dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Kraków,małopolskie

235 000 zł36 m² 6 617,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do wprowadzenia od zaraz-wymaga jedynie odświeżenia przy ulicy wileńskiej(olsza). Mieszkanie o pow: 35,51 m2 znajduje się na 3 pietrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Austriacka

Koszalin,zachodniopomorskie

275 000 zł73 m² 3 766,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Segment mieszkalny w zabudowie bliźniaczej, wykonany w nowoczesnej architekturze. Położony w atrakcyjnej części Koszalina (osiedle Unii Europejskiej), zapewniający komfortowe warunki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prusa

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie w centrum Wrocławia Nowoczesne, ciekawie zaaranżowane mieszkanie dwupokojowe usytuowane na ostatnim piętrze apartamentowca Rezydencja Tumska. Mieszkanie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielany Wrocławskie

Bielany Wrocławskie,dolnośląskie

298 000 zł49 m² 6 038,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Polecam! Ciche,przytulne mieszkanie dwupokojowe położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku z 2004 roku na Bielanach Wrocławskich Lokal o powierzchni 49,35 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Wejherowo,pomorskie

224 800 zł54 m² 4 124,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

~duże 3-pokojowe mieszkanie z 2005 r. - blok Orlexu - o pow. 54,5 m2 na os. Sobieskiego w Wejherowie. Widok Z balkonu na jednostkę wojskową ? nie na sąsiadujące bloki.! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

593 232 zł88 m² 6 774,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Inwestycja realizowana w Miasteczku Wilanów.Powstanie 277 mieszkań 1,2,3,4 pokojowych. Jedną z zalet mieszkań są wysokie okna zapewniające odpowiednie doświetlenie. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stargard

Stargard,zachodniopomorskie

170 000 zł49 m² 3 446,88 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wolne od zaraz mieszkanie o powierzchni 49,32m2 usytuowane na Osiedlu Letnim w Stargardzie. * mieszkanie składa się z dwóch rozkładowych pokoi,oddzielnej kuchni,łazienki,przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Muszlowa

Warszawa,mazowieckie

366 000 zł79 m² 4 644,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

4- pokojowe mieszkanie na bemowie- cicha okolica, tuż przy parku górczewska 78- metrowe mieszkanie do remontu i odświeżenia na Bemowie. Przestronne i nasłonecznione 4- pokojowe mieszkanie. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Praga

Warszawa,mazowieckie

439 386 zł64 m² 6 869,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kamienica stoi przy historycznej ulicy w samym sercu Pragi Północ. To miejsce jest idealne dla osób kochających miejskie życie czyli klimatyczne restauracje, modne bary, gwar i wygodę centrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł43 m² 6 791,57 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Dobra lokalizacja ochota Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 42,7 m na wysokim parterze - w budynku z cegły. Rozkładowe,widna kuchnia,duże okna. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

620 812 zł71 m² 8 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty na prestiżowym Mokotowie!~~lokalizacja:~-zaciszna okolica~-w sąsiedztwie Telewizji Polskiej~-niedaleko ul. Domaniewskiej, zagłębia biurowo-usługowego Warszawy~-kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Syrokomli

Warszawa,mazowieckie

170 000 zł31 m² 5 483,87 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka o powierzchni 31 m2 w świetnej lokalizacji, blisko przystanek autobusowy lub tramwaj, do centrum ok 25 minut. W pobliżu przedszkole, szkoła, plac zabaw, sklepy, bazarek, bankomat,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

812 656 zł74 m² 11 040 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne, luksusowe apartamenty w sercu Mokotowa.~~W okolicy parki, tereny zielone. Szybki dojazd do centrum miasta (4 km) dzięki liniom autobusowym, tramwajowym .~~Apartamenty zostały zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

148 000 zł34 m² 4 302,33 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie położone w bloku z cegły na Koniuchach. Mieszkanie posiada dwa rozkładowe pokoje, oddzielną kuchnię. W pokojach na podłodze mozaika parkietowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świderska

Warszawa,mazowieckie

505 000 zł73 m² 6 873,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Eleganckie mieszkanie trzypokojowe 75m2 z tarasem. Bardzo ładne i jasne mieszkanie o pow. 73,47m2 położone na V piętrze budynku z windą. Ekspozycja okien na trzy strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rataje

Poznań,wielkopolskie

280 000 zł64 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokoje 65m2 Orła Białego Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 64,8 m2, położonego na IX piętrze w XI-piętrowym bloku z 1987 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grottgera

Poznań,wielkopolskie

290 000 zł67 m² 4 328,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Oferta zarezerwowana - mamy 3 inne podobne mieszkania na poddaszu w ofercie, zapraszam do kontaktu. Polecam dla miłośników poddaszy, romantyczne lokum o metrażu 67,09 m2 (wartość użytkowa),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie na jagodnie, rodzinne 2 pokoje 48m2 z balkonem! pięknie wykończone, 2 pokoje, 48m2 salon Z jadalnią - panele Krono Orginal oddzielna kuchnia - meble na wymiar, wyposażone

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siedlecka

Warszawa,mazowieckie

411 586 zł64 m² 6 468,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Realizowany budynek znajduje się przy ul. Siedleckiej 60, w samym centrum Pragi Północ w pobliżu Parku Michałowskiego, skweru Radziwiłów oraz zabytkowej Bazyliki Najświętszego Serca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięska

Wrocław,dolnośląskie

455 000 zł100 m² 4 550 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wrocław - Krzyki - Partynice, okolica ul. Zwycięskiej. Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie w budynku Willa Orchidea, budynek III piętrowy, III piętro z 2009r. Winda. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł54 m² 8 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania dwupokojowy apartament o pow. 54,4 m2 przy Al. Rzeczypospolitej w Miasteczku Wilanów. Do sprzedania dwu pokojowy apartament zlokalizowany w Miasteczku Wilanów. Położony na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rusznikarska

Kraków,małopolskie

485 000 zł60 m² 8 029,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38m2 na 2 piętrze w 2 piętrowym bloku z cegły wybudowanym w 2006 roku. Składa się 2 oddzielnych pokoi o pow 23 m2 i 12 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

164 192 zł29 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Na osiedlu Zielona Dolina powstaje zespół dwupiętrowych domów wielorodzinnych. Znajdą się tu popularne kawalerki, mieszkania dwupokojowe z oddzielnymi widnymi kuchniami oraz niezwykle chętnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Przemysława

Wodzisław Śląski,śląskie

109 000 zł60 m² 1 804,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność M-4, 3 piętro , duży taras W bezpośrednim sąsiedztwie: sklepy spożywcze lekarz, przychodnia, apteka przedszkole, szkoły: podstawowa, gimnazjum plac zabaw komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czarnogórska

Kraków,małopolskie

255 000 zł48 m² 5 368,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2 -pokojowe mieszkanie o pow 47,5 m2 przy ulicy czarnogórskiej(wola Duchacka). Mieszkanie znajduje się an 2 pietrze w bloku 4-piętrowym z lat 80-tych. Mieszkanie do wprowadzenia, wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Saska Kępa

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł25 m² 11 960 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowoczesną, wyremontowaną kawalerkę w samym sercu Saskiej Kępy. Mieszkanie znajduje się na 2 pietrze, w 3 piętrowej kamienicy. Widok z okien na drzewa i zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł69 m² 5 618,14 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

0% Duże, słoneczne, 3-stronne mieszkanie położone w samym centrum, jednak z dala od źródeł hałasu. Mieszkanie nasłonecznione od północnego zachodu do południowego wschodu, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

452 105 zł49 m² 9 146,36 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Lokalizacja w centrum Warszawy, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

138 000 zł49 m² 2 816,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Cztery Kąty oferuje Państwu do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w atrakcyjnej części Cieplic, w kilkurodzinnej kamienicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iberyjska

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł57 m² 7 192,98 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ciche, widne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,10 m2, na 6 piętrze w 15-piętrowym bloku przy ul. Iberyjskiej na Stegnach na Mokotowie. Pokoje 17,7 m2, 9,8 m2 i 7,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Rakuszanki

Warszawa,mazowieckie

450 342 zł71 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, funkcjonalne osiedle, składające się z trzech budynków, w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa. Jego olbrzymim atutem jest świetna komunikacja z centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

332 263 zł39 m² 8 590,05 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja realizuje nowoczesne osiedle w sąsiedztwie parków na warszawskiej Woli. Doskonała komunikacja z centrum miasta, a także bogata infrastruktura w pobliżu inwestycji, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rembielińska

Warszawa,mazowieckie

194 000 zł29 m² 6 689,66 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie. Słoneczna o dużym potencjale aranżacyjnym kawalerka o pow. 29m2. Nowe okna pcv, na podłodze w pokoju panele. Duży balkon. Kuchnia z meblami w zabudowie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Częstochowa

Częstochowa,śląskie

135 000 zł46 m² 2 934,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta! Do sprzedaży przestronne mieszkanie o powierzchni 3 m2 mieszczące się w cichej , spokojnej , zielonej o pow. 46 w centrum miasta. Jest to M-3 usytuowane na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Oś Królewska

Warszawa,mazowieckie

418 557 zł51 m² 8 190,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja w miasteczku Wilanów u zbiegu ulicy Sarmackiej i Osi Królewskiej. Bliskość do nowo powstającego Centrum Galeria Wilanów, bogactwo sklepów, przedszkoli, kawiarni, jak też.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hery

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł80 m² 7 312,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

3 pokojowe mieszkanie W dobrej lokalizacji na bemowie 80- metrowe mieszkanie o wysokim standardzie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie nieumeblowane, przestronne i świetnie nasłonecznione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

423 317 zł58 m² 7 330,16 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkania na bielanach W promocyjnych cenach! ~~budynek 9 piętrowy z garażem podziemnym, windą, na terenie zamkniętym z monitoringiem.~~Komunikacja:~- Przystanek.