dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Łomża,podlaskie

519 000 zł72 m² 7 173,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferuje do sprzedaży mieszkanie dwupoziomowe 72 m2 z ogródkiem o powierzchni 44 m2 (oferta dotyczy mieszkania 4, 5 i 7 ) "osiedle modrzewiowe", to kompleks dwupoziomowych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polna

Górki,opolskie

520 000 zł54 m² 9 615,38 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Górki - zielona sypiania Opola! To właśnie tutaj powstaje nowe osiedle kameralnych budynków apartamentowych. Inwestycja doświadczonego dewelopera w Opolu i okolicach. Zielone Górki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazimierza Wielkiego

Płock,mazowieckie

549 150 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe | Płock, ul. Kazimierza Wielkiego 42 Powierzchnia: 36,61 m Piętro: 1/6 Inwestycja: k-42 Termin zakończenia budowy: 2 lata Opis inwestycji: w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Owocowa

Katowice,śląskie

622 151 zł58 m² 10 736 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znicza

Warszawa,mazowieckie

619 000 zł46 m² 13 311,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane na warszawskim Grochowie, w doskonałym punkcie komunikacyjnym zaledwie 10 min do metra politechnika ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Katowice,śląskie

799 000 zł87 m² 9 188,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szukasz przestrzeni, która daje wolność, a jednocześnie zapewnia ciszę i spokój po dniu pracy? To mieszkanie w katowickich Piotrowicach to coś więcej niż metraż to potencjał, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Warszawa,mazowieckie

663 000 zł42 m² 15 785,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku z 1969 roku zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Kameralnej. Na powierzchnię mieszkania składa się: -widna, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łęczycka

Elbląg,warmińsko-mazurskie

449 000 zł40 m² 11 225 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Myślisz o wykończonym 2-pokojowym mieszkaniu na komfortowym i spokojnym osiedlu z miejscem postojowym? Zależy Ci na nowym budownictwie z 2025 roku? Przeczytaj opis, bo ta oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Kielce,świętokrzyskie

410 000 zł47 m² 8 668,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie o powierzchni 47,30 mkw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju. Usytuowane jest na 2 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

459 224 zł34 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Maślice to dzielnica wyróżniająca się na mapie miasta licznymi terenami zielonymi, bliskością rzeki i lasu. Jest to miejsce doskonałe do rekreacji i odpoczynku, które z pewnością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obrońców Westerplatte

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł78 m² 12 791 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Modern Apartment ma przyjemność zaoferować na sprzedaż przestronne, niezwykle klimatyczne trzypokojowe mieszkanie, położone w jednej z najpiękniejszych części Gdańska - w sercu Oliwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł40 m² 21 458,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować elegancki dwupokojowy apartament w świetnej lokalizacji przy ul Obrzeżnej 3 na warszawskim Mokotowie (służewiec) -na osiedlu Galeria Park Top. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szafirowa

Gliwice,śląskie

339 052 zł37 m² 9 284,01 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

481 977 zł43 m² 11 314 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

-Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Wybudowanych zostanie 11 budynków wielorodzinnych 2-piętrowych w zabudowie wolnostojącej z komórkami na tych samych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

319 000 zł52 m² 6 112,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem położone na II piętrze ocieplonego bloku na Os. Zachód. Powierzchnia użytkowa 52,19 m2. W skład nieruchomości wchodzi: - salon od słonecznej strony - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

495 720 zł58 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesna architektura na osiedlu budziwój jednej Z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic rzeszowa Biuro nieruchomości Eagles estate prezentuje inwestycję 26 mieszkań w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strumykowa

Warszawa,mazowieckie

1 220 000 zł117 m² 10 397,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 117,34 m , położone na 3. piętrze budynku bez windy przy ul. Strumykowej 40a. Układ mieszkania Poziom I - jasna i wygodna strefa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niepodległości

Pyrzyce,zachodniopomorskie

224 000 zł43 m² 5 209,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker przytulne 43M2 Z własną zielenią I miejscem parkingowym super cena! Szukasz mieszkania bez schodów, bez zgiełku, za to z klimatem, słońcem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

199 000 zł27 m² 7 356,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 27,05m2 położone na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku w Aleksandrowie Łódzkim. Mieszkanie jest do remontu, co pozwoli przyszłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

309 999 zł41 m² 7 635,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Powierzchnia ok 41M: salon z balkonemsypialniakuchnia robiona na wymiarłazienka z wc W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna i gazowa w 2021 roku Czynsz - 750 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Pierwszej Brygady

Stargard,zachodniopomorskie

398 000 zł55 m² 7 236,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 44,80 m2, pow. całkowita ok. 55 m2 (z antresolą), położone na III piętrze nowego apartamentowca z windą centrum Stargardu. Lokal dwupoziomowy, składający się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Borowska

Wrocław,dolnośląskie

718 900 zł49 m² 14 698,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Klucze od zaraz piękne wszystko nowe po kapitalnym remoncie 3 niezależne pokoje osobna kuchnia Z oknem wójcikwysoki standard, urządzone wg projektu, w pełni wyposażone i umeblowane tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

650 000 zł60 m² 10 907,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

To już sprzedane. Możesz zapytać o podobne ;-) Niepowtarzalny, dwupoziomowy apartament na 1 i 2 piętrze niskiego bloku zlokalizowany na nowym bezpiecznym osiedlu w Siechnicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Radom

Radom,mazowieckie

319 000 zł66 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Wyjątkowe mieszkanie W kamienicy Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 55 m2, położone na parterze klimatycznej kamienicy w samym centrum Radomia. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodecka

Warszawa,mazowieckie

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Bródnie, przy ulicy Chodeckiej. Mieszkanie zadbane - po remontach- wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

1 070 000 zł62 m² 17 128,20 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które łączy przestronność, funkcjonalność i świetną lokalizację na warszawskiej Woli. Szczegóły mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

650 000 zł50 m² 12 940,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w wysokim standardzie z balkonem z widokiem na zieleń - Centrum Szczecina | 50,23 m | Wysoki standard | Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

275 000 zł21 m² 13 183,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Welle apartments w Grzybowie przy ul. Wąskiej 3 to inwestycja oddalona zaledwie 950 metrów od plaży i tylko 3 km od Kołobrzegu. To idealne miejsce do wypoczynku lub pracy. W IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Łódź,łódzkie

1 290 000 zł117 m² 11 025,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1913

Na sprzedaż oferuję piękne, starannie wykończone mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze elegancko odrestaurowanej, zabytkowej kamienicy. Nieruchomość znajduje się w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Zakopane

Zakopane,małopolskie

950 000 zł68 m² 13 970,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Witam do sprzedania mieszkanie z balkonem i pięknym widokiem na Tatry mieszkanie składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, dwóch pokoi oraz dwóch łazienek w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

1 445 000 zł73 m² 19 925,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż selektywnie wybrane mieszkanie w nowo powstałej inwestycji Royal Residence od robyg, w kameralnym etapie 5! Mieszkanie 3-pokojowe (dwustronne).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gorzów Wielkopolski

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

329 000 zł41 m² 7 985,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 41,20 m , usytuowane na parterze w niskim bloku w Śródmieściu - Spełnij swoje oczekiwania. Komfortowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Arktyczna

Białystok,podlaskie

789 000 zł65 m² 12 138,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja Mam przyjemność zaprezentować nowoczesne i stylowe mieszkanie o powierzchni 65 m, położone na I piętrze kameralnego bloku z windą z 2023 roku. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ossowskiego

Płock,mazowieckie

555 000 zł39 m² 14 230,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję na sprzedaż w pełni urządzone mieszkanie własnościowe o powierzchni 39 m z przestronnym balkonem 5 m , położone na 4 piętrze w nowoczesnym bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bezrzecze,zachodniopomorskie

830 000 zł72 m² 11 527,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe mieszkanie z dużym tarasem Bezrzecze, 72 m , 3 pokoje Bezrzecze, gm. Dobra (szczecińska)powierzchnia: 72 m Liczba pokoi: 3piętro: 1 / niski blok z cegły Atuty mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

255 000 zł33 m² 7 755,47 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem ogłoszenia jest ustawna kawalerka, z możliwością wydzielenia drugiego pokoju na Retkini. Składa się z: pokoju, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Mieszkanie jest bardzo widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Lublin,lubelskie

375 000 zł38 m² 9 868,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się na osiedlu Krasińskiego, blisko lubelskich Uczelnii. Mieszkanie: cała nieruchomość składa się z dwóch ustawnych sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kossutha

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł53 m² 13 566 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania, które łączy doskonałą komunikację z ciszą i kojącym widokiem na zieleń tuż za oknem? To miejsce stworzone dla osób, które cenią sobie wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gagarina

Wrocław,dolnośląskie

699 000 zł49 m² 14 144,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 3-pokojowe w segmencie szeregowym z ogródkiem, pomieszczeniem gospodarczym, garażem i miejscem postojowym - Wrocław, muchobór Wielki, ul. Gagarina To miejsce łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

1 239 746 zł62 m² 19 995,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3