dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szewska

Lublin,lubelskie

328 250 zł50 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja w centrum Lublina! Oferuję nowe mieszkanie o powierzchni 50,50mkw na III piętrze w nowoczesnym 4 kondygnacyjnym budynku mieszkalnym w centrum miasta Na mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Dolny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

281 520 zł31 m² 9 196,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana w prestiżowej części Warszawy, blisko centrum na Dolnym Mokotowie. ~~atuty inwestycji:~-nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia~-budynek o urozmaiconej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł61 m² 7 049,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie 61,30m2 wygodne i funkcjonalne. Położone na trzecim piętrze w trzypiętrowym budynku z 2001r. Wszystkie pokoje oddzielne, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Częstochowa,śląskie

135 000 zł48 m² 2 824,27 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

czyste , zadbane mieszkanie z pieknym widokiem na zieleń , duży balkon , wokół pełna infrastruktura. zmiana 2016-05-06

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mirtowa

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł58 m² 6 465,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w atrakcyjnej części Anina- sadul. Bezpośrednio Mieszkanie w kameralnym, dwupiętrowym bloku, bezczynszowe. Kuchnia (w pełnej zabudowie- agd, szafki pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Gdańsk,pomorskie

357 000 zł38 m² 9 394,74 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Komfortowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie dwupokojowe z loggią, z widokiem na Zatokę Gdańską. Lokal całkowicie nowy, po odebraniu od dewelopera i wykończeniu nigdy nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Druskiennicka

Gdynia,pomorskie

545 000 zł81 m² 6 745,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Jedyne w swoim rodzaju, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 80,8 m2. Mieszkanie na II piętrze kameralnego apartamentowca z 2002 roku, przy ul. Druskiennickiej w Gdyni Małym Kacku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Warszawa,mazowieckie

269 205 zł45 m² 5 984,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Inwestycja Cztery Pory Roku zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle jest dobrze skomunikowane z centrum miasta, a w bezpośrednim sąsiedztwie zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kilińskiego

Chojnów,dolnośląskie

129 000 zł58 m² 2 243,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem , o pow. 57,5 mkw usytuowane na 4 piętrze, w bloku przy ul. Kilińskiego. Nieruchomość składa się z pokoju otwartego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

432 000 zł50 m² 8 626,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja mieszcząca się na Wilanowie w Miasteczku wilanów!~~spokojna i cicha okolica, a zarazem bliskość do centrum miasta pozwoli na relaks i zaoszczędzi Twój czas na dojazdy np.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmiana

Warszawa,mazowieckie

289 000 zł35 m² 8 257,14 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie na Żoliborzu przy ulicy Koźmiana, blisko ulicy Promyka budynek znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Kępy Potockiej, doskonała lokalizacja, blisko tereny rekreacyjno-spacerowe na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

395 700 zł53 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wilanów to wygoda i prestiż zamieszkania. W nowoczesnych, przest?ronnych budynkach okalających wewnętrzne dziedzińce powstały wygodne i bezkompromisowe mieszkania dla najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł77 m² 3 107,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie z klimatyzacją 72 m2 w Fordonie na sprzedaż Pragnę zaprezentować piękne mieszkanie po kapitalnym remoncie na sprzedaż w Fordonie. To doskonałe mieszkanie dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

392 040 zł53 m² 7 349,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Osiedle na Dolnym Mokotowie to zespół mieszkaniowy, który powstał w zielonej części najbardziej prestiżowej warszawskiej dzielnicy. Mokotów to dzielnica z tradycjami, która od lat zachowuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piasta

Białystok,podlaskie

219 000 zł62 m² 3 532,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Wygodne, rozkładowe mieszkanie 4 pokojowe o pow. 62 m2 usytuowane na II piętrze w IV piętrowym bloku z płyty na osiedlu Piasta. Mieszkanie dwustronne, z dwoma przedpokojami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielany

Warszawa,mazowieckie

49 m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Duże szafy wnękowe w małym pokoju i przedpokoju. Całkowicie urządzona kuchnia i łazienka. Miejsce w garażu płatne dodatkowo 150 złotych miesięcznie. Czynsz płatny przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Worpie

Bytom,śląskie

105 000 zł42 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie słoneczne wyremontowane, wymieniona instalacja elektryczna ,wodna ,główny pion kanalizacyjny. W pokojach panele podłogowe w małym niedawno wymienione. Dwie duże szafy typu garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

351 525 zł47 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie, w samym centrum założenia urbanistycznego Miasteczko Wilanów.~~Lokalizacja~- Zaledwie 8 km od centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Łużyckie

Zielona Góra,lubuskie

125 000 zł44 m² 2 853,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta zablokowana. Podpisana umowa przedwstępna. 2-pokojowe na osiedlu łużyckim. 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania 2-pokojowy lokal mieszkalny położony na czwartym ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Parkowa

Gdynia,pomorskie

375 496 zł55 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Osiedle rozpościera się pośród kaskadowych tarasów wzgórza porośniętego starodrzewem. Lokalizacja osiedla daje możliwość oderwania się od tętniącego życiem, zatłoczonego i pozostającego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jaglana

Gdańsk,pomorskie

550 000 zł68 m² 8 029,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa motława to nowoczesny kompleks mieszkań i apartamentów w centrum Gdańska nad rzeką Motławą. To prestiżowe położenie w niedalekiej odległości od zabytków miasta : Ratusza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł43 m² 8 953,49 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania eleganckie i przytulne, dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 43m2 z tarasem 13m2 położone na ekskluzywnym strzeżonym osiedlu budimex - olbrachta II na Woli. Położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrzejewskiej

Katowice,śląskie

319 000 zł69 m² 4 623,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Modrzejewskiej w Katowicach. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 69 m2. Położenie: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł77 m² 5 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Do sprzedania rozkładowe, słoneczne, przestronne i przytulne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 78m2. Położone na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym z 1990r. w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Stare Miasto

Poznań,wielkopolskie

402 800 zł76 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecam na sprzedaż 3 pok. 76m2 - Naramowice Cena: 440 000 (do negocjacji ) - spółdzielcze własnościowe bez kw - 1p./4k. - czynsz: 770 zł - w tym ogrzewanie i zaliczki na wodę - 2000r. cegła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skargi

Rzeszów,podkarpackie

225 000 zł44 m² 5 056,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44,5m2, zlokalizowane przy ul. Piotra Skargi na os. Tysiąclecia. Położone na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

343 100 zł46 m² 7 458,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne miejsce Z tarasem (13M2)! miejsce idealne zarówno dla koneserów nowoczesnej architektury, jak I dla osób ceniących wygodę, dobry smak oraz stylowy charakter W znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Piaseczno,mazowieckie

338 000 zł64 m² 5 322,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

U nas najniższa cena! zapraszamy na prezentację! Mamy do sprzedania klasycznie urządzone, dwupokojowe, ciepłe i ciche mieszkanie, znajdujące się w niedalekiej odległości od ul. Puławskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

120 000 zł45 m² 2 684,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na parterze w nowej części Osiedla Piastowskiego. Mieszkanie do kapitalnego remontu. Okna częściowe wymienione na pcv. Pod oknami zagospodarowany ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Potęgowska

Gdańsk,pomorskie

308 344 zł77 m² 4 025,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Klient Tel: oferujemy na sprzedaż 2 poziomowe mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się południowej części Gdańska pomiędzy ulicą Armii Krajowej a Obwodnicą Trójmiejską, na Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 399 803 zł117 m² 11 999 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowa warszawska inwestycja wiodącego developera, na granicy Woli i Śródmieścia. Inwestor, ze względu na idealną lokalizację, postanowił skierować ofertę głównie do inwestorów, bo Wola staje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pola

Katowice,śląskie

115 000 zł38 m² 3 003,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni całkowitej 35,96 usytuowane na 3 piętrze 4-piętrowego bloku przy ulicy Wincentego Pola w Katowicach na osiedlu Brynów. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł67 m² 9 552,24 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Proponujemy Państwu zakup bardzo atrakcyjnie położonego mieszkania - na warszawskich Bielanach, w pobliżu metra Młociny i Wawrzyszew. Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni prawie 70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kujawska

Częstochowa,śląskie

345 000 zł89 m² 3 880,76 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w dzielnicy Parkitka, w bloku z cegły z 2001 roku. Mieszkanie składa się z dwóch poziomów. Na pierwszym znajduje się przestronny holl,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Lębork,pomorskie

209 000 zł73 m² 2 881,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie spełnia warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 41 490,00 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 167 510,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Środa Wielkopolska

Środa Wielkopolska,wielkopolskie

124 000 zł50 m² 2 480 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta licencjonowanego pośrednika - gwarancja bezpiecznej transakcji. Polecam piękne mieszkanie znajdujące się w cichej okolicy Środy Wielkopolskiej. Mieszkanie 50 m2 z piwnicą 8 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

573 000 zł68 m² 8 488,89 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Proponujemy Państwu zakup mieszkania na warszawskiej Woli, w budynku z 2010 roku. Mieszkanie znajduje się na pół-otwartym osiedlu, częściowo ogrodzonym, z monitoringiem i ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chełmżyńska

Warszawa,mazowieckie

231 000 zł48 m² 4 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Sprzedaż bezpośrednio , bez podatku pcc. Nie współpracuję z biurami nieruchomości. kupując mieszkanie w programie MDM można skorzystać z puli środków na 2017rok, i wprowadzić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

180 000 zł49 m² 3 673,47 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Radockiego w Katowicach. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligocka

Katowice,śląskie

137 000 zł37 m² 3 702,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego z założoną księgą wieczystą, położonego w budynku przy ulicy Ligockiej w Katowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligocka

Katowice,śląskie

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Ligockiej w Katowicach. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 50 m2. Położenie: budynek jest.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij