dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Husa

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł40 m² 6 658,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Dwa pokoje z oddzielną widną kuchnią na zamkniętym osiedlu położonym w sąsiedztwie hali Selgros i lasów Choszczówki. Mieszkanie na czwartym piętrze w budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zacisze

Warszawa,mazowieckie

324 723 zł49 m² 6 578,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Inwestycja na Targówku Zacisze, o najciekawszych rozkładach mieszkań w najkorzystniejszej cenie. ~Wewnętrzny dziedziniec powstały na płycie garażu pozostaje przytulną i zaciszną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

165 749 zł31 m² 5 398,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Nowa inwestycja na Białym Prądniku! Mieszkania dostępne w programie MdM. Proponowana inwestycja to nowoczesne i stylowe budynki, które zapewnią Państwu wysoki komfort zamieszkania. Rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

329 000 zł67 m² 4 910,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

-zapraszam na bezpłatną prezentację- - magda janik, tel. Oleśnica / śliczne / garaż / piwnica / balkon Polecam bardzo ładne mieszkanie w Oleśnicy o powierzchni 67 m2. Usytuowane jest na III.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warzymice

Warzymice,zachodniopomorskie

269 000 zł50 m² 5 434,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Polecam serdecznie słoneczne 2-pokojowe mieszkanie o pow. całkowitej 53m2, użytkowej 49,5m2 znajdujące się na 3 piętrze, 3 piętrowego apartamentowca o wysokim standardzie na eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Warszawa,mazowieckie

330 212 zł39 m² 8 537,02 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Inwestycja realizuje nowoczesne osiedle w sąsiedztwie parków na warszawskiej Woli. Doskonała komunikacja z centrum miasta, a także bogata infrastruktura w pobliżu inwestycji, to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

337 652 zł54 m² 6 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,46 m2, znajdujące się na drugim piętrze w dwupiętrowego budynku. Lokal składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

417 481 zł79 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

inwestycja w Ożarowie Mazowieckim to zespół 3 nowoczesnych budynków, z garażami podziemnymi.~Na obrzeżach miasta.~Obecnie są już w sprzedaży mieszkania z I etapu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Nowy Sącz

Nowy Sącz,małopolskie

232 000 zł72 m² 3 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super oferta! Mieszkanie o pow. 72m2 położone na parterze. W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje (pierwotnie 4) kuchnia z jadalnią, łazienka z wc, przestronny przedpokój oraz balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boenigka

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

220 000 zł48 m² 4 583,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m kw, usytuowane na parterze w czteropiętrwoym bloku na osiedlu Jaroty. Składa się z korytarza, salonu z wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bema

Gdynia,pomorskie

580 000 zł90 m² 6 430,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Super lokalizacja Mieszkanie w ścisłym centrum, na granicy najbardziej prestiżowej dzielnicy Gdyni - Kamiennej Góry. Budynek z cegły w dobrym stanie technicznym z ogrzewaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzymalitów

Warszawa,mazowieckie

326 000 zł53 m² 6 150,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Bez prowizji! mieszkanie, piwnica I miejsce postojowe W cenie Dwa pokoje z oddzielną kuchnią na 54 m2. Przestronne, dwustronne na zamkniętym osiedlu przy ul.Grzymalitów z 2002 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Rzeczypospolitej

Warszawa,mazowieckie

374 000 zł51 m² 7 276,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wilanów to jedna z najpiękniejszych i najstarszych dzielnic Warszawy. Jest przy tym nadal najrzadziej zaludnioną dzielnicą stolicy. To ważny ośrodek kultury i edukacji, tutaj znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wola

Warszawa,mazowieckie

251 700 zł34 m² 7 342,47 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Przytulne, funkcjonalne kawalerka 34,28m2 położona na warszawskiej Woli w pobliżu planowej stacji metra. Mieszkanie składa się z 20m2. Kuchnia oddzielna z możliwością połączenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

311 012 zł71 m² 4 386,01 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż ustawny apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 70.91 m kw. Usytuowany jest na parterze siedmiokondygnacyjnego apartamentowca zlokalizowanego w Lasowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Kruczkowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł120 m² 19 583,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Przestronne, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w prestiżowej rezydencji Patria na Powiślu. Doskonale połączenia do centrum i Pl. Trzech Krzyży. Salon (ok. 30 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

225 000 zł69 m² 3 279,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy na oględziny mieszkania 3 pokojowego na os C o pow 68,60m2 plus 4,20 m2 znajdującego się na 2 piętrze w 3 piętrowym bloku. Blok ocieplony , dach zrobiony , klatki czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

261 800 zł41 m² 6 380,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

OD developera - krzyki - tarnogaj tylko do 30.06 WYJĄTKOWA PROMOCJA - WYKOŃCZENIE "POD KLUCZ" W CENIE MIESZKANIA! OPIS MIESZKANIA: Prezentowane mieszkanie - 2 pokoje - o metrażu 41,03.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gnieźnieńska

Kraków,małopolskie

129 000 zł20 m² 6 450 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kraków, azory , ul. Gnieznieńska. Oferujemy do sprzedaży garsonierę o pow. ok. 20 m2, położoną na ósmym piętrze, zadbanego bloku. Mieszkanie ładne, zadbane po kapitalnym remoncie. Blok czysty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

589 900 zł82 m² 7 193,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Trzypokojowe mieszkanie z garderobą i jadalnią na wysokim parterze z możliwością dorobienia schodów i wyjścia do ogrodu otaczającego budynek. W bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Rynek

Wrocław,dolnośląskie

298 000 zł42 m² 7 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam do sprzedaży mieszkanie w samym centrum, tuż obok rynku. Mieszkanie o powierzchni 42 mkw. składa się z 2 pokoi, kuchni , przedpokoju, łazienki i balkonu. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyborska

Warszawa,mazowieckie

340 080 zł41 m² 8 361,94 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na 5 piętrze w budynku 6-piętrowym na nowo powstającym osiedlu na Pradze Południe przy ul. Międzyborskiej, blisko Jeziorka Gocławskiego. Planowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Warszawa,mazowieckie

439 391 zł60 m² 7 263 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Projekt dla ludzi, którzy cenią sobie miejski styl życia, nie rezygnując przy tym z wysokiego standardu mieszkania w nowoczesnych, harmonijnych wnętrzach. Dzięki doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szewska

Katowice,śląskie

209 000 zł64 m² 3 265,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży lokal mieszkalny położony w budynku przy ulicy Szewskiej w Katowicach. Powierzchnia użytkowa lokalu mieszkalnego wynosi 64 m2. Położenie: budynek jest położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

325 000 zł85 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o wysokim standardzie. Powierzchnia łączna 85 m2 , na którą składają się: - piękny, duży salon - 25 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Izbicko

Izbicko,opolskie

197 000 zł60 m² 3 293,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o powierzchni 59,82mkw. Mieszkanie znajduje się na 1 pierwszym piętrze całkowicie wyremontowanej kamienicy w miejscowości Izbicko oddalonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

266 695 zł48 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Oleśnica

Oleśnica,dolnośląskie

248 572 zł58 m² 4 285,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

-zapraszam na bezpłatną prezentację- osoba do kontaktu - magda janik, tel. Polecam mieszkanie dwupoziomowe oddane w stanie deweloperskim w Oleśnicy o powierzchni 57,54 mkw. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Ożarów Mazowiecki

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

229 955 zł42 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

225 000 zł49 m² 4 591,84 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Więcej informacji telefonicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Przemysłowa

Karpacz,dolnośląskie

405 000 zł50 m² 8 100 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowy Apartamentowiec Leśny Dom, ul.Przemysłowa, Karpacz Dolny + garaż MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU APARTAMENTU Z OPCJĄ DOCHODU Z WYNAJMU SPRZEDAŻ BEZPOŚREDNIA 0% PROWIZJI 3 pokojowy apartament wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Czarnowo

Czarnowo,kujawsko-pomorskie

255 000 zł64 m² 3 984,38 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy nowe mieszkanie na urokliwym osiedlu Nasza Dolina we wsi Czarnowo ,8 km od Bydgoszczy.Znajduje się na parterze domu czterorodzinnego z niezależnym wejściem i przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Orła Białego

Poznań,wielkopolskie

335 000 zł70 m² 4 778,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie w Poznaniu w dzielnicy Nowe Miasto. W mieszkaniu są 3 duże pokoje 24m2, 12,5m2, 11,5m2, duży korytarz, kuchnia, łazienka, wc, bardzo duży balkon oraz 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Toruń,kujawsko-pomorskie

146 000 zł37 m² 3 895,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

***blisko umk***idealne jako inwestycja pod wynajem*** Oferujemy Państwu do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w budynku 4-piętrowym, położonym w bliskim sąsiedztwie umk. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Smolna

Rybnik,śląskie

170 000 zł55 m² 3 078,04 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuję mieszkanie M4 o powierzchni 65m 2 , mieszczące się na X pietrze w Xl piętrowym bloku. Nieruchomość zlokalizowana na cichym i spokojnym osiedlu w Rybniku ( 15min spacer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górna

Słupsk,pomorskie

139 000 zł46 m² 3 021,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokojowe z osobną kuchnią, łazienką i ubikacją o powierzchni 46 m2. Położone na IV piętrze przy ul Górnej w Słupsku z balkonem i przynależną piwnicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Basztowa

Wałbrzych,dolnośląskie

175 000 zł85 m² 2 063,68 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie na II piętrze na ulicy Basztowej. Okna nowe pcv, na podłogach panele i płytki. Meble w kuchni ze sprzętem agd i szafy w zabudowie w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

60 000 zł28 m² 2 142,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż polecam piękną kawalerkę o pow 28 m 2 na Białym Kamieniu. Mieszkanie jest po generalnym remoncie w cenie zabudowana kuchnia oraz umeblowanie. Okna, instalacje wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł57 m² 7 045,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Widne, przytulne, dobrze wykończone, z balkonem i oszkloną oranżerią. Trzy pokoje na wysokim parterze w czteropiętrowym budynku z windą. Osiedle z 2009 r. zamknięte strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

293 260 zł53 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Novo to jeden siedmiopiętrowy budynek położony w odległości ok. 1 km od stacji pkp w Pruszkowie. W budynku znajdą się 64 mieszkania o powierzchni od 31 do 73 m2. Przewidziano.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

254 160 zł53 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Nowe mieszkania - wrocław fabryczna - gotowe do odbioru! opis mieszkania: polecamy kompaktowe mieszkanie - 3-pokojowe na 1 piętrze o metrażu 52,95 m2. W skład pomieszczeń wchodzą przedpokój -.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij