dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 023 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 023 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwarecka

Wrocław,dolnośląskie

559 000 zł36 m² 15 627,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż idealna nieruchomość dla singla lub pary - 2 pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską i ładnym widokiem. Wyposażone, gotowe do zamieszkania świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowopolska

Łódź,łódzkie

385 000 zł60 m² 6 427,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

2 pokojowe na Marysinie w super lokalizacji blisko parków. Opis lokalizacji: mieszkanie znajduje się w cichej i zielone okolicy blisko asp. Dobrze skomunikowana część miasta. Opiekun.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Gdańsk,pomorskie

600 000 zł53 m² 11 299,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53.1m2 przy ulicy Hożej na Gdańskich Stogach. Mieszkanie składa się z: - salonu z balkonem. - 2 sypialni, - osobnej kuchni z oknem, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Warszawa,mazowieckie

715 000 zł51 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1976 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach-, Wawrzyszew, przy ul. Williama Szekspira.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubawa

Lubawa,warmińsko-mazurskie

27 100 zł61 m² 442,81 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Syndyk masy upadłości ogłasza o sprzedaży z wolnej ręki składnika masy upadłości w postaci: udziału 3/16 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiejska

Gdańsk,pomorskie

649 000 zł44 m² 14 912,70 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,52 m z loggią (3,21 m ), położone na 7. piętrze nowoczesnego apartamentowca Horizon w gdańskiej Letnicy - jednej z najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Loft dwupoziomowy, ul. Zgody

Tarnów,małopolskie

430 000 zł74 m² 5 771,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywny dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim na ul. Zgody Twój komfort i prywatność w sercu Tarnowa Przedstawiamy wyjątkową okazję nabycia nowoczesnego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Blizanowicka

Wrocław,dolnośląskie

744 000 zł68 m² 10 925,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Marzy Ci się spokojna okolica w połączeniu z codzienną wygodą? Kupujący nie płaci prowizji, ani podatku pcc 2% Udogodnienia: korzystaj z bliskości terenów zielonych, idealnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maklakiewicza

Warszawa,mazowieckie

655 000 zł39 m² 16 881,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż | Mokotów | ul. Maklakiewicza | po remoncie | idealne pod inwestycję Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Lublin

Lublin,lubelskie

324 772 zł28 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin blisko uniwersytetu medycznego! promocja - mega rabaty na mieszkania zapytaj O listę mieszkań W promocji - umów się na budowie I zgarnij dodatkowy rabat! bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Maczka

Gdynia,pomorskie

299 000 zł15 m² 19 933,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam na Dzień Otwarty w sobotę 21.02 Atuty: Lokalizacja mieszkanie położone blisko plaży, terenów zielonych, uczelni oraz ścisłego centrum Gdyni, co zapewnia wygodę i szybki dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Stawowa

Wrocław,dolnośląskie

578 428 zł28 m² 20 754,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

W jednym z najbardziej prestiżowych punktów Wrocławia powstaje inwestycja, która harmonijnie łączy ponadczasową architekturę zabytkowych kamienic z nowoczesnym, loftowym stylem. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jadźwingów

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł56 m² 15 939,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie o powierzchni: 56,4 m2 składa się z: - salonu, - pokoju, - sypialni, - oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duża

Marki,mazowieckie

725 000 zł59 m² 12 350,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu - Marki, ul. Duża Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 58,70 m , położone na podwyższonym parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

629 000 zł50 m² 12 617,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Na sprzedaż funkcjonalne, i bardzo jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,85 m z dużym balkonem, położone przy ul. Aleksandry w zielonej części Nowego Bieżanowa. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Wrocław,dolnośląskie

779 980 zł91 m² 8 571,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie 91 m | 4 pokoje | centrum Wrocławia | 300 m od Dworca pkp Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 91 m , położone w odrestaurowanej kamienicy w ścisłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

790 740 zł57 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie o powierzchni 57,3m2 znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej klasycznej, części nowo wybudowanego budynku Wrocławskich Browarów przy ul. Jedności Narodowej. Proponowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słoneczna

Skawina,małopolskie

615 000 zł47 m² 13 085,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania, do którego wniesiesz tylko walizki? Mam przyjemność zaprezentować przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,6 m , zlokalizowane w sercu Skawiny przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podedworze

Kraków,małopolskie

455 000 zł33 m² 13 704,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja 1 pokojowe do odświeżenia! lokalizacja: nieruchomość położona w dzielnicy Podgórze Duchackie, ul. Podedworze. Dzielnica charakteryzuje się świetnie rozwiniętą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Lubicz Górny,kujawsko-pomorskie

340 000 zł54 m² 6 331,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Rataja w Lubiczu Górnym tylko 10 minut od Torunia! Lubicz Górny to doskonała alternatywa dla zatłoczonego centrum zapewnia ciszę, kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turkusowa

Lublin,lubelskie

930 000 zł91 m² 10 217,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1991

Dwupoziomowe mieszkanie, 4 pokoje, 91,02m2, ul. Turkusowa, osiedle Poręba Mieszkanie położone przy ulicy Turkusowej w znanej i lubianej dzielnicy Lublina - Czuby Południowe, wchodzące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zubrzyckiego

Gdańsk,pomorskie

1 800 000 zł150 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Wyjątkowy Dom w Sercu Wrzeszcza - Komfort, przestrzeń i Zieleń przy ul. Zubrzyckiego Z przyjemnością prezentujemy unikatową nieruchomość położoną w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meander

Warszawa,mazowieckie

880 000 zł64 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie Metro Natolin 5 min pieszo Nieruchomość składa się z: -trzech niezależnych pokoi/21.81, 10.06, 11.83 m -widnej kuchni w zabudowie pod wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyzwolenia

Rybnik,śląskie

750 000 zł110 m² 6 818,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1937

*Oferta prywatna* Na sprzedaż przestronny, świeżo wyremontowany i odświeżony apartament o powierzchni 110 m , położony w kameralnej kamienicy (apartamentowiec) w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Boguchwała,podkarpackie

365 513 zł40 m² 9 099,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję zaledwie kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 40,17 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lublin

Lublin,lubelskie

541 858 zł54 m² 9 990 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko Teraz! super Oferta! Przedstawiam wyjątkową ofertę - oferta dotyczy mieszkania.nr 54 - 3 -pokojowego o powierzchni 54,24 m2 i podatku PCC Zakup bezpośrednio od dewelopera Mam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielona

Radom,mazowieckie

319 000 zł64 m² 4 982,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy przestronne i ustawne 3-pokojowe mieszkanie na os. Zamłynie o powierzchni użytkowej lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych 66,75m , położone na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warmińskiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

360 000 zł44 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ofertę mieszkań inwestycyjnych, 2 kawalerki w cenie jednej! Mieszkania są położone w wyremontowanej jednopiętrowej oficynie na pierwszym piętrze. Lokalizacja zapewni szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Langiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

345 000 zł35 m² 9 953,84 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,60 m , położone na 2. piętrze w oficynie kamienicy, w ścisłym centrum Szczecina. Lokal o następującym układzie: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

1 089 000 zł51 m² 21 340,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Opiekun oferty: 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,03 m2 na Śródmieściu. Podstawowe informacje: nieruchomość znajduje się na 6. piętrze 7piętrowej kamienicy z lat 50., wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Niemcza,dolnośląskie

227 000 zł34 m² 6 599 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1850

Tel. -wolne od zaraz- w rozliczeniu przyjmę inną nieruchomość z możliwą dopłatą z każdej strony. Możliwość rozłożenia części płatności na raty. $$$ - kupujemy nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Gen. Józefa Hallera

Gdańsk,pomorskie

1 256 172 zł67 m² 18 715,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gotowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 67,12 m , usytuowane na dziewiątym piętrze, z ekspozycją wschodnią, która zapewnia przyjemne poranne światło. Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

799 000 zł40 m² 19 975 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie, które łączy w sobie komfort, estetykę i spokojną okolicę, a jednocześnie chcesz mieć szybki dostęp do centrum Krakowa, ta propozycja może Cię zainteresować!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

770 000 zł61 m² 12 623 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz funkcjonalnego wnętrza, w spokojnej okolicy ? Chcesz uciec z zalanej betonem okolicy, by na co dzień wypoczywać we własnym ogródku? Mam dla Ciebie 3-pokojowe mieszkania na parterze.