dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kierbedzia

Warszawa,mazowieckie

580 380 zł64 m² 9 007,92 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. i podatku pcc. Do sprzedania mieszkanie trzypokojowe, o powierzchni 64,43 metrów kwadratowych, usytuowane na szóstym piętrze w osmiopiętrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Augustynka-Wichury

Kraków,małopolskie

379 000 zł57 m² 6 649,12 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Do sprzedania mieszanie 2 pokojowe z oddzielną kuchią, loggia o powierzchni 57 m2, mieszczące się na 2 piętrze w budynku z 2001 roku. Blok ocieplony, ogrzewanie miejskie. Połogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

580 553 zł64 m² 9 098,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja realizowana w Miasteczku Wilanów.Powstanie 277 mieszkań 1,2,3,4 pokojowych. Jedną z zalet mieszkań są wysokie okna zapewniające odpowiednie doświetlenie. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

115 000 zł32 m² 3 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Idealnie zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, na 1 piętrze, duża kawalerka, usytuowana w 3-piętrowym domu wielorodzinnym z cegły. Na powierzchnię mieszkania składa się: ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

1 082 166 zł140 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Inwestycję wyróżniają unikalny styl i koncepcja architektoniczna. Położona w jednym z najbardziej prestiżowych obszarów Warszawy (wilanów).~~Nowoczesny kompleks willi miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Śródmieście

Gdańsk,pomorskie

1 401 357 zł92 m² 15 232,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Apartament zlokalizowany na osiedlu położonym nad brzegiem Motławy, na obszarze Starego Miasta. Lokalizacja ta zapewnia łatwość poruszania się po aglomeracji trójmiejskiej, natomiast krótki dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skorupki

Piastów,mazowieckie

210 000 zł36 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Solum Nieruchomości oferuje do sprzedaży przyjemne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią na parterze w budynku 4p. w doskonałej lokalizacji Piastowa - do stacji skm 8 min na piechotę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bluszczańska

Warszawa,mazowieckie

370 173 zł45 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

~Rubikon Residence 2 to kolejny etap kameralnej inwestycji, która łączy w sobie funkcjonalność mieszkań, ciszę i spokój zielonej okolicy, jak i dużą ilość zieleni. W ofercie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Warszawa,mazowieckie

298 000 zł42 m² 7 044,92 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania ładne dwupokojowe mieszkanie na Bielanach.5 piętro w budynku 10 piętrowym. w pokojach na podłodze mozaika, w kuchni i łazience glazura i terakota. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

240 000 zł48 m² 4 975,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

138 600 zł63 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Podzamczu. 3 pokoje, kuchnia, łazienka osobno z wc, duży balkon. do mieszkania przynalezy piwnica.Budynek po termomodernizacji, prężnie działająca wspólnota :DODATKOWE INFORMACJE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sławin

Lublin,lubelskie

280 092 zł55 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w dwóch blokach tworzących kameralne osiedle w dzielnicy Sławin. Każde mieszkanie posiada balkon, taras lub prywatny ogródek. Pod budynkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

520 000 zł57 m² 9 122,81 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bez prowizji! Ciche dwa pokoje z widną kuchnią na atrakcyjnym osiedlu wśród bardzo dobrej infrastruktury. Zamknięte, strzeżone osiedle z 2007 r. na Woli przy ul.Olbrachta. Tuż obok szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Boguchwała

Boguchwała,podkarpackie

199 000 zł56 m² 3 547,24 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na trzecim piętrze niskiego bloku w Boguchwale. Składa się z trzech pokoi (przejście do sypialni z salonu), osobnej jasnej kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

363 000 zł116 m² 3 115,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

NA sprzedaż duże, 4 pokojowe mieszkanie w kamienicy, usytuowanej na reprezentacyjnym, szczecińskim "złotym szlaku " Lokal, do którego wchodzi się przez pięknie odrestaurowaną klatkę schodową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Techników

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

90 000 zł30 m² 2 980,13 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

W ofercie na sprzedaż mieszkanie o pow. 30,20 m2 położone na parterze, na monitorowanym osiedlu w Jelczu-Laskowicach. Nieruchomość składa się z: pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Knurów

Knurów,śląskie

175 000 zł62 m² 2 822,58 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 62 m2 w Knurowie na osiedlu Wojska Polskiego II. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym bloku. Składa się z trzech odrębnych pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

504 000 zł67 m² 7 497,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wilanów to jedna z najpiękniejszych i najstarszych dzielnic Warszawy. Jest przy tym nadal najrzadziej zaludnioną dzielnicą stolicy. To ważny ośrodek kultury i edukacji, tutaj znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

819 371 zł106 m² 7 727 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solipska

Warszawa,mazowieckie

296 868 zł38 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Bardzo kameralna inwestycja przy ulicy Solipskiej na warszawskich Włochach posiada w ofercie 32 lokale w metrażach 23 - 55m2 w 4 kondygacyjnym obiekcie. ~~mieszkania usytuowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

155 000 zł35 m² 4 428,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Firma Art-Centrum Nieruchomości zastrzega, że treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Proszę je traktować.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Warszawa,mazowieckie

295 000 zł51 m² 5 784,31 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bez prowizji! Dwa pokoje przy ul.Aluzyjnej. Widne, słoneczne w dobrym stanie. 50,8 m2: salon z jadalnią 21,7 m2, sypialnia 9,2 m2, aneks kuchenny 6,3 m2, łazienka 4,2 m2, garderoba 2,8 m2, hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grabówka

Częstochowa,śląskie

285 000 zł60 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkania typu M -3 z tarasem i bezpośrednim wyjściem do ogródka (powierzchnia ogródka około 80 m2 ), dwa pokoje z kuchnią, teren ogrodzony, komfortowe, nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wieniawa

Lublin,lubelskie

358 000 zł72 m² 4 972,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 3 pokojowe w Lublinie na Wieniawie. Oddzielna duża i widna kuchnia, 2 sypialnie i salon. Łazienka z kabiną prysznicową i wanną, oddzielne wc. Duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Lublin,lubelskie

279 697 zł60 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowe budownictwo, osiedle botanik! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ułanów

Kraków,małopolskie

849 000 zł180 m² 4 716,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowy 6 pokojowy apartament o powierzchni całkowitej 180 m2 a użytkowej 148 m2 znajdujący się w cichym, spokojnym miejscu na Rakowicach na ul. Ułanów w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszykowa

Warszawa,mazowieckie

3 953 009 zł107 m² 37 079,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Inwestycja mieści się w dzielnicy Śródmieście. Jest to wyremontowana kamienica łącząca w sobie elementy neorenesansowe, w części historycznej z akcentami modernistycznymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zemska

Wrocław,dolnośląskie

259 900 zł62 m² 4 165,06 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w cenie 259 tys. zł! Dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie, położone na pierwszym piętrze w dziesięciopiętrowym bloku przy ul. Zemskiej. Lokal o powierzchni 62m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grenadierów

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł50 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferta wyłącznie W naszym biurze - szczególnie polecamy! Link do filmu prezentującego nieruchomość: przy zakupie brak opłaty podatku od czynności cywilnoprawnych (pcc-2% wartości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Sławin

Lublin,lubelskie

251 160 zł48 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dąbrowskiego

Lubań,dolnośląskie

49 000 zł26 m² 1 877,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Obniżka ceny! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 26,10 m2 znajdujące się na I piętrze kamienicy. Mieszkanie składa się z jednego pokoju (16,7 m2) i kuchni (9,4 m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nadbystrzycka

Lublin,lubelskie

292 109 zł50 m² 5 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferuję nowe mieszkanie o powierzchni 49,51mkw na parterze w nowoczesnym 4 kondygnacyjnym budynku mieszkalnym. Na mieszkanie składa się: - pokój o powierzchni 13mkw, - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

325 156 zł63 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 1, 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchni od 28 do 84 mkw dostępne na wszystkich kondygnacjach czteropiętrowego budynku. Wyróżnia się on nowoczesną architekturą, jasną elewacją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chylońska

Gdynia,pomorskie

399 000 zł105 m² 3 785,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Doskonałe mieszkanie dla rodziny, o dużych potrzebach, czyste zadbane nic tylko mieszkać. Jeśli szukasz dużego mieszkania z dobrą lokalizacją, ta oferta jest dla ciebie. Doskonałe miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

249 000 zł50 m² 4 989,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kapelanka

Kraków,małopolskie

274 813 zł36 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji za zakup mieszkania na rynku pierwotnym Z m2-Broker! Mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze z balkonem o powierzchni 35,69 m2 w dzielnicy Podgórze, ekspozycja wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

600 000 zł88 m² 6 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1870

Niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Dolny Mokotów

Warszawa,mazowieckie

391 680 zł44 m² 8 873,58 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Kompleks mieszkalny położony w prestiżowej dzielnicy Warszawy - Mokotowie.~~Lokalizacja~- Zaledwie 5 km od centrum Warszawy~- urokliwa okolica pełna zieleni zapewniająca spokój i relaks~-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Kraków,małopolskie

1 036 170 zł119 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Niezwykle przestronny apartament zlokalizowany - Kraków dzielnica Grzegórzki. Budynek charakteryzujący się nowoczesną i oryginalną architekturą. Apartament o powierzchni 119,1m 2 usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

187 000 zł54 m² 3 462,96 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Fordon, os. Tatrzańskie Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w bloku o pow. 54m2. Składa się z 2 pokoi o powierzchni: 22/12m2, kuchni 8m2 , łazienki 3m2 z oknem, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bemowo

Warszawa,mazowieckie

494 800 zł60 m² 8 270,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja zlokalizowana na Bielanach składająca się z dwóch budynków mieszkalnych połączonych wspólnym garażem podziemnym.~~z budynku jest szybki i łatwy dostęp do głównych.