dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przyjaźni

Zielona Góra,lubuskie

175 000 zł62 m² 2 827,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta zablokowana ustawne 3-pokojowe W niskim bloku na os.PRZYJAŹNI Na sprzedaż oferujemy 3-pokojowe mieszkanie mieszczące się na trzecim piętrze niskiego bloku na osiedlu Przyjaźni. Na metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Heroldów

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł93 m² 6 989,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Blok z windą zamknięte strzeżone osiedle mieszkanie dwustronne (wschód-zachód) Kuchnia z oknem Duży balkon, w sypialni z duża szafa podłogi drewniane Cena do negocjacji. Treść.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Włochy

Warszawa,mazowieckie

294 462 zł38 m² 7 790 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Ta kameralna inwestycja oferuje23 mieszkania o powierzchni od 37 do 77 m2 w 5 kondygacyjnym budynku w warszawskich Włochach. Lokale posiadają loggie, balkony oraz duże ogródki które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

295 000 zł60 m² 4 916,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na Szwederowie w wieżowcu na parterze o pow. 60 m kw. Mieszkanie składa się z czterech pokoi o pow. 16/14/12 i 10 m kw., kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Grochów

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł73 m² 6 835,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Wyjątkowe i bardzo ustawne mieszkanie czteropokojowe na Grochowie Południowym. Powierzchnia 73,20m na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1992 roku. Rozkładowe z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł57 m² 6 013,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Świetne 4-pokojowe mieszkanie na zielonej białołęce na nowym osiedlu Kartograficzna - super cena! Polecam niedrogie mieszkanie z widokiem na zieleń, z dużą przestrzenią za oknem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Dolny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

397 883 zł49 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Mokotowie.~~Lokalizacja:~- Zaledwie 6 km od centrum Warszawy~- zlokalizowana w okolicach Łuku Siekierkowskiego na Dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułaskiego

Lębork,pomorskie

96 964 zł35 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Uwaga! Mieszkania spełniają warunki programu rządowych dopłat MdM ( Mieszkanie dla Młodych) Dopłata rządowa w granicach 22 014,29 pln co znacznie obniża koszty ponoszone przez klienta do około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kurak

Łódź,łódzkie

130 000 zł37 m² 3 552,88 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

M3 na 7p z loggią - Kurak Nr oferty w biurze: ms-625 Do sprzedaży M3 o pow. 36,59m2 wraz z przynależną piwnicą(3m2) w położeniu środkowym znajdujące się na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Komprachcice

Komprachcice,opolskie

237 000 zł62 m² 3 822,58 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzy pokoje, wysoki standard, niski budynek, komprachcice opolskie Oferujemy na sprzedaż piękne mieszkanie, o powierzchni użytkowej ok. 62m2, składające się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

160 000 zł96 m² 1 666,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duże, przestronne, rozkładowe mieszkanie w górnej części Sobięcina. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki z wc, garderoby. Posesja ogrodzona, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

136 500 zł39 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39m2, położone na 3 piętrzę w bloku z cegły na osiedlu Nowym. Nieruchomość składa się z 2 pokoi, widnej kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Czerwińska

Warszawa,mazowieckie

346 500 zł63 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

63 m2 - otwarta powierzchnia, z wydzieloną łazienką (osobne pomieszczenie). W łazience - prysznic, ubikacja, umywalka, szafka. Kuchnia nie jest wydzielona - jest zrobione cos na ksztalt wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

309 880 zł51 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Stanie mieszkanie W centrum białołęki!~~tylko u Nas MDM w gotowej inwestycji!~~inwestycja zlokalizowana jest w cichej, spokojnej dzielnicy Warszawy, białołęce. Osiedle jest dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagórna

Białystok,podlaskie

160 900 zł38 m² 4 234,21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Parter. ul Zagórna. W pełni umeblowane. Mam do zaoferowania mieszkanie o pow 38 m2 na osiedlu Dziesięciny. Nieruchomość posiada balkon. Wejście do każdych z pokoi jest oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hubska

Wrocław,dolnośląskie

240 901 zł29 m² 8 180 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie we Wrocławiu. Mieszkanie w kompleksie apartamentów w jednym budynku. Apartament z balkonem, z wykończeniem pod klucz (cena 8180zł/m2 brutto). Proponowana opcja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

396 000 zł54 m² 7 399,10 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Budynek klasy apartamentu, o ośmiu piętrach, z własną recepcją z 56 lokalami mieszkalnymi i 2 lokalami usługowymi. ~Inwestycja oferuje mieszkania o rozkładzie podzielonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł70 m² 3 785,71 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Prezentacja oferty: na sprzedaż kompleksowo wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe o pow 70m2 na I piętrze kamienicy w Centrum. Lokal przeszedł gruntowny remont. Wymieniono wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Wrocław,dolnośląskie

480 000 zł86 m² 5 581,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie we Wrocławiu. Pięknie położone, w pełni rozkładowe mieszkanie w budynku niedawno po remoncie w centrum Wrocławia (róg Pułaskiego i Kościuszki). Przyjaźni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowszczaków

Gdańsk,pomorskie

369 000 zł54 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie- wymienione wszystkie instalacje! zalety: - mieszkanie po remoncie - doskonała lokalizacja- blisko morza -mieszkanie dwustronne - wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

283 000 zł45 m² 6 345,29 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Do sprzedaży przytulne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 44,5m2 przy ul. Aluzyjnej. W pobliżu ścieżki rowerowe i tereny spacerowe. W okolicy, około 10 min spacerem, tereny zielone nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł50 m² 6 580 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Możliwość pozostawienia mebli. Mieszkanie na strzeżonym osiedlu, z bardzo ładnie zagospodarowaną zielenią i z wyjściami na wał wiślany Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

935 250 zł64 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1890

Wykorzystując architekturę historycznych dzielnic Warszawy, stworzono unikalną i wyjątkowo estetyczną inwestycję - odrestaurowaną kamienicę. ~Kamienica łączyć będzie styl neorenesansu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

135 000 zł37 m² 3 648,65 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń tel.! Ładne M-3 w odnowionej kamienicy na Szwederowie. Mieszkanie na drugim piętrze, drzwi wejściowe antywłamaniowe. Okna pcv , ściany gładzie , na podłodze panele. Mieszkanie jest czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stroszek

Bytom,śląskie

120 000 zł50 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Bytomiu Stroszku a dokładnie na Vitorze. Lokal posiada 50 m kw. i składa się z dużego salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 239 000 zł116 m² 10 665,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2015

Przepięknie doświetlony dwupoziomowy apartament do wykończenia w nowo oddanym budynku apartamentowym w bliskiej okolicy Galerii Mokotów (4-5min pieszo) Mieszkanie znajduje się na dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Limanowskiego

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł75 m² 8 266,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Urokliwe 4-pokojowe mieszkanie na Sadybie, kameralne ostatnie piętro, 75 m2 normatywnych, ale podłoga 84 m2 (w mieszkaniu występują skosy: sypialnia i kuchnia od 1,1 m do 3,3 m , reszta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanowska

Poznań,wielkopolskie

213 000 zł38 m² 5 605,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Polecam Państwu do sprzedaży dwu pokojowe mieszkanie przy ulicy Urbanowskiej. Lokal o powierzchni 38m2 mieści się na IV piętrze w niski budynku z cegły. Pokoje niezależne (16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Słoneczne

Bielsko-Biała,śląskie

130 000 zł33 m² 3 939,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie po generalnym remoncie usytuowane na 4 piętrze niskiego 4-ro piętrowego bloku na osiedlu Słonecznym. Mieszkanie aktualnie składa się z jednego dużego pokoju (z możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

318 000 zł36 m² 8 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37m2 położone w świetnej lokalizacji na Żoliborzu przy stacji metra Dworzec Gdański. Nieruchomość mieści się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

458 741 zł55 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 55.27 m2, 3-pokojowe na 15 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, hall, łazienka, balkon. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

236 000 zł48 m² 4 968,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Komfortowy lokal mieszkalny w nowym budownictwie o powierzchni 47,5m2. Lokal składa się z: salonu, sypialni, oddzielnej kuchni, łazienki z wc oraz korytarza. Mieszkanie jest wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrotków

Lublin,lubelskie

202 145 zł44 m² 4 614,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowa inwestycja na wrotkowie! szybki termin realizacji: grudzień 2015! Dwupokojowe mieszkanie o pow. 43,81m2 na III piętrze nowoczesnego budynku na Wrotkowie. Zestawienie powierzchni: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paryska

Warszawa,mazowieckie

484 000 zł50 m² 9 680 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Do sprzedania ciepłe, jasne, przytulne i słoneczne mieszkanie dwu-pokojowe 50m2 (na 2 piętrze w dwu piętrowej kamienicy), położone w centralnej części Saskiej Kępy, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

300 000 zł40 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 40 m kw. na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morska

Gdynia,pomorskie

186 000 zł39 m² 4 769,23 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m2, zlokalizowane przy ulicy Morskiej w Gdyni (gdynia Chylonia). Mieszkanie położone na 9 piętrze 10-piętrowego budynku składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

224 000 zł34 m² 6 588,24 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Kawalerka na wysokim parterze , Mieszkanie po remoncie w bardzo dobrym stanie, okna aluminiowe. Odrębna własność z księgą wieczystą. Okna wychodzą na podwórze. ściana z autentycznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Inowrocław

Inowrocław,kujawsko-pomorskie

128 000 zł44 m² 2 909,09 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy bezpłatną pomoc W uzyskaniu kredytu! Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 44m2 usytuowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym na osiedlu Nowym. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

455 425 zł55 m² 8 240 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie w stanie deweloperskim; 55,27 m2, 3-pokojowe na 14 piętrze. Rozkład to: pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, hall, łazienka, dwa balkony. W najbliższej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bródno

Warszawa,mazowieckie

250 103 zł34 m² 7 349,49 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesność I wygoda niedaleko centrum miasta~~nasza inwestycja to nowoczesny kompleks mieszkaniowy z lokalami usługowymi na parterze i dwukondygnacyjnym garażem podziemnym. Nasi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Różana

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł53 m² 9 056,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Trzypokojowe mieszkanie na 2 piętrze trzypiętrowego budynku z cegły, bez windy. Oddzielne pokoje /16, 12, 10m/ oddzielna, widna kuchnia /6m/, łazienka i oddzielne wc. Mieszkanie wysokie na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij