dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Żory

Żory,śląskie

300 000 zł86 m² 3 488,37 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy apartament w centrum miasta. Nieruchomość gustownie urządzona , wykończenia z wysokiej jakości materiałów budowlanych, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kordeckiego

Warszawa,mazowieckie

452 976 zł71 m² 6 417 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja Kordeckiego 45 to połączenie nowoczesności z tradycją. To przyjazne miejsce dla osób poszukujących mieszkania blisko centrum miasta z jednoczesnym poczuciem kameralności. Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Piekarnicza

Gdańsk,pomorskie

465 000 zł68 m² 6 838,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferujemy Państwu mieszkanie 3 - pokojowe na gdańskiej Morenie. Mieszkanie w pełni urządzone. Składa się z salonu połączonego z kuchnią (28 mkw), dwóch pokoi (każdy po ok. 11 mkw),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

175 000 zł37 m² 4 679,14 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Okazja! Mieszkanie 2 - pokojowe blisko Starego Miasta w Gdańsku. Składa się z dwóch pokoi (ok. 17 i 9 mkw), kuchni, łazienki i przedpokoju o łącznej powierzchni 37,40 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górce

Warszawa,mazowieckie

354 000 zł47 m² 7 531,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 na Bemowie.Położone na trzecim piętrze w pięciopiętrowym budynku oddanym do użytku w 2002 roku. Mieszkanie jest w estetycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Retkinia

Łódź,łódzkie

159 000 zł42 m² 3 748,23 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

M3 Retkinia 42,42m2 6p. loggia bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, w pełni rozkładowe, zlokalizowane na szóstym piętrze wieżowca na Rekini. Mieszkanie posiada łączną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kazimierz

Kraków,małopolskie

259 000 zł39 m² 6 597,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Krakowski Kazimierz. Ostatnie mieszkania w odnawianej kamienicy. Oferta sprzedaży mieszkania zlokalizowanego na 1 piętrze 4 piętra na krakowskim Kazimierzu. Mieszkanie o ekspozycji okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Legionów

Gdańsk,pomorskie

255 000 zł49 m² 5 204,08 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie parterowe w rewitalizowanej części Wrzeszcza. 3 ustawne pokoje: 18m2, 13m2, 11m2. Kuchnia jasna, oddzielna. Łazienka z prysznicem i wc Nowe okna antywłamaniowe i drzwi. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

99 000 zł35 m² 2 828,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 35 mkw, usytuowane na drugim piętrze kamienicy na toruńskiej Starówce. Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Guderskiego

Warszawa,mazowieckie

245 000 zł37 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne mieszkanie 1 pokojowe 37m, z oddzielną kuchnią na warszawskim Gocławiu. Z możliwością przerobienia na dwa pokoje. Duży przestronny pokój (17,6m), widna spora kuchnia (7m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Warszawa,mazowieckie

540 000 zł60 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Piękny mini penthouse z zapierającym dech widokiem na panoramę Warszawy. Poczucie przestrzeni ograniczone tylko niebem, cudne zachody słońca, wyjątkowe poczucie intymności, cisza, bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

90 000 zł41 m² 2 186,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe , widne mieszkanie w kamienicy przy Katedralnej róg Ogrodowej. Jeden pokój z aneksem kuchennym. Podłogi panelowe. Ogrzewanie centralne - piec gazowy dwufunkcyjny. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Po generalnym remoncie do zamieszkania. Dwa pokoje z widną kuchnią. Mieszkanie w pełni wyposażone. Podwójne drzwi w monitorowanym budynku. Blok 4 piętrowy. Świetna lokalizacja przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stanisława ze Skalbmierza

Kraków,małopolskie

280 000 zł50 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie dwustronne. Okna wymienione pcv - ekspozycja wschód-zachód. Pokoje 17 i 10 m, z dużego pokoju wyjście na loggie. W pokojach parkiet. Kuchnia duża, jasna - 7m2, meble i agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Okole

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

310 000 zł44 m² 6 966,29 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Gustownie i ze smakiem urządzone mieszkanie na Okolu. Do wykończenia mieszkania użyto materiałów wysokiej jakości. Możliwość zakupu garażu na dwa samochody za dodatkową opłatą. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żory

Żory,śląskie

158 000 zł72 m² 2 194,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

M-5 w układzie szwedzkim na osiedlu Sikorskiego - 3 piętro Na sprzedaż nieruchomość o pow. 72m 2 , typu szwedzki, położona w Żorach na osiedlu Sikorskiego w wysokim bloku na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

630 000 zł51 m² 12 352,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Bardzo jasny,cichy, gustownie urządzony apartament z zieloną przestrzenią przed oknami. Usytuowany na 3 piętrze w Sopockim Parkurze. Salon tworzy z kuchnią i holem wygodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

595 000 zł74 m² 7 986,58 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Do sprzedania przestronne,rozkładowe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74,5m2 w Śródmieściu Warszawy w bezpośrednim sąsiedztwie Łazienek Królewskich. Położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cieszyńskiego

Gdańsk,pomorskie

337 000 zł55 m² 6 127,27 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Atrakcyjne mieszkanie z dużym ogródkiem w nowym budynku na gdańskim Chełmie. Budynek położony na tyłach ulicy Cieszyńskiego, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. W dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

85 000 zł37 m² 2 297,30 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do sprzedaży na Rakowie. Mieszkanie zostało przebudowane. Kuchnia została przeniesiona do przedpokoju. Po przebudowie powstały 2 pokoje i tzw. ślepa kuchnia.Wystawa okien na południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

205 000 zł54 m² 3 796,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 54m2 położone na II piętrze w niskim, ocieplonym bloku na Pomorzanach.Pierwotnie było to mieszkanie 3 pokojowe ( istnieje możliwość powrotu do stanu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Osmańczyka

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł44 m² 7 159,09 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie / lokal może być wykorzystywany na cele mieszkaniowe jak i biurowe. Jest w układzie 1-pokój, ale może być bardzo łatwo przerobione na 2-pokojowe (pierwotny układ był 2-pokojowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zawadzkiego

Szczecin,zachodniopomorskie

139 000 zł37 m² 3 791,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie 2 pokojowe na os. Zawadzkiego-Klonowica. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze nietypowego wysokiego bloku, posiadającego 3 windy i przestronne korytarze. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Raków

Częstochowa,śląskie

156 000 zł66 m² 2 381,68 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe o pow.65,50mkw mieszkanie w dzielnicy Raków. Mieszkanie po remoncie położone na I piętrze. Dwa duże rozkładowe pokoje z dużą kuchnią.Balkon.Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

293 062 zł38 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Cena promocyjna na miejsce postojowe tylko 9000pln do końca marca!~~inwestycja posiada 4 kondygnacje oraz osobny garaż naziemny. Budynek posiada 32 lokale mieszkalne od 34m2 do 55m2. Aktualnie dostępnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

344 330 zł49 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja znajduje się w sercu Grochowa, z dogodnym dojazdem do ul.Grochowskiej i ul.Ostrobramskiej. ~~osiedle jest idealnie połączone z kluczowymi dzielnicami miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Przy Arce

Kraków,małopolskie

215 000 zł38 m² 5 657,89 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam ładne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2/10 piętrze. Składa się z 2 niezależnych pokoi, oddzielnej jasnej kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waszyngtona

Białystok,podlaskie

162 900 zł39 m² 4 176,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Waszyngtona. Dwa Pokoje. Idealne pod inwestycje. Mam do zaoferowania mieszkania w bardzo dobrej lokalizacji. Nieruchomość ma 39 m2. Łazienka została nie dawno wyremontowana. Mieszkanie jest ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

819 371 zł106 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycję wyróżniają unikalny styl i koncepcja architektoniczna. Położona w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy (wilanów).~~Nowoczesny kompleks willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sarmacka

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł90 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o dwustronnym rozkładzie położone w cichej i prestiżowej części Miasteczka Wilanów. Mieszkanie ma niezwykle przyjemną aurę, dzięki dobremu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żabiniec

Kraków,małopolskie

359 743 zł52 m² 6 939,49 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

0% prowizji za zakup nowego mieszkania z m2-Broker! Możesz mieć swoje nowe mieszkanie z 5 letnią gwarancją. Mieszkanie na II piętrze z dwoma balkonami i dużym tarasem (ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Tyska

Katowice,śląskie

159 000 zł46 m² 3 456,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Tyskiej w Katowicach. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 46 m2. Położenie: budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ślężna

Wrocław,dolnośląskie

350 000 zł62 m² 5 645,16 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie! Mieszkanie o powierzchni 62,15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, al. Wyzwolenia

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

95 000 zł36 m² 2 638,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Traugutta

Wrocław,dolnośląskie

338 000 zł96 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca Mieszkanie o powierzchni ok. 96m2 l składa się z 4 niezależnych pokojów - ok 24m2,20m2,10m2 i 10m2, holu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł79 m² 9 620,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Polecamy 2 pokojowe o wspaniałym metrażu 79 m w kamienicy blisko Centrum. Mieszkanie w przedwojennej odnowionej kamienicy ( budynek z 1929 r. - dawny Dom Dochodowy Pocztowej Kasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

866 520 zł104 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ekskluzywna zabudowa na dolnym mokotowie!~~budynek wielorodzinny o wysokim standardzie, w którym znajduje się 21 przestronnych mieszkań-apartamentów o powierzchni od 51m2 do 145m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krakowska

Chorzów,śląskie

85 000 zł33 m² 2 575,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Krakowskiej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 33 m2. Położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wójtowska

Kraków,małopolskie

250 000 zł36 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,65 m2, położone w na siódmym piętrze w budynku przy ul. Wójtowskiej (łobzów, okolica ul. Wrocławskiej). Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

356 100 zł47 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wilanów to wygoda i prestiż zamieszkania. W nowoczesnych, przest?ronnych budynkach okalających wewnętrzne dziedzińce powstały wygodne i bezkompromisowe mieszkania dla najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biały Kamień

Warszawa,mazowieckie

910 000 zł60 m² 15 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Bardzo ładne, w pełni urządzone, dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie. Osiedle Eko Park, chronione i monitorowane. Doskonała lokalizacja. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.