dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Częstochowa,śląskie

139 000 zł48 m² 2 926,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe W dzielnicy północ na ul. Starzyńskiego. 47,5 m na trzecim piętrze w bloku. Mieszkanie dwustronne północ południe. Duży pokój z szafą w zabudowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ćwiklińskiej

Kielce,świętokrzyskie

214 000 zł60 m² 3 560,73 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

- trzypokojowe jako inwestycja - MDM - bez prowizji - Oferuję trzypokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, łazienką, wc, obszernym korytarzem. Mieszkanie środkowe, ciepłe, idealne jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

599 245 zł91 m² 6 574,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Brzozowy Zakątek to nowa oferta 124 przestronnych, w większości kilkupokojowych mieszkań powstających w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska. Osiedle powstaje w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł74 m² 4 864,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W pełni rozkładowe, wygodnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie o pow. 74m2 w ok Pl.Grunwaldzkiego-NEGOCJACJA CENY! Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w kamienicy z 1930 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Noakowskiego

Warszawa,mazowieckie

564 480 zł38 m² 14 700 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament 1 pokojowy, 38,40 m2, 6 piętro w 8-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, śródmieście , ul.Noakowskiego. Termin oddania IV kwartał 2015.~Inwestycja usytuowana jest na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świdnik

Świdnik,lubelskie

285 000 zł77 m² 3 701,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 77 mkw usytuowane na wysokim parterze bloku wybudowanego pod koniec lat 90. Mieszkanie składa się z salonu z antresolą, 2 sypialni, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

389 000 zł49 m² 7 938,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przepiękne dwa pokoje na strzeżonym osiedlu warszawskiego Tarchomina. Wnętrze zostało zaprojektowane przez architekta w ciepłych kolorach i nowoczesnych rozwiązaniach. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Więzienna

Wrocław,dolnośląskie

435 000 zł55 m² 8 709,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Polecam do sprzedaży ładne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 55m2 położone w samym sercu miasta, wrocławskim rynku przy ul. Więziennej. Mieszkanie znajduje się na trzecim, przedostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

158 000 zł43 m² 3 674,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

-zapraszam na bezpłatną prezentację!- osoba prowadząca - magda janik, tel. Polecam urocze mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 42,60 m2. W pełni rozkładowe, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł57 m² 6 298,25 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Spółdzielcze-własnościowe (ks. Wieczysta), 3 pokojowe, przestronne (56,8m2) mieszkanie w spokojnej i zielonej dzielnicy na Bielanach, niedaleko stacji metra Wawrzyszew (1500 m, 5 min autobusem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

200 200 zł38 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Napachanie

Napachanie,wielkopolskie

206 000 zł59 m² 3 493,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

| polecam na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, podlegające pod program MDM, w cichej i pięknej okolicy , z doskonałym dojazdem do miasta - w Napachaniu (gmina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł51 m² 6 862,75 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwa pokoje w bardzo dobrym stanie, składające się z dużego pokoju z wyjściem na zabudowaną loggię, sypialni, widnej i osobnej kuchni, wyposażonej w zabudowę kuchenną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rodzinna

Chorzów,śląskie

230 000 zł52 m² 4 447,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem oferty jest sprzedaż własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Rodzinnej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 51,71 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rubinkowo II

Toruń,kujawsko-pomorskie

173 000 zł49 m² 3 552,36 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 49 m, położone na Rubinkowie II. Mieszkanie jest położone na 7 piętrze wieżowca z końca lat 70-tych, w bardzo dobrej lokalizacji. W okolicy wszystko co niezbędne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miechowity

Kraków,małopolskie

279 000 zł35 m² 7 881,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po generalnym remoncie - do natychmiastowego zamieszkania! Zapraszam na prezentację lokalu mieszkalnego o pow. 35,4m2 , zlokalizowanego przy ul. Miechowity na 3 piętrze w 4 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Profesorska

Łódź,łódzkie

155 000 zł48 m² 3 209,11 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

M3 na Bałutach Nr oferty w biurze: ms-610 Do sprzedania: M3, o powierzchni 48,3 m2 w położeniu środkowym, na dziesiątym piętrze w 10 piętrowym wieżowcu. Budynek usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Dolny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

535 500 zł61 m² 8 741,43 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Mokotowie.~~Lokalizacja~- Zaledwie 5 km od centrum Warszawy~- urokliwa okolica pełna zieleni zapewniająca spokój i relaks~-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ołtaszyńska

Wrocław,dolnośląskie

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: mieszkanie o powierzchni 50m kw. (40 m.kw. powierzchni użytkowej + 10 m.kw. antresoli).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Zazamcze

Włocławek,kujawsko-pomorskie

110 000 zł48 m² 2 291,67 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

M-4 (3 pokoje + widna kuchnia + przedpokój + łazienka z toaletą) o powierzchni 48 mkw usytuowane na parterze w wieżowcu na osiedlu Zazamcze. Dobra lokalizacja. Cena 110.000zł ewentualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawady

Warszawa,mazowieckie

308 660 zł43 m² 7 189,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie, na obszarze Zawady.~~Lokalizacja~- Zaledwie 12 km od centrum Warszawy ~- Położenie przy prestiżowym Placu Miejskim~-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Górny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

943 550 zł105 m² 8 998,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Górnym Mokotowie.~~Lokalizacja:~- Zaledwie 6 km od centrum Warszawy ~- Położenie w sąsiedztwie Galerii Mokotów~~Osiedle: ~-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dietla

Kraków,małopolskie

588 000 zł78 m² 7 494,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stare Miasto okolica ul. Dietla/ Sukiennicza. Do sprzedania mieszkanie w stanie do remontu o powierzchni 78,46 m2 mieszczące się na II piętrze w kamienicy. Lokal składa się z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Powiśle

Warszawa,mazowieckie

1 012 554 zł99 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Inwestycja zrealizowana! Własność gruntu! Kamienica z lat 1912-1914 znajduje się w samym Śródmieściu. Tuż obok są nie tylko kawiarnie, restauracje, sklepy, ale i najważniejsze centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wola

Warszawa,mazowieckie

799 000 zł69 m² 11 579,70 zł/m²

 

Piętro:25/25

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Serdecznie polecam rewelacyjne, czteropokojowe mieszkanie 69m2 na 25 piętrze apartamentowca. Apartament jest przestronny, elegancki i słoneczny. Kuchnia połączona z salonem, w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

340 646 zł48 m² 7 124,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szyperska

Poznań,wielkopolskie

292 000 zł51 m² 5 707,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie na 2 piętrze o pow. użytkowej 47,57 m2, zlokalizowane kamienicy na Starym Mieście ok.ul Szyperskiej. Lokal sprzedawany w standardzie deweloperskim. Istniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Wrocław,dolnośląskie

1 150 000 zł157 m² 7 324,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1932

Klimatyczny apartament z balkonem w kamienicy! Do sprzedania jasne, rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe o łącznej powierzchni 157 m kw. w dzielnica Stare Miasto, okolice ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Owsiana

Gdynia,pomorskie

230 000 zł48 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe, na jedenastym piętrze w wieżowcu w Gdyni Cisowej. W pobliżu komunikacja miejska, podmiejska, odległość od centrum ok. 7 km. W okolicy pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pasłęcka

Warszawa,mazowieckie

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Atrakcyjną kawalerkę na sprzedaż o pow,38m2 położoną na warszawskiej Białołęce.Mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w bloku z 2004r.W skład mieszkania wchodzi:pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

620 000 zł120 m² 5 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

3 minuty piechotą do placu Grunwaldzkiego wysoki standard Do sprzedania jasne, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o łącznej powierzchni 120 m kw. w dzielnicy Śródmieście, okolice placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ceglarska

Kraków,małopolskie

239 000 zł33 m² 7 242,42 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej ok. 33 m2, zlokalizowanego na Krakowskich Dębnikach w pobliżu ul. Św. Jacka i Twardowskiego., Ceglarksiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł36 m² 7 018,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dewelopera bez pcc bez prowizji agencji Dwa ustawne pokoje w nowej inwestycji - powierzchnia -36,33 m2 -salon z aneksem kuchennym -18,85 m2 -sypialnia - 9,78 m2 -balkon - 9 m2 Nowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł64 m² 3 734,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Czteropokojowe mieszkanie na iiip. bloku w poszukiwanej lokalizacji. Mieszkanie o powierzchni 63,5 m2. Pokoje o powierzchni : 16m2, 11m2, 9m2 i 8m2. Kuchnia 7m2 wyposażona w meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł72 m² 3 319,50 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-5 o pow. 72,3m2. Znajduje się na 9 piętrze we wieżowcu. Składa się z 4 pokoi: 25/13/9/6m2, kuchni 7m2, łazienki 3m2, wc 1m2 oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

354 593 zł58 m² 6 100 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta z rynku pierwotnego. Kupujący zwolniony z prowizji oraz z podatku pcc. Mieszkanie dostępne w programie MDM Jasne, ustawne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,86 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

382 884 zł48 m² 8 006,78 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne osiedle powstające w sąsiedztwie parków na warszawskiej Woli. Doskonała komunikacja z centrum miasta, a także bogata infrastruktura w pobliżu inwestycji sprawia, że to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

694 000 zł68 m² 10 205,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Stary żoliborz - dwustronne, widne mieszkanie 68m2 z przepięknym widokiem na Aleję Wojska Polskiego i Plac Inwalidów. Blisko stacja metra plac wilsona, przystanki tramwajowe, autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

599 848 zł78 m² 7 730 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Idealne miejsce dla osób, które ceniąc walory miejskiego życia , a chciałyby jednocześnie pozostać z dala od jego zgiełku.~~Inwestycja posiada 5 kondygnacji w której znajduje się 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Śmiałego

Poznań,wielkopolskie

285 000 zł49 m² 5 816,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Układ niezależny, idealna lokalizacja 2 min od pestki, idealne pod inwestycje. Duży balkon. Polecam do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie na 5 piętrze, w bardzo dobrej lokalizacji, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Częstochowa

Częstochowa,śląskie

80 000 zł25 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne mieszkanie M-2 o pow. 25 mkw na drugim pietrze w kamienicy. Składa się z pokoju, kuchni, łazienki. Nad pokojem i kuchnią zrobiono antresolę. W pokoju na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij