dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świnoujście

Świnoujście,zachodniopomorskie

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 zlokalizowane na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym z windą na nowym osiedlu Platan. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

178 000 zł59 m² 3 037,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 - 58,6 m2 - północ Mieszkanie o powierzchni 58,6 m2 zlokalizowane na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym na Północy. Mieszkanie do odświeżenia, nie wymagające znacznego wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Robotnicza

Police,zachodniopomorskie

319 000 zł102 m² 3 133,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Funkcjonalnie zaprojektowane 4 pokojowe mieszkanie na 3 piętrze budynku wzniesionego w 2004 r. Mieszkanie 3 poziomowe zapewniające wysoki komfort użytkowania. Na 1 poziomie znajduje się część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

307 567 zł53 m² 5 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Promocja mieszkań na białołęce. Czas wyprzedaży ograniczony.~~Nasza inwestycja to budynek mieszkalny, wielorodzinny z garażem podziemnym. Na terenie nieruchomości usytuowano plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Kamień Pomorski

Kamień Pomorski,zachodniopomorskie

215 730 zł72 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 71,91 m2, znajdujące się na II piętrze w nowo powstałym budynku w spokojnej części Kamienia Pomorskiego. Na jego powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

357 803 zł68 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wynagrodzenie dla pośrednika płaci sprzedający! I podatku od czynności cywilnoprawnych! sprzedaż objęta programem MDM! Na sprzedaż mieszkanie 4.pokojowe o pow. 68 m2, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

105 000 zł25 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży atrakcyjne mieszkanie po remoncie. M-2 znajduje się w dzielnicy Tysiąclecie ma powierzchnię 25 m2. Mieszkanie to usytuowane jest na piątym piętrze w wieżowcu. Pokój jest duży ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Warszawa,mazowieckie

544 000 zł54 m² 10 074,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie w Centrum Warszawy. W sąsiedztwie Plac Trzech Krzyży, doskonały punkt komunikacyjny. Pokój dzienny o powierzchni 18,65m2, sypialnia 14,25m2, samodzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

105 000 zł39 m² 2 720,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne mieszkanie M-3 o pow. 38,6 mkw na trzecim piętrze w bloku z balkonem. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

138 000 zł53 m² 2 603,77 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Cena do negocjacji! Do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m2 mieszczące się w cichej , spokojnej , zielonej dzielnicy Częstochowy na Tysiącleciu. Jest to M-3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Północ

Częstochowa,śląskie

250 000 zł75 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji. M-5 ma powierzchnię 75 m2 usytuowane jest w bloku czteropiętrowym na czwartym piętrze. M-5 jest lekkim remoncie. Okna są wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Warszawa,mazowieckie

370 000 zł60 m² 6 166,67 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Zapraszam do obejrzenia mieszkania położonego na Bródnie w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Rembielińska i Parku Bródnowskiego. Mieszkanie jest czyste, zadbane, dobrze doświetlone. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Poleska

Kraków,małopolskie

343 400 zł57 m² 6 024,56 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaproponować Państwu ostatni dostępny w sprzedaży apartament w kameralnym budynku przy ul. Poleskiej 3, dzielnica Czyżyny. Apartament o powierzchni 57,66 m2, mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zarzew

Łódź,łódzkie

210 000 zł54 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu w pełni rozkładowe M 4 Na osiedlu Zarzew o powierzchni 54 m2 mieszkanie usytuowane jest na czwartym pietrze w cztero piętrowym bloku. Mieszkanie: środkowe ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

229 990 zł48 m² 4 791,46 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Uwaga! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Grodzisku Mazowieckim z balkonem. Mieszkanie spółdzielcze-własnościowe o powierzchni 48m2, usytuowane na 7 piętrze(w bloku jest winda).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

197 000 zł46 m² 4 282,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-3 o pow. 46m2 zlokalizowane na drugim pietrze w bloku cztero piętrowym z cegły w centrum miasta. Blok ocieplony, otynkowany. Mieszkanie bardzo estetyczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

463 724 zł58 m² 7 950,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Idealne miejsce dla osób, które ceniąc walory miejskiego życia , a chciałyby jednocześnie pozostać z dala od jego zgiełku.~~Inwestycja posiada 5 kondygnacji w której znajduje się 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

254 714 zł67 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowo powstały budynek to luksusowy projekt usytuowany w Częstochowie , w dzielnicy Wrzosowiak to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną poczuć rytm miasta i być jego częścią -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

368 526 zł55 m² 6 750,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesna 4 -piętrowa inwestycja realizowana w Miasteczku Wilanów składająca się z 277 mieszkań ? w większości 3 i 4-pokojowych (o dużych metrażach ? ok. 80 m2), ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł35 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne - dwupokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Lokal składa sie z pokoju dziennego, sypialni, kuchni otwartej na pokój oraz łazienki z wc. Największą zaleta mieszkania jest taras - 28m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Szczecin,zachodniopomorskie

205 000 zł42 m² 4 939,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferujemy do sprzedaży ładne, zadbane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 41,50 m2, usytuowane na 4 kondygnacji niskiego budynku z roku 1975, zlokalizowanego na osiedlu Arkońskim. Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fieldorfa

Szczecin,zachodniopomorskie

264 000 zł65 m² 4 061,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego mieszkania na Świerczewie. Na pierwszym piętrze bloku z cegły znajduje się mieszkanie o powierzchni 65m2. Na tej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

301 277 zł70 m² 4 303,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

-zapraszam na bezpłatną prezentację- -prowizję biura pokrywa sprzedający- szeroka oferta mieszkań O zróżnicowanym metrażu magda janik, tel. Polecam Państwu mieszkanie deweloperskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osowska

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Wyjątkowe mieszkanie ze skosami o nietypowym układzie wnętrza na starym Grochowie przy ul. Osowskiej, w narożnej kamienicy z 1994 roku. Czwarte, ostatnie piętro ze skosami, cegła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

457 000 zł55 m² 8 309,09 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

50.1 m2 Warszawa Wola Muranów, mazowieckie. Hip. Rok 1955. Cegła. 3-pokojowe. 3/8p. Kuchnia widna. Bez balkonu. Stan mieszkania dobry c. 450.000 zł Dodatkowy opis oferty: Rozkładowe trzypokojowe( na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Milenium

Gliwice,śląskie

110 000 zł39 m² 2 827,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolice osiedla Milenium. Mieszkanie składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju o pow. ok. 39 m2 usytuowane na drugim piętrze w niskim budynku wielorodzinnym. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Uwaga! nowa niższa cena! zapraszamy na prezentację! Mamy na sprzedaż pięknie urządzone mieszkanie na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie w bliskim sąsiedztwie metra Ursynów. Jest to mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

446 000 zł56 m² 7 964,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mamy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m2, znajdujące się w kameralnym budynku z 2011 roku. Budynek w pięknej, spokojnej części Włoch w okolicach Parków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przejazd

Warszawa,mazowieckie

735 000 zł70 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Polecamy słoneczne, wykończone w oparciu o detale 3 pokojowe na Mokotowie (osiedle Marina). Mieszkanie ze wspaniałym tarasem 14,7 m . Powierzchnia pomieszczeń : 20 m salon, 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Stradomia Wierzchnia

Stradomia Wierzchnia,dolnośląskie

159 000 zł64 m² 2 484,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

-zapraszam na bezpłatną prezentację- stradomia wierzchnia / po remoncie / balkon / ogród 400 M2 magda janik, tel. Polecam bardzo ładne mieszkanie znajdujące się w miejscowości Stradomia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Husarska

Legionowo,mazowieckie

315 000 zł64 m² 4 960,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 składające się z trzech pokoi, przedpokoju, kuchni z jadalnią, łazienki oraz oddzielnej toalety. Przynależna jest piwnica oraz przylega balkon. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Porębskiego

Gdańsk,pomorskie

239 000 zł43 m² 5 510,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowe mieszkanie na spokojnym osiedlu Pięć Wzgórz przy ul. Porębskiego. Mieszkanie jest przestronne, bardzo słoneczne (wystawa wschodnia i południowa), stylowo wykończone z wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tatarkiewicza

Zabrze,śląskie

130 000 zł52 m² 2 476,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| do sprzedaży mieszkanie z księgą wieczystą o pow. 52,50 m2 na osiedlu Kotarbińskiego (ul. Tatarkiewicza) , położone na 3 piętrze niskiego bloku. Mieszkanie składa się z 2 pokojów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

170 000 zł70 m² 2 428,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 - Raków - 70 m2 Mieszkanie o powierzchni 70 m2 zlokalizowane na parterze w bloku na Rakowie. Mieszkanie ładne i przestronne. Nowe drzwi wewnętrzne oraz wejściowe podwójne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kościuszki

Dąbrowa Górnicza,śląskie

137 000 zł39 m² 3 512,82 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponujemy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w budynku przy ulicy Kościuszki w Dąbrowie Górniczej. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 38 m2. Położenie: budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

419 000 zł55 m² 7 618,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

DO sprzedania przytulne mieszkanie we włochach Mieszkanie składa się z dwóch pełnych sypialni, salonu połączonego z kuchnią, obszernego przedpokoju i łazienki. Posiada też bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Hajnówka

Hajnówka,podlaskie

150 000 zł60 m² 2 508,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

mieszkanie usytuowane w centrum Hajnówki. w pobliżu basen, przedszkole, żłobek, szkoły, przychodnia, sklepy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Franciszkańska

Chorzów,śląskie

395 000 zł81 m² 4 876,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Franciszkańskiej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 81 m2. Położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jelitkowski Dwór

Gdańsk,pomorskie

619 000 zł89 m² 6 955,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Oferujemy Państwu mieszkanie 4-pok. zaledwie 400 od morza, plaży. Tuz obok Park. im. Reagana, w którym znajdziecie Państwo mnóstwo alejek spacerowych oraz ścieżek rowerowych. Sporym atutem jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowicza

Gdańsk,pomorskie

265 000 zł41 m² 6 463,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy Państwu 2 pok. mieszkanie w świetnej lokalizacji w Gdańsku w dzielnicy Wrzeszcz. Nieruchomość składa się z salonu połączonego z kuchnią (17,5 m2), sypialni (1 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasickiego

Sopot,pomorskie

750 000 zł93 m² 8 064,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Oferujemy Państwu przestronne mieszkanie w pięknej przedwojennej kamienicy przy ul. Ignacego Krasickiego w Sopocie. Świetna lokalizacja. Wszędzie blisko. Centrum miasta, a jednocześnie na.