dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

356 000 zł38 m² 9 493,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie dwupokojowe, ciche, usytuowane na Saskiej Kępie w bloku 10/10 piętrze z widokiem na Stare Miasto, pałac Kultury, stadion Narodowy. Budynek jest po remoncie elewacji oraz instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

278 775 zł37 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

MDM! Cicha uliczka w sąsiedztwie uczelni, niedaleko Parku Skaryszewskiego i metra.~Miły, kameralny budynek na Kamionku.~Niepowtarzalna atmosfera miejsca łączącego historię ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Alternatywy

Warszawa,mazowieckie

375 000 zł36 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania mieszkanie przy ul. Alternatywy 4. Bezpiecznie usytuowane na 6 piętrze (blok ma 8 pięter), z oknami i balkonem od strony południowej (z dala od śmietników, skrzynek gazowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

370 872 zł55 m² 6 704,12 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkania Z mdm!~~nasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł40 m² 12 382,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Komfortowy apartament powierzchni 40,3 m2 położony na 1 piętrze budynku apartamentowego. Przestronny pokój, wydzielona widna kuchnia, łazienka z prysznicem i korytarz. Duży przeszklony balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gandhiego

Łódź,łódzkie

115 000 zł38 m² 2 987,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Kawalerka na 2p z balkonem - Żubardź Nr oferty w biurze: ms-618 Do sprzedaży M2 o pow. 38,5m2 wraz z przynależną piwnicą(4m2) w położeniu szczytowym znajdujące się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Niewiadom

Rybnik,śląskie

132 000 zł74 m² 1 783,78 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie M-4 w Rybniku. Mieszkanie nie wymaga nakładu finansowego. Obłożenie mieszkania: parter na którym mieści się salon wraz z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Okrężna

Siemianowice Śląskie,śląskie

129 000 zł52 m² 2 480,77 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwowane. Przedmiotem oferty jest sprzedaż odrębnej własności do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Okrężnej w Siemianowicach Śląskich. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łanowa

Łódź,łódzkie

126 000 zł38 m² 3 360 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Warszawa,mazowieckie

714 000 zł37 m² 19 297,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Unikalne, klimatyczne mieszkanie na Muranowie. Mieszkanie po remoncie. W całym mieszkaniu sztukaterie, oryginalne drewniane podłogi z czasów budowy kamienicy oraz kamień. Pełne wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ułańska

Świdnica,dolnośląskie

230 000 zł77 m² 2 987,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania trzypokojowe własnościowe mieszkanie o powierzchni 77 m2. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowym budynku przy ul. Ułańskiej. Pokoje o powierzchni 18,50m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

367 398 zł42 m² 8 663 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Wars, to inwestycja powstająca na terenie Soho Factory, w samym sercu Kamionka, po prawej stronie Warszawy, w sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego. Inwestycję charakteryzuje oryginalna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garbińskiego

Warszawa,mazowieckie

257 000 zł37 m² 6 908,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta W systemie "kup bez prowizji - wynagrodzenie pośrednika pokrywa strona sprzedająca" nowa, niższa cena! Ciche i słoneczne mieszkanie na Woli przy ul. Garbińskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

495 006 zł69 m² 7 140,88 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

BNasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

175 000 zł58 m² 3 027,68 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne , ładne mieszkanie po remoncie 2008r. Ściany gipsówki, podłogi pokoje panele, , przedpokój , kuchnia glazura. W łazience narożna wanna. Możliwość kupna całego wyposażenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

75 000 zł54 m² 1 380,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie w kamienicy w Inowrocławiu o powierzchni 54,33 m2, składające się z dwóch pokoi, kuchni połączonej z jadalnią, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Osiedle Skarbówek

Szczecin,zachodniopomorskie

235 000 zł84 m² 2 797,62 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeśli marzą Państwo o domu z ogrodem przy rozsądnym budżecie to jest idealna propozycja! Alternatywa dla mieszkania w bloku. Powierzchnia całkowita domu ok. 84m2, na którą składają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

120 000 zł69 m² 1 739,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy w Knurowie, zlokalizowanej w spokojnej okolicy, blisko centrum, w otoczeniu domów jednorodzinnych. Jego powierzchnia wynosi 69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

749 700 zł85 m² 8 842,89 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Inwestycja zlokalizowana w prestiżowej i położonej blisko centrum dzielnicy Warszawy , na Dolnym Mokotowie. W pobliżu mieści się Wytwórnia Filmów Dokumentalnych, która posłużyła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Warszawa,mazowieckie

417 000 zł38 m² 10 973,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Super lokalizacja! 2-pokojowe mieszkanie w Śródmieściu na Muranowie przy ulicy Dubois, 200 m od przystanku tramwajowego przy ul. Stawki, 900 m od metra Dworzec Gdański, kilkaset metrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Heleny

Kraków,małopolskie

299 000 zł62 m² 4 852,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Bardzo ładne, zadbane, do wprowadzenia od zaraz 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy heleny(bieżanów). mieszkanie o pow.61,62 m2 znajduje sie na 3 piętrze wbloku 4-pietrowym z lat 80-tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mogilska

Kraków,małopolskie

180 000 zł40 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w okolicy Ronda Mogilskiego- idealna inwestycja pod wynajem. Propoujemu Państwu mieszkanie o powierzchni 40 m2 mieszczące sie na 1 piętrze w kamienicy wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stalowa

Wrocław,dolnośląskie

209 000 zł39 m² 5 358,97 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39m2, dzielnica Fabryczna, okolice ulicy Stalowej. Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym i małym balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Marysin Wawerski

Warszawa,mazowieckie

383 454 zł58 m² 6 586,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Z dala od zgiełku wielkiego miasta, pod lasem, a jednocześnie z bezproblemowym połaczeniem do Centrum Warszawy- to propozycja inwestycji z przystępną ceną, na własne M dla młodych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

347 300 zł45 m² 7 656,53 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Budynek klasy apartamentu, o ośmiu piętrach, z własną recepcją z 56 lokalami mieszkalnymi i 2 lokalami usługowymi. ~Inwestycja oferuje mieszkania o rozkładzie podzielonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hallera

Koszalin,zachodniopomorskie

241 000 zł64 m² 3 777,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Oferta bezpośrednia. Koszty pośrednictwa ponosi deweloper. Mieszkanie 4-pokojowe o pow. 64,10 m2, położone na 2 piętrze. Nowe osiedle mieszkaniowe w Koszalinie. Bardzo dobry dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Warszawa,mazowieckie

459 000 zł49 m² 9 367,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2 pokojowe mieszkanie W apartamencie na bemowie- wysoki standard 49 metrowe nieruchomość- luksusowy, przestronny, dwupokojowy apartament z ogródkiem, na parterze w bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

351 800 zł45 m² 7 755,73 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Skwer Armii Krajowej

Białystok,podlaskie

325 000 zł82 m² 3 963,41 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bródno

Warszawa,mazowieckie

351 842 zł51 m² 6 938,32 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta~~nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grabówka

Częstochowa,śląskie

199 000 zł55 m² 3 618,18 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 Grabówka Mieszkanie w dzielnicy Grabówka pow. 55 m kw. 1 piętro w bloku. Kuchnia otwarta na pokój. Przedpokój zabudowany szafą przesuwną. Łazienka duża -płytki , kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

485 852 zł53 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Obecnie najnowsza inwestycja w Warszawie, ze świetną lokalizacją na Woli, z doskonałą komunikacją i bardzo atrakcyjnym rozkładem mieszkań.~Do ceny mieszkania należy doliczyć miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 627 002 zł106 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Prestiżowe miejsce w bliskim sąsiedztwie Pola mokotowskiego~~lokalizacja~- zaledwie 2 km od centrum Warszawy, liczne tereny zielone, ~- doskonale skomunikowane ze wszystkim częściami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Książąt Pomorskich

Szczecin,zachodniopomorskie

282 000 zł53 m² 5 320,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne, słoneczne, 2 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem, znajdujące się na I piętrze niskiego, nowego budynku z cegły, zlokalizowanego na małym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowa Praga

Warszawa,mazowieckie

373 990 zł53 m² 7 079,12 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kamienica stoi przy historycznej ulicy w samym sercu Pragi Północ. To miejsce jest idealne dla osób kochających miejskie życie czyli klimatyczne restauracje, modne bary, gwar i wygodę centrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Poznań,wielkopolskie

323 000 zł66 m² 4 923,78 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1947

Polecam do kupna zadbane mieszkanie z klimatem. Jest to mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,6 m2 w świetnej lokalizacji przy ulicy Kościuszki w Centrum Poznania. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

160 000 zł20 m² 7 804,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecam! Ciche mieszkanie jednopokojowe położone na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku w dzielnicy Krzyki. Lokal o powierzchni 20,5m2 składa się z jednego pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

110 816 zł35 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 22 014,29 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

308 636 zł41 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przestronne mieszkania, ogródki, tarasy i loggie zostały zaprojektowane z myślą nie tylko o ich funkcjach użytkowych, ale i estetycznych. Wierzymy, że tylko w ten sposób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

1 468 800 zł109 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Kameralny i ekskluzywny apartamentowiec na Starym Mokotowie. ~~lokalizacja~- zaledwie 3 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie licznych parków,~- rozwinięta infrastruktura, ~- w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kalwaryjska

Kraków,małopolskie

390 000 zł74 m² 5 253,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na sprzedaż. Ładne mieszkanie do wprowadzenia od zaraz o pow.74,24 m2 przy ulicy Kalwaryjskiej(Podgórze)w kamienicy z 2001r. Budynek nie jest bezpośrednio przy ul. Kalwaryjskiej,.

Szczegóły ogłoszenia