dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Oława

Oława,dolnośląskie

318 655 zł75 m² 4 241,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Deweloper sprzeda mieszkanie W oławie agencja nieruchomości nie pobiera prowizji od kupującego istnieje możliwość negocjacji ceny mieszkania Oława deweloper sprzeda nowe mieszkanie. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Saska Kępa

Warszawa,mazowieckie

523 000 zł33 m² 15 805,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kawalerka 33m2 + 25m2 ogródka! saska kępa szybki termin odbioru Wyjątkowa kawalerka w wyjątkowym miejscu na mapie Warszawy. Saska Kępa to miejsce niezwykłe, gdzie odnajdziemy ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sadyba

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł48 m² 7 187,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Do sprzedania bardzo ciche, ciepłe trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,2 m2 Sadybie -mokotów. Położona na piątym piętrze w dziesięciopiętrowego blokuz 1974r. Trzy pokoje o wygodnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dolny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

418 200 zł46 m² 9 014,87 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Mokotowie.~~Lokalizacja~- Zaledwie 5 km od centrum Warszawy~- urokliwa okolica pełna zieleni zapewniająca spokój i relaks~-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

684 756 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Kamienica wybudowana w 1926r. w stylu art deco, jest w trakcie gruntownej rewitalizacji. Odrestaurowano oryginalną elewację, dekoracje i elementy sztukatorskie, w tym także stalowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

426 600 zł54 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Słoneczny apartament Z dużą loggią! miejsce idealne zarówno dla koneserów nowoczesnej architektury, jak I dla osób ceniących wygodę, dobry smak oraz stylowy charakter W znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

149 000 zł37 m² 4 002,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

M3 na parterze - Bałuty-Teofilów Nr oferty w biurze: ms-674 Do sprzedaży M3 o pow. 37,23m2 wraz z przynależną komórką lokatorską(3m2) w położeniu środkowym, znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

195 000 zł51 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Trzypokojowe mieszkanie na najlepszym pierwszym piętrze bloku na Koniuchach. Blok ładnie położony wśród zieleni. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe - do każdego pomieszczenia wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

130 000 zł49 m² 2 674,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie w centrum Świdnicy. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 48,6 m2, na którą składają się kuchnia połączona z salonem, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oława sprzedam 2 pokojowe mieszkanie z garażem w podziemiu budynku - do wprowadzenia Oława sprzedam 2 pokojowe mieszkanie W cenie mieszkania garaż w podziemiu budynku Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Częstochowa

Częstochowa,śląskie

218 000 zł69 m² 3 168,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w ścisłym centrum Częstochowy na pierwszym piętrze. Duże przestronne. Przerobione z 4 pokoi na 3 z czego jeden z nich jest połączony z kuchnią i ma duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

1 522 500 zł150 m² 10 150 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Gorąco Polecam piękny Apartament na sprzedaż o pow.150m2(4 pokoje,kuchnia wyposażona w wysokiej klasy sprzęt AGD,dwie łazienki)Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

409 642 zł46 m² 8 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kameralna inwestycja na Dolnym Mokotowie składająca się z jednego 4 piętrowego budynku, w którym znajdują sie 29 mieszkań- dwupokojowe o powierzchni ok. 46 m2 i trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plażowa

Lublin,lubelskie

229 999 zł42 m² 5 476,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Pilnie Sprzedam mieszkanie (os. prywatna) o pow. 42m2 z bardzo niskim czynszem 100zł. Posiada dwie sypialnie(10m2 i 17m2). Adres to ul. Plażowa. Dodatkowo można kupić garaż 30000zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

45 000 zł54 m² 827,21 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

45.000 ZŁ! MIESZKANIE Z ZASOBÓW KTBS~Odstąpieniu podlega 54,4-metrowe mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na parterze III-piętrowego bloku. Mieszkanie ciepłe, słoneczne, z balkonem. Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wyszyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

89 000 zł10 m² 9 368,42 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Super oferta! Mikro kawalerka dla inwestora, stopa zwrotu 8%. Cicha, przytulna mikro kawalerka położona na parterze w trzypiętrowym budynku z 2002 roku w dzielnicy Śródmieście. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kurczaki

Łódź,łódzkie

209 000 zł49 m² 4 265,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Pobieramy minimalną prowizję od sprzedającego więc gwarantujemy iż przy naszej obecności właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Floriańska

Siedlce,mazowieckie

158 000 zł49 m² 3 198,38 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 49 mkw w centrum przy ul. Floriańskiej na parterze. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc. W pokojach na podłogach parkiet a ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

577 000 zł60 m² 9 591,09 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Bezpośrednio z biura sprzedaży dewelopera- w stanie do wykończenia. ( bez podatku pcc) super miejsce pod inwestycje- 5min spacerem do metra Przedstawiony rozkład może być również dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

719 000 zł73 m² 9 849,32 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie 3 pokojowe w apartamentowcu na Saskiej Kępie. Kuchnią i łazienka, wyposażone. Mieszkanie do lekkiego odświeżenia. Możliwość dokupienia miejsca parkingowego w garażu (+30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł49 m² 8 391,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zlokalizowana w kameralnej okolicy w obszarze zróżnicowanej zabudowy jedno- i wielorodzinnej w otoczeniu licznej zieleni, blisko arterii komunikacyjnej oraz wielu punktów usługowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł81 m² 8 395,06 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

własnościowe - hipoteczne, przestronne 3-pokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy o powierzchni 80,57 m2 , z prężnie działającą Wspólnotą Mieszkaniową oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

439 180 zł63 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowoczesny, starannie zaprojektowany budynek na Pradze Południe na Grochowie otacza zieleń i niska zabudowa osiedli.~MDM~~Lokalizacja~- Okolice ulic Szaserów i Wspólnej Drogi~- dobra komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

368 953 zł51 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartamenty!~~inwestycja posiada pełen wachlarz najbardziej poszukiwanych metraży, poczynając od niewielkich 34 m. kw. kawalerek, poprzez dwupokojowe mieszkania o metrażach od 46 m. kw. do 58 m. kw.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Płoty

Płoty,zachodniopomorskie

145 000 zł55 m² 2 636,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do kupna mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55 m2 znajdujące się na II piętrze niskiego bloku usytuowanego w Płotach. Nieruchomość ta składa się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sołtana

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł48 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2 zlokalizowane na Bemowie przy ul. Sołtana. Doskonała lokalizacja. W pobliżu : w bloku na dole sklep spożywczy, przychodnia publiczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wachowiaka

Gdynia,pomorskie

428 000 zł86 m² 4 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji! Wokół cisza i spokój, a jednocześnie miejsce bardzo dobrze skomunikowane. Budynek po remoncie elewacji, na klatce wymienione okna - remont planowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Gryfice

Gryfice,zachodniopomorskie

149 000 zł78 m² 1 907,81 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu mieszkanie 4 pokojowe w bloku na parterze, o powierzchni 78,10 m2. Położone w odległości około 7 kilometrów od płot i 13 kilometrów od gryfic, w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Łagiewniki

Kraków,małopolskie

498 000 zł66 m² 7 545,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Zielone Łagiewniki. Przytulne, ładnie wykończone, urocze mieszkanie na kameralnym osiedlu. Możliwość dokupienia dużego garażu w bryle budynku. Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe, 4 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

242 250 zł51 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Agencja nieruchomości oława ul. Brzeska 13/1u - piotr rządkowski tel. Oława sprzedam 2 pokojowe mieszkanie - balkon - garaż w cenie mieszkania zapraszam do obejrzenia mieszkania Bardzo cicha -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

220 000 zł54 m² 4 074,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie położone na wysokim parterze w Jelczu-Laskowicach. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Do mieszkania przynależy mały balkon i piwnica. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

133 000 zł51 m² 2 589,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż mieszkanie w centrum Piaskowej Góry. Nieruchomość o powierzchni 51,36m2 składa się z salonu z jadalnią, sypialni, widnej otwartej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Białystok,podlaskie

135 900 zł32 m² 4 246,88 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczny Stok Sikorskiego. I Piętro II Pokoje. 32 m2 .Duży balkon OKAZJA. Mam do zaoferowania mieszkanie 2 pokojowe. Jest przejście z pokoju do kuchni. W pokojach jest dębowy parkiet,nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szaserów

Warszawa,mazowieckie

415 725 zł60 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

95 000 zł48 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Przedstawiamy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż położone w Gorzowie Wlkp. przy ul. Gwiaździstej. Lokal ma powierzchnię 47,5 mkw i skład się z 3 pokoi, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 848 zł78 m² 7 730 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Idealne miejsce dla osób, które ceniąc walory miejskiego życia , a chciałyby jednocześnie pozostać z dala od jego zgiełku.~~Inwestycja posiada 5 kondygnacji w której znajduje się 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Widna

Warszawa,mazowieckie

205 128 zł27 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Przedsprzedaż!~jak wygodnie tu żyć!~nowe osiedle na Pradze Południe. Bliskość drzew, terenów zielonych, sklepów i głównych arterii - w zaledwie kilka chwil można znaleźć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Widok

Kalisz,wielkopolskie

138 000 zł38 m² 3 631,58 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 38m2 usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku na spokojnym i zielonym osiedlu Widok. Składa się z dwóch pokoi, oddzielnej kuchni, holu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Maślice

Wrocław,dolnośląskie

352 782 zł62 m² 5 728,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

AK 190 nowa, atrakcyjna inwestycja na maślicach zakończenie budowy - czerwiec 2016r. 3 pokoje z ogrodem - 352 782zł standard deweloperski opis inwestycji: nowoczesne osiedle o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

410 000 zł60 m² 6 833,33 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż o pow.60m2 położone na warszawskich Bielanach.Mieszkanie usytuowane na piątym piętrze w bloku z 1976r,W skład mieszkania wchodzi:salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

269 000 zł36 m² 7 472,22 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam! Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na 8 piętrze z 10 w ok. pętli tramwajowo-autobusowej Krzyki. Mieszkanie ma powierzchnię 36m2 i składa się z dużego pokoju (17m2).