonale sprawdzi się jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

530 000 zł44 m² 12 130,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalnie rozplanowane mieszkanie 2-pokojowe, położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy w dobrze skomunikowanej części Śródmieścia - przy ul. Żeromskiego 22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kazimierza Wielkiego

Poznań,wielkopolskie

980 000 zł87 m² 11 251,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 87,1 m , położone przy ul. Kazimierza Wielkiego w samym sercu Poznania. Lokal przeszedł generalny remont w 2024 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

505 000 zł36 m² 13 961,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

2.B.0.02 Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI PROMOCJA Prądnik Biały - mieszkanie 36,17 m2 w cenie około 500 tysięcy! Nowoczesne mieszkanie w malowniczej okolicy. Niska zabudowa 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

399 990 zł50 m² 8 067,57 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Parter, ale wcale nie taki patrz-mi-przez-okno. Balkon wychodzi na drzewa, więc możesz pić kawę, czytać książkę albo po prostu patrzeć w niebo, a nikt nawet nie pomyśli, żeby zaglądać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Upalna

Białystok,podlaskie

399 000 zł50 m² 8 044,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie z potencjałem - 49,6 m , parter | ul. Upalna 94, białystok Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49,6 m , położone na parterze. To idealna propozycja dla osób starszych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kartuska

Gdańsk,pomorskie

414 566 zł39 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Duża kawalerka od południa. Gotowa inwestycja na Gdańskim Jasieniu przy ul. Kartuskiej w okolicy Armii Krajowej i Trójmiejskiej Obwodnicy z świetną komunikacją z centrum Gdańska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Solidarności

Rzeszów,podkarpackie

689 000 zł62 m² 11 077,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu Trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Architektów w Rzeszowie, tuż obok Politechniki Rzeszowskiej. Mieszkanie o powierzchni 62,2 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Poznań,wielkopolskie

620 000 zł62 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Nazywam się i reprezentuję biuro Grunt To Nieruchomości jeśli szukają Państwo miejsca do życia dla singla lub pary albo inwestycji pod najem (krótko- lub długoterminowy), ta oferta zdecydowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieczykowa

Kraków,małopolskie

720 000 zł45 m² 15 939,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dzień dobry, do sprzedaży oferuję 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,17m2 znajdujące się na ul. Mieczykowej na Klinach. Lokalizacja: ulica Mieczykowa położona jest w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

820 000 zł59 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

W pierwszej linii od zieleni i strumienia Junikowskiego! Narożne, ustawne mieszkanie 3 pokojowe o metrażu 59,04 m2. Położone na Grunwaldzie, junikowo przy ulicy Ziębickiej. Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

818 000 zł52 m² 15 730,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne i jasne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem usytuowane w kameralnym bloku z cegły, wzniesionym jako jeden w budynków "osiedla Młodych" wg proj. Tadeusza Kobylańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gnieźnieńska

Wrocław,dolnośląskie

829 000 zł61 m² 13 521,50 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Blisko Odry * Możliwość wykończenia pod klucz teraz promocja cena przed promocją 898 999,80 zł Funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

499 894 zł54 m² 9 335,09 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnawka

Tarnawka,podkarpackie

395 000 zł63 m² 6 269,84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Dream House Brokers prezentuje n a sprzedaż przestronne mieszkanie w malowniczej miejscowości Tarnawka! (zdjęcia w krótce) Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, rodzinne.