dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

108 900 zł64 m² 1 701,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 64 m2 ,ipiętro , 2 pokoje bytom-spokojna okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Tysiąclecia

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł61 m² 5 610,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedam mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,6 m2 w bloku na 9 piętrze. Budynek ma wymienione instalacje wod.-kan., centralnego ogrzewania ,okna plastikowe,wykonana termoizolacja całego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł42 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie spółdzielcze własnościowe z kw,2 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem na siódmym piętrze w 10-piętrowym bloku po generalnym remoncie. Dobra lokalizacja; okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górce

Warszawa,mazowieckie

591 498 zł83 m² 7 092,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie za jedyne 7092,30 złotych za m 2! Mieszkanie położone jest w spokojnej okolicy, w samym centrum Bemowa. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki i osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

805 000 zł90 m² 8 944,44 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera- w stanie do wykończenia. ( bez podatku pcc) Przedstawiony rozkład może być również dostępny na innych piętrach. Z okien inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

317 000 zł44 m² 7 155,76 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Okazja! 2-pokojowe mieszkanie w dobrej lokalizacji na Bielanach - niedaleko metra Słodowiec. Dwa pokoje, widna kuchnia z dużym oknem, praktyczna loggia. Mieszkanie ponad miejskim hałasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Popiełuszki

Białystok,podlaskie

184 000 zł62 m² 2 958,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie czteropokojowe, położone na IV piętrze w IV-piętrowym bloku z płyty. Powierzchnia 62,2m2 w skład której wchodzą cztery niezależne pokoje, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wysłouchów

Kraków,małopolskie

299 000 zł50 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Serdecznie zachęcam do oglądania atrakcyjnego mieszkania 2-pokojowego, które znajduje się przy ulicy Wysłouchów (kurdwanów), na 2 piętrze w budynku 3-piętrowym. Blok zbudowany z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słowackiego

Szczecin,zachodniopomorskie

255 000 zł83 m² 3 072,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie 3 pokojowe w kamienicy z 1938 roku, na 1 piętrze o powierzchni 83 m2. Położone jest w spokojnym miejscu bardzo blisko Parku Kasprowicza. Mieszkanie składa się z się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł123 m² 2 398,37 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentacja oferty: na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe o pow 123m2 na II piętrze kamienicy w Centrum, w pobliżu wsg. Obecnie lokal funkcjonuje jako 2 odrębne mieszkania z których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

164 730 zł55 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 31 785 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około 132.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

790 194 zł75 m² 10 566,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja realizowana w Miasteczku Wilanów.Powstanie 277 mieszkań 1,2,3,4 pokojowych. Jedną z zalet mieszkań są wysokie okna zapewniające odpowiednie doświetlenie. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kołobrzeska

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

229 000 zł48 m² 4 770,83 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z księgą wieczystą; spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu (ul. Kołobrzeska, olsztyn). Jasne, rozkładowe, dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum D

Kraków,małopolskie

205 000 zł36 m² 5 625,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Zapraszam do obejrzenia 2-pokojowego mieszkania wraz z wydzielona częścią sypialnią-alkową. Mieszkanie w zacisznej , zielonej okolicy! Mieszkanie pierwotnie składało się z pokoju ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Niedobczyce

Rybnik,śląskie

125 000 zł61 m² 2 035,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rewelacyjne M-4 układ szwedzki! Przedmiotem sprzedaży jest M-4 o powierzchni 61.41 mkw znajdujące się w Niedobczycach na parterze w niskim ocieplonym bloku.Układ: przedpokój,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

175 712 zł55 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

457 929 zł63 m² 7 300 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja znajduje się w sercu Woli ? prężnie rozwijającej się dzielnicy Warszawy.~Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi, pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ledóchowskiej

Warszawa,mazowieckie

720 000 zł92 m² 7 868,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie miasteczko wilanów na sprzedaż Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe na Miasteczku Wilanów. Mieszkanie wykończone w bardzo dobrym standardzie, idealne dla rodziny z dziećmi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Chorzów,śląskie

95 000 zł34 m² 2 794,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Armii Krajowej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 34 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bródno

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł49 m² 5 306,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

3 pokojowe mieszkanie Z widną kuchnią bródno/targówek Mieszkanie składa się z trzech pokoi, widnej oddzielnej kuchni, łazienki z wc i dużego balkonu. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazurska

Szczecin,zachodniopomorskie

159 000 zł46 m² 3 445,29 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

5 min spacerkiem Złotym Szlakiem do Jasnych Błoni Ładne mieszkanie 2 pok w ścisłym centrum miasta tylko 200 m od Placu Grunwaldzkiego. Pokoje rozkładowe, większy ma ok 22 m, mniejszy ma ok 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiosny Ludów

Szczecin,zachodniopomorskie

235 000 zł54 m² 4 368,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 2 pok z dużym balkonem na III piętrze w niskim nowym bloku z cegły. Bezpośrednio przy bloku ( 20 m) jest działka ogrodnicza, tora właściciel dodaje w cenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 239 517 zł111 m² 29 142,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Wykorzystując architekturę historycznych dzielnic Warszawy, stworzono unikalną i wyjątkowo estetyczną inwestycję - odrestaurowaną kamienicę. ~Prace rewitalizacyjne prowadzone w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

193 000 zł46 m² 4 195,65 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy przestronne, gustownie wykończone 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m kw.na czwartym piętrze z balkonem na Błoniu. W skład mieszkania wchodzą pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

285 000 zł45 m² 6 330,52 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 -pokojowe mieszkanie o pow. 45,02 m2 przy osiedlu Dywizjonu 303(czyżyny). Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku 8-pietrowym z cegły z 2005 roku. Jest bardzo ładne, zadbane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Stoku

Kraków,małopolskie

195 000 zł42 m² 4 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na os. Na Stoku( Nowa Huta-Krzesławice). Mieszkanie o powierzchni 42,5 znajduje się na wysokim parterze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Warszawa,mazowieckie

492 000 zł62 m² 7 935,48 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Do sprzedania rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie w okolicy Dworca Wileńskiego na warszawskiej Pradze. Blok z 1982 roku, piętro 5/10 z windą. Budynek po remoncie elewacji. Cicha, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

467 257 zł58 m² 8 034 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja osiedla na Woli, w idealnym miejscu komunikacyjnym, z bogatą infrastrukturą, nowoczesne, eleganckie i funkcjonalne.~Kolejny etap budowy bedzie oddany w I kwartale 2017 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Malborska

Kraków,małopolskie

395 000 zł62 m² 6 412,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne, w wysokim standardzie wykończenia 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy malborskiej(wola Duchacka). Mieszkanie znajduje się na I pietrze III piętrowego budynku z cegły z roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Leśny Bródno

Warszawa,mazowieckie

516 072 zł75 m² 6 887,39 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta~~nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

288 762 zł39 m² 7 394,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Nowoczesna 4 -piętrowa inwestycja realizowana w Miasteczku Wilanów składająca się z 277 mieszkań ? w większości 3 i 4-pokojowych (o dużych metrażach ? ok. 80 m2), ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nad Wisłą

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

195 000 zł66 m² 2 954,55 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Kontakt i prezentacja Ewa Katafiasz tel. Oferta na sprzedaż lub na zamianę (2 pokoje 1-2 piętro W bloku W fordonie lub na wyżynach) Oferujemy Państwu mieszkanie 3-pokojowe położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

320 000 zł67 m² 4 776,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

-zapraszam na bezpłatną prezentację- osoba prowadząca - magda janik, tel. Polecam urocze mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 67 mkw. Zlokalizowane na III piętrze w budynku z 2008.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sowińskiego

Częstochowa,śląskie

105 000 zł30 m² 3 547,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie o pow. 29,60 m2 położone na III piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie składa się z dużego, jasnego pokoju (okna pcv na całą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie do sprzedania na Żoliborzu w cichej, zielonej okolicy Lokal rozkładowy 42m2 , składajacy się z 2 pokoi, widnej, osobnej kuchni, łazienki i przedpokoju. Mieszkanie 2 lata temu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Podskarbińska

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł36 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Atrakcyjna kawalerkę na sprzedaż o pow.36m2 położoną na warszawskiej Pradze.Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w kamienicy z 1938r.W skład mieszkania wchodzi:pokój dzienny- 23 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł69 m² 7 080,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Wspaniała Okazja! Duże 69 metrowe, gotowe do zamieszkania mieszkanie na Warszawskich Bielanach za jedyne 7080 zł za metr kwadratowy. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi, dużej widnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

753 000 zł83 m² 9 072,29 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Sprzedam bezpośrednio nowe mieszkanie w stanie do wykończenia. ( bez podatku pcc) Mieszkanie składa się z 3 ustawnych (ok 12m2) i niezależnych pokoi oraz aneksu kuchennego połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł68 m² 7 326,01 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wars, to inwestycja powstająca na terenie Soho Factory, w samym sercu Kamionka, po prawej stronie Warszawy, w sąsiedztwie Parku Skaryszewskiego. Inwestycję charakteryzuje oryginalna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Dywizjonu 303

Kraków,małopolskie

329 000 zł59 m² 5 576,27 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Trzypokojowe mieszkanie z loggią o pow. 59 m2 w os. Dywizjonu 303(czyżyny). Znajduje się na 2 pietrze w bloku 10-pietrowym. Mieszkanie przeszło generalny remont 7 lat temu(wymiana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Świder

Otwock,mazowieckie

215 000 zł53 m² 4 057 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż partrerowe mieszkanie z przedogródkiem i niezależnym wejściem z zewnątrz w jednopiętrowym budynku wielorodzinnym z cegły wybudowanym w 1964 roku. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij