dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wejherowska

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł54 m² 5 157,12 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecam do sprzedania w pełni rozkładowe mieszkanie trzypokojowe usytuowane na X piętrze w XI piętrowym bloku z lat 80-tych. Mieszkanie dwustronne z wystawą okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walki Młodych

Będzin,śląskie

89 500 zł38 m² 2 355,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Będzin, syberka mieszkanie dwupokojowe do własnej aranżacji w niskim bloku - Do zamieszkania od zaraz! Do sprzedaży polecamy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2 , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w centrum Dąbrowy! numer w biurze: sm1623 Rozkład: mieszkanie składa się z dwóch pokoi, widnej dużej kuchni, łazienki razem z toaletą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Swarzędz

Swarzędz,wielkopolskie

309 000 zł71 m² 4 352,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Polecam na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie (pierwotnie 4 pokoje), położone na I piętrze w niskim bloku na os. Dąbrowszczaków w Swarzędzu. Mieszkanie po kompleksowym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

273 156 zł53 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 1, 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchni od 28 do 84 mkw dostępne na wszystkich kondygnacjach czteropiętrowego budynku. Wyróżnia się on nowoczesną architekturą, jasną elewacją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Augustynika

Dąbrowa Górnicza,śląskie

269 000 zł76 m² 3 539,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Nowoczesne wnętrza po kapitalnym remoncie, super lokalizacja, zaciszne miejsce, niedaleko do centrum, meble kuchenne wraz ze sprzętem w cenie! nr oferty w biurze sm1520. Mieszkanie czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reden

Dąbrowa Górnicza,śląskie

149 000 zł48 m² 3 104,17 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej, przy ul. Królowej Jadwigi - blok w środku osiedla z dala od gwaru głównych ulic. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

220 000 zł62 m² 3 548,39 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje sosnowiec - zagórze pełne wyposażenie Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Sosnowcu - Radomska Powierzchnia 62m 2 Piętro 3 w wysokim 10 piętrowym bloku. Mieszkanie po remoncie. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wielka Skotnica

Mysłowice,śląskie

145 000 zł44 m² 3 295,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~w naszej ofercie do sprzedaży 2- pokojowe mieszkanie, znajdujące się w Mysłowicach Centrum ok. Wyspiańskiego~mieszkanie usytuowane na 2 gim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 50 m2 na warszawskim Grochowie. Mieszkanie rozkładowe, składające się z dwóch niezależnych pokoi o powierzchni 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

614 304 zł142 m² 4 326,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Oraz podatku pcc! zapytaj również O inne mieszkania W tej inwestycji! Piękne pięciopokojowe mieszkanie w inwestycji oddanej w 2009r., położonej w

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

663 517 zł86 m² 7 726,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycję wyróżniają unikalny styl i koncepcja architektoniczna. Położona w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy (wilanów).~~Nowoczesny kompleks willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Tysiąclecia

Kraków,małopolskie

285 000 zł56 m² 5 089,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56m2, osiedle Tysiąclecia. Usytuowane na parterze w czteropiętrowym bloku z lat 70 tych. Trzy niezależne pokoje, jasna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

367 805 zł48 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Gotowa inwestycja położona w sercu Miasteczka Wilanów.~~Budynki mają 4 piętra, mieszkania na parterach posiadają przynależne ogródki z tarasami, na wyższych piętrach w mieszkaniach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

369 914 zł36 m² 10 379,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Grzybowska 85 to inwestycja apartamentowa idealnie łącząca wielkomiejski styl i kameralność. Lokalizacja w centrum Warszawy, w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czechów

Lublin,lubelskie

348 000 zł88 m² 3 954,55 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

N o W A C E N A ! kupujący 0% prowizji. Do sprzedania II-poziomowe mieszkanie o pow. 88m2. położone na osiedlu Czechów - Północny. Budynek świetnie zlokalizowany, zadbany, po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pomorzany

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł38 m² 4 973,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne 2 pokojowe mieszkanie, po remoncie, na 4 piętrze, w niskim budynku, na Pomorzanach. Pokoje rozkładowe, na podłodze panele, ściany wygładzone,pomalowane. Kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ligi Polskiej

Toruń,kujawsko-pomorskie

159 000 zł36 m² 4 416,67 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu interesujące mieszkanie składające się z 2 rozkładowych pokoi (15m/8m), oddzielnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz balkonu. Mieszkanie jest w dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przybylskiego

Warszawa,mazowieckie

418 000 zł58 m² 7 206,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Ciche mieszkanie 3 pokojowe (przybylskiego ), 1000 m od metra Imielin bez księgi wieczystej. 3 pokoje oddzielne 18/11/8 m2 z parkietem dębowym. W sąsiedztwie sggw co pozwala na wykorzystanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum Północ

Zabrze,śląskie

175 000 zł63 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie W świetnej lokalizacji! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 63 m2 mieszczące się na trzecim piętrze w dziesięciopiętrowym bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kąty Wrocławskie

Kąty Wrocławskie,dolnośląskie

90 000 zł32 m² 2 812,50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka w gminie Kąty Wrocławskie. Mieści się w wyremontowanym, starym budynku z XIX w., w którym wymieniono instalacje elektryczne i wodne, wstawiono nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

120 000 zł48 m² 2 474,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na osiedlu Lotnisko. - rozkładowe - powierzchnia 48,5 m 2 - parter - dwa pokoje, na podłogach parkiet , na ścianach gładzie - Kuchnia - łazienka z wanną i umywalką, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

143 000 zł63 m² 2 269,84 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie w średnim stanie zlokalizowane w okolicy ulic Dąbrowskiego, chopina, sienkiewicza, w bezpośrednim sąsiedztwie centrum Dąbrowy Górniczej. Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grzybowska

Warszawa,mazowieckie

422 714 zł46 m² 9 112,18 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Będzin

Będzin,śląskie

115 000 zł95 m² 1 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie O powierzchni 96m2 zlokalizowane W będzinie - centrum numer oferty :sma613 rozkład Dwa niezależne pokoje z salonu wyjście na balkon , duża widna kuchnia , łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Pogoń

Sosnowiec,śląskie

144 000 zł47 m² 3 063,83 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dostępna tylko W naszym biurze! do sprzedania oferujemy dwupokojowe mieszkanie W dobrym stanie zlokalizowane W sosnowcu - dzielnica pogoń. Rozkład dwa słoneczne niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

85 000 zł54 m² 1 574,07 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie do remontu w oficynie na Bocianowie. Powierzchnia 54m2. Do mieszkania doprowadzona jest instalacja gazowa, można zainstalować piec dwufunkcyjny. Mieszkania składa się z dwóch dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Grochów

Warszawa,mazowieckie

242 048 zł38 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkania W centrum grochowa W przedsprzedaży po promocyjnych cenach!~~czas oferty ograniczony!~~nasza inwestycja znajduje się w centrum Grochowa blisko głównych arterii komunikacyjnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

465 000 zł112 m² 4 151,79 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż duże 4-pokojowe mieszkanie z 2 balkonami położone w rejonie Parku Tołpy Mieszkanie o powierzchni 112 m2 położone na 1 piętrze 5- piętrowej kamienicy. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

282 000 zł24 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Rezerwacja do 06 lipca! Oferujemy kawalerkę w kamienicy w centrum Warszawy, na ulicy Wilczej. Mieszkanie znajduje się na parterze, o pow. 24 mkw i składa się z 1 pokoju, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sulkiewicza

Warszawa,mazowieckie

870 000 zł56 m² 15 535,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, z widokiem na Park Łazienkowski. Kamienica z lat 50- tych, prawdziwa cegła. Lokal znajduje się na drugim z trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł65 m² 6 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika Zakrzewska tel: mieszkanie o powierzchni 64,7 m kw. na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Rybnik,śląskie

119 000 zł38 m² 3 131,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne mieszkanie z loggią, usytuowane na I piętrze w niskim bloku. Na podłogach w pokojach położono panele, natomiast w kuchni i łazience płytki. Okna wszystkie wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rondo Wiatraczna

Warszawa,mazowieckie

386 000 zł44 m² 8 772,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie znajdujące się w kamienicy z 1930 roku na Pradze Południe przy rondzie Wiatraczna. Bardzo dobry punkt lokalizacyjny. Mieszkanie z klimatem w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Tysiąclecia

Katowice,śląskie

261 131 zł49 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

- stan deweloperski. Inwestycja "nowe Tysiąclecie" położona jest w znakomitej lokalizacji - pomiędzy ulicą Chorzowską, a Drogową Trasą Średnicową, w przepięknej scenerii parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Będzin

Będzin,śląskie

154 000 zł57 m² 2 701,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja - niska zabudowa Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe/ czteropokojowe w Będzinie o powierzchni 57 m2, usytuowane na drugim piętrze w bloku o niskiej zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

155 000 zł59 m² 2 627,12 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

***świetna lokalizacja*** ***duże przestronne mieszkanie*** ***niski czynsz*** Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Dąbrowie Górniczej - Gołonóg. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krakowska

Poznań,wielkopolskie

845 000 zł100 m² 8 450 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż 4 pokojowe /100m2/ mieszkanie w plombie na Starym Mieście przy ul.Krakowskiej. Nieruchomość składająca się z; obszernego salonu 3 sypialnie jasna kuchnia łazienka z wanna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rakowiecka

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł75 m² 11 333,30 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w apartamentowcu w sąsiedztwie Pól Mokotowskich. Budynek z recepcją, reprezentacyjnym hallem, stałą ochroną. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Mazowiecka

Kraków,małopolskie

178 880 zł22 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie Z balkonem o powierzchni ok. 22,36m2 na pierwszym piętrze w remontowanej kamienicy w Krakowie w Starej Krowodrzy w okolicy ul. Kazimierza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

290 292 zł43 m² 6 819,17 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Nowoczesna inwestycja inspirowana muzycznym klimatem. Wkomponowana w zielone tereny Targówka mieszkaniowego, jest doskonale połączona zarówno z centrum Warszawy, jak też z drogą.