dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 068 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 068 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Tarnów Opolski

Tarnów Opolski,opolskie

190 000 zł120 m² 1 583,33 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe, kuchnia, łazienka z wc usytuowane w domu wolnostojącym w miejscowości Tarnów Opolski, strych do adaptacji. Mieszkanie znajduje się dwukondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łubinowa

Wrocław,dolnośląskie

310 000 zł104 m² 2 980,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! 2001r / taras / niska zabudowa / 2001r Mieszkanie o powierzchni użytkowej 56m2 (dodatkowo po podłodze ok.50m2 co daje ok. 100m2). Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rybice

Rybice,zachodniopomorskie

120 000 zł80 m² 1 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu do sprzedaży 1/4 domu położonego w odległości około 7 km od Pobierowa.Nieruchomość składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, pomieszczenia gospodarczego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

330 000 zł67 m² 4 925,37 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie rozkładowe o powierzchni 67 m kw. na 8. piętrze. Składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Kraków,małopolskie

376 000 zł48 m² 7 833,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1897

Dwupokojowe mieszkanie świeżo po remoncie, położone na 1 piętrze kamienicy. Doskonała lokalizacja - Kazimierz - świetna komunikacja, sąsiedztwo Bulwarów Wiślanych. Ogrzewanie gazowe piecem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewicka

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł63 m² 9 206,35 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe mieszkanie w eleganckim budynku z 2003r. Budynek z eleganckim wejściem, recepcją i ochroną całodobową. Na dachu duży taras do użytku dla mieszkańców. Świetne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grunwaldzka

Plewiska,wielkopolskie

249 000 zł62 m² 4 016,13 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

_____________ multipunkt Nieruchomości oferuje: plewiska, okolice Grunwaldzkiej, nowe trzypokojowe w stanie deweloperskim. Budynek czteromieszkaniowy typu willa miejska. Lokale posiadają niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Bałuty

Łódź,łódzkie

669 999 zł90 m² 7 444,43 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

"Marina"-port przystosowany do przybijania, cumowania i postoju jachtów i jednostek pływających. Obszar portu osłonięty jest zazwyczaj od strony otwartego akwenu falochronem. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prowiantowa

Białystok,podlaskie

352 000 zł65 m² 5 415,38 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Białystok / Młodych Nr oferty: 5524 Miejscowość: białystok Dzielnica: młodych Ulica: prowiantowa I piętro z VI Powierzchnia: 64,50 m2 Pokoi: 3 Materiał: cegła piętro/liczba pięter: 1/6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Nowe Bródno

Warszawa,mazowieckie

205 000 zł25 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku. Z salonu przejście do widnej kuchni. W łazience wanna. Na podłodze parkiet i wykładzina. W przedpokoju szafa wnękowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bosaków

Kraków,małopolskie

224 000 zł37 m² 6 054,05 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego o pow 37m2 , zlokalizowanego przy ul.Miechowity/Bosaków na 7 piętrze w 9 piętrowym bloku z lat 70. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

108 000 zł37 m² 2 918,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: przystanek komunikacji miejskiej, liczne sklepy, market Biedronka, przedszkole, urząd Miasta, urząd Pracy, apteka, plac zabaw jak również tereny zielone znajdują się w niedalekiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

192 780 zł36 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wynagrodzenie dla pośrednika płaci sprzedający! I podatku od czynności cywilnoprawnych! mieszkanie objęte programem MDM! Na sprzedaż 2.pokojowe mieszkanie o pow. 36 m2 na Sołtysowicach we.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

157 664 zł30 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka o pow. 30,32m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny o pow. 16,49m2, od strony północnej i wschodniej - kuchnia o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

301 276 zł70 m² 4 303,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

-prowizję biura pokrywa sprzedający- -zapraszam na bezpłatną prezentację- -0% prowizji- magda janik, tel. Polecam mieszkanie w stanie deweloperskim w Oleśnicy. Dwupoziomowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

775 615 zł101 m² 7 707,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie, które oferuję, znajduje się w kameralnym osiedlu z własnym parkiem, które zapewnia mieszkańcom najwyższy komfort i niepowtarzalną atmosferę.~~W kompleksie znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł64 m² 5 891,47 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 64,5 m2 przy pl. Grunwaldzkim. Mieszkanie w pełni rozkładowe. Na podłogach w całym mieszkaniu mozaika parkietowa. Osobna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Wola

Warszawa,mazowieckie

290 802 zł26 m² 11 163,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Apartamenty zlokalizowane są na granicy Śródmieścia i Woli w dynamicznej inwestycyjnie części miasta. Z tego miejsca wszędzie blisko dosłownie. Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łuki Małe

Warszawa,mazowieckie

306 441 zł39 m² 7 899,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie, w samym centrum założenia urbanistycznego Miasteczko Wilanów.~~Lokalizacja~- Zaledwie 8 km od centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gorlicka

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł47 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe, jasne mieszkanie o powierzchni 47,10 m2, na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku na zacisznym,spokojnym Rakowcu przy ul. Gorlickiej. Pokoje o powierzchniach 14,96; 11,73; 5,80 m2. Widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

133 000 zł37 m² 3 594,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka W centrum na sprzedaż!~do sprzedania kawalerka w centrum miasta. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze niskiego bloku. Budynek po remoncie i termomodernizacji.~Na 37 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Kijewo

Szczecin,zachodniopomorskie

255 000 zł66 m² 3 863,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 66m2, na 3 piętrze w Kijewie. Dół : salon z balkonem, kuchnia, przedpokój, toaleta, góra : 2 pokoje, łazienka, wnęka na garderobę. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kawęczyńska

Warszawa,mazowieckie

395 900 zł54 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zakończona inwestycja! Nowy budynek stanął na Pradze Północ w okolicy Skweru Radziwiłłów i zabytkowej Bazyliki Najświętszego Serca Jezusowego przy ul. Kawęczyńskiej. ~Można tu cieszyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

469 000 zł56 m² 8 375 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, super lokalizacja, 56 m2 Mieszkanie na 8 pietrze, bliska Wola, skrzyżowanie Al. Solidarności z Towarową. Pomimo bliskości centrum mieszkanie polożone w kamerlanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

343 128 zł46 m² 7 473,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Agencjom za współpracę dziękuję! Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2-pokojowe 45,91m2 z tarasem 12,71m2 w malowniczej części Warszawy Miasteczku Wilanów! Doskonałe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

388 100 zł54 m² 7 251,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Budynek klasy apartamentu, o ośmiu piętrach, z własną recepcją z 56 lokalami mieszkalnymi i 2 lokalami usługowymi. ~Inwestycja oferuje mieszkania o rozkładzie podzielonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

234 000 zł45 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowe mieszkanie, z dużym, komfortowym balkonem, usytuowane w nowoczesnym bloku z cegły, w najpopularniejszej lokalizacji bydgoskiego Górzyskowa. Biała Posesja poleca, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowiny

Rybnik,śląskie

172 000 zł84 m² 2 047,62 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże i przestronne M5 Dąbrówki 84m2 - 1 piętro! Przedstawiam Państwu do sprzedania bardzo funkcjonalne mieszkanie o pow. 84m2 znajdujące się na dogodnym pierwszym pietrze. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

379 546 zł47 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja na Dolnym Mokotowie to kameralny 2 piętrowy budynek z 51 mieszkaniami-dwupokojowe o metrażu ok. 38 i 40 m2, mieszkania 3-pokojowe w metrażach zaczynających się od 47 do 72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kawęczyńska

Warszawa,mazowieckie

394 254 zł53 m² 7 450 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 219 260 zł87 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Wykorzystując architekturę historycznych dzielnic Warszawy, stworzono unikalną i wyjątkowo estetyczną inwestycję - odrestaurowaną kamienicę. ~Kamienica łączyć będzie styl neorenesansu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

420 200 zł55 m² 7 599,93 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

290 900 zł30 m² 9 821,07 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji )1-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! Apartament na start lub na wynajem Mieszkanie jednopokojowe 29,6m2 funkcjonalny układ, składa się z: hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

383 850 zł36 m² 10 689,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio ( bez prowizji )3-pokojowy apartament W świetnej lokalizacji! W budynku elegancka recepcja i reprezentacyjne lobby. Na terenie osiedla znajduje się również altana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

305 500 zł60 m² 5 091,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Możliwość zakupu z dopłatą MDM Sprzedaż bezpośrednia bez porwizji oraz podatku pcc z gwarancją najniższej ceny Proszę o kontakt - tel. Prezentowane mieszkanie składa się z : *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

289 000 zł42 m² 6 938,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezposrednia bez prowizji - bez podatku pcc! - Z gwarancją najniżeszej ceny Mieszkanie 2-pokojowe 41,65m2 zaprojektowane w praktyczny i wygodny sposób. Rozkład: hol i aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

203 800 zł25 m² 8 135,73 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio bez podatku pcc! ekologiczne zielone osiedle - wysoki standard! Mieszkanie 1 pokojowe 25.05 rozklad lokalu: Pokój z aneksem kuchennym 16,37m2 Łazienka 3.2m2 Hol 5.6m2 Balkon 4m2 Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

347 625 zł45 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do oglądania Funkcjonalny rozkład, mieszkanie 2-pok. (salon - 19,04 m2; sypialnia - 9,8 m2 ; kuchnia 5,2 m2, łazienka 4,65 m2, przedpokój 6.4 m2 i duży balkon 5 m2 .Duże drewniane okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł74 m² 6 081,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1925

Mieszkanie 74 m2, przy samym metrze Dworzec Wileński. Mieszkanie w kamienicy z 1925 roku, po kapitalnym remoncie, ładne i zadbane. Mieszkanie ciche, okna nie wychodzą na ul. Targową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Mickiewicza

Kraków,małopolskie

395 000 zł54 m² 7 314,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Zarezerwowane! Do sprzedania mieszkanie położone na IV piętrze kamienicy przy al. Mickiewicza. Mieszkanie 2-pokojowe (pow. 53,4m2) oraz strych znajdujący się bezpośrednio nad mieszkaniem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

233 000 zł48 m² 4 834,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 48,20m2 na parterze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - salon z aneksem kuchennym o pow. 18,78m2, od strony południowo-zachodniej oraz.