dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szymczaka

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł86 m² 6 770,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Przestronne mieszkanie czteropokojowe na osiedlu na bliskiej Woli. Trzy odrębne sypialnie, plus salon-jadalnia z otwartą kuchnią. Stan mieszkania: bardzo dobry. Zamieszkiwane przez pierwszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grabiszyńska

Wrocław,dolnośląskie

303 000 zł45 m² 6 724,37 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego - rynek pierwotny nowa inwestycja W samym centrum miasta! promocyjne ceny! Nowoczesne osiedle położone na Starym Mieście w okolicy pl. Legionów i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Noakowskiego

Warszawa,mazowieckie

531 300 zł38 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Apartament 1 pokojowy, 38,50 m2, 3 piętro w 8-piętrowym budynku. Lokalizacja Warszawa, śródmieście , ul.Noakowskiego. Gotowy do odbioru.~Inwestycja usytuowana jest na warszawskim Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Norwida

Wrocław,dolnośląskie

325 000 zł64 m² 5 078,13 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam! Dwupokojowe mieszkanie, położone na drugim piętrze w czteropiętrowym budynku przy ul. Norwida. Lokal o powierzchni 64 m2 m2 składa się z dużego pokoju ok. 30 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Praga-Północ

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł48 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Niebywale ciekawe I nietuzinkowe miejsce W samym sercu warszawskiej pragi północ- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

256 223 zł40 m² 6 350 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Niedrogie, atrakcyjne mieszkanie na kameralnym osiedlu~~nasza inwestycja to nieruchomość zatopiona w zieleni, zlokalizowana na Warszawskim Tarchominie będącym częścią modnej ostatnio Białołęki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

201 500 zł40 m² 5 003,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ciesielska

Katowice,śląskie

70 000 zł25 m² 2 760,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w kamienicy o powierzchni 25,36 m2 na parterze.Mieszkanie znajduje się na spokojnej i bezpiecznej dzielnicy w Szopienicach. Lokal składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zajączka

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł24 m² 9 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie jednopokojowe na Starym Żoliborzu. Ulokowane na parterze w niskim czteropiętrowym budynku. Jednostronne, bardzo widne i słoneczne - okna skierowane na stronę wschodnią - widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

120 000 zł67 m² 1 791,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie w Śródmiesciu o pow. 67m2 usytowane na 2 piętrze w kamienicy gdzie został przeprowadzony remont elewacji, klatki schodowej oraz dach. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

252 340 zł68 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Okazja! Zostały trzy ostatnie mieszkania! Nowe mieszkania to luksusowy projekt usytuowany w Częstochowie , w dzielnicy Wrzosowiak to idealne miejsce dla wszystkich, którzy pragną poczuć rytm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

455 425 zł55 m² 8 240 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja położona jest na warszawskiej Woli. Atutami lokalizacji są: bliskość centrum, doskonała komunikacja miejska, sąsiedztwo Parku Moczydło i Parku Sowińskiego oraz świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Lębork,pomorskie

261 820 zł69 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

10 pierwszych mieszkań promocja! 0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowoczesne apartamenty z balkonem, luksusowe penthausy z tarasami widokowymi na górnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarochowskiego

Poznań,wielkopolskie

249 500 zł55 m² 4 561,24 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam do sprzedaży trzy pokojowe mieszkanie z balkonem o metrażu 54,70m2 przy ulicy Jarochowskiego. na dziesiątym piętrze w jedenastko piętrowym bloku z 1975 roku. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żywieckie Przedmieście

Bielsko-Biała,śląskie

320 000 zł54 m² 5 909,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Bielsko-Biała, żywieckie Przedmieście, nowe budownictwo -3 pokojowe, proponuję atrakcyjne mieszkanie w nowym budownictwie, oddane do użytkowania w 2014 roku. Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

505 725 zł67 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dwupoziomowe mieszkanie Z balkonem I tarasem na dachu~~nasze osiedle zaprojektowane zostało z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców i spełnieniu oczekiwań nawet tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grochów

Warszawa,mazowieckie

471 580 zł69 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:3/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedsprzedaż!~jak wygodnie tu żyć!~nowe osiedle na Pradze Południe. Bliskość drzew, terenów zielonych, sklepów i głównych arterii - w zaledwie kilka chwil można znaleźć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kawalerii Polskiej

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

79 000 zł30 m² 2 633,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości alfa prezentuje Mieszkanie o pow. 30m², położone na parterze w bloku, składające się z jednego pokoju (ok. 20m²), kuchni, łazienki oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Lublin,lubelskie

340 000 zł60 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w okolicach Politechniki Lubelskiej składające się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki oraz toalety. Przynależy do niego balkon i piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suzina

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł48 m² 10 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2 na prestiżowej żoliboskiej Kolonii. Wspaniała kamienica z historią Prosta architektura budynku była dziełem awangardowego architekta tamtych czasów -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Rzeszów,podkarpackie

206 000 zł50 m² 4 120 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 49,9m2, zlokalizowane przy ul. Wyspiańskiego na os Kmity. Położone na wysokim parterze w 4 piętrowym bloku. Składa się z 3 niezależnych pokoi, kuchni jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

417 000 zł79 m² 5 278,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Czteropokojowe mieszkanie na Bemowie w dogodnej lokalizacji. Niska zabudowa w zielonej okolicy. Mieszkanie na drugim piętrze z trzech (brak windy), ustawne, pokoje o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dziesiąta

Lublin,lubelskie

169 000 zł35 m² 4 828,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania dwupokojowe, ciepłe mieszkanie o pow. 35mkw. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w bloku po termoizolacji. Na podłogach: mozaika drewniana w pokojach, terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Arkońskie

Szczecin,zachodniopomorskie

195 000 zł36 m² 5 416,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w parku, na os. Arkońskim. Na powierzchnię mieszkania składa się pokój dzienny z kuchnią, sypialnia, łazienka razem z wc oraz przedpokój. Świeżo po kapitalnym remoncie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Warszawa,mazowieckie

224 769 zł35 m² 6 353 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Osiedle Nowy Raków znajduje się w dzielnicy Włochy. Składa się z kilku budynków wielorodzinnych wraz z infrastrukturą handlową i użytkową. Na terenie osiedla zaplanowano garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

789 174 zł76 m² 10 362 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Inwestycja realizowana w Miasteczku Wilanów.Powstanie 277 mieszkań 1,2,3,4 pokojowych. Jedną z zalet mieszkań są wysokie okna zapewniające odpowiednie doświetlenie. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Białołęka

Warszawa,mazowieckie

308 984 zł59 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Atrakcyjne mieszkania po niskich cenach! czas oferty ograniczony~~oferujemy do sprzedaży po bardzo atrakcyjnej cenie mieszkania w nowo powstałym zespole dwupiętrowych domów wielorodzinnych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Lublin,lubelskie

289 300 zł66 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo, osiedle botanik! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich kondygnacjach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szewska

Katowice,śląskie

209 000 zł64 m² 3 265,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego położonego w budynku przy ulicy Szewskiej w Katowicach. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hermisza

Zabrze,śląskie

160 000 zł73 m² 2 191,78 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z pięknym widokiem na okolicę, duże i wygodne dla rodziny lub świetne pod wynajem. Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w Zabrzu w województwie Śląskim, na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Licealna

Jaworzno,śląskie

183 800 zł51 m² 3 603,92 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Posiadamy najwięcej pozytywnych opinii od niezależnych klientów wśród Biur Nieruchomości w Jaworznie. Każda opinia jest wiarygodna, można to zweryfikować poprzez kontakt wpisany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Lublin,lubelskie

282 564 zł60 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Botanik

Lublin,lubelskie

430 849 zł92 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Nowe budownictwo, osiedle botanik! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3, 4 i 5-pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gajowicka

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 mkw. usytuowane na Krzykach. Mieszkanie składa się z kuchni, pokoju dziennego, dwóch sypialni, łazienki, przedpokoju i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Eskulapa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 710 zł48 m² 4 389,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oraz podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Ceny w naszej ofercie są identyczne jak te u dewelopera, to my działamy na jego zlecenie, więc Państwo nie ponoszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Czuby

Lublin,lubelskie

318 000 zł71 m² 4 466,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! inwestycja zakończona! Do sprzedania gotowe do odbioru 3 pokojowe mieszkanie z rynku pierwotnego na pierwszej kondygnacji (parter) Bloki wyposażone są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Lębork,pomorskie

212 040 zł56 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

44 900 zł33 m² 1 360,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam mieszkanie w spokojnej części Białego Kamienia. Na powierzchnię mieszkalną 33m2 składają się : niewielki przedpokój , jeden ustawny pokój, jasna kuchnia oraz łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gliniana

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł64 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gliniana mieszkanie 3-pokojowe na sprzedaż o pow. 64 m2. Wrocław, krzyki, okolice Uniwersytetu Ekonomicznego. Z uwagi na płożenie- mieszkanie może być idealną ofertą dla inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 140 000 zł80 m² 14 161,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Niebywale atrakcyjne I nietuzinkowe miejsce W samym sercu stolicy- połączenie nowoczesnej elegancji Z przedwojennym klimatem. Miejsce idealne zarówno dla koneserów secesyjnych kamienic, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baildona

Katowice,śląskie

479 000 zł80 m² 5 998,75 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

[b]blisko centrum katowic mieszkanie dla wymagających klientów![/b] - [b]service in englishapartment for demanding. I am at your disposal. [/b] - Osoba prowadząca ogłoszenie i prezentację.