dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łojewska

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł37 m² 6 064,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na Bródnie. Wysoki parter w budynku 4 piętrowym. Własność, bez obciążeń. Mieszkanie po częściowym remoncie( ściany, podłogi okna,część instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Głębocka

Warszawa,mazowieckie

351 000 zł59 m² 5 949,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie, 2 pokoje, oddzielna widna kuchnia, balkon, komórka lokatorska. Bardzo dobra lokalizacja, infrastruktura. W pobliżu znajduje się nowo powstały park wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Serocka

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie na Grochowie: - salon ~16 m2 - na podłodze parkiet, wyjście na balkon - kuchnia 8 m2 ( widna; częściowo otwarta na salon) - w glazurze i terakocie - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Łódź,łódzkie

330 000 zł100 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Numer oferty w biurze: ms-225 Do sprzedania 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 100 m2 usytuowane na I piętrze w kamienicy, w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Warszawa,mazowieckie

231 000 zł32 m² 7 218,75 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania bezpośrednio mieszkanie o powierzchni 32 m2 (w podłodze 40m2) na 9 piętrze ze skosami i oknami dachowymi, bardzo widne, w budynku z 2001r. Składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

225 000 zł89 m² 2 528,09 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe w centrum Włocławka o pow. 89mkw (4 pokoje, widna kuchnia, łazienka z toaletą, przedpokój) usytuowane na parterze w bloku niskim z cegły. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagodna

Białystok,podlaskie

150 000 zł40 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Witam, posiadam mieszkanie na sprzedaz, ul. Lagodna 7 na VI pietrze. Cena do negocjacji. Bogdan  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wola

Warszawa,mazowieckie

596 000 zł78 m² 7 592,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 79m2 na warszawskiej Woli w okolicy Parku Sowińskiego. Mieszkanie położone na piątym i ostatnim piętrze w budynku z 2009r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

388 000 zł71 m² 5 464,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! dwupoziomowe / wykończone / gaj / okolice strońskiej Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 70,82m2 składa się ze sporego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mostowa

Warszawa,mazowieckie

840 000 zł54 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Ciche, słoneczne i klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie na Starym Mieście. Dogodny punkt komunikacyjny, pełna zieleni okolica. Kamienica zadbana, wpisana do rejestru zabytków. Pokoje ustawne, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

570 842 zł76 m² 7 519 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Inwestycja położona jest na warszawskiej Woli. Atutami lokalizacji są: bliskość centrum, doskonała komunikacja miejska, sąsiedztwo Parku Moczydło i Parku Sowińskiego oraz świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spokojna

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

190 000 zł46 m² 4 130,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam. Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe na parterze z piwnicą. Układ lokalu jest bardzo korzystny, pokoje o metrażach 15, 9 i 7 m2. Blok położony w cichej okolicy. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paderewskiego

Wałbrzych,dolnośląskie

55 000 zł42 m² 1 309,52 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedamy! Mieszkanie do remontu położone na Nowym Mieście przy ulicy Paderewskiego. 2 pokoje, kuchnia, brak łazienki i wc ( można zrobić) , nowe okna. Ogrzewanie piec kaflowy. I piętro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Przyjaciół

Warszawa,mazowieckie

2 360 000 zł102 m² 23 137,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Do sprzedania piękne, ciche mieszkanie w centrum Warszawy, przy al. Przyjaciół. Usytuowane w spokojnej i prestiżowej okolicy. Blisko Dolinki Szwajcarskiej, traktu Królewskiego i Pl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

395 600 zł46 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kameralna inwestycja na Dolnym Mokotowie składająca się z jednego 4 piętrowego budynku, w którym znajdują sie 29 mieszkań- dwupokojowe o powierzchni ok. 46 m2 i trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pużaka

Częstochowa,śląskie

179 000 zł62 m² 2 887,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokoje na północy. 62m na czwartym piętrze na ul.Pużaka. Mieszkanie do remontu. Nowe okna. Bardzo ładny układ. Widne dwa pokoje i kuchnia od południa. Ładny przedpokój pozwala na ciekawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Warszawa,mazowieckie

235 000 zł38 m² 6 184,21 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Uroczą kawalerkę na sprzedaż o pow.38m2 położoną na warszawskiej Białołęce.Mieszkanie usytuowane jest na trzecim ostatnim piętrze w niskim bloku bez windy.Mieszkanie-pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

193 128 zł37 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 37,14m2 na ostatnim V piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 19,35m2, od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

292 065 zł45 m² 6 550 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Niedrogie, atrakcyjne mieszkanie na kameralnym osiedlu~~nasza inwestycja to nieruchomość zatopiona w zieleni, zlokalizowana na Warszawskim Tarchominie będącym częścią modnej ostatnio Białołęki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliwicka

Zabrze,śląskie

95 000 zł34 m² 2 794,12 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam dużą i przytulną kawalerkę, w spokojnej i zielonej części Zabrza - blisko dzielnicy Maciejów, z idealnym dojazdem do Gliwic i centrum Zabrza. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Witosa

Człopa,zachodniopomorskie

128 000 zł82 m² 1 560,98 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 82m2 na 1 piętrze w 2 piętrowym domu z cegły na działce 800m2 w Człopie przy ul. Witosa. Mieszkanie zajmuje całe piętro budynku i składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Wola

Warszawa,mazowieckie

249 000 zł26 m² 9 576,92 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Polecam do sprzedania ustawną, 26 metrową kawalerkę, zlokalizowaną w ścisłym centrum Warszawy, na granicy Śródmieścia i Woli. Mieszkanie mieści się na 9 piętrze, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł75 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przepiękny Apartament na sprzedaż o pow.75m2(salon z półotwartą kuchnia wyposażona w sprzęt AGD,dwie sypialnie,łazienka,balkon)Mieszkanie wykończone i umeblowane w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

38 000 zł38 m² 1 013,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka z widną kuchnią i toaletą o powierzchni 37,50 m2 w dzielnicy Szczawienko. Mieszkanie usytuowane na II piętrze w kamienicy po remoncie dachu oraz elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

231 029 zł40 m² 5 762,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne mieszkania po niskich cenach! czas oferty ograniczony~~oferujemy do sprzedaży po bardzo atrakcyjnej cenie mieszkania w nowo powstałym zespole dwupiętrowych domów wielorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

329 275 zł69 m² 4 743,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja w Ząbkach, na młodym osiedlu, w wyjatkowo korzystnych cenach. Linia autobusowa 5 minut pieszo. Wygodne i ekonomiczne mieszkania dla młodych, na dobry start.~~Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konopnickiej

Chorzów,śląskie

175 000 zł70 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1923

Mieszkanie w bloku na osiedlu to nie Twoja bajka? Szukasz niepowtarzalnego wnętrza do zamieszkania lub na biuro to czytaj dalej bo ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja Mieszkanie położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górka Narodowa

Kraków,małopolskie

262 000 zł51 m² 5 137,25 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie 51m2 dwupokojowe Cena 259.000zł. Prądnik Czerwony, ulica Meiera. 5 piętro z 2 windami otis.( budynek XI piętrowy, cegła z 2001r. ). Do mieszkania przynależy dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

184 000 zł52 m² 3 511,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie o pow. 52,40 m2 usytuowane na III piętrze w bloku z cegły z widokiem na las. Mieszkanie o ciekawym rozkładowym układzie pomieszczeń, przestronne z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeromskiego

Oława,dolnośląskie

310 000 zł64 m² 4 843,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Agencja nieruchomości oława ul. Brzeska 13/1u - piotr rządkowski tel. Agencja nieruchomości oława ul. Brzeska 13/1u Oława sprzedam 3 pokojowe mieszkanie plus kuchnia - balkon zapraszam do obejrzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Oliwska

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł46 m² 5 760,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż położone na warszawskim Targówku.Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w kamienicy z 1958r.W skład mieszkania wchodzą:2 pokoje,oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

340 000 zł53 m² 6 415,09 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania, jasne i przytulne 2 pokojowe mieszkanie dla singla lub pary ceniących ciszę i spokój. W mieszkaniu jest bardzo cicho, praktycznie nie słychać odgłosów z ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Nowy Otok

Oława,dolnośląskie

163 386 zł39 m² 4 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Agencja nieruchomości oława ul. Brzeska 13- piotr rządkowski biura nieruchomości podatku pcc sprzeda mieszkanie nowe 2 pokojowe na parterze - ogródek - miejsce parkingowe - komórka lokatorska Oława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesława Chrobrego

Oława,dolnośląskie

123 800 zł46 m² 2 695,99 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie w Oławie Mieszkanie na osiedlu Chrobrego. 10 piętro - winda Mieszkanie w budynku z odnowioną i ocieploną elewacją zewnętrzną Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Oława,dolnośląskie

135 000 zł28 m² 4 909,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oława sprzedam 2 pokojowe mieszkanie - do wprowadzenia mieszkanie W bardzo wysokim standardzie Lokalizacja mieszkania - oława ul. 1 maja. Budynek wielorodzinnym w centrum osiedla mieszkaniowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witolińska

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł61 m² 5 573,77 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie na Gocławku, na Osiedlu Ostrobramska. Pokój ~18m2 (w wyjściem na loggię) - na podłodze panele Pokój ~12m2 - na podłodze panele Pokój ~8m2 - na podłodze panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

749 000 zł71 m² 10 549,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Komfortowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w kameralnym apartamentowcu w malowniczej okolicy Sadów Żoliborskich, niedaleko centrum handlowego Arkadia. Salon z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kiedrzyńska

Częstochowa,śląskie

119 000 zł46 m² 2 598,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze w bloku czteropiętrowym w dzielnicy Tysiąclecie, przy ul. Kiedrzyńskiej. Mieszkanie składa się z 2 niezależnych pokoi (o pow. 17 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Junkiewicz

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł59 m² 6 016,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na sprzedaż o pow.59m2 położone na warszawskim Targówku.Mieszkanie usytuowane na czwartym ostatnim piętrze w niskim bloku bez windy.W skład mieszkania wchodzi-3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

418 000 zł49 m² 8 530,61 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie o powierzchni 49 m2 usytuowane na 6 piętrze. (jedyne piętro 3 metry wysokości) Składa się z: - pokój 16 m2 , - pokój 10 m2 i - pokój 9 m2, - kuchnia osobna o pow. 5 m2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

120 000 zł28 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy do sprzedania jasną, przestronną, bardzo ciepłą i słoneczną kawalerkę na 11 piętrze przy ulicy Dworcowej. Duży pokój, oddzielna kuchnia (w zabudowie) i łazienka. Stan bardzo dobry.