dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Stargard,zachodniopomorskie

148 500 zł47 m² 3 144,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W bardzo dobrym stanie mieszkanie dwupokojowe o powierzchni użytkowej 47,22m2 położone na zielonym Osiedlu Lotnisko w Stargardzie Szczecińskim.Posiada rozkładowe pokoje,oddzielną kuchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kilińskiego

Katowice,śląskie

445 000 zł104 m² 4 278,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w odnowionej kamienicy przy ulicy Kilińskiego w Katowicach. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 104 m2. Położenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

716 600 zł72 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Gotowe mieszkania na Mokotowie Dolnym.~~Kameralna inwestycja składająca się z dziesięciu czteropiętrowych nowoczesnych, małych budynków mieszkalnych.~~Głównym elementem wewnętrznego dziedzińca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Maszewska

Warszawa,mazowieckie

244 000 zł33 m² 7 393,94 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Do sprzedaży przestronna kawalerka typu studio na Bielanach. Powierzchnia 33,51m2. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z otwartą kuchnią, przedpokoju i łazienki. Z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dembego

Warszawa,mazowieckie

585 000 zł61 m² 9 590,16 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 60,6 m2 zlokalizowane na Kabatach na osiedlu Nordic-Star. W mieszkaniu znajdują się 2 pokoje z kuchnią , łazienka, oddzielnie w.c. Do mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum C

Kraków,małopolskie

250 000 zł47 m² 5 273,15 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Rozkładowe , 2 pokojowe mieszkanie przy Placu Centralnym -w os. Centrum C. Blok z windą! Mieszkanie rozkładowe-niezależne wejście do każdego z pomieszczeń. Stan mieszkania -do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Burdzińskiego

Warszawa,mazowieckie

385 000 zł58 m² 6 592,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Świetna lokalizacja w pobliżu ronda Starzyńskiego, blisko stacji metra, autobusy, tramwaje, pociągi, busy. Dwa balkony po 7m2 każdy, ogrodzony ogródek z zejściem schodkami z balkonu. 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł59 m² 10 084,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania słoneczne i jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 wraz z przestronnym 18m2 tarasem, na Mokotowie, na prestiżowym osiedlu zlokalizowanym blisko centrum biznesowego przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Raków

Częstochowa,śląskie

110 000 zł33 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż ładne, przytulne M-2 na Rakowie. Mieszkanie o pow. 33mkw na 2 piętrze w bloku. Mieszkanie zostało przerobione i posiada aneks kuchenny otwarty na pokój, 2 pokoje, łazienkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł63 m² 6 015,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Wrocław - Krzyki - Gaj, okolica ul. Strońskiej. Do sprzedania mieszkanie w bloku z 2005 roku, pietro III / III p. 3 pokoje + garderoba + kuchnia + łazienka z wc na jednym poziomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grochów

Warszawa,mazowieckie

421 200 zł56 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jest to niewysoki, kameralny budynek w sercu Pragi Południe. To urokliwe miejsce jest pełne kontrastów- budynek położony jest przy cichej ulicy, ale blisko stąd do głównych arterii, tramwajów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł66 m² 15 075,80 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania piękny trzypokojowy apartament o powierzchni 66m2 położony w prestiżowym apartamentowcu trio. Apartamentowiec jest jedynym z najbardziej luksusowych i ekskluzywnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Malinka

Opole,opolskie

159 000 zł33 m² 4 760,48 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie jednopokojowe z dużym balkonem o powierzchni użytkowej 33,40 m2 usytuowane w Opolu, malince. Wyremontowana kawalerka z balkonem , składająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

233 670 zł78 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 31 785 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 201.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okólna

Kraków,małopolskie

235 000 zł53 m² 4 465,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie w bardzo zielonej okolicy przy ulicy Okólnej (podgórze). Mieszkanie znajduje się na 3 pietrze w bloku 4-pietrowym z lat 70-tych. Mieszkanie nadaje się do generalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wieczorka

Piekary Śląskie,śląskie

109 000 zł39 m² 2 794,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie na parterze, osiedle wieczorka Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m kw. Lokal składa się z 2 pokoi, przedpokoju, łazienki i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

1 032 840 zł115 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Kameralna inwestycja na Dolnym Mokotowie składająca się z jednego 4 piętrowego budynku, w którym znajdują sie 29 mieszkań- dwupokojowe o powierzchni ok. 46 m2 i trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaworzyńska

Warszawa,mazowieckie

980 000 zł100 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie 3-pokojowe, z balkonem w przedwojennej kamienicy z windą z sąsiedztwie Placu Zbawiciela. 1/4 piętro. Dodatkowo piwnica ( 7 metrów). Bardzo dobra ekspozycja okien, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł37 m² 8 783,78 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania bardzo ładne, nowocześnie wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37 m2 na Górnym Mokotowie. Położone na 6 piętrze w 12 piętrowym budynku z 1970r. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

470 118 zł45 m² 10 350,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartamenty zlokalizowane są na granicy Śródmieścia i Woli w dynamicznej inwestycyjnie części miasta. Z tego miejsca wszędzie blisko dosłownie. Łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Kraków,małopolskie

179 420 zł22 m² 8 016,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1960

Remontowana kamienica przy ul. Rakowickiej , w ofercie mamy 4 mieszkania -każde w stanie developerskim M1-30,9m2 w kwocie 240 720zł M2- 19,04m2 w kwocie 152 000zł M3 22,38m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Biała Krakowska

Bielsko-Biała,śląskie

128 000 zł35 m² 3 699,42 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania piękne i przytulne 1-pokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze 6piętrowego bloku. W skład mieszkania wchodzi: przestrzeń otwarta z aneksem kuchennym, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł45 m² 6 526,55 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

3- pokojowe mieszkanie na białołęce 45- metrowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie 3-pokojowe, z możliwością wyburzenia ścianek działowych. Do remontu lub odświeżeniu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

80 000 zł51 m² 1 568,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku wielorodzinnym w centrum Bytomia. ~W skład mieszkania wchodzą 2 ustawne pokoje, duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kup

Kup,opolskie

160 000 zł46 m² 3 485,84 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż, mieszkanie w miejscowości Kup, powierzchnia użytkowa 45,90 m2, 2 pokoje, kuchnia i łazienka, parter domu dwurodzinnego. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

199 000 zł47 m² 4 234,94 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow.46,99 m2 w os. Albertyńskim. Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w bloku 10-pietrowym skąd rozpościera się piękny widok na okolicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł56 m² 8 734,40 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Cena do negocjacji! Sprzedaż bez pośredników! Oferujemy do sprzedaży bezpośrednio mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56.1mkw + loggia 5.2mkw i miejsce w garażu pod budynkiem (dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Na Skarpie

Kraków,małopolskie

175 000 zł45 m² 3 852,93 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Os.Na Skarpie. Stan do wykończenia. Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow.45,42 m2. Znajduje się na 3 piętrze w bloku trzypiętrowym. Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Warszawa,mazowieckie

517 000 zł57 m² 9 070,18 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

mieszkanie dwustronne Teren osiedla ogrodzony, z całodobową ochroną monitorowany, zamknięte. Mieszkanie ciche ( jest od strony ul. Dzikiej i widokiem na centrum ( salon, kuchnia), sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

828 290 zł88 m² 9 392,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesny, unikalny kompleks mieszkaniowy, stworzony dla osób ceniących indywidualizm, poszukujących niestandardowych wnętrz, w których główną rolę gra przestrzeń. Inwestycja jest pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwitnąca

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł54 m² 7 889,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

2175/1245/oms Mieszkanie 2 pokojowe 54,5m2 z dużym balkonem (ok.8m2), umiejscowione na drugim piętrze w 3 piętrowym bloku z 2006 roku na Bielanach. Osiedle jest ogrodzone,z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

920 000 zł74 m² 12 457,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

3- pokojowe mieszkanie W śródmieściu- w pobliżu metra centrum 73- metrowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy w Śródmieściu. Mieszkanie przestronne, o dobrym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaktorowska

Warszawa,mazowieckie

755 177 zł84 m² 9 031,06 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Union Apartamenty to osiedle zlokalizowane na granicy Śródmieścia i Woli. W pobliżu znajdują się: muzeum Powstania Warszawskiego, kina, teatry, klubokawiarnie, kafejki, fitness kluby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Centrum

Szczecin,zachodniopomorskie

158 000 zł34 m² 4 647,06 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż nowa adaptacja poddasza. Mieszkanie jest przytulne i jasne, posiada 7 okien. Jest w trakcie realizacji i nabywca może zaaranżować przestrzeń według własnego pomysłu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 092 528 zł90 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prestiżowe miejsce w bliskim sąsiedztwie Pola mokotowskiego~~lokalizacja~- zaledwie 2 km od centrum Warszawy, liczne tereny zielone, ~- doskonale skomunikowane ze wszystkim częściami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

215 000 zł51 m² 4 215,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację- magda janik, tel. Polecam przytulne mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 51 m2. W pełni rozkładowe, składające się z dwóch ustawnych pokoi (12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

690 584 zł58 m² 11 880 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wars, to inwestycja powstająca na terenie Soho Factory, w samym sercu Kamionka, po prawej stronie Warszawy, w sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego. Inwestycję charakteryzuje oryginalna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kopernika

Bielsko-Biała,śląskie

128 000 zł38 m² 3 386,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 38m2 położone na VI piętrze bloku na Osiedlu Kopernika w Bielsku-Białej. Mieszkanie po częściowym remoncie, wymienione okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Raków

Częstochowa,śląskie

88 000 zł50 m² 1 760 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Do sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Raków. M-3 ma powierzchnię 50 m2 , usytuowane jest na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym. Pokoje są słoneczne, przestronne, jeden z pokoi jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małego Franka

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł38 m² 7 236,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Po remoncie mieszkanie 38,5m2 na Woli- spółdzielczo-własnościowe, z uregulowanym prawem do gruntu. Drugie piętro w trzypiętrowym czystym budynku. Dwa pokoje 16,5 i 10,5 , widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kartograficzna

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł42 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

* oferta specjalna - przy zakupie tej nieruchomości prowizja dla Kupującego wynosi tylko 5000zł + vat. mieszkanie na Osiedlu Lewandów Park II pogranicze Białołęki i Targówka Mieszkanie narożne,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij