dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

780 000 zł99 m² 7 878,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska Tel. Mieszkanie o powierzchni 98,8 m2. na III piętrze w IV-piętrowej budynku, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Środa Śląska

Środa Śląska,dolnośląskie

69 000 zł61 m² 1 131,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe po częściowym remoncie kilka kilometrów od Środy Śląskiej. Pokoje: 16, 15,5 i 10 m2. Kuchnia 10,88 m2. Wymienione instalacje c.o. Nowa łazienka. Piec dwufunkcyjny na paliwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

187 000 zł42 m² 4 430,23 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ładne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, w pełni rozkładowe. Lokal znajduje się na 12 piętrze ocieplonego budynku z lat 70tych, z okien i balkonu rozpościera się przepiękny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

617 852 zł94 m² 6 574,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Brzozowy Zakątek to nowa oferta 124 przestronnych, w większości kilkupokojowych mieszkań powstających w sąsiedztwie rezerwatu przyrody Skarpa Ursynowska. Osiedle powstaje w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

225 000 zł98 m² 2 284,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne M4 w kamienicy Śródmieście! Numer oferty w biurze: ms-697 Do sprzedania częściowo-przechodnie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 98,5 m2 usytuowane na II piętrze w III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł60 m² 1 916,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra lokalizacja, 1 piętro, biały kamień Na sprzedaż przestronne mieszkanie w dobrej lokalizacji Białego Kamienia. Dwa ustawne pokoje, kuchnia, łazienka z wc i przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

450 000 zł55 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładnie wykończone mieszkanie w Miasteczku Wilanów, gotowe do zamieszkania, jasne i przestronne. Duże okna oraz obszerny balkon (ok 7m2). Salon + aneks kuchenny 27m2, sypialnia ok 15.5 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

378 004 zł49 m² 7 726,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycję wyróżniają unikalny styl i koncepcja architektoniczna. Położona w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy (wilanów).~~Nowoczesny kompleks willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagłoby

Łódź,łódzkie

249 000 zł52 m² 4 760,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Bardzo ładne mieszkanie w bloku na I piętrze; - 2 pokoje z dodatkową wnęką (możliwość wygospodarowania miejsca na kącik biurowy lub telewizyjny) - ładny 4 metrowy balkon po remoncie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Czeladź

Czeladź,śląskie

115 000 zł58 m² 1 982,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Czeladzi - 35 lecia. Powierzchnia 58m2 Parter w niskim bloku. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, widnej kuchni, łazienki, osobnego wc oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

54 000 zł34 m² 1 594,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

| b.N.WILLA. Do sprzedania przytulna kawalerka w Śródmieściu. Lokal składa się z pokoju, kuchni, przedpokoju i łazienki razem z wc. Do mieszkania przynależy także drugi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Brzeg

Brzeg,opolskie

360 000 zł130 m² 2 769,23 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Do sprzedania komfortowe mieszkanie dwupoziomowe w Brzegu (woj. Opolskie), z balkonem i garażem. Poziom pierwszy (79 m2): salon z wyjściem na balkon, zamknięta kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czerniaków

Warszawa,mazowieckie

394 379 zł48 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja na Dolnym Mokotowie to kameralny 2 piętrowy budynek z 51 mieszkaniami-dwupokojowe o metrażu ok. 38 i 40 m2, mieszkania 3-pokojowe w metrażach zaczynających się od 47 do 72.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dąbrowskiej

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł122 m² 7 350,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Piękne, przestronne i widne mieszkanie na Bielanach! W czteropiętrowym budynku na drugim piętrze. Lokal znajduje się w bloku na ulicy Marii Dąbrowskiej. Własnościowe, zakupione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

100 000 zł51 m² 1 960,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! atrakcyjna lokalizacja! Mieszkanie rozkładowe, składające się trzech pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc i przedpokoju, o łącznej powierzchni użytkowej 51 m2. Kuchnia została otwarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

943 550 zł105 m² 8 998,19 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowoczesny, unikalny kompleks mieszkaniowy, stworzony dla osób ceniących indywidualizm, poszukujących niestandardowych wnętrz, w których główną rolę gra przestrzeń. Inwestycja jest pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Plac Grunwaldzki

Wrocław,dolnośląskie

210 000 zł28 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Wrocław - Śródmieście, okolica ul. M. Reja / ul. Nowowiejskiej. Na sprzedaż kawalerka o pow. ok 28 m2 w bloku z 2000r. piętro II / III p. (niski blok z parterem z poziomu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

178 000 zł37 m² 4 788,81 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne 2-pokojowe W nowym bloku na osiedlu dominopark Na sprzedaż oferujemy bardzo atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie mieszczące się na parterze niskiego bloku na osiedlu Dominopark. Na metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

169 000 zł54 m² 3 129,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe na sprzedaż! Na sprzedaż mieszkanie w czteropiętrowym budynku na trzecim piętrze. Na 54 m2 znajduje się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

299 000 zł65 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam do sprzedaży ustawne, jasne mieszkanie w układzie południe-zachód. Pokoje: 18, 13 i 11 m2, z mniejszego pokoju wyjście na loggie. Kuchnia: jasna, 9 m2, flizy i terakota;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłosia

Warszawa,mazowieckie

504 750 zł67 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa, malownicza lokalizacja, rozłożyste kasztany, kameralność, to tylko niektóre z zalet tego ustronnego osiedla położonego w willowej części Włoch. Wybudowane na terenach dawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orzepowicka

Rybnik,śląskie

145 000 zł56 m² 2 589,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie M-4, 3 oddzielne pokoje + kuchnia, łazienka w kafelkach, nowe drzwi w całym mieszkaniu, nowe panele na podłogach, odmalowane. Duży balkon na południową stronę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

206 000 zł44 m² 4 705,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

170 000 zł155 m² 1 096,77 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Posiadamy w ofercie sprzedaży mieszkanie w kamienicy na 3 piętrze. Całkowita powierzchnia 155m2. Obecnie w tej przestrzeni funkcjonują 2 odrębne mieszkania o pow. 90m2 i 65m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Maczka

Wrocław,dolnośląskie

444 000 zł82 m² 5 408,04 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 4-pokojowe na 2 piętrze nowego budynku u zbiegu Ołtaszyna, partynic i Wysokiej. Piękne osiedle z zagospodarowanym otoczeniem, uliczkami wewnętrznymi, garażami podziemnymi ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sławin

Lublin,lubelskie

276 265 zł50 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w dwóch blokach tworzących kameralne osiedle w dzielnicy Sławin. Każde mieszkanie posiada balkon, taras lub prywatny ogródek. Pod budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rybnicka

Katowice,śląskie

234 000 zł59 m² 3 966,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy niezależne pokoje, oddzielna, widna kuchnia, łazienka i wc na 5-piętrze w odnowionym ocieplonym bloku w pobliżu Urzędu Marszałkowskiego, komendy Policji i Sądu Okręgowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ŚWIERCZEWSKIEGO

Lubin,dolnośląskie

159 000 zł46 m² 3 456,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w Lubinie na oś. Świerczewskiego o pow. użytkowej 46m 2 na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Standard wykończenia: osobna, widna kuchnia - kuchnia częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł66 m² 6 803,03 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania ciche,słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2 na Bemowie. Położone na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1994r.,2 windy. Położone w okolicy domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

226 000 zł34 m² 6 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - niski budynek / super lokalizacja Lokal o powierzchni 34m2położony na drugim piętrze w budynku 4 piętrowym. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mokotów, mieszkanie 38m2, dwa pokoje, okolice, łazienek, agrykoli. Znakomita lokalizacja w centrum miasta, komunikacja we wszystkich kierunkach. Spacerkiem 10 min do Łazienek. Trzecie piętro budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawady

Warszawa,mazowieckie

417 220 zł57 m² 7 287,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Wilanowie, na obszarze Zawady.~~Lokalizacja~- Zaledwie 12 km od centrum Warszawy ~- Położenie przy prestiżowym Placu Miejskim~-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

201 500 zł40 m² 5 003,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

182 530 zł35 m² 5 200,28 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Mieszkania W mdm!~~nasza inwestycja to oferta dla Klientów przywiązujących wagę do wygód miejskiego życia a jednocześnie ceniących spokój i bliskość natury. Osiedle zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

271 350 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przyjaźni

Wrocław,dolnośląskie

290 862 zł51 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oraz podatku pcc! zapytaj również O inne mieszkania W tej inwestycji Do sprzedania słoneczne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem o powierzchni 51,48 mkw. na wrocławskich Krzykach - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Lębork,pomorskie

271 320 zł71 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowoczesne apartamenty z balkonem, natomiast na górnej kondygnacji luksusowe penthausy z tarasami widokowymi (do których.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Erazma z Zakroczymia

Warszawa,mazowieckie

335 000 zł50 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Przestronne mieszkanie do sprzedaży o pow.50m2 położone na warszawskiej Białołęce.Mieszkanie usytuowane na piątym pietrze w bloku z 1992r.W skład mieszkanie wchodzi-18-to metrowy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

565 000 zł57 m² 9 912,28 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Trzypokojowe mieszkanie o pow. 57 m2 usytuowane na wysokim parterze. Budynek z cegły w otoczeniu zieleni. Mieszkanie ciche, nowe okna, rolety antywlamaniowe, wymienione wszystkie instalacje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł44 m² 10 681,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowy apartament (43m2) z dużym tarasem (28m2) na Mokotowie! Lokal składa się z: -salonu z aneksem kuchennym -21m2 - sypialni - 12m2 - przedpokoju 5,5m2 - łazienki - 5,5m2 Na wyposażeniu kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krzycka

Wrocław,dolnośląskie

460 000 zł70 m² 6 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż nowoczesne, słoneczne mieszkanie położone w dzielnicy Krzyki, okolice ul. Krzyckiej. Piękne, trzypokojowe, mieszkanie o powierzchni 70 m2, zlokalizowane przy Parku Południowym.