dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Warszawa,mazowieckie

239 000 zł27 m² 8 851,85 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Solum Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe 27m2 z ciemną kuchnią na czwartym piętrze w 8p.bloku mieszkalnym w Warszawie, w Dzielnicy Ochota. Dwa pokoje, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł72 m² 4 722,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: monika zakrzewska, tel: polecam Państwu, 4-pokojowe mieszkanie znajduje się na I piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Parkitka

Częstochowa,śląskie

185 000 zł37 m² 5 017,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowo powstały apartament o powierzchni 36,87 m kw. w dzielnicy Parkitka. w wolnostojącym trzykondygnacyjnym budynku wraz z systemem podziemnych garaży i solidnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Świdnicka

Wrocław,dolnośląskie

1 344 170 zł124 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wrocław Świdnicka efektowny apartament klasa A przy Rynku o pow. 125 m2 na sprzedaż. Jedna z najpiękniejszych odrestaurowanych kamienic Starego Miasta, centralne położenie oraz nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Warszawa,mazowieckie

695 844 zł102 m² 6 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestrzenne, jasne mieszkanie 3 pokojowe w stanie deweloperskim w sercu Miasteczka Wilanów przy ul.Branickiego. Składa się z pokoju dziennego o powierzchni 32,91m2, loggia 3,39m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

488 000 zł65 m² 7 499,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Wilanów to jedna z najpiękniejszych i najstarszych dzielnic Warszawy. Jest przy tym nadal najrzadziej zaludnioną dzielnicą stolicy. To ważny ośrodek kultury i edukacji, tutaj znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

1 431 424 zł112 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Kameralny i ekskluzywny apartamentowiec na Starym Mokotowie. ~~lokalizacja~- zaledwie 3 km od centrum Warszawy, w sąsiedztwie licznych parków,~- rozwinięta infrastruktura, ~- w najbliższym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

61 000 zł19 m² 3 210,53 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję kawalerkę w atrakcyjnej części Piaskowej Góry. Przede wszystkim doskonała opcja dla singli lub par. Atutem mieszkania są niskie koszty utrzymania oraz niska cena! Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chorzów II

Chorzów,śląskie

85 575 zł49 m² 1 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam atrakcyjne, bezczynszowe mieszkanie w Chorzowie II! Mieszkanie o powierzchni 48,9m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Reda,pomorskie

180 432 zł43 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

P rzy zakupie tej nieruchomości klient atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie W nowej, kameralnej inwestycji W redzie! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,96 m2 usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Za Wiatrakiem

Mierzyn,zachodniopomorskie

260 000 zł59 m² 4 418,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 3-pokojowe o całkowitej powierzchni ok.71m2 ( pow. użytkowa 58,84 m2 ). Położone jest na drugim piętrze w budynku dwupiętrowym wybudowanym z cegły w 1998r. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lema

Kraków,małopolskie

248 124 zł36 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji za zakup nowego mieszkania z m2-Broker! Mieszkanie o powierzchni 35,96 m2 na pierwszym piętrze z balkonem w dzielnicy Grzegórzki,ekspozycja północna. Cena ofertowa: 248 124.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Piekary Śląskie,śląskie

130 000 zł55 m² 2 376,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opis mieszkania Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie w Piekarach Śląskich przy ulicy ks. Jerzego Popiełuszki 23 (dojazd od strony ulicy ks. Piotra Skargi) o powierzchni 54,7m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Targówek

Warszawa,mazowieckie

341 459 zł46 m² 7 382,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

BNasza inwestycja wkomponowana w zielone tereny Targówka nastraja optymistycznie muzycznym wystrojem i nowoczesnością. Klatki schodowe o nazwach a-mol, be-mol, plac zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł46 m² 6 688,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Dwa pokoje z kuchnia w aneksie przy pętli autobusowej Nowodwory. Doskonała komunikacja i infrastruktura w bezpośrednim sąsiedztwie. Mieszkanie na trzeciej kondygnacji, widne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Piastów

Piastów,mazowieckie

267 561 zł48 m² 5 534,98 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja zlokalizowana na obrzeżach Piastowa, blisko centrum miasta~~atuty inwestycji:~-nowoczesna architektura oraz wysoki standard wykończenia~-budynek o urozmaiconej bryle, z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Łódź,łódzkie

239 000 zł49 m² 4 862,67 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji opis nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

248 000 zł57 m² 4 343,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

# na sprzedaż mieszkanie po generalnym remoncie na Osiedlu Leśnym - blok z cegły kupujący zwolniony Z opłat dla biura! Trzypokojowe mieszkanie o zmienionym układzie(pierwotnie było to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 093 205 zł114 m² 9 603 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Inwestycja znajduje się w sercu Pragi Południe.~Tu swoje miejsce odnajdują ludzie młodzi,~pełni energii, racjonalnie inwestujący w swoją przyszłość. Z tego miejsca szybko dostaniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

218 570 zł40 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

inwestycja w Ożarowie Mazowieckim to zespół 3 nowoczesnych budynków, z garażami podziemnymi.~Na obrzeżach miasta.~Obecnie są już w sprzedaży mieszkania z I etapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

252 648 zł38 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Inwestycja znajduje się w sercu Grochowa, z dogodnym dojazdem do ul.Grochowskiej i ul.Ostrobramskiej. ~~osiedle jest idealnie połączone z kluczowymi dzielnicami miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

69 000 zł54 m² 1 277,78 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie usytuowane na Wałbrzyskiej dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni oraz łazienki wraz z toaletą. Wymieniono.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nawrota

Bytom,śląskie

99 000 zł42 m² 2 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w centrum Bytomia. Lokal posiada 41,38 m kw. powierzchni, a w jego skład wchodzą 2 pokoje, kuchnia oraz łazienka z wc. W pokojach na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wielicka

Warszawa,mazowieckie

1 270 000 zł129 m² 9 844,96 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż bardzo ładny, 4-pokojowy apartament przy ul. Wielickiej. Apartament o powierzchni 129m2 znajduje się na 2 piętrze i składa się z: dużego salonu (pow. 26,3 m2) połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Białystok

Białystok,podlaskie

328 308 zł72 m² 4 577 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

*mieszkanie dla młodych!* Polecamy mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni71,53 m2 w cenie 4577 zł/m2. Lokal usytuowany na I piętrze, atrakcyjnego, II-piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Gontyny

Szczecin,zachodniopomorskie

190 000 zł42 m² 4 479,02 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Nowa niższa cena! Korzystnie zlokalizowane 2 pok. mieszkanie na zielonym osiedlu Gontyny. Mieszkanie rozkładowe składa się z pokoju dziennego ok 17 m2 z dużym balkonem na szerokość pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

388 100 zł54 m² 7 251,49 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Budynek klasy apartamentu, o ośmiu piętrach, z własną recepcją z 56 lokalami mieszkalnymi i 2 lokalami usługowymi. ~Inwestycja oferuje mieszkania o rozkładzie podzielonym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gardeja

Gardeja,pomorskie

125 000 zł55 m² 2 272,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 55m2 mieszczące się na I piętrze w domu wielorodzinnym w Centrum Gardeii. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Dziesięciny

Białystok,podlaskie

272 832 zł56 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Polecamy Państwu mieszkania w stanie deweloperskim zlokalizowane na os. Dziesięciny. Oferta dotyczy mieszkań zlokalizowanych na I-piętrze dwukondygnacyjnego, nowego budynku. Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Warszawa,mazowieckie

1 194 503 zł87 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbowców

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł62 m² 6 935,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Zadzwoń zapraszam na bezpłatną prezentację Osoba prowadząca niski blok / budynek z 2002r / budynek Z windą / dwustronne mieszkanie / balkon Mieszkanie o powierzchni 62m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lewicka

Warszawa,mazowieckie

399 000 zł40 m² 10 101,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Komfortowa kawalerka z balkonem na 2 piętrze dwupiętrowej kamienicy bez windy. Mieszkanie po generalnym remoncie , nowa instalacja elektryczna i wodno-kanalizacyjna. Nowa kuchnia i łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 383 750 zł102 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Apartamentowiec w sercu Starego Mokotowa z 20 mieszkaniami o powierzchni od 87m2 do 120 m2 z przestronnymi loggiami. Budynek z recepcją, garażem podziemnym, całodobowa ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

574 535 zł64 m² 9 003,84 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nasza najnowsza inwestycja zlokalizowana jest na Wilanowie, w Miasteczku Wilanów. W budynku łącznie jest 277 mieszkań. Posiadamy mieszkania większe, 3 i 4 pokojowe oraz mniejsze 1 i 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wilanów

Warszawa,mazowieckie

385 937 zł46 m² 8 450,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Przedsprzedaż nowej inwestycji w prestiżowej części wilanowa!~~kameralna i elegancka inwestycja znajdująca się w otoczeniu willi i pięknej przyrody. To idealna kompozycja prestiżu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Targowa

Lębork,pomorskie

215 840 zł57 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

10 pierwszych mieszkań promocja! 0% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura płaci sprzedający! Nowoczesne apartamenty z balkonem, luksusowe penthausy z tarasami widokowymi na górnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

402 000 zł49 m² 8 124,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

96 000 zł37 m² 2 594,59 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Sprzedam dwu pokojowe mieszkanie w dwu piętrowej kamienicy, pow.37 m2,na wysokim parterze ,mieszkanie jest dwustronne ,kuchnia połączona z salonem, w mieszkaniu przeprowadzono generalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krakusa

Łódź,łódzkie

159 000 zł34 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Łódzka giełda nieruchomości I żadnych dodatkowych opłat Z tytułu pośrednictwa. Kupuj bezpiecznie oferta licencjonowanego pośrednika to gwarancja bezpiecznej transakcji Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł43 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Rozkładowe, ciche dwa pokoje, oddzielna kuchnia łazienka, oddzielne wc. Pierwsze piętro w niskim budynku z windą na zamkniętym osiedlu. Ekspozycja okien w kierunku południowo zachodnim na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

441 673 zł65 m² 6 788,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

0% prowizji od kupującego - rynek pierwotny W ofercie mieszkanie o powierzchni 65,06 m2 położone na VII piętrze budynku. Mieszkanie 3-pokojowe składa się z: przestronnego salonu połączonego.