dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wierzbięcice

Poznań,wielkopolskie

310 000 zł52 m² 5 961,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe (w salonie aneks kuchenny) na 3 pietrze w odnowionej kamienicy. Własność z udziałem w gruncie (kw). Okna nowe plastikowe, nowe podłogi, ściany wygładzone. wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Lotników

Warszawa,mazowieckie

266 000 zł38 m² 6 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Idealne pod inwestycję! 500 m od Galerii Mokotów, w sąsiedztwie mokotowskiego centrum biurowo-biznesowego, 2 przystanki do stacji metra Wilanowska. W pobliżu liczne sklepy, galerie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jesiennych Liści

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł66 m² 7 077,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Nowoczesne, komfortowe mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 66,41m 2 przy ul. Jesiennych Liści. Wykończone w bardzo dobrym standardzie, gotowe do wprowadzenia! Kameralne, zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasickiego

Warszawa,mazowieckie

950 000 zł67 m² 14 179,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Serce starego mokotowa Dla amatorów starych,klimatycznych nieruchomości. Piętro domu składające się z trzech pokoi ; kuchni ;łazienki. Pomieszczeni wysokie ,przestronne. Lokal posiada niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Sportowe

Kraków,małopolskie

277 000 zł65 m² 4 261,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Super oferta! mieszkanie dostępne W programie " mdm"! ___ arka dom __ Biuro Nieruchomości zaprasza na prezentację mieszkania 3-pokojowego zlokalizowanego w starszej części Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ostatni Grosz

Częstochowa,śląskie

115 000 zł46 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 46m 2 na pierwszym piętrze w dzielnicy Ostatni Grosz. Mieszkanie nie wymaga nakładów finansowych. Okna pcv, na podłodze parkiet (pokoje) oraz płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

246 760 zł62 m² 3 980 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem w stanie deweloperskim.Możliwość własnej aranżacji pomieszczeń.Blisko komunikacja miejska,sklepy,szkoła.Parking na terenie ogrodzonym.Jest możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordiana

Kraków,małopolskie

325 000 zł58 m² 5 622,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

3-pokojowe, przestronne mieszkanie o pow.57,8 m2 przy ulicy Kordiana(Kurdwanów). Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku 4-pietrowym z 1998 roku. Mieszkanie jest bardzo czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

165 000 zł60 m² 2 752,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Mieszkanie w Centrum do niewielkiego remontu Biuro nie pobiera prowizji od kupującego Mam przyjemność przedstawić państwu mieszkanie w kamienicy w bliskim sąsiedztwie ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

144 500 zł48 m² 3 042,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy państwu do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane W dąbrowie górniczej, dzielnica reden, aleje. Mieszkanie położone jest w w niskim bloku na trzecim piętrze, budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marsa

Gdańsk,pomorskie

275 000 zł45 m² 6 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 w Gdańsku na cichym i spokojnym osiedlu Osowa. Budynek mieszkalny z 2014 roku (z windą), znajdujący się na 2 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

99 900 zł70 m² 1 427,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w centrum miasta Częstochowy. M-3 ma powierzchnię 70 m2 usytuowane jest na trzecim piętrze w kamienicy trzypiętrowej. Okna są wykonane z pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gdańska

Warszawa,mazowieckie

1 010 000 zł106 m² 9 537,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne ,rozkładowe mieszkanie z kominkiem w bliskim sąsiedztwie Parku Kaskada. Duży pokój 26, 4 m z działającym kominkiem widokiem na zamknięte podwórko. Kolejny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ochota

Warszawa,mazowieckie

309 000 zł39 m² 7 923,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Dwupokojowe mieszkanie w kamienicy do remontu z 1930 r. Na podłogach panele, mieszkanie widne doświetlone naturalnym światłem słonecznym. Pełna infrastruktura stolicy, idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawady

Warszawa,mazowieckie

371 680 zł51 m² 7 286,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycję, którą Państwu proponuję tworzy zespół czterech budynków mieszkalnych w niskiej, trzykondygnacyjnej zabudowie wielorodzinnej, w prestiżowej dzielnicy Warszawy - w Wilanowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Górali

Kraków,małopolskie

280 000 zł68 m² 4 117,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Super oferta! Mieszkanie dostępne w programie MdM! ___ arka dom ___ Biuro Nieruchomości oferuje Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na cichym, zielonym osiedlu. Powierzchnia 68m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogródzka

Białystok,podlaskie

107 900 zł27 m² 3 996,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą przestronnej kawalerki znajdującej się w budynku wzniesionym z cegły, usytuowanym przy ulicy Nowogródzkiej, z której rozpościera się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kurak

Zgierz,łódzkie

125 000 zł37 m² 3 378,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| sprzedaż-zamiana -pilnie! Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 37 m2, usytuowane na IV pietrze z balkonem typu loggia. W pokojach na podłogach płytki pcv. W łazience i kuchni: glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

526 591 zł80 m² 6 574,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

I etap inwestycji to bogaty wybór mieszkań o funkcjonalnych rozkładach, od kawalerek do mieszkań 4-pokojowych. Większość mieszkań jest dwustronna i podzielona na strefy dzienne i nocne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wawer

Warszawa,mazowieckie

316 912 zł45 m² 6 974,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesna inwestycja położona w Wawrze (marysin Wawerski) blisko infrastruktury miejskiej oraz obszarów leśnych (mazowiecki Park Krajobrazowy i Las Rembertowski). Otoczenie lasów oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Gocław

Warszawa,mazowieckie

606 762 zł93 m² 6 540,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ciekawa oferta, doskonała lokalizacja. Czteropokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowopowstającej inwestycji na Gocławiu. Własność gruntu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Gocław

Warszawa,mazowieckie

502 267 zł78 m² 6 399,12 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ze wspaniałym widokiem na panoramę Warszawy. Prezentuję Państwu mieszkanie w bardzo ciekawej, nowopowstającej inwestycji deweloperskiej, która została stworzona z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gocław

Warszawa,mazowieckie

421 249 zł63 m² 6 694,99 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ciekawa oferta, doskonała lokalizacja. Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowopowstającej inwestycji na Gocławiu. Własność gruntu. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krakowska

Wrocław,dolnośląskie

277 711 zł46 m² 6 037,20 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Spółka ims Budownictwo realizuje kompleks mieszkaniowy przy ul. Krakowskiej 86 we Wrocławiu. Osiedle składa się z jednego budynku o zróżnicowanej wysokości. Od strony rzeki Oławy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

156 000 zł45 m² 3 466,67 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Atrakcyjna oferta! Słoneczne dwupokojowe mieszkanie na ostatniej kondygnacji wieżowca w granicach dwóch dzielnic:Tysiąclecia i Śródmieścia.Mierszkanie rozkładowe w układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wesoła

Warszawa,mazowieckie

328 000 zł52 m² 6 307,69 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w spokojnej części warszawy. Bardzo dobra komunikacja miejska. Szybki i komfortowy dojazd z całą warszawą. Lokalizacja: warszawa, wesoła. Osiedle byłe wojskowe, cicho.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

255 000 zł101 m² 2 517,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Przestronne mieszkanie dwupoziomowe o pow. 101m 2 w Centrum. Mieszkanie po remoncie: wymienione wszystkie instalacje, nowe okna pcv, na podłodze płytki, na ścianach gładzie gipsowe. Odnowiona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

114 757 zł29 m² 3 913,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Oferta w programie - "mieszkanie dla Młodych" Oferta z rynku pierwotnego - Kupujący nie płaci podatku pcc i prowizji dla biura. Kawalerka w stanie deweloperskim w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Sośnica

Gliwice,śląskie

78 000 zł34 m² 2 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do zaoferowania mamy mieszkanie w Gliwicach w dzielnicy Sośnica. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, łazienki oraz kuchni. Do mieszkania przynależy piwnica. Ogrzewanie węglowe. Czynsz: ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rybnik-Północ

Rybnik,śląskie

239 000 zł61 m² 3 918,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Skorzystaj Z kredytu MDM Z rządowym dofinansowaniem! Piękne M-4 blisko centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wawer

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł91 m² 10 329,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania bardzo ładny apartament o podwyższonym standardzie w stanie deweloperskim, w budynku, gdzie znajdują się tylko trzy apartamenty, w znakomitej lokalizacji w Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaszubska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

105 000 zł54 m² 1 944,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M4 o pow.53,70 mkw. zlokalizowane na 7.piętrze w tzw.ślizgu. Mieszkanie wolne od zaraz. Nieruchomość składa się z 3 pokoi nieprzejściowych, kuchni z oknem, łazienki wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Karpacz

Karpacz,dolnośląskie

212 040 zł34 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska 0% prowizji~~do zaoferowania , nowa inwestycja w centrum Karpacza z widokiem na Śnieżkę. W bliskiej odległości stoki narciarskie, basen kryty, sztuczne lodowisko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

394 990 zł52 m² 7 606,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja realizuje nowoczesne osiedle w sąsiedztwie parków na warszawskiej Woli. Doskonała komunikacja z centrum miasta, a także bogata infrastruktura w pobliżu inwestycji, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Kraków,małopolskie

239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie na sprzedaż przy ul. Spółdzielców, dzielnica Kozłówek. Mieszkanie bardzo dobrze zlokalizowane, bardzo blisko linia tramwajowa oraz linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wola

Warszawa,mazowieckie

266 424 zł26 m² 10 227,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartamenty zlokalizowane są na granicy Śródmieścia i Woli w dynamicznej inwestycyjnie części miasta. Z tego miejsca wszędzie blisko dosłownie. Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Żory

Żory,śląskie

118 000 zł47 m² 2 510,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 W najlepszej lokalizacji W żorach- na os. 700 lecia-3 piętro, niski blok Oferujemy Państwu mieszkanie M3 na os. 700-lecia w Żorach! Lokal mieszkalny o pow. 47 m2, usytuowany na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

81 000 zł34 m² 2 382,35 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 33 m2 zlokalizowane na parterze w kamienicy przy ul. Psie Pole w dzielnicy Nowe Miasto w Wałbrzychu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pstrowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

233 000 zł48 m² 4 824,02 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z propozycją sprzedaży mieszkania o powierzchni 48,3m2 położonego w Olsztynie przy ul.Pstrowskiego. Mieszkanie jest środkowe, dwustronne, usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Stare Bielsko

Bielsko-Biała,śląskie

303 000 zł78 m² 3 902,63 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Klimatyczne i niezwykle przestronne mieszkanie z garażem usytuowane w segmencie domu typu "bliźniak" położonym w Bielsku Białej w dzielnicy Stare Bielsko. Jedna z lepszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

644 999 zł65 m² 9 923,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie w kamienicy z 1950r 2-pokojowe w centrum Warszawy. Do mieszkania przynależy duży oszklony balkon. Lokal znajduję się na 4 piętrze w kamienicy z lat 50-tych. Wysokość.