dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 187 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 187 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grodziec

Będzin,śląskie

92 500 zł37 m² 2 489,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania mieszkanie, 2 pokoje niezależne, kuchnia, łazienka z wc. Mieszkanie do remontu/odświeżenia. Okna pcv. Instalacje nie wymienione. Czynsz 250zł zaliczkami na wodę i c.o.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

245 000 zł56 m² 4 414,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Komfortowe mieszkanie 55,5m z miejscem parkingowym Polkowice Dolne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wawer

Warszawa,mazowieckie

510 000 zł65 m² 7 846,15 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super mieszkanie W aninie - 3 pokoje 65 m kw z ogródkiem .Cisza spokój wokół las, a bardzo dobra komunikacja do centrum Warszawy liczne autobusy oraz SKS .Czynsz 650 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Główna

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł51 m² 5 470,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe mieszkanie na nowym osiedlu przy ul. Głównej na Stabłowicach. Windy. Dwa pokoje, duży pokój dzienny z częścią kuchenną z osobnym oknem, razem 31 mkw. Z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

108 000 zł35 m² 3 085,71 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana Do sprzedania atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,5m2, położone w dzielnicy Podzamcze. Lokal składa się z 2 pokoi, aneksu kuchennego, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piękna

Warszawa,mazowieckie

1 019 975 zł122 m² 8 374,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Nowoczesny, unikalny kompleks mieszkaniowy, stworzony dla osób ceniących indywidualizm, poszukujących niestandardowych wnętrz.~~INWESTYCJA ZREALIZOWANA!~~Lokalizacja~- zaledwie 7 km od centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Gliwice,śląskie

237 000 zł81 m² 2 925,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie trzypokojowe, na wysokim parterze w Centrum,w okolicy Politechniki. Stan mieszkania do odświeżenia.Drzwi wejściowe antywłamaniowe. W cenie pozostaje zabudowa kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Madalińskiego

Warszawa,mazowieckie

625 000 zł60 m² 10 416,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Zapraszam do prezentacji funkcjonalnego 3 pokojowego mieszkania na ul. Madalińskiego. Mieszkanie rozkładowe składa się z 2 sypialni, kuchni i salonu oraz łazienki z wc. Z sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poranna

Wrocław,dolnośląskie

341 000 zł80 m² 4 262,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Wyjątkowa oferta! Do sprzedaży w mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 79,5 m2 w okolicy ul. Wietrznej. Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klonowa

Zabrze,śląskie

95 000 zł37 m² 2 567,57 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| cena ofertowa do negocjacji! Oferta szczególnie polecana dla niewielkich gospodarstw domowych i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie w centrum Zabrza (okolice ul. Klonowej) o pow. 37,00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieczorka

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

79 000 zł38 m² 2 078,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu m-2 słoneczne, znajduje się na 3 pietrze i składa się z 1 pokoju z balkonem. Kuchnia duża w której zmieści się stół z krzesłami. Pokój można podzielić na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Oława

Oława,dolnośląskie

120 000 zł36 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Urocze mieszkanie w Oławie ul. 1 maja , zgrabne niewielkie mieszkanko o powierzchni 36 m 2. Dwa schludne pokoje, których okna wychodzą na jedną stronę bloku. Na przeciwko zabytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

811 094 zł84 m² 9 646,69 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Cisza blisko centrum~~inwestycja na Dolnym Mokotowie z nowoczesną architekturą i o wysokim standardzie wykończenia. Duży dziedziniec, spokojna okolica i obfitość zieleni sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

38 000 zł23 m² 1 652,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

DO sprzedania oferujemy państwu ,kawalerkę O powierzchni 23m2 zlokalizowaną W sosnowcu - pogoń w sąsiedztwie ulic Żeromskiego , Orla ,zakątek , 3 Maja Mieszkanie spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Stegna

Stegna,pomorskie

179 000 zł24 m² 7 427,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży apartamentu W stegnie Oferta sprzedaży przytulnego apartamentu o pow. całkowitej 24.10 m2 w nadmorskiej miejscowości Stegna w budynku przy ul. Powstańców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, al. Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

435 000 zł37 m² 11 756,80 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie jest z 2003 roku, niedawno po generalnym remoncie (nowe panele, odmalowane). Na wyposażeniu jest lodówka, kuchenka: płyta + piekarnik (elektryczne), pralka, duża szafa wnękowa, regał,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

299 000 zł37 m² 7 981,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej ok. 37,46 m2, zlokalizowanego w okolicy ul. Pilotów, kraków - Śródmieście. Opis mieszkania:. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

414 532 zł50 m² 8 233 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w dzielnicy Warszawy - Mokotów, doskonale skomunikowany ze wszystkimi dzielnicami miasta. Bliskość licznych biur sprawia, że inwestycja doskonale nadaje się pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Śródmieście

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

125 000 zł49 m² 2 566,74 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie (może być z garażem) o powierzchni 48,70m 2 w bloku usytuowane na IV piętrze w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

324 000 zł45 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Odbiór-wrzesień'16/wys290cm/taras/garaż/ogród50m Zdjęcia w trakcie prac budowlanych m.in. przed otynkowaniem. DO sprzedaży: mieszkanie jest usytuowane na parterze w 3 kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

1 240 637 zł102 m² 12 150 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentowana inwestycja to najnowszy etap kompleksu apartamentowego eko-park, składającego się z 12 zespołów rezydencji mieszkaniowych o unikalnej architekturze. Autorem projektu jest czołowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowieńska

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł69 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Bardzo ładne mieszkanie - wys. standard na Pradze Płn / ul.Kowieńska - bardzo dobra lokalizacja i komunikacja (wkrótce metro). Mieszkanie - 3 pokoje : 26 m2; 14 m2; 12 m2, - na podłodze panele );.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciszewskiego

Warszawa,mazowieckie

449 000 zł63 m² 7 126,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania ustawne mieszkanie trzypokojowe o pow. ok. 63 m2. Mieszkanie dwustronne o ekspozycji wschód zachód. Salon połączony z jadalnią tworzy dużą przestrzeń dzienną. Obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

447 000 zł66 m² 6 772,73 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania ciche,słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2 na Bemowie. Położone na 5 piętrze w 7 piętrowym budynku z 1994r.,2 windy. Położone w okolicy domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

409 000 zł51 m² 8 019,61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania nowe,nowocześnie urządzone dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 na Woli. Położone na 6 piętrze w 7 piętrowym budynku na strzeżonym osiedlu z 2009 roku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polskich Marynarzy

Szczecin,zachodniopomorskie

349 000 zł68 m² 5 100,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3 pok. w nowym budynku z cegły na Gumieńcach, pow. 68,43 mkw. Lokal składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym o powierzchni 35 m2, sypialni o pow. 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

196 606 zł39 m² 4 990 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie o pow. 39,40m2 na II piętrze nowoczesnego budynku na Czubach. Zestawienie powierzchni: - pokój dzienny z aneksem kuchennym o pow. 20,40m2, od strony zachodniej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Tychy,śląskie

244 000 zł62 m² 3 967,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszanie 3 pokoje z balonem 61,5 m2 ul Reymonta. Mieszkanie jest po remoncie, wymienione instalacja wodna i elektryczna. Na podłogach kafle, w pokojach panele. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł80 m² 8 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Jeżeli pracujesz w tzw. "Mordorze na Domaniewskiej", i cenisz sobie wygodę to to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie. Mieszkanie w budynku 7 piętrowym, stan b. dobry, wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Warszawa,mazowieckie

872 288 zł111 m² 7 863,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Inwestycja realizowana w Miasteczku Wilanów.Powstanie 277 mieszkań 1,2,3,4 pokojowych. Jedną z zalet mieszkań są wysokie okna zapewniające odpowiednie doświetlenie. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bema

Szczecin,zachodniopomorskie

130 000 zł37 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka o powierzchni 37m2 na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły z 1940r w okolicach Turzyna przy bocznej ulicy. Mieszkanie jest w części frontowej ale z oknami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akademijna

Jabłonna,mazowieckie

369 000 zł63 m² 5 857,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Oferujemy do sprzedaży trzypokojowe mieszkanie w Jabłonnej w nowym budownictwie o pow. 65m2. Mieszkanie wykończone, umeblowane i wyposażone, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

624 004 zł55 m² 11 259,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesna 4 -piętrowa inwestycja realizowana w Miasteczku Wilanów składająca się z 277 mieszkań ? w większości 3 i 4-pokojowych (o dużych metrażach ? ok. 80 m2), ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dolny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

438 600 zł49 m² 9 011,71 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Mokotowie.~~Lokalizacja~- Zaledwie 5 km od centrum Warszawy~- urokliwa okolica pełna zieleni zapewniająca spokój i relaks~-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopińska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł69 m² 7 956,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie na pierwszym piętrze przedwojennej kamienicy (z 1936 r.), wysokie na 290 cm i rozkładowe: salon (ok. 21m2), gabinet/sypialnia dziecięca (ok. 7,5m2) oraz kuchnia (ok. 11,5m2) wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 467 720 zł109 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartamentowiec w sercu Starego Mokotowa z 20 mieszkaniami o powierzchni od 87m2 do 120 m2 z przestronnymi loggiami. Budynek z recepcją, garażem podziemnym, całodobowa ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

249 000 zł69 m² 3 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-zapraszam na bezpłatną prezentację - - magda janik tel. Polecam urocze i przytulne mieszkanie o powierzchni 68,50 m2. Dwustronne, usytuowane na trzecim pietrze w centrum Oleśnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sztormowa

Warszawa,mazowieckie

4 200 000 zł204 m² 20 588,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Penthouse z basenem. Luksusowy dwupoziomowy apartament znajdujący się na osiedlu Marina Mokotów. Ostatnie piętro zostało nadbudowane we własnym zakresie przez inwestora w formie ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radockiego

Katowice,śląskie

270 000 zł71 m² 3 821,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Radockiego w Piotrowicach. Powierzchnia użytkowa lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Schroegera

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł115 m² 6 608,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Loft na warszawskich Starych Bielanach. Niezwykle klimatyczny, przestrzenny a jednocześnie przytulny o oryginalnym rozkładzie. Wysokie (od podłogi do kalenicy ponad 5 m 2), przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kleczkowska

Wrocław,dolnośląskie

238 000 zł54 m² 4 407,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! zapraszam na bezpłatną prezentację! zadzwoń - piotr strzelczyk - Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 54 m2 w okolicy ul. Reymonta / Kleczkowskiej. Mieszkanie do remontu z bardzo.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij