dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 167 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 167 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

531 300 zł38 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1913

Wykorzystując architekturę historycznych dzielnic Warszawy, stworzono unikalną i wyjątkowo estetyczną inwestycję - odrestaurowaną kamienicę. Do dzisiaj doskonale zachowały się w niej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

207 230 zł39 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

- stan deweloperski. Inwestycja "nowe Tysiąclecie" położona jest w znakomitej lokalizacji - pomiędzy ulicą Chorzowską, a Drogową Trasą Średnicową, w przepięknej scenerii parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohdanowicza

Warszawa,mazowieckie

761 578 zł108 m² 7 049,04 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Budynek 11-kondygnacyjny o ciekawej architekturze, która łączy w sobie funkcjonalność i nowoczesność. W budynku znajduje się 68 apartamentów o metrażach od 45 do 138 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

220 000 zł35 m² 6 314,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Kawalerka pow. 34,84m2 w ok. Pl. Legionów Mieszkanie składa się z: 1 dużego pokoju (ok 20m2) oddzielnej kuchni z oknem łazienki przedpokoju

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 493 000 zł137 m² 10 897,80 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1890

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

344 330 zł49 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja znajduje się w sercu Grochowa, z dogodnym dojazdem do ul.Grochowskiej i ul.Ostrobramskiej. ~~osiedle jest idealnie połączone z kluczowymi dzielnicami miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

259 000 zł76 m² 3 385,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowie Górniczej - Centrum - przy ul. Dabrowskiego. Powierzchnia mieszkania to 76,5 m2. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, osobnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Grobla III

Gdańsk,pomorskie

285 000 zł24 m² 11 875 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Rezerwacja. Oferujemy do sprzedaży piękną kawalerkę z aneksem kuchennym po kapitalnym remoncie, o powierzchni 25m2., w ścisłym centrum Gdańskiej Starówki. Od momentu remontu nie była.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Morcinka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

320 000 zł72 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowie Górniczej w dzielnicy Gołonóg przy ulicy Gustawa Morcinka. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni połączonej z salonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sierpc

Sierpc,mazowieckie

230 000 zł60 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o wysokim standardzie. Składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoszewicza

Warszawa,mazowieckie

669 500 zł80 m² 8 418,21 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 79,53 m2 w Śródmieściu. Lokal znajduje się na V piętrze w kamienicy z 1936 roku. Mieszkanie ciche, okna wychodzą na dziedziniec. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hipoteczna

Łódź,łódzkie

142 000 zł45 m² 3 155,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mamy rozkładowe M-3 położone na parterze. Mieszkanie jest środkowe o powierzchnii 45 m2.W pokojach ściany są malowane i tapety. Kuchnia w starszej glazurze i terakocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

152 000 zł51 m² 2 980,39 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie w Dąbrowie Górniczej - Gołonóg, al. Tysiąclecia. Mieszkanie o układzie niezależnym składa się z: dwóch pokoi, dużej, widnej, oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karmelicka

Kraków,małopolskie

740 000 zł84 m² 8 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjny dwupokojowy apartament w centrum Krakowa, na ulicy Karmelickiej. Okna z dwóch pokoi na ulicę Karmelicką, kuchnia z balkonem na stronę ogródka. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sławin

Lublin,lubelskie

247 146 zł48 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w dwóch blokach tworzących kameralne osiedle w dzielnicy Sławin. Każde mieszkanie posiada balkon, taras lub prywatny ogródek. Pod budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grodzisk

Warszawa,mazowieckie

351 570 zł70 m² 5 046,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

To wymarzone miejsce zamieszkania dla osób spędzających aktywnie wolny czas, doceniających zarówno bliskość usług, jak i zalety samego osiedla - niską zabudowę, estetykę wykonania zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Jana Pawła II

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł86 m² 11 574,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Ładnie wykończone mieszkanie w Babka Tower, od ul. Dzikiej. Składa się z hallu z garderobą, salonu 26,3 m2, z dużym tarasem 30 m2, sypialni 14,8 m2, łazienki 6,7 m2, osobnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowoczesna

Warszawa,mazowieckie

336 724 zł38 m² 8 900,98 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Demokratów

Janowice Wielkie,dolnośląskie

95 000 zł62 m² 1 520 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania - mieszkanie w Janowicach Wielkich przy ulicy Demokratów. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,5 metra, z dużym balonem. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Warszawa,mazowieckie

519 000 zł52 m² 9 917,83 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Dwupokojowe, ciche mieszkanie z potencjałem w zadbanej kamienicy. Ok. 54 m2, wg. KW 52,33 m2, z przedwojennym układem wnętrz, wysokie - 3,2 m, stiuki na suficie, wyciąg kominkowy, dębowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Lublin,lubelskie

166 914 zł34 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo, osiedle botanik! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł36 m² 8 963,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Centrum, mieszkanie 36m2, powiśle, okolice ulic górnośląska, kożmińska. Doskonała lokalizacja w samym centrum miasta, świetna komunikacja, blisko Wisłostrada i Trasa Łazienkowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Byczyńska

Wrocław,dolnośląskie

209 612 zł41 m² 5 124,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

AK 95 osiedle "na ustroniu" - swojczyce - ul. Byczyńska 2 pokoje w cenie 209 612zł (5 125zł/m2) mieszkanie B2 3/1/3/2a opis inwestycji: kameralna inwestycja w spokojnej okolicy pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stabłowicka

Wrocław,dolnośląskie

271 690 zł54 m² 5 050 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Oraz pcc! Mieszkania dostępne w programie MDM! Do sprzedania przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,8 m2 z balkonem 4,5 m2 na wrocławskich Stabłowicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Dąbrowa Górnicza,śląskie

169 000 zł64 m² 2 640,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie w Dąbrowie Górniczej na ul. Legionów Polskich. Powierzchnia mieszkania to 64 m2. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Rybnik,śląskie

155 000 zł48 m² 3 202,48 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M4 Rybnik Centrum Przedmiotem oferty sprzedaży jest mieszkanie typu M4 o powierzchni 48 m 2 , które składa się z 3 pokoi w tym salon z balkonem, kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

230 000 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowe budownictwo! inwestycja zakończona! czuby os. Górki! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! inwestycja zakończona! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1 i 2 pokojowe w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Fiołkowa

Kraków,małopolskie

289 000 zł55 m² 5 254,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Oferujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane na wysokim parterze w budynku czteropiętrowym na osiedlu Ugorek. Nieruchomość składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młyńska

Kraków,małopolskie

247 000 zł44 m² 5 613,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Proponujemy Państwu mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 43,7 m2 zlokalizowane przy ulicy Młyńskiej. Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pokoi (16,1m2 i 9,2m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

259 000 zł60 m² 4 316,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Os. Sady, niski nowy blok Z 2010r. 4ry pokoje! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na jednym z najlepszych Gorzowskich osiedli na osiedlu Sady w ok. ul.Paderewskiego Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ślaskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

155 000 zł37 m² 4 234,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie składające się z - - jednego, bardzo dużego (prawie kwadrat) pokoju, - przedpokoju, - łazienki z wc - kuchni. Do mieszkania przynależy piwnica oraz duża loggia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Chorzów,śląskie

95 000 zł34 m² 2 794,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Przedmiotem oferty jest sprzedaż lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Armii Krajowej w Chorzowie. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 34 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Dąbrowa Górnicza,śląskie

193 000 zł88 m² 2 193,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Duże funkcjonalne M-5 Oferujemy do sprzedanie mieszkanie w Dąbrowie Górniczej - Ząbkowice, ul. Armii Krajowej. Mieszkanie o układzie niezależnym składa się z: przestronnego salonu, trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Białystok,podlaskie

269 000 zł62 m² 4 328,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania 3-pokojowego z lokalizacją na osiedlu Nowe Miasto w bloku z nowszej cegły (1998r.). Mieszkanie usytuowane jest na parterze 3-piętrowego bloku. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

235 000 zł40 m² 5 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w niskim bloku z lat 60-tych XX wieku. Pokoje niezależne o powierzchni ok 18 i 10 m2, większy z loggią. Kuchnia jasna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

385 201 zł47 m² 8 207,99 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowoczesne apartamenty w samym sercu zielonego Mokotowa!~ ~

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sławin

Lublin,lubelskie

256 173 zł50 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Karolew

Łódź,łódzkie

158 000 zł37 m² 4 257,61 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

M3 37.1m2 Karolew po remoncie BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO! Na sprzedaż urządzone, wyremontowane mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na trzecim piętrze wieżowca nieopodal dworca Kaliskiego, Atlas Areny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. al. Wyzwolenia

Szczecin,zachodniopomorskie

269 000 zł64 m² 4 187,42 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie zlokalizowane w budynku przy Rondzie Gedroycia. Galeriowiec z początku lat `90, 2 nowe windy. Pokoje rozkładowe o powierzchni 23/11/11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

318 304 zł65 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana - mieszkania gotowe - promocja! promocja - agd W cenie mieszkania (bon 2 500 zł) tylko do 30.06! PROMOCJA CENOWA: 318 304 zł! OPIS MIESZKANIA: Polecamy piękne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

235 620 zł46 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja zrealizowana - mieszkanie gotowe do przeniesienia własności! Polecamy piękne mieszkanie 2-pokojowe o metrażu 46,30 m2. W skład pomieszczeń wchodzą duży przedpokój - 5,21 m2 ,.