dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

203 800 zł25 m² 8 135,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc! ekologiczne zielone osiedle - wysoki standard! Mieszkanie 1 pokojowe 25.05 rozklad lokalu: Pokój z aneksem kuchennym 16,37m2 Łazienka 3.2m2 Hol 5.6m2 Balkon 4m2 Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandrowska

Łódź,łódzkie

145 000 zł47 m² 3 085,11 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Michałkowicka

Siemianowice Śląskie,śląskie

137 000 zł62 m² 2 209,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

PO remoncie!*********polecam państwu! **** mieszkanie po generalnym remoncie w ładnej Kamienicy, wejście zabezpieczone domofonem, wjazd na podwórze. Mieszkanie w Siemianowicach Śl. blisko parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kawęczyńska

Warszawa,mazowieckie

251 559 zł33 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zakończona inwestycja! Nowy budynek stanął na Pradze Północ w okolicy Skweru Radziwiłłów i zabytkowej Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. Kawęczyńskiej. ~Można tu cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

417 220 zł57 m² 7 287,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana!~~4 trzykondygnacyjne budynki mieszkalne z garażem podziemnym. Nowoczesna bryła architektoniczna budynków komponuje się z miejscowym krajobrazem. Praktyczna struktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

138 000 zł30 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Bez podatku pcc nowe mieszkanie o powierzchni 30m2 powstałe w wyniku adaptacji strychu w kamienicy na 4 piętrze w centrum al. Piastów. Lokal jeszcze nie był zamieszkały i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Piastów

Szczecin,zachodniopomorskie

198 000 zł43 m² 4 604,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Bez podatku pcc nowe mieszkanie powstałe w wyniku adaptacji strychu w kamienicy na 4 piętrze w centrum al. Piastów. Lokal jeszcze nie był zamieszkały i składa się z sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

594 150 zł66 m² 9 031,01 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Agencjom za współpracę dziękuję! ostatnie 3 mieszkania! odbiór 2016! Mieszkanie 65,79m2, 3-pokoje z balkonem 14.22m2. Do głównych atutów mieszkania zaliczyć można z pewnością widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

100 000 zł46 m² 2 183,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gryfice okolica Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na 1 piętrze w bloku w miejscowości oddalonej od Gryfic o 9 kilometrów. Mieszkanie to składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

149 000 zł53 m² 2 811,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m2 mieszczące się w cichej , spokojnej , zielonej dzielnicy Częstochowy na Tysiącleciu. Jest to M-3 usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

373 979 zł51 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Popularna inwestycja położna w prestiżowej dzielnicy Wilanów, w centrum założenia urbanistycznego Miasteczko Wilanów. Sąsiaduje z parkiem w Wilanowie i Placem Miejskim. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł60 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Oferujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 60 mkw położone w dzielnicy Żoliborz, położone 3 minuty od metra Marymont. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

338 774 zł78 m² 4 343,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- 0% prowizji magda janik, tel. Polecam mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

128 000 zł42 m² 3 047,62 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| b.N.WILLA. Mieszkanie rozkładowe, jasna kuchnia, duży balkon. Oferta sprzedaży słonecznego mieszkania położonego w nowszej części dzielnicy Piaskowa Góra. Mieszkanie w stanie dobrym, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł40 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Piaskowej Górze o pow. 39m2. Mieszkanie położone na 2 - piętrze w bloku 4 - piętrowym. Mieszkanie rozkładowe, w skład którego wchodzi widna kuchnia , dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grunwaldzka

Plewiska,wielkopolskie

449 000 zł79 m² 5 703,76 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Jeżeli poszukujesz mieszkania z ogrodem, gotowego do wprowadzenia to oferta dla Ciebie. W podpoznańskich Plewiskach, doskonale skomunikowanych z Poznaniem, blisko wjazdu na autostradę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

128 500 zł42 m² 3 057,34 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność: na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe (możliwość utworzenia 3 pokoi) położone na parterze w kamienicy 4 rodzinnej przy ul. Słowicza. Mieszkanie po generalnym remoncie, nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dulęby

Lublin,lubelskie

220 000 zł49 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Kupujacy nie płaci prowizji! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 49mkw przy ulicy Dulęby. Mieszkanie częsciowo po remoncie, w dwóch pokojach położone panele oraz zostały pomalowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

410 550 zł48 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kameralna inwestycja na Dolnym Mokotowie składająca się z jednego 4 piętrowego budynku, w którym znajdują sie 29 mieszkań- dwupokojowe o powierzchni ok. 46 m2 i trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wilczyńskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

329 000 zł61 m² 5 393,44 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedane Komfortowe, nowoczesne mieszkanie na os. Jaroty może by twoje! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie z dużym tarasem położone w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł47 m² 7 158,12 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Dwupokojowe mieszkanie na parterze, w 7-mio piętrowej kamienicy z 1954 roku. Rozkładowe, przestronne pokoje, z oknami na podwórko i dosyć cichą ulicę. Duża, jasna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Monte Cassino

Białystok,podlaskie

170 000 zł39 m² 4 358,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Polecamy Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bohaterów Monte Cassino. Świetna lokalizacja, blisko dworca pks/pkp. Okolica oferuje nam wiele sklepów lokali usługowych, szkoły, przedszkola, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

182 000 zł37 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,44m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 17,08m2, od strony południowo-wschodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

340 167 zł46 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sanocka

Kraków,małopolskie

260 000 zł49 m² 5 295,32 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Zespół Annderson prezentuje mieszkanie na sprzedaż przy ul. Sanockiej, dzielnica Wola Duchacka. Mieszkanie bardzo dobrze zlokalizowane, 100m do przystanków autobusowych, 200m do linii tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mozarta

Kraków,małopolskie

589 000 zł70 m² 8 414,29 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Kraków, os. Mozarta. Duży apartament znajdujący się na pilnie strzeżonym i monitorowanym os. Mozarta, przy ul. Siewnej. Jest to jedno z ostatnich mieszkań dostępnych na tym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

385 000 zł67 m² 5 746,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie własnościowe, o powierzchni 62,8 mkw.z piwnicą o powierzchni 4,6 mkw. ( w kw wykazana powierzchnia 67,4 mkw.), zlokalizowane na 6 piętrze 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czesława

Poznań,wielkopolskie

670 473 zł106 m² 6 304,99 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Uwaga!oferta Z rynku pierwotnego! Kupujący zwolniony z 2% podatku pcc. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego w nowoczesnym budynku. Mieszkanie (patrz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazachska

Warszawa,mazowieckie

341 034 zł45 m² 7 550,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od dewelopera. i podatku pcc Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na 3 piętrze o powierzchni 45 m2. Inwestycja znajduje się w samym centrum Miasteczka Wilanów przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrzosowa

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

117 000 zł49 m² 2 387,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania typu m-3 w najlepszym układzie, dwa nie przejściowe pokoje, dwustronnie rozkładowe, kuchnia widna z oknem, przestronny przedpokój, łazienka, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skwer 1 Dywizji Grenadierów - Francja 1940

Warszawa,mazowieckie

1 509 705 zł112 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartamentowiec w sercu Starego Mokotowa z 20 mieszkaniami o powierzchni od 87m2 do 120 m2 z przestronnymi loggiami. Budynek z recepcją, garażem podziemnym, całodobowa ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 140 970 zł80 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Wykorzystując architekturę historycznych dzielnic Warszawy, stworzono unikalną i wyjątkowo estetyczną inwestycję - odrestaurowaną kamienicę. ~Kamienica łączyć będzie styl neorenesansu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Narewska

Białystok,podlaskie

177 900 zł53 m² 3 350,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

. 3 pokoje. Po remoncie. Antoniuk ul.Narewska. Mam do zaoferowania mieszkanie o pow 53,2 m2 na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w Białymstoku, w dzielnicy Antoniuk. Trzy pokoje, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Prymasa Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

386 596 zł52 m² 7 416 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bezpośrednio bez podatku pcc I bez prowizji nowe osiedle Z własnym kompleksem rekreacyjnym. Duży wybór mieszkań. Zadzwoń super układ, duży balkon, ogromne drewniane okna! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

149 000 zł30 m² 4 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Blisko 30 metrowa kawalerka z balkonem! Położona w gdyńskiej dzielnicy Chylonia W bliskiej odległości przystanki komunikacji miejskiej, apteka, piekarnia, sklepy osiedlowe oraz wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górskiego

Warszawa,mazowieckie

820 000 zł76 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Dwupoziomowe 76-cio metrowe, bardzo ciche w doskonałym stanie mieszkanie, ulokowana na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym. W budynku nie ma windy. Nieruchomość posiada skosy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana

Łódź,łódzkie

152 000 zł45 m² 3 377,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% kupujący bez prowizji dla biura! mieszkanie 2-pokojowe, rozkładowe na bałutach! Oferujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni 45m 2 , na 2 piętrze w boku. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Białystok,podlaskie

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Białystok / Słoneczny Stok Nr oferty: 5513 Miejscowość: białystok Dzielnica: słoneczny Stok Ulica: witosa IV piętro z IV Powierzchnia: 50 m2 Pokoi: 2 Materiał: płyta ocieplona piętro/liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

165 000 zł62 m² 2 661,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62 mkw położone na spokojnym osiedlu w centrum Jelcza-Laskowic. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, ustawnej kuchni, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w kamienicy - 4 pokojowe o pow. 120m2. Budynek z windą wewnątrz zamkniętego dziedzińca, pomiędzy ul. Kruczą a ul. Marszałkowską blisko Pl. Konstytucji. +Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Turystyczna

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

77 000 zł34 m² 2 231,88 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania typu M-2 mieszczącego się przy Ul. Turystycznej. Mieszkanie usytuowane jest na idealnym 3 piętrze wysokiego bloku , posiada jeden pokój przedzielony ścianką.