dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł45 m² 16 523,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż funkcjonalne, kompaktowe 3-pokojowe mieszkanie położone w nowoczesnej inwestycji Ursus Factory przy ul. Habicha w dzielnicy Ursus - urządzone i gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Radom,mazowieckie

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie! Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe mieszkanie , które znajduje się na os. Nad Potokiem. Mieszkanie o powierzchni 47m na parterze. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skarżyńskiego

Gdańsk,pomorskie

549 000 zł30 m² 18 178,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 30,2 m na pierwszym piętrze z windą w 5-piętrowym bloku z 2007r. dewelopera Inpro piętrowy, z windą. Mieszkanie składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

269 000 zł51 m² 5 253,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Punkt Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wrzosowiak. Dwa pokoje z wnęką - idealna do zamieszkania i do najmu. Ekspozycja okien na zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 050 000 zł128 m² 8 196,72 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja na wrocławskim Ołtaszynie to idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój i znakomitą lokalizację. Tu powstaje kameralne osiedle domów szeregowych i mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

303 100 zł27 m² 11 102,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Polecam ustawną kawalerkę w kameralnej inwestycji na poznańskich Naramowicach. Mieszkanie od developera. Oferta lokali z całej inwestycji Gwarancja atrakcyjnej ceny Zakup bez pcc i prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Miłosza

Gdańsk,pomorskie

999 000 zł68 m² 14 704,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

[rezerwacja] Westate Gdańsk ma przyjemność zaprezentować ofertę sprzedaży przestronnego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 67,94 m , położonego na drugim piętrze w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Niepodległości

Tychy,śląskie

249 000 zł31 m² 8 058,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tychy - oś D - Aleja Niepodległości Podstawowe informacje: mieszkanie 1 pokojowe z balkonem na 1 pietrze w 4 piętrowym ocieplonym bloku. Balkon od strony południowej. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

450 000 zł65 m² 6 947,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie trzy pokojowe (64,77m2) na czwartym piętrze w bloku w Fordonie - os. Nad Wisłą. Mieszkanie cżęsciowo przechodnie, ale można powrócić do układu osobnych pokoi. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

910 000 zł36 m² 25 376,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie ponownie W sprzedaży - zapraszam do kontaktu Apartament wykończony z dbałością o detale - projektowany i wykonany na własne potrzeby - noho Młyny Mogilska, kraków Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Wiśniowa

Wrocław,dolnośląskie

698 000 zł64 m² 10 992,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4-pokojowe mieszkanie przy al. Wiśniowej | 63,5 m | Krzyki - Borek Na sprzedaż funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone przy al. Wiśniowej 16- blisko al. Hallera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Racławicka

Kędzierzyn-Koźle,opolskie

164 999 zł46 m² 3 562,92 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Na sprzedaż mieszkanie w centrum - parter kamienicy przy rynku Oferujemy na sprzedaż zadbane mieszkanie położone na parterze kamienicy, tuż przy rynku, w atrakcyjnej lokalizacji. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Magnacka

Poznań,wielkopolskie

685 000 zł57 m² 11 996,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie + balkon + garaż | Poznań, ul. Magnacka 3f Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe (53,8 m ) po kapitalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

1 015 700 zł73 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Szukasz wyjątkowego apartamentu w sercu Rzeszowa, który łączy prestiż, komfort i niesamowite widoki? Mam przyjemność zaprezentować unikalną nieruchomość z widokiem na Żwirownię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

205 000 zł38 m² 5 463,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 37,52 m , położone na parterze w dzielnicy Raków. Lokal jest gotowy do zamieszkania od zaraz - bez konieczności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Baniewice

Baniewice,zachodniopomorskie

289 000 zł98 m² 2 948,98 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1830

Ogłoszenie o sprzedaży mieszkania z osobnym wejściem Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 98 m , zlokalizowane w czworaku z osobnym wejściem. Idealne dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Kraków,małopolskie

1 262 500 zł50 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 50,50 m + loggia 2,56 m , zlokalizowany w ekskluzywnym projekcie mieszkaniowym soho Residence.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Siemianowicka

Wrocław,dolnośląskie

535 000 zł43 m² 12 470,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kto z nas nie marzył o mieszkaniu, do którego wchodzisz i od razu czujesz, że to miejsce ma potencjał na wygodne, poukładane życie poranna kawa na balkonie, szybkie zakupy po drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

399 999 zł57 m² 7 017,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż w pełni wyremontowane, jasne i bardzo przytulne mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 3. piętrze. Przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

925 000 zł47 m² 19 531,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na ostatnim piętrze Duży potencjał aranżacyjny | Miejsce postojowe | Duża komórka | Reprezentacyjna recepcja | Ochrona 24/7 ***** rozkład pomieszczeń I standard: * Dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

896 140 zł64 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Iława

Iława,warmińsko-mazurskie

280 000 zł52 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, sprzedam mieszkanie własnościowe 52 m2. Mieszkanie znajduje się w Iławie, przy ul. Skłodowskiej na 3 piętrze. Składa się z dwóch ustawnych pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Komandosów

Kraków,małopolskie

870 000 zł59 m² 14 745,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający, dzięki czemu kupujący nie ponosi żadnych opłat za pośrednictwo. Kukla Nieruchomości Nowa Generacja prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

800 000 zł56 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Są miejsca, w których po prostu chce się mieszkać. Biskupin jest jednym z nich. Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie położone na Biskupinie jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Muszlowa

Bielsko-Biała,śląskie

624 259 zł67 m² 9 262 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grota-Roweckiego

Opole,opolskie

520 000 zł73 m² 7 113,54 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przedstawiam ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 10 piętrze w 12-piętrowym wieżowcu zlokalizowanym na Osiedlu Armii Krajowej z widokiem na całe zachodnie Opole. Bardzo obszerny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiązowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

571 692 zł47 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

: krótko: mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu położonym w samym centrum dzielnicy Mokre u zbiegu ulic Podgórnej i Wiązowej. Mieszkanie przekona nawet najbardziej wymagającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Wróblowice,dolnośląskie

680 000 zł80 m² 8 553,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesne, dwupoziomowe mieszkanie Wróblowice, ul. Batorego Lokalizacja Mieszkanie znajduje się we Wróblowicach na spokojnym, kameralnym osiedlu z zabudową niskokondygnacyjną. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szpitalna

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

430 000 zł48 m² 8 865,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Słoneczne (okna wychodzą na południe) i zadbane 2-pokojowe mieszkanie na parterze. To idealna propozycja dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem! Przestrzeń składa się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Brzóski

Zabrze,śląskie

339 000 zł69 m² 4 905,93 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w Zabrzu - ul. Brzóski 39 Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość o powierzchni 69,1 m2. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

910 000 zł52 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży słoneczne mieszkanie o powierzchni 52m2, usytuowane na III piętrze w IV-piętrowej kamienicy znajdującej się blisko Parku Krakowskiego w dzielnicy Krowodrza, niedaleko ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł55 m² 8 777,72 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu III etap inwestycji który będzie gotowy do odbioru w 2025 roku. Mieszkania w zabudowie szeregowej w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja 3 Maja

Legionowo,mazowieckie

408 000 zł38 m² 10 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na parterze w niskim bloku zlokalizowane w Legionowie, przy ulicy 3 Maja. Mieszkanie jednostronne, o ekspozycji okien na północ, w stanie do lekkiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowa

Kielce,świętokrzyskie

499 000 zł51 m² 9 784,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

!rezerwacja mieszkania do 30 marca! Na sprzedaż piękne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 51 m , zlokalizowane na osiedlu Szydłówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lubin

Lubin,dolnośląskie

466 000 zł62 m² 7 516,13 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż oferuję zadbane, funkcjonalne mieszkanie o pow. 62,20 na osiedlu Polne w Lubinie. O bardzo dobrym układzie, gotowe do zamieszkania bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Pola

Wieliczka,małopolskie

939 000 zł100 m² 9 390 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Oferta dostępna tylko u nas :) Marzysz o przestronnym mieszkaniu z własnym miejscem do pracy i relaksu? To wyjątkowa oferta dla osób ceniących wygodę, nowoczesny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Pruszków,mazowieckie

639 000 zł60 m² 10 678,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe mieszkanie 59,84 m w Centrum Pruszkowa Loggia 6 m Winda Lokalizacja Na sprzedaż wygodne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gryfino

Gryfino,zachodniopomorskie

265 000 zł38 m² 6 937,17 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

W ofercie naszego biura dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na szóstym piętrze wieżowca w Gryfinie na Starym Mieście. Mieszkanie o powierzchni 38,2 m2 na którą składają się: dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielsko-Biała,śląskie

439 900 zł52 m² 8 541,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Bielska-Białej? Ta oferta to połączenie wygody, funkcjonalnego układu i doskonałej lokalizacji przy ul. Sterniczej 19. Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Pruszcz Gdański,pomorskie

807 000 zł81 m² 9 938,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4 pokoje premium | przy Osiedlu Wschód w Pruszczu Gd | 81 m | 2 poziomy | Parking w cenie | Gotowe do wprowadzenia. Oferujemy wyjątkowe mieszkanie, wybudowane z pasją dla własnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Bolesławiec,dolnośląskie

480 000 zł56 m² 8 571 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Boleslavia Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Jana Kilińskiego w Bolesławcu. Na lokal mieszkalny o powierzchni 56 m2 składa się: -.