dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Raków

Częstochowa,śląskie

68 000 zł29 m² 2 363,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zmodernizowane jednopokojowe mieszkanie w bloku na II piętrze. Podłogi panelowe i ceramiczne. Okna pcv.Instalacja centralnego ogrzewania po remoncie. Blok posiada odnowioną i wyizolowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Powstańców Śląskich

Warszawa,mazowieckie

556 000 zł78 m² 7 128,21 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Bez prowizji! miejsce postojowe W cenie! Trzy pokojowe, zadbane, gotowe do wprowadzenia mieszkanie przy ul. Powstańców Śląskich. Kuchnia otwarta na salon, dwie ustawne sypialnie, dwie łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Lębork,pomorskie

271 320 zł71 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

10 pierwszych mieszkań promocja! 0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowoczesne apartamenty z balkonem, luksusowe penthausy z tarasami widokowymi na górnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Siechnice

Siechnice,dolnośląskie

135 100 zł30 m² 4 474,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 30,19 m 2 wraz z piwnicą o powierzchni 4,00 m 2 w budynku z 2015 roku. Do lokalu przynależy indywidualne miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Twarda

Warszawa,mazowieckie

2 300 000 zł76 m² 30 100,80 zł/m²

 

Piętro:14/42

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Cosmopolitan - posiada 236 mieszkań od 54- 380 m2 .Część mieszkalna zaczyna się od 8 - go piętra .~Piętro 4 - te przeznaczone jest na siłownię , saunę, kuchnię , pokój - kino, pokoje do rozmów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

985 267 zł103 m² 9 602,99 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Inwestycja znajduje się w sercu Pragi Południe.~Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi,~pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją przyszłość. Z tego miejsca szybko dostaniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Warszawa,mazowieckie

429 000 zł68 m² 6 308,82 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 3 pokojowe, rozkładowe, położone w ładnym miejscu na Bielanach, blisko lasku bielańskiego. Ciche, przestronne. Duży pokój dzienny ok. 30 m2!, w kwadracie z wyjściem na duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

383 075 zł70 m² 5 507,91 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

inwestycja w Ożarowie Mazowieckim to zespół 3 nowoczesnych budynków, z garażami podziemnymi.~Na obrzeżach miasta.~Obecnie są już w sprzedaży mieszkania z I etapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gliwice

Gliwice,śląskie

170 000 zł44 m² 3 863,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonale położone mieszkanie 2 pokojowe z balkonem o powierzchni 44 m2, usytuowane na ostatnim piętrze niskiego bloku na Pl. Grunwaldzkim. Nieruchomość wybudowana w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Północ

Częstochowa,śląskie

250 000 zł60 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne, niewymagające nakładów mieszkanie. Bardzo dobra lokalizacja. Mieszkanie 4 lata po remoncie. Na podłogach płytki ceramiczne, panele podłogowe. Ściany gipsowane. Łazienka, wc osobno po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Grochów

Warszawa,mazowieckie

278 664 zł41 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedsprzedaż!~jak wygodnie tu żyć!~nowe osiedle na Pradze Południe. Bliskość drzew, terenów zielonych, sklepów i głównych arterii - w zaledwie kilka chwil można znaleźć się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

75 000 zł64 m² 1 171,88 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże, funkcjonalne mieszkanie składające się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, osobno toalety oraz balkonu typu loggia. Trzy z pokoi znajdują się na jednym poziomie, zaś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

255 000 zł34 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

-zapraszam na bezpłatną prezentację-Ewa Sołtysik różanka - karłowice. Śliczne, 2 -pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, z loggią, wolne od zaraz. Oferta wstrzymana. Przedstawiam Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Grochów

Warszawa,mazowieckie

336 675 zł45 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jest to niewysoki, kameralny budynek w sercu Pragi Południe. To urokliwe miejsce jest pełne kontrastów- budynek położony jest przy cichej ulicy, ale blisko stąd do głównych arterii, tramwajów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

370 060 zł57 m² 6 490 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowe! Zakończenie budowy już w I kwartale 2016r.~DWA BALKONY o pow. 12,93m2 oraz 5,78m2. ~Nowoczesny kompleks zlokalizowany w zachodniej części Wrocławia. ~Inwestycję stanowi zespół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Lębork,pomorskie

347 700 zł92 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Wrocław,dolnośląskie

249 000 zł39 m² 6 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Zadzwoń - - zapraszam na bezpłatną prezentację! - klucze W biurze rozkład / idealna lokalizacja Mieszkanie o powierzchni 39 składa się z 2 rozkładowych pokoi (ok. 18,11 m2), ciemnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

479 228 zł60 m² 8 034 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Inwestycja położona jest na warszawskiej Woli. Atutami lokalizacji są: bliskość centrum, doskonała komunikacja miejska, sąsiedztwo Parku Moczydło i Parku Sowińskiego oraz świetna komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jerzmanowskiego

Kraków,małopolskie

187 000 zł34 m² 5 532,54 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

1 - pok. / kawalerka 34m - ul. Kurdwanów Jerzmanowskiego - Bieżanów / Prokocim Na sprzedaż 1 - pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 33,8 m2 zlokalizowane przy ul. Jerzmanowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

90 000 zł41 m² 2 195,12 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| b.N. Willa super oferta! Gorąco polecam mieszkanie na sprzedaż na Piaskowej Górze o powierzchni 41m2. Mieszkanie słoneczne dwupokojowe znajduje się na trzecim piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

248 445 zł29 m² 8 680,82 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Grodzisk

Warszawa,mazowieckie

351 570 zł70 m² 5 046,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

To wymarzone miejsce zamieszkania dla osób spędzających aktywnie wolny czas, doceniających zarówno bliskość usług, jak i zalety samego osiedla - niską zabudowę, estetykę wykonania zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

324 792 zł62 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Do sprzedania 1, 2, 3 i 4-pokojowe o powierzchni od 28 do 84 mkw dostępne na wszystkich kondygnacjach czteropiętrowego budynku. Wyróżnia się on nowoczesną architekturą, jasną elewacją oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

263 667 zł23 m² 11 448,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera. i podatku pcc. Do sprzedania mieszkanie typu studio, o powierzchni 23,03 metrów kwadratowych, usytuowane na szóstym piętrze w ośmiopietrowym bloku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Łapy

Łapy,podlaskie

199 000 zł78 m² 2 551,28 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie w bardzo eleganckim bloku w centrum Łap przy ulicy Polnej 21b! Jedno z ładniejszych osiedli w Łapach. Cztery rozkładowe pokoje, piękny salon, przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Ząbki

Ząbki,mazowieckie

360 735 zł66 m² 5 449,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Nowa inwestycja w Ząbkach, na młodym osiedlu, w wyjatkowo korzystnych cenach. Linia autobusowa 5 minut pieszo. Wygodne i ekonomiczne mieszkania dla młodych, na dobry start.~~Do ceny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gandhiego

Łódź,łódzkie

245 000 zł57 m² 4 298,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szobiszowice

Gliwice,śląskie

160 000 zł43 m² 3 720,93 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sympatyczne i przytulne mieszkanie dwupokojowe w bloku w dzielnicy Szobiszowice w Gliwicach. Mieszkanie znajduje się w zadbanym i ocieplonym bloku. Składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Łukowa

Łódź,łódzkie

325 000 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Pobieramy minimalną prowizję od sprzedającego więc gwarantujemy iż przy naszej obecności właściciel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Lubin

Lubin,dolnośląskie

255 000 zł52 m² 4 885,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie 2 pokojowe w Lubinie na oś. Zalesie o pow. 52,2m 2 z dużym balkonem oraz miejscem postojowym w podziemiu budynku. Mieszkanie nowe z 2013r. wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

200 339 zł45 m² 4 450 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

# nowoczesny, czteroklatkowy budynek z mieszkaniami w metrażach od 28m2 do 84m2. Wykończenie lokali - stan deweloperski. Na podłogach wylewki, ściany - tynki maszynowe gipsowe, sufity.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poznańska

Kraków,małopolskie

290 000 zł40 m² 7 197,82 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oddanie inwestycji III kw. 2016r Oferta bez prowizji od kupującego Poznańska to inwestycja powstająca w centrum Krakowa, zaledwie 2 km od Rynku i Dworca Głównego. Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Świtycz-Widackiej

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

230 000 zł48 m² 4 791,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Sprzedane Oferujemy do sprzedaży funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie położone na osiedlu Pieczewo przy ul. Świtycz - Widackiej w Olsztynie. Mieszkanie usytuowane jest na drugim pietrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, Czuby

Lublin,lubelskie

135 720 zł26 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowe budownictwo! czuby osiedle poręba! atrakcyjna cena! 0% prowizji od kupującego! Do sprzedania atrakcyjne mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe w stanie deweloperskim usytuowane na wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

358 000 zł76 m² 4 692,01 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Polecam Państwu do sprzedaży ładne, bardzo zadbane, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w Centrum Olsztyna. Mieszkanie ma powierzchnię 76,3 m2 i mieści się na III piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł66 m² 2 867,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piastów

Piastów,mazowieckie

219 704 zł38 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na obrzeżach Piastowa, blisko centrum miasta~~atuty inwestycji:~-nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia~-budynek o urozmaiconej bryle, z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

447 772 zł113 m² 3 950 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Penthouse Z ponad 100 M2 tarasem!~na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni ok. 114 m2 położone na szczycie budynku w niedalekiej okolicy centrum miasta. W cenie mieszkania ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

115 000 zł45 m² 2 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Śliczne, w bardzo dobrym stanie mieszkanie, położone w cichym, zielonym zakątku Piaskowej Góry. Mieszkanie kilka lat temu przeszło gruntowny remont,powymieniano okna i drzwi,na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

149 000 zł49 m² 3 065,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4