dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

499 000 zł57 m² 8 794,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 4 pokojowe w ścisłym centrum Szczecina w budynku przy ulicy Mazurskiej. Mieszkanie o pow. 56,74 m2 usytuowane na 5 piętrze ,składające się z 4 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

713 120 zł89 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową inwestycję w sąsiedztwie lasu, budowaną na osiedlu Słocina - domy i mieszkania z zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Peowiaków

Lublin,lubelskie

806 080 zł50 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe, wykończone mieszkanie o powierzchni 50,38 m2 zlokalizowane w centrum Lublina przy ul. Peowiaków. Zakup bez pcc. Skład nieruchomości: - salon z aneksem 21,54 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Sikorskiego

Rzeszów,podkarpackie

699 000 zł62 m² 11 274,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Joker house nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż nowe, wyposażone i jeszcze niezamieszkałe mieszkanie 3 pokojowe przy ul. Sikorskiego w Rzeszowie, dzielnica Biała! Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

479 000 zł49 m² 9 807,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

*mieszkanie jest W stanie deweloperskim, zamieszczone zdjęcia są przykładem wykończenia innego sąsiedniego mieszkania O tym samym metrażu I układzie! Oferta mieszkania dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł60 m² 14 154 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 2 - pokojowe mieszkanie po remoncie na Gocławiu. Przestrzenne, zadbane i gotowe do wprowadzenia. Remont objął także wymianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

494 000 zł36 m² 13 669,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tylko W joker house nieruchomości! Przedstawiam Państwu na sprzedaż nowe i wykończone mieszkanie 2 pokojowe, jeszcze przez nikogo nie zamieszkałe! Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

646 407 zł73 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję w uznanej dzielnicy Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 72,63 m z balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

1 385 000 zł84 m² 16 559 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie inwestycyjne w centrum Wrocławia | Dwupak | 0% prowizji Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 83,64 m , położone na prestiżowej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie | 63 m | Imielin | blisko metra | po remoncie Na sprzedaż funkcjonalne i przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

1 539 000 zł97 m² 15 843,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 4-pokojowy, wyjątkowy, dwupoziomowy apartament zlokalizowany na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Banino,pomorskie

760 000 zł75 m² 10 133,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż oferujemy wygodne, funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie, bezczynszowe, położone w spokojnej i cenionej części Banina. Nieruchomość idealna dla rodziny lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Warszawa,mazowieckie

896 970 zł52 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 51.55 m2 znajduje się na 9 piętrze i składa się z: - Salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Warszawa,mazowieckie

1 349 000 zł62 m² 21 597,80 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 62,46 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Giżycko,warmińsko-mazurskie

410 000 zł47 m² 8 686,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

? na sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w Giżycku Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,40 m , położone na 2. piętrze w zadbanym budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Ełk,warmińsko-mazurskie

390 000 zł48 m² 8 140,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Ełku - ul. Armii Krajowej 27 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,91 m , położone na 1. piętrze w budynku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł119 m² 9 631,49 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Dwupoziomowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 120 m Cztery pokoje, kuchnia z jadalnią, dwie łazienki, garderoba i dwa balkony. Jasne - okna wychodzą na trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Borowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

699 000 zł67 m² 10 432,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami | ul. Borowa, optimum nieruchomości prezentuje komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe, położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł73 m² 12 240,40 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 74m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Budynek z ramy h, zadbany. Dwa mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyścigowa

Radom,mazowieckie

679 000 zł62 m² 10 869,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Komfortowe, kompleksowo wykończone mieszkanie trzypokojowe w nowoczesnym stylu! Posiada optymalny rozkład pomieszczeń. Wnętrze stanowi salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ostróda,warmińsko-mazurskie

220 000 zł35 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 m zlokalizowane w Ostródzie przy ul. Jagiełły. Nieruchomość składa się z salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

510 975 zł38 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Dream House Brokers ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane po północnej części miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bydgoska

Toruń,kujawsko-pomorskie

795 000 zł98 m² 8 128,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Oferta tylko W biurze marchlewicz nieruchomości - zapraszamy! lokalizacja: bydgoskie Przedmieście, ulica Bydgoska. Mieszkanie przy ul. Bydgoskiej 12 w Toruniu to wyjątkowa propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

1 039 000 zł68 m² 15 167,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronna 3-pokojowa nieruchomość z dużym balkonem i tarasem - idealny dla rodziny z dzieckiem lub pary! Poznaj ofertę komfortowego mieszkania o powierzchni 68,5 m po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

719 999 zł51 m² 14 079 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Nieruchomość : Mieszkanie 51,14 m zlokalizowane w Pruszkowie 05-800(15 km od Centrum Warszawy) na II piętrze z II Salon z aneksem kuchennym - 16,23 m Sypialnia I - 11,03.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Herbsta

Wrocław,dolnośląskie

839 000 zł64 m² 13 167 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

tel. * kupujący nie płaci prowizji, ani pcc * stan deweloperski do wykończenia * Idealne na start * Możliwość wykończenia pod Klucz teraz miejsce postojowe gratis! Dwustronne mieszkanie z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Trzebownisko

Trzebownisko,podkarpackie

410 000 zł34 m² 12 058,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie Z dużym balkonem | trzebownisko Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 34 m , zlokalizowane na 3. piętrze niskiego bloku na kameralnym, ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Warszawa,mazowieckie

999 999 zł55 m² 18 031 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w zielonym sercu Warszawy - na Bielanach. Marzysz o miejscu, które łączy spokój natury z wygodami wielkiego miasta? To mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Lokalizacja, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Piaseczno,mazowieckie

799 000 zł62 m² 12 829,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,28 m2, znajdujące się przy ulicy Pawiej w Piasecznie. Mieszkanie składa się z 2 sypialni (9,39 m2 i 11,42 m2), salonu ( 17,23 m2), oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Rzeszów,podkarpackie

609 000 zł65 m² 9 380,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Biuro Reformacka Nieruchomości przedstawia 4 pokojowe, niespełna 65-cio metrowe mieszkanie z ogrodem, wchodzące w skład wyjątkowej inwestycji w standardzie premium realizowanej przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

989 000 zł52 m² 18 838,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 52.23 m2 znajdującego w prestiżowej lokalizacji w sercu Miasteczka Wilanów przy al. Rzeczypospolitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Florecistów

Łódź,łódzkie

375 000 zł42 m² 8 840,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, zapraszam do zapoznania się z ofertą ładnego i zadbanego mieszkania, zlokalizowanego w atrakcyjnej okolicy, gotowego do wprowadzenia się po ewentualnym lekkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bukowe

Szczecin,zachodniopomorskie

519 000 zł64 m² 8 084,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ładne 3 pokojowe mieszkanie na os. Bukowym w położone w nowszym budynku z cegły. Składa się z salonu połączonego z kuchnią i jadalnią, dwóch sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

550 000 zł61 m² 9 046,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem Pomorzany, szczecin Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone w spokojnej i zielonej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

177 000 zł20 m² 8 850 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Wombat nieruchomości prezentuje: na sprzedaż świeżo wykończona kawalerka pod klucz - Piaskowa Góra, wałbrzych Do sprzedania kawalerka o powierzchni 20 m , wykończona w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukietowa

Wałbrzych,dolnośląskie

362 000 zł63 m² 5 746,03 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bardzo ładne mieszkanie po kapitalnym remoncie znajdujące w się przy ulicy Bukietowej na Białym Kamieniu. Lokal składa się z salonu z otwartą kuchnią dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

189 999 zł33 m² 5 757,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia - 33M: salon kuchniasypialniałazienka z wc Czynsz -500 zł Bardzo dobra lokalizacja: centrum miasta w pobliżu przychodnia, oraz liczne sklepy, m.in Biedronka, Paczkomat, Kawiarnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Pabianice

Pabianice,łódzkie

257 000 zł39 m² 6 633,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z potencjałem - Bugaj, pabianice Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 38,74 m , położone na 2. piętrze w docieplonym bloku na cenionym osiedlu Bugaj. Lokal do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Probostwo

Lublin,lubelskie

435 000 zł60 m² 7 190 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Przestronne dwupokojowe ( trzypokojowe) mieszkanie o pow. 60,5 m2 zlokalizowane na wyższym parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sokołowsko

Sokołowsko,dolnośląskie

330 000 zł70 m² 4 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Klimatyczne , wygodne mieszkanie położone w pobliżu wszystkich atrakcji Sokołowska W skład mieszkania wchodzi : - obszerny, ustawny salon z kominkiem i murowanym barkiem, - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Odległa

Chorzów,śląskie

449 933 zł53 m² 8 536,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowość w Murapolu: mobilny doradca klienta - dla Twojej wygody. - przyjedziemy do Ciebie lub zdalnie przedstawimy ofertę - prezentacja mieszkań i inwestycji, informacje, warunki.